Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > 10 tys zł?Bo tak przeglądam alledrogo i w sumie nie ma nic ciekawego! To takie drogie czy po > prostu ja słabo szukam? > 1 > 2 Quote: PIĘKNE BMW E34 530 V8 sprowadzone z niemiec w 2009 roku od jednego własciciela (starszy Pan rocznik 1939 - wpis w brifie patrz zdjęcie) starszy pan mial problemy ze słuchem
  2. mokrii odpowiedział fantoma na temat - Kącik 4x4
    > Mnie osobiście przekonuje coraz bardzie eF raptor > DUŻE FOTO > Może ogarnę z wieczora f150 po wiochatunerach
  3. mokrii odpowiedział HanYs na temat - Motokącik
    > Jak to wygląda jeśli ktoś np. posiada prawo jazdy innego kraju ,a chce wymienić w WK stare PJ PL > na nowe ? > Jeśli jest się przykładowo stałym mieszkańcem bądź obywatelem innego kraju. > HanYs po co ci to skoro masz us DL ? jak wrocisz to zdasz usDL i otrzymasz plPJ
  4. > Co to za dziwne opony ? co w nich dziwnego ?
  5. > Ale to nie o to chodzi. Jadąc na motocyklu bym zużył znacznie mniej benzyny. wejdz na motocyklowy sa tam tacy co by chcieli zeby ich 600ccm potworki palily tylko 7.5l noPb
  6. > Z połowa mocy. te 340 masz pewnie w okolicy 6krpm a przy predkosci jakiej osiagnales te 7.3 to pewnie z 80KM czyli pewnie tyle samo ile ten forek przy 80km/h czy moze sie myle ?
  7. > popatrz, a jeszcze kilka lat temu masa kobiet jeździła maluchami > jeszcze raz napiszę, jimny ma 4x4 do jazdy po śliskim ktorego nie zapinasz na asfalcie mokrym
  8. > NIe. > A one nie mają jakichś trzyliterowych systemów pomagających w awaryjnych sytuacjach? Daniel I pytaj
  9. > a to jakaś filozofia ? czasami a biorac pod uwage wymiary to moze zaskoczyc imo
  10. > i mamy akurat taką prędkość że jest bieg II. Przyspieszam dalej, obrotomierz zbliża > się do 2.5tyś obrotów, i już ma zmienić bieg - i nagle coś się dzieje na drodze, żę muszę > puścić gaz, i hamować. I wtedy automat "zmienia bieg" przy odpuszczonym gazie, wpada ten bieg > III, tak jakby chciał zdążyć zanim obroty spadą po odpuszczeniu pedału gazu 9 na 10 starych automatow tak zrobi >- i dzieje się to > z takim szarpnięciem że hej. I od tej pory wszyskie biegi szarpią...1--Mam wrażenie że efekt > powstaje tylko na dobrze rozgrzanym silniku. ale to juz jest nie halo
  11. > Bartek, nie wiesz, że kobiety kupuja "oczami"? > Nie wiem, jak u Toościka, ale w moim przypadku nie chodziłoby (ewentualnie) o 4x4 czy inne zalety > jimny, ale o "kółko na tylnych drzwiach". czy kobita ma pojecie jak sie jezdzi tylnonapedowcem ??
  12. > Panie...a 20 lat temu to... oparłem sie na cenniku ktory znalem .
  13. > Pany o których Wy przegubach mówicie że tak drogo?Ceny 50-100zł za całkiem niezłe zamienniki to > chyba nie jest dużo? przegub wewnetrzny do 1.3 5 lat temu kosztowal okolo 1000pln do 1.6 byl dostepny tylko w ASO 2200pln za sztuke tanio jak cholera
  14. mokrii odpowiedział RSSSS na temat - Motokącik
    > Mam podobne odczucia. > A już użycie słowa "stingray" do tego modelu, to najzwyklejsze pogwałcenie norm wszelakich ! też 0.o a elektryczny reczny ?
  15. > i Merc GLK > (teść wysoko ceni gwiazdę), glk to nie G i niech bierze forka bedzie tych gwiazd mial cala konstelacje ( 6sztuk)
  16. > 100 zł za przegub to drogo? wlasnie sprawdzilem 0.o od czasu jak posiadalem swifta ceny "troche" spadly ale i tak nie tak tanio jak napisales http://ogloszenia.trojmiasto.pl/motoryzacja-sprzedam/suzuki-swift-1-0-ogl6134268.html ladny egzemplarz
  17. > 2001, 3d, 1.0 3cyl, gaz. Ma tanio wozić do pracy 600km miesięcznie. Ma jakieś typowe wady (o > mocowaniach amortyzatorów coś czytałem). Brak mocy i 3 cyl chyba jakoś przeżyję sprawdzic dokladnie mocowania wachaczy oraz pojezdzic troche ze skreconymi na max kolami - jesli stukaja przeguby - bedzie drogo reszta jesli dziala to se nie zepsuje cena troche zbyt wysoka
  18. > Mazda 3 ale kompletnie nic nie wiem o tych egzemplarzach, alez wiesz bo to "klon" focusa
  19. > http://www.wykop.pl/ramka/1374205/wiec-myslisz-ze-znasz-przepisy/ Jakby dali to skrzyżowanie w nowym teście na prawo jazdy to byłoby ciekawie Kielecka Policja i MZD opowiedziały się za: Quote: C i D (pieszo), potem A i B LINK Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opowiedziała się za: Quote: A, potem C, potem B, potem D albo A i B, potem C i D LINK Opinia GDDKiA: Quote: Opisana sytuacja nie jest poprawna. Jest to sytuacja myląca, dyskryminująca rowerzystów i demoralizująca kierujących skręcających z drogi publicznej. Reasumując, należy wskazać, że zastosowanie takiej organizacji jest błędem w sztuce. Opinia kieleckiego MZD: Quote: Oznakowanie przedstawione na przykładach w piśmie SKI jest oczywiste i zgodne z Rozporządzeniem. Przekleiłem na wypadek, gdyby wykop zniknął. _________________________
  20. mokrii odpowiedział alamo888 na temat - Motokącik
    > Tyle mi paliło UNO 1.0 w miescie, nie przeszkadza mi to zabardzo. Potrzebuje tanie w eksploatacji > niezawodne autko do miasta i czasem w trase. Mam jescze mozliwosc kupna IBIZY III 1.9 TDI i > sie wacham czy kupic Getza czy dołorzyc troche i wizasc IBI. kup getza 1.3 noPb bedzie palil znacznie mniej
  21. mokrii odpowiedział alamo888 na temat - Motokącik
    > Witam! > Mam pytanie czy warto brać Gacka 1.5 Crdi? Auto będzie wykorzystywane w 90% do jazdy w mieście. Mam > możliwość kupienie takiego od znajomego ale nie wiem jak spisują się te wozidła. Jak z cenami > części? Dzieki! spalanie rzedu 8l ON
  22. > myslisz ze znasz przepisy > jesli bylo lub sie nie nadaje na MK to przprszm http://www.wykop.pl/ramka/1374205/wiec-myslisz-ze-znasz-przepisy/
  23. myslisz ze znasz przepisy jesli bylo lub sie nie nadaje na MK to przprszm
  24. mokrii odpowiedział Antoine na temat - Motokącik
    > Jakie auto do max 15kzl, ale chetnie mniej... > Zalozenia, wiekszy od Lanosa sedana i jak najmlodszy, pozatym: lacetti
  25. > fajne, lubię takie auta bo mają napalonych kierowników zazwyczaj i widać jak się gotują gdy dostaną > od jakiegoś starego gruza to autko nie jest od przyspieszania na prostej ( 125km w przedliftowym i 136km w tym nie wykopuja go w nadswietlna ) za to genialnie skreca 125km jezdzilem

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.