Zawartość dodana przez mokrii
-
Suzuki Swift MK6 4x4 problem z opalaniem - przekaźnik ST MOT
> > Może ktoś z Was posiada schemat elektryczny do tego auta? Bardzo proszę o pomoc. klubsuzuki.pl
-
BMW X7 :-)
> Czyżby chińska podróbka ? gosc ma albo gigantyczne jaja albo kompleksy
-
962
- Co byście wybrali...
> ...gdybyśice mieli wybór pomiędzy: > 1- Hyunadi Sonata 2.0 CRDI Automat 140KM 2006 mlodszy- Smierc przez DSG - VW objety sledztwem...
> U nas jest podobna rozróba z nowym silnikiem biturbo Forda - podobno jak się jedzie powoli to > temperatury w dolocie potrafią spaść tak bardzo że woda zamarza i tworzy się lód. Marek prosze Cie- Smierc przez DSG - VW objety sledztwem...
>Odruchu gmerania wajchą automatu nie ma nikt. jest jeszcze odruch machniecia wajcha recznego ale pewnie zaraz okaze sie ze w automacie tez sie odruch traci- Studentka prosi o pomoc
> O rety. To mnie zgasiłeś. > Myślałam, że może jest tak, że jest jakiś rodzaj samochodu ciężarowego, który występuje > najczęściej. no jest ---------> TIR >W każdym razie dziękuję za odpowiedź- ceed 2009 - kilka szybkich pytań
> ogarniasz? mniej wiecej ale zdaje mnie sie ze to jest wina usera ze dla niego auto nie jest friendli bo po jaka cholere blokujesz przyciskiem drzwi skoro i tak masz centralny z pilota ? > jak się zdecyduje to tak- ceed 2009 - kilka szybkich pytań
> podświetlenie tablicy nie ma sciemniacza czy nic nie widac ? > brak możności otwarcia z pilota zamków jak są zablokowane od środka a ja > wysiadłem .... i muszę wrócić do swoich drzwi żeby resztę odblokować z wewnątrz zaraz bo sie pogubilem > dla mnie też nie, dlatego jak żona pomyślnie przejdzie cięcia to helmut idzie do tuningu, żeby > przynajmniej zapas niósł za sobą jakieś emocje tuning ofkoz u cinka ?- masz nieograniczone fundusze na samochód..
> ja, niezmiennie.. > M3 E30 EVO II też- masz nieograniczone fundusze na samochód..
> "m" tu caly czas sa, nawet kiedy śpią- masz nieograniczone fundusze na samochód..
> na szczescie na tan kacik "m" zaglada "m" tu caly czas sa, nawet kiedy śpią- ceed 2009 - kilka szybkich pytań
> i nic, tfu tfu tfu i w niemalowane, nie padło a jakoś jeździ > ale ... jest parę pierdół, które "się pan przyzwyczai" chociaż to potrwa np: ? > a z ciekawszych rzeczy to imho wolę dźwięk tdika na pompowtryskach niż hultajowskiego klekota 1.6 a to mnie wcale nie interesuje klub bociana to nie dla mnie- Honda FR-V
> No i kupiona this tread is itd...... a zapakowales sie do pierwszego rzedu w 3 osoby ?- masz nieograniczone fundusze na samochód..
> nie moge juz edytowac posta. za dlugo na szczescie na tan kacik "m" zaglada a ja bym chcial jako dupowoz od swieta i a jako zabawke hell yeah- masz nieograniczone fundusze na samochód..
> nie wiem jak? to znajdz mniejsze- masz nieograniczone fundusze na samochód..
zmniejsz- Z cyklu co jezdzi po Polsce - 2013
> Zastój w temacie, to wrzucam: > Łódź, 23.05.2013r. bytom kilka dni temu- C2 - warto?
> > Wystarczyło co wymianę rozrządu wymienić uszczelkę pod głowicą - brzmi strasznie ale uszczelka > kosztowała jakieś grosze jestes pewien ze chciales napisac: uszczelka pod głowica ?- Renault Captur - bedzie hit?
> To już nie chodzi, że to Renault, tylko o nazwę modelu - Captur ale o co ci chodzi proste połączenie CAP-a i TUR-a- Renault Captur - bedzie hit?
> Thx, myslalem, ze to Rudolph Diesel, t c costam, 0.9t , przeraza mnie a twin air 0.7 ? to jest pytanie retoryczne- suzuki swift - czym to się je?
> Jeżeli juz mowa o Swifcie to bylem dziś ogladać z teściem dwa egzemplarze. > Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego dwa auta z tego samego rocznika mają różne tylne lampy,czy to > zależy od tego gdzie był wyprodukowane? tak, drugi to japonczyk z krwi i kosci i poskladany malutkimi raczkami najlatwiej poznac po antenie - japonczyki maja z tylu dachu ( dotyczy tez sx4 )- mercedes w201 wtrysk mechaniczny
> To my Ci powiemy co jest. > Był / jest LPG i był strzał gazu. lpg nie bylo i nie ma przepustnica wymieniona dalej dławi i muli- suzuki swift - czym to się je?
> Paaaaanie d... Pan zawracasz, cos kręci- suzuki swift - czym to się je?
> yyyy btw jakie 30%? > jesli dobrze licze 30% to byloby ciut ponad 31tys zl > 44600 zeby miec te 36550 to wychodzi mi 18,05% rabatu 51600-30%= 36120 - Co byście wybrali...
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.