Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział luki29m na temat - Motokącik
    >Standardowa przypadłość pocenie się spod uszczelki dekla, niech > ich to nie przerazi jak znajdą odrobinę oleju zapoconego, ten typ tak ma. mowisz moj 1.4 w almerze z niewiadomym przebiegiem (240000 jak sprzedawalem) sie nie pocił a na spotach z urzyszkodnikami z forum nissana tez zaden nie był "spocony" o note - szyba przednia - z racji konstrukcji auta se co jakis czas pęka no chyba ze wszystkie ktore znam byly po przygodach
  2. > Znaczy się zdałeś czy nie? jako jedyny z 10 wyjechałem z WORD
  3. mokrii odpowiedział wodzu na temat - Motokącik
    > Ale dlaczego hatepe? bo teść ma i tyle jechał
  4. mokrii odpowiedział wodzu na temat - Motokącik
    > niesłychanie > przystojny, no ale tu w tym temacie to zdrowo przesadził kolega z alkoholem rozumiem tez ze 1.2 hatepe da sie rozpedzic do 170kmph ale kto bylby takim masochistą ?
  5. > I tu pojawia się pierwszy dylemat. Rodzice najchętniej przesiedliby się do jakiegoś SUVa ale nie > wiemy czy jest sens kupować tego typu auto. Nigdy nie będzie ono używane na górskich, > trudnych, zaśnieżonych drogach, nie zjedzie poza zwykłą szosę. Napęd 4x4 jest im całkowicie > zbędny. Czy warto kupować tego typu auto tylko z napędem na jedną oś? kaszkaj - w zadnej wersji nie ma 4x4 > Czy może w takim > przypadku lepiej skupić się na zwykłych, tradycyjnych limuzynach? mazda ? warunki sa tak postawione ze kierownik ma siaść zadem i stwierdzić czy mu wygodnie
  6. > te żaróweczki RAŻĄ W OCZY po ciężkim dniu pracy dawno temu na egzaminie na PJ: staje na skrzyzowaniu, automatycznie zaciągam ręczny i odpuszczam zasadniczy, egzaminator :czemu zaciagnal pan reczny stoimy na plaskim? :żeby nie oslepiac tego z tyłu na nastepnym skrzyzowaniu nawrotka do WORD
  7. > polarny cos ty sie ostatnio na swiatla jakis taki wrazliwy ostatnio zrobil? pewnie ma udziały w firmach sprzedajacych DRL a na powaznie jak ktos ma za ciemno i uwaza ze musi jechac z włączonym przeciwmgłowym tylnym to w miare mozliwosci włączam swiatła drogowe - żeby lepiej widzał co sie z tyłu dzieje ( staram sie nie oslepiać jadacych z naprzeciwka )
  8. > Nie jest nigdzie napisane. Możesz zwolnić na tyle żeby pieszy przeszedł. no własnie i teraz odpalamy na ty rura jakikolwiek film z programow typu drogowka pirat inne jak interpretuja prawo policjanci i a zwlaszcza redaktorzyny z tych programow tak wiem czepiam sie jak polarny swiateł mijania
  9. > U mnie od ponad 3 lat jest alternatywne wobec wiem i dlatego własnie o Tobie wspomniałem bo ztcp to wstawiales zdjecia podlogi
  10. mokrii odpowiedział matadorRS na temat - Motokącik
    > Jakie auto turbo-benzynowe z możliwością założenia LPG (oczywiście nie za XXX tysięcy) można > aby kupić za 30 000zł. Wymagania 4 drzwi minimum klasy Golfa impreza
  11. > O, bardzo właściwa postawa funkcjonariuszy. siedzisz troche w prawie to wex mnie wytłumacz Quote: 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu. gdzie w ustawie prawo o ruchu drogowym jest zapis ze kierujacy pojazdem musi zatrzymac pojazd jesli pieszy jest na przejsciu ? ustalmy od razu ze nie chodzi o osobe niepelnosprawną bo ta ma jeszcze inne obowiazki Quote: 7. W razie przechodzenia przez jezdnię osoby niepełnosprawnej, używającej specjalnego znaku, lub osoby o widocznej ograniczonej sprawności ruchowej, kierujący jest obowiązany zatrzymać pojazd w celu umożliwienia jej przejścia. dobrze kmbinuje ?
  12. > dzisiaj zabrałem cifa na kanał - elegancko od dołu wyłożony osłonami wzdłuz całego przebiegu auta, > a całe podwozie na grubo zakonserwowane - byłem zdziwiowny, ale pozytywnie. Elementy > zawieszenie bez nawet drobnych ognisk korozji - ford po 3 latach już byłby grubo zakwitnięty, > na elementach ruchomych czekamy na Daniel_I i jego zdjecia cifa
  13. najbardziej rajdowy kawałek tej grupy
  14. > zobacz czy nie masz za dużo swiftów gti u siebie bo polegniesz. gatunek na wymarciu
  15. > To jest postep[...] taa patrze ostatnio na te wszystkie nowe auta i stwierdzam ze z 20m nie jestem w stanie rozroznic forda od toyoty czy innego hultaja mazda sie z nową linią troche wybija reszta jest identyczna trza bedzie forka kupić > Zobacz ze zycie auta sie ciagle zmniejsza... wezmy VeeDud, teraz od 2017 cykl zycia produktu nnp > Golf ma byc 5 lat, facelift po 3 [...] Czyli cykl engineering jest szybszy, "rozwoj" > technologii, etc - Sa szanse ze w ostatnim roku produkcji wyeliminuja probemy wieku > codziennego czy nie???/ w tym przypadku sa bo wiekszosc czesci jest juz od >15lat znana i montowana ale fakt nowe technologie mazda - czy innych asia producentow to moze być z czasem bomba
  16. > SUV, SUV, Pick up, SUV, auta miejskie... i tyle ... Sedna umarl > I teraz tak -:[....] > Gdzie ten swiat idzie? a to akurat jest proste w strone jednakowych plastikowych i-pudełek i niestety w europie 3krotnie przeplaconych kilka lat temu sie nad nowym autem zastanawialem - juz sie nie zastanawiam
  17. mokrii odpowiedział Czaka na temat - BMW
    > a co sądzicie o tym? > http://allegro.pl/bmw-328i-model-2000-stan-kolekcjonerski-niemcy-i4725534829.html super sprawdzic czy nie pęka na liczniku ma troche wiecej niz w ogloszeniu
  18. mokrii odpowiedział mokrii na temat - MotoSport
    > OŻ > a wklej se w pasek > https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hpho...amp;oe=54AD6882 o ten ?
  19. mokrii odpowiedział mokrii na temat - MotoSport
    > Z fb autoklub : OŻ a wklej se w pasek https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hpho...amp;oe=54AD6882
  20. mokrii odpowiedział mokrii na temat - MotoSport
    > Problem z dyframi. Nie jedzie dalej... Quote: Wypowiedź na mecie OS 9 (10:44) "Mamy tylko przedni napęd. Przed startem poprzedniego oesu urwał się wał napędowy i muszę jechać bardzo ostrożnie, bo auto jest nieprzewidywalne. Naturalnie przednie koła się dużo ślizgają i przegrzewają, więc nie jest łatwo." - powiedział Robert na mecie OS 9 pytanie czy dojedzie z jakims sensownym czasem OS10 bo to ze serwis da rade to pewne
  21. mokrii odpowiedział mokrii na temat - MotoSport
    Quote: ]"Robert jechał dziś bardzo dobrze. Pokazał, jak duży postęp zrobił na szutrze i myślę, że to był jego najlepszy występ na luźnej nawierzchni w tym roku. Szkoda, że miał obrót na ostatnim OS-ie, bo bez niego na pewno liczyłby się w walce o podium. Będzie ciekawe zobaczyć, jak poradzi sobie jutro. Te drogi są podobne do torów - są szerokie, zakręty są łagodne i szybkie - mam nadzieję, że będą mu pasować" - powiedział Malcolm Wilson. Robert powiedział natomiast: "Pomimo przygody na ostatnim oesie, to był udany dzień i dobra jazda. Jutro będzie ciekawie, bo po raz pierwszy będę musiał się przestawić tak szybko z jazdy po szutrze na asfalt. Nie będzie to łatwe. Mamy co prawda krótką rozgrzewkę i czterokilometrowy odcinek na początek, ale potem jest bardzo wymagający, 50-kilometrowy oes. Musimy być mądrzy, dbać o opony i samochód." i jeszcze kręcioła
  22. > Cvt jest w zwykłym Lancerze. Np. W moim i własnie dlatemu (CVT) chciałem ralliart-a a ze własnie sie dowiedziałem ze tam siedzi dwusprzeglowa to juz nie chce
  23. > Ale syf... a weź ten watek na FB poczytaj do konca
  24. > Choruję na EVO X, ale to auto to hardcore a nie dupowóz > Ja bym chętnie przyjął wersję 295KM ze skrzynią SST. zawsze myslalem ze to CVT a to zautomatyzowana 2sprzeglowa
  25. > Pytanie luźne. Przyjmijmy że znudziło mi się E38. i chcę wymienić na coś co naprawdę jedzie - > powiedzmy 400 KM w górę. lancer?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.