Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > czy naprawdę trzeba się > pakować między towar? tak trzeba to jest miejsce parkingowe i ja se tu bede stal a jak mnie ktos zastawi to se po policje zadzwonie wiesz najbardziej mnie dziwi to ze kierowcy zawodowi przyjezdzajacy do "mnie" na zaladunek potrafia sie wpier.... wjechac zestawem w alejke szeroka na 3 metry pomiedzy towar - bo on "myslał " ze na koncu wyjedzie
  2. > > Dla mnie jasne jest, że dopóki nie wypowiem to z automatu się przedłuża, ale o co chodzi w tym art > 33? > Niech ktoś mi wytłumaczy zanim zacznę posiłkować się "w kłótni" artykułem 28 chodzi o to ze kazda ustawa jest traktowana : "z pozniejszymi zmianami" i artykul 33 jest nowszy a zapis ze umowa sie z automatu przedluza zostal zniesiony juz chyba 2 lata temu czy jakos tak
  3. > Na chwilę obecną, fabrycznie, mam światło przeciwgielne z tyłu w jednej lampie, ale czy mogą > świecić w obu? Co na to przepisy? mogą być dwie
  4. > zaparkowalem na zwyklym wolnym miejscu parkingowym > sasiadujacym ze skladowiskiem palet z pustakami, po mojej lewej i prawej bylo jeszcze po > jednym miejscu. zadnych oznak ze odbywa sie tam praca wozkiem. Wracam po 20 minutach a > samochod od tylu zastwwiony paleta z pustakiem, za chwile podjezdza misiu wozkiem, i mowi ze > tu sie ustawia materialy, na moja uwage ze brak oznaczenia pan stwierdzil ze trzeba myslec . jesli dobrze zrozumialem - po Twojej lewej i prawej byly palety z towarem a Ty stanales po srodku taaaak ? tez bym ci powiedzial ze trzeba mysleć
  5. > jak to jest, że niektóre auta w PL jeżdżą bez rejestracji z przodu? Mam na myśli to F12, ale i np > Maserati GC w ostatnim TG też a tak ze stac ich na zaplacenie mandatu
  6. mokrii odpowiedział mokrii na temat - MotoSport
    > Chwal się chwal, z chęcia poczytamy o osiągnięciach AKowiczów... Radek nie siedzi na AK 3 na 22 > Ja mam taki głód upalania, że > aż mnie nosi... no teraz Swift znowu troche postoi bo sie lekko zepsuł ( znowu )
  7. > Sedici w guście rodziców ale chyba za drogi. > Note jak najbardziej no to jeszcze raz SX4 ale sedan jest ich mniej i z racji wygladu sa tansze
  8. mokrii dodał temat w MotoSport
    1runda SMT na torze fiata na zapoznaniu panowie nie wyrobili i ... ale jak im sie to udało btw chwale mojego kierowce w czapeczce na rozdaniu nagrod pierwszy puchar od łochocho cho cho cho i znowu auto sie spi..zepsulo sie pospawie
  9. > W cenie ciężko się będzie zmieścić. no to jeszcze klon fiat seidici lub nissan note czyli japonska wersja modusa
  10. mokrii odpowiedział stig na temat - MotoSport
    > Quote: > Rajd Portugalii: OS 9 Santa da Serra 1 (31.90 km) > Robert Kubica zakończył na dziś swoją przygodę w Portugalii. Wizyta poza trasa i awaria rozrusznika > zmusiły Polaka do wycofania się z rywalizacji. Najszybszy po raz kolejny był Sebastien Ogier, > który odzyskał fotel lidera. https://www.facebook.com/photo.php?v=749411411744524
  11. mokrii odpowiedział stig na temat - MotoSport
    Quote: Rajd Portugalii: OS 9 Santa da Serra 1 (31.90 km) Robert Kubica zakończył na dziś swoją przygodę w Portugalii. Wizyta poza trasa i awaria rozrusznika zmusiły Polaka do wycofania się z rywalizacji. Najszybszy po raz kolejny był Sebastien Ogier, który odzyskał fotel lidera.
  12. > No przeciez wlasnie o ubezpieczeniu mowie. cena w sensie ile funcioszy ? ( tak wiem sa rozne stawki ) > No w Irlandii z umiejetnosciami ani kultura jazdy wcale nie jest różowo. > Drogi sporo gorsze ( i co najwazniejsze węższe) niz w Polsce. i ile jezdzi aut z kierownica po lewej ? > A mimo tego jakos ubezpieczyciele sie nie boja, i dodatkowe ryzyko oceniaja jako niewiele wieksze. > A ja mysle ze wlasnie dzieki temu przepisowi, drutowanie sie skonczy - tzn przestanie sie przkladac bo patrz wyzej > angliki... Bo to jest najwieszke drutowanie. i owszem - jak jest drutowane ( auta ktore zrobil zanjomy bys nie poznał ) > Jak ktos bedzie chcial auto RHD, to sobie kupi i bedzie spokojnie jezdzil. > Ja beda pierwszym chetnym. ja drugim tylko ze nie zwracasz uwagi na to co jest napisane w tym i w wielu innych watkach o RHD - te auta beda kupowane przez druciarzy ktorzy chca "oszczedzac " na wszystkim koniec
  13. > Sprawdzalem u mojego ubezpieczyciela. > Gdybym moje auto byl w wersji LHD, to bym zaplacil 15% wiecej. Nie jest to jakas drastyczna > roznica. a cena ubezpieczen ? > Skoro na wyspach ubezpieczyciele oceniaja ryzyko na ekstra 15%, to dlaczego w Polsce mialoby nagle > byc wyzsze? bo gdyz jak wielokrotnie bylo napisane juz w tym watku "kultura i umiejetnosci" jazdy w polsce sa troszeczke inne - a kałożerstwo pewnej grupy ludzi sprowadzi do tego ze wszyscy beda drutowac ( pomijajac osobnikow ktorzy bardzo chca jakis konkretny model pojazdu ) z mojej strony EOT
  14. mokrii odpowiedział stig na temat - MotoSport
    http://www.wrc.com/live-ticker/live_popup_stream.html
  15. > Uwierze jak zobacze... Ale tak jak mowie - nie wierze zebym zobaczyl,. sprawdz ceny LHD na wyspach > Bo niby co by mialo kierowac prywatnymi firmami (jakimi sa ubezpieczalnie) aby wprowadzic jakies > zaporowe stawki dla aut RHD? np: straty --- a bedą znaczne
  16. mokrii odpowiedział stig na temat - MotoSport
    > No to jedziemy. Rozwali się czy nie ? > jakiś tekst
  17. > Chyba jednak nie! > http://malopolska.policja.gov.pl/pl/faq/poruszanie-sie-skuterem-po-autostradzie Quote: który nie jest pojazdem silnikowym (art. 2 pkt. 32 Ustawa Prawa o ruchu drogowym), i dlatego nie może być pojazdem samochodowym. W związku z tym informuję, iż po autostradzie A4 tj. po obwodnicy Krakowa poruszanie się motorowerem jest zabronione wytłuszczyć co ważne czy sobie poradzisz ?
  18. > Niektóre pojazdy są po prostu niekompatybilne > Moja koleżanka jeździ S-Max'em. Jest szczupła i wysoka. Fotel ma wysoko, nogi podkulone, a i tak > nie sięga do kierownicy na godzinie 12 bez pochylenia się do przodu. od lat mam oparcie w pionie i albo mam kierownice za daleko albo pedaly za blisko i zadna regulacja nie daje rady w roznych pojazdach / sylwetka raczej w normie
  19. > jesteś pewien ? może spróbuj oczywiscie > ciekawe czy łapie się to pod "art. 90. Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej lub w > strefie zamieszkania, podlega karze grzywny albo karze nagany." watpie ale z cala pewnoscia podpada pod calkowity brak rozsadku
  20. mokrii odpowiedział bb_maciek na temat - BMW
    > To jest 2,0l pojemności. I bardzo ładny wykres. Ręką ch... nie oszukasz i z 1,6 16v nie zrobisz > elastycznego sprzętu. zara bo sie znowu pogubilem 316 jaka pojemnosc 318 jaka pojemnosc 320 jaka pojemnosc ?
  21. > Mi oczy otworzyło dopiero szkolenie - wtedy odkryłem że moja "pozycja" była raczej z Kamasutry niż > z książki o prawidłowym jeżdżeniu samochodem. co nie zmienia faktu ze w wielu pojazdach zajecie prawidlowej pozycji jest utrudnione
  22. > Nie możesz. Minimum 40km/h. na autostrade ma prawo wjechac kazdy pojazd ktorego minimum konstrukcyjne przekracza 40km/h jechac moze 5km/h
  23. > Short & on topic[...]time is $$$ > ChinaDM - 2 silniki: > 1.5l -112HP/146Nm manual/6s auto > 1.4l -148HP/235Nm manual/7s auto > Source:[...] w pierwszej chwili zastanawwialem sie czy to ford czy kia
  24. > Ale pojazd musi konstrukcyjnie mieć możliwość jazdy z minimum 40km/h... nie twierdze ze jest inaczej > Nie zawsze. Bywa i więcej, i mniej... ok
  25. > > Przez pojęcie blokowanie ruchu i stwarzanie zagrożenia rozumiem: > - NIE zjeżdżanie co jakiś czas na pobocze, zatokę jak z tyłu mega korek jezeli droga nie ma utwardzonego pobocza, jest w gorach i rowy sa głębokie, i nie ma zatok to skoro za pojazdem wolnobieznym jest zator - znaczy nie ma miejsca/mozliwosci do wyprzedzenia to nawet jak kierujacy wolnym zjedzie maksymalnie to nic to nie da wiec jedynym ktory stworzy zagrozenie jest kierujacy malym/szybkim droga jest dla wszystkich

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.