Zawartość dodana przez mokrii
-
Kupi się ładnego klasyka w postaci E34 w granicach...
> 10 tys zł?Bo tak przeglądam alledrogo i w sumie nie ma nic ciekawego! To takie drogie czy po > prostu ja słabo szukam? > 1 > 2 Quote: PIĘKNE BMW E34 530 V8 sprowadzone z niemiec w 2009 roku od jednego własciciela (starszy Pan rocznik 1939 - wpis w brifie patrz zdjęcie) starszy pan mial problemy ze słuchem
-
4x4 Wasze typy
> Mnie osobiście przekonuje coraz bardzie eF raptor > DUŻE FOTO > Może ogarnę z wieczora f150 po wiochatunerach
-
Prawo jazdy PL
> Jak to wygląda jeśli ktoś np. posiada prawo jazdy innego kraju ,a chce wymienić w WK stare PJ PL > na nowe ? > Jeśli jest się przykładowo stałym mieszkańcem bądź obywatelem innego kraju. > HanYs po co ci to skoro masz us DL ? jak wrocisz to zdasz usDL i otrzymasz plPJ
-
Czy to normalna cena z e46 Compact?
> Co to za dziwne opony ? co w nich dziwnego ?
-
7.3 litra na trasie z 340 KM V8 z 100kkm przebiegu
> Ale to nie o to chodzi. Jadąc na motocyklu bym zużył znacznie mniej benzyny. wejdz na motocyklowy sa tam tacy co by chcieli zeby ich 600ccm potworki palily tylko 7.5l noPb
-
7.3 litra na trasie z 340 KM V8 z 100kkm przebiegu
> Z połowa mocy. te 340 masz pewnie w okolicy 6krpm a przy predkosci jakiej osiagnales te 7.3 to pewnie z 80KM czyli pewnie tyle samo ile ten forek przy 80km/h czy moze sie myle ?
-
Czy suzuki jimny ma jeszcze coś...
> popatrz, a jeszcze kilka lat temu masa kobiet jeździła maluchami > jeszcze raz napiszę, jimny ma 4x4 do jazdy po śliskim ktorego nie zapinasz na asfalcie mokrym
-
Czy suzuki jimny ma jeszcze coś...
> NIe. > A one nie mają jakichś trzyliterowych systemów pomagających w awaryjnych sytuacjach? Daniel I pytaj
-
Czy suzuki jimny ma jeszcze coś...
> a to jakaś filozofia ? czasami a biorac pod uwage wymiary to moze zaskoczyc imo
-
Problem z "automatem" - amerykany, ale chyba nie tylko
> i mamy akurat taką prędkość że jest bieg II. Przyspieszam dalej, obrotomierz zbliża > się do 2.5tyś obrotów, i już ma zmienić bieg - i nagle coś się dzieje na drodze, żę muszę > puścić gaz, i hamować. I wtedy automat "zmienia bieg" przy odpuszczonym gazie, wpada ten bieg > III, tak jakby chciał zdążyć zanim obroty spadą po odpuszczeniu pedału gazu 9 na 10 starych automatow tak zrobi >- i dzieje się to > z takim szarpnięciem że hej. I od tej pory wszyskie biegi szarpią...1--Mam wrażenie że efekt > powstaje tylko na dobrze rozgrzanym silniku. ale to juz jest nie halo
-
Czy suzuki jimny ma jeszcze coś...
> Bartek, nie wiesz, że kobiety kupuja "oczami"? > Nie wiem, jak u Toościka, ale w moim przypadku nie chodziłoby (ewentualnie) o 4x4 czy inne zalety > jimny, ale o "kółko na tylnych drzwiach". czy kobita ma pojecie jak sie jezdzi tylnonapedowcem ??
-
Suzuki Swift - warto się w to bawić?
> Panie...a 20 lat temu to... oparłem sie na cenniku ktory znalem .
-
Suzuki Swift - warto się w to bawić?
> Pany o których Wy przegubach mówicie że tak drogo?Ceny 50-100zł za całkiem niezłe zamienniki to > chyba nie jest dużo? przegub wewnetrzny do 1.3 5 lat temu kosztowal okolo 1000pln do 1.6 byl dostepny tylko w ASO 2200pln za sztuke tanio jak cholera
-
Nowa Corvette była?
> Mam podobne odczucia. > A już użycie słowa "stingray" do tego modelu, to najzwyklejsze pogwałcenie norm wszelakich ! też 0.o a elektryczny reczny ?
-
zakup subaru outbackdiesel
> i Merc GLK > (teść wysoko ceni gwiazdę), glk to nie G i niech bierze forka bedzie tych gwiazd mial cala konstelacje ( 6sztuk)
-
Suzuki Swift - warto się w to bawić?
> 100 zł za przegub to drogo? wlasnie sprawdzilem 0.o od czasu jak posiadalem swifta ceny "troche" spadly ale i tak nie tak tanio jak napisales http://ogloszenia.trojmiasto.pl/motoryzacja-sprzedam/suzuki-swift-1-0-ogl6134268.html ladny egzemplarz
-
Suzuki Swift - warto się w to bawić?
> 2001, 3d, 1.0 3cyl, gaz. Ma tanio wozić do pracy 600km miesięcznie. Ma jakieś typowe wady (o > mocowaniach amortyzatorów coś czytałem). Brak mocy i 3 cyl chyba jakoś przeżyję sprawdzic dokladnie mocowania wachaczy oraz pojezdzic troche ze skreconymi na max kolami - jesli stukaja przeguby - bedzie drogo reszta jesli dziala to se nie zepsuje cena troche zbyt wysoka
-
Kupno auta do 20k - Mazda3, Leon, Focus..?
> Mazda 3 ale kompletnie nic nie wiem o tych egzemplarzach, alez wiesz bo to "klon" focusa
-
zagadka dla zaawansowanych
> http://www.wykop.pl/ramka/1374205/wiec-myslisz-ze-znasz-przepisy/ Jakby dali to skrzyżowanie w nowym teście na prawo jazdy to byłoby ciekawie Kielecka Policja i MZD opowiedziały się za: Quote: C i D (pieszo), potem A i B LINK Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opowiedziała się za: Quote: A, potem C, potem B, potem D albo A i B, potem C i D LINK Opinia GDDKiA: Quote: Opisana sytuacja nie jest poprawna. Jest to sytuacja myląca, dyskryminująca rowerzystów i demoralizująca kierujących skręcających z drogi publicznej. Reasumując, należy wskazać, że zastosowanie takiej organizacji jest błędem w sztuce. Opinia kieleckiego MZD: Quote: Oznakowanie przedstawione na przykładach w piśmie SKI jest oczywiste i zgodne z Rozporządzeniem. Przekleiłem na wypadek, gdyby wykop zniknął. _________________________
-
Getz 1.5 warto?
> Tyle mi paliło UNO 1.0 w miescie, nie przeszkadza mi to zabardzo. Potrzebuje tanie w eksploatacji > niezawodne autko do miasta i czasem w trase. Mam jescze mozliwosc kupna IBIZY III 1.9 TDI i > sie wacham czy kupic Getza czy dołorzyc troche i wizasc IBI. kup getza 1.3 noPb bedzie palil znacznie mniej
-
Getz 1.5 warto?
> Witam! > Mam pytanie czy warto brać Gacka 1.5 Crdi? Auto będzie wykorzystywane w 90% do jazdy w mieście. Mam > możliwość kupienie takiego od znajomego ale nie wiem jak spisują się te wozidła. Jak z cenami > części? Dzieki! spalanie rzedu 8l ON
-
zagadka dla zaawansowanych
> myslisz ze znasz przepisy > jesli bylo lub sie nie nadaje na MK to przprszm http://www.wykop.pl/ramka/1374205/wiec-myslisz-ze-znasz-przepisy/
-
zagadka dla zaawansowanych
myslisz ze znasz przepisy jesli bylo lub sie nie nadaje na MK to przprszm
-
jakie auto do 15kzl?
> Jakie auto do max 15kzl, ale chetnie mniej... > Zalozenia, wiekszy od Lanosa sedana i jak najmlodszy, pozatym: lacetti
-
luźne rozważania nad klasą B
> fajne, lubię takie auta bo mają napalonych kierowników zazwyczaj i widać jak się gotują gdy dostaną > od jakiegoś starego gruza to autko nie jest od przyspieszania na prostej ( 125km w przedliftowym i 136km w tym nie wykopuja go w nadswietlna ) za to genialnie skreca 125km jezdzilem