Zawartość dodana przez mokrii
-
praca widlakiem na parkingu markeetu
> czy naprawdę trzeba się > pakować między towar? tak trzeba to jest miejsce parkingowe i ja se tu bede stal a jak mnie ktos zastawi to se po policje zadzwonie wiesz najbardziej mnie dziwi to ze kierowcy zawodowi przyjezdzajacy do "mnie" na zaladunek potrafia sie wpier.... wjechac zestawem w alejke szeroka na 3 metry pomiedzy towar - bo on "myslał " ze na koncu wyjedzie
-
ustawa o o ubezpieczeniach obowiązkowych
> > Dla mnie jasne jest, że dopóki nie wypowiem to z automatu się przedłuża, ale o co chodzi w tym art > 33? > Niech ktoś mi wytłumaczy zanim zacznę posiłkować się "w kłótni" artykułem 28 chodzi o to ze kazda ustawa jest traktowana : "z pozniejszymi zmianami" i artykul 33 jest nowszy a zapis ze umowa sie z automatu przedluza zostal zniesiony juz chyba 2 lata temu czy jakos tak
-
Tylne światło przeciwmgielne - czy mogą być po obu stronach?
> Na chwilę obecną, fabrycznie, mam światło przeciwgielne z tyłu w jednej lampie, ale czy mogą > świecić w obu? Co na to przepisy? mogą być dwie
-
praca widlakiem na parkingu markeetu
> zaparkowalem na zwyklym wolnym miejscu parkingowym > sasiadujacym ze skladowiskiem palet z pustakami, po mojej lewej i prawej bylo jeszcze po > jednym miejscu. zadnych oznak ze odbywa sie tam praca wozkiem. Wracam po 20 minutach a > samochod od tylu zastwwiony paleta z pustakiem, za chwile podjezdza misiu wozkiem, i mowi ze > tu sie ustawia materialy, na moja uwage ze brak oznaczenia pan stwierdzil ze trzeba myslec . jesli dobrze zrozumialem - po Twojej lewej i prawej byly palety z towarem a Ty stanales po srodku taaaak ? tez bym ci powiedzial ze trzeba mysleć
-
Z cyklu co jezdzi po PL - 2014/2015
> jak to jest, że niektóre auta w PL jeżdżą bez rejestracji z przodu? Mam na myśli to F12, ale i np > Maserati GC w ostatnim TG też a tak ze stac ich na zaplacenie mandatu
-
taka sytuacja
> Chwal się chwal, z chęcia poczytamy o osiągnięciach AKowiczów... Radek nie siedzi na AK 3 na 22 > Ja mam taki głód upalania, że > aż mnie nosi... no teraz Swift znowu troche postoi bo sie lekko zepsuł ( znowu )
-
Auto dla rodziców. Coś pomiędzy segmentem A i D.
> Sedici w guście rodziców ale chyba za drogi. > Note jak najbardziej no to jeszcze raz SX4 ale sedan jest ich mniej i z racji wygladu sa tansze
-
taka sytuacja
1runda SMT na torze fiata na zapoznaniu panowie nie wyrobili i ... ale jak im sie to udało btw chwale mojego kierowce w czapeczce na rozdaniu nagrod pierwszy puchar od łochocho cho cho cho i znowu auto sie spi..zepsulo sie pospawie
-
Auto dla rodziców. Coś pomiędzy segmentem A i D.
> W cenie ciężko się będzie zmieścić. no to jeszcze klon fiat seidici lub nissan note czyli japonska wersja modusa
-
Vodafone Rally de Portugal
> Quote: > Rajd Portugalii: OS 9 Santa da Serra 1 (31.90 km) > Robert Kubica zakończył na dziś swoją przygodę w Portugalii. Wizyta poza trasa i awaria rozrusznika > zmusiły Polaka do wycofania się z rywalizacji. Najszybszy po raz kolejny był Sebastien Ogier, > który odzyskał fotel lidera. https://www.facebook.com/photo.php?v=749411411744524
-
Vodafone Rally de Portugal
Quote: Rajd Portugalii: OS 9 Santa da Serra 1 (31.90 km) Robert Kubica zakończył na dziś swoją przygodę w Portugalii. Wizyta poza trasa i awaria rozrusznika zmusiły Polaka do wycofania się z rywalizacji. Najszybszy po raz kolejny był Sebastien Ogier, który odzyskał fotel lidera.
-
No i jest wyrok - samochody RHD w Polsce.
> No przeciez wlasnie o ubezpieczeniu mowie. cena w sensie ile funcioszy ? ( tak wiem sa rozne stawki ) > No w Irlandii z umiejetnosciami ani kultura jazdy wcale nie jest różowo. > Drogi sporo gorsze ( i co najwazniejsze węższe) niz w Polsce. i ile jezdzi aut z kierownica po lewej ? > A mimo tego jakos ubezpieczyciele sie nie boja, i dodatkowe ryzyko oceniaja jako niewiele wieksze. > A ja mysle ze wlasnie dzieki temu przepisowi, drutowanie sie skonczy - tzn przestanie sie przkladac bo patrz wyzej > angliki... Bo to jest najwieszke drutowanie. i owszem - jak jest drutowane ( auta ktore zrobil zanjomy bys nie poznał ) > Jak ktos bedzie chcial auto RHD, to sobie kupi i bedzie spokojnie jezdzil. > Ja beda pierwszym chetnym. ja drugim tylko ze nie zwracasz uwagi na to co jest napisane w tym i w wielu innych watkach o RHD - te auta beda kupowane przez druciarzy ktorzy chca "oszczedzac " na wszystkim koniec
-
No i jest wyrok - samochody RHD w Polsce.
> Sprawdzalem u mojego ubezpieczyciela. > Gdybym moje auto byl w wersji LHD, to bym zaplacil 15% wiecej. Nie jest to jakas drastyczna > roznica. a cena ubezpieczen ? > Skoro na wyspach ubezpieczyciele oceniaja ryzyko na ekstra 15%, to dlaczego w Polsce mialoby nagle > byc wyzsze? bo gdyz jak wielokrotnie bylo napisane juz w tym watku "kultura i umiejetnosci" jazdy w polsce sa troszeczke inne - a kałożerstwo pewnej grupy ludzi sprowadzi do tego ze wszyscy beda drutowac ( pomijajac osobnikow ktorzy bardzo chca jakis konkretny model pojazdu ) z mojej strony EOT
-
Vodafone Rally de Portugal
http://www.wrc.com/live-ticker/live_popup_stream.html
-
No i jest wyrok - samochody RHD w Polsce.
> Uwierze jak zobacze... Ale tak jak mowie - nie wierze zebym zobaczyl,. sprawdz ceny LHD na wyspach > Bo niby co by mialo kierowac prywatnymi firmami (jakimi sa ubezpieczalnie) aby wprowadzic jakies > zaporowe stawki dla aut RHD? np: straty --- a bedą znaczne
-
Vodafone Rally de Portugal
> No to jedziemy. Rozwali się czy nie ? > jakiś tekst
-
Pojazdy wolnobieżne, bez tablic rejestracyjnych
> Chyba jednak nie! > http://malopolska.policja.gov.pl/pl/faq/poruszanie-sie-skuterem-po-autostradzie Quote: który nie jest pojazdem silnikowym (art. 2 pkt. 32 Ustawa Prawa o ruchu drogowym), i dlatego nie może być pojazdem samochodowym. W związku z tym informuję, iż po autostradzie A4 tj. po obwodnicy Krakowa poruszanie się motorowerem jest zabronione wytłuszczyć co ważne czy sobie poradzisz ?
-
Co się teraz upycha w tunelu środkowym?
> Niektóre pojazdy są po prostu niekompatybilne > Moja koleżanka jeździ S-Max'em. Jest szczupła i wysoka. Fotel ma wysoko, nogi podkulone, a i tak > nie sięga do kierownicy na godzinie 12 bez pochylenia się do przodu. od lat mam oparcie w pionie i albo mam kierownice za daleko albo pedaly za blisko i zadna regulacja nie daje rady w roznych pojazdach / sylwetka raczej w normie
-
Pojazdy wolnobieżne, bez tablic rejestracyjnych
> jesteś pewien ? może spróbuj oczywiscie > ciekawe czy łapie się to pod "art. 90. Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej lub w > strefie zamieszkania, podlega karze grzywny albo karze nagany." watpie ale z cala pewnoscia podpada pod calkowity brak rozsadku
-
E46 - jaki silnik
> To jest 2,0l pojemności. I bardzo ładny wykres. Ręką ch... nie oszukasz i z 1,6 16v nie zrobisz > elastycznego sprzętu. zara bo sie znowu pogubilem 316 jaka pojemnosc 318 jaka pojemnosc 320 jaka pojemnosc ?
-
Co się teraz upycha w tunelu środkowym?
> Mi oczy otworzyło dopiero szkolenie - wtedy odkryłem że moja "pozycja" była raczej z Kamasutry niż > z książki o prawidłowym jeżdżeniu samochodem. co nie zmienia faktu ze w wielu pojazdach zajecie prawidlowej pozycji jest utrudnione
-
Pojazdy wolnobieżne, bez tablic rejestracyjnych
> Nie możesz. Minimum 40km/h. na autostrade ma prawo wjechac kazdy pojazd ktorego minimum konstrukcyjne przekracza 40km/h jechac moze 5km/h
-
Chevy Cruze MY2015 - cale pix
> Short & on topic[...]time is $$$ > ChinaDM - 2 silniki: > 1.5l -112HP/146Nm manual/6s auto > 1.4l -148HP/235Nm manual/7s auto > Source:[...] w pierwszej chwili zastanawwialem sie czy to ford czy kia
-
Pojazdy wolnobieżne, bez tablic rejestracyjnych
> Ale pojazd musi konstrukcyjnie mieć możliwość jazdy z minimum 40km/h... nie twierdze ze jest inaczej > Nie zawsze. Bywa i więcej, i mniej... ok
-
Pojazdy wolnobieżne, bez tablic rejestracyjnych
> > Przez pojęcie blokowanie ruchu i stwarzanie zagrożenia rozumiem: > - NIE zjeżdżanie co jakiś czas na pobocze, zatokę jak z tyłu mega korek jezeli droga nie ma utwardzonego pobocza, jest w gorach i rowy sa głębokie, i nie ma zatok to skoro za pojazdem wolnobieznym jest zator - znaczy nie ma miejsca/mozliwosci do wyprzedzenia to nawet jak kierujacy wolnym zjedzie maksymalnie to nic to nie da wiec jedynym ktory stworzy zagrozenie jest kierujacy malym/szybkim droga jest dla wszystkich