Zawartość dodana przez mokrii
-
[KzAK] małe auto na wschód
> Witam > Jakie małe auto spełnia te warunki: lanos z gazem
-
nowa choroba koNik-a...
> > to są fotele z Alfy GTV daj no foto i ile?
-
Polo R, 2.0 220KM
> To w takim razie gdzie porwnujesz te roznice? > Czym sie rozni tor od ulicy? tym ze po torze jezdzi sie na slikach i wiecej gumy zostaje na asfalcie w zwiazku z tym jest bardziej nagumiony niz ulice w miescie i na skrzyzowaniach MSPANC mam nadzieje ze mnie gajowy, alf czy inna zolta paskuda nie skarci
-
Chevrolet Corvette Z06 (C6)
> tak zapewne będzie lepiej parsk
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> oo fajne , ja tego nie mam.w ustawieniach przegladarki czy imageshacka to sie robi ? znajdz se https://chrome.google.com/webstore/search/exif pod inne przegladarki tez znajdziesz ( exif viever/reader )
-
Hungaroring timeattack Yaris TS
> > To są dziesiątki kg czy setki ? same wygłuszenia w swifcie gti to ponad 16kg
-
Rozne zuzycie opon.
> Ale az tak bardzo? Z zalozmy 8mm, u mnie po 20kkm od nwosci prawa opona jest starta o jakies 2mm bardziej na nowy sezon bedzie z lewej ( niekierunkowa )
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> tak tak ,ucze sie dopiero :D a po czym to widac ze wiesz jakim, aparatem to robie ? ja np mam taki bajer
-
A co powiecie na temat Peugeot 1007 ?
> Jako że koledzy wybili mi Smarta powiedzmy z głowy to co powiecie na temat 1007 ? jaki silnik ? z > benzyny ? był taki temat całkiem niedawno http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=286397707&an=0&page=2#Post286397707 jesli moge cos podpowiedziec saxo/106 lub troche wiekszy swift
-
kupujemy kompaktowe kombi
> to co powiedzieć o tym > skoda mialem okazje tym "jezdzic" wg mnie to sie nadaje tylko dla emeryta bo sie w zakrecie lusterkami podpiera
-
Top Gear Special 50 years of Bond cars.
> Jestem dopiero przed seansem. > Czy tam DB5 dotrzymuje kroku wspolczesnemu Ferrari? nie
-
kupujemy kompaktowe kombi
> myślę bardziej o czymś takim czyli młodsze, z minimalnym nalotem ale jednak słabsze i może gorzej > wyposażone > o taki jezeli to ma silnik z kodem XEP ( jak nie pomylilem ) to tego sie nie gazuje da sie ale koszta pozniejsze sa znacznie wieksze niz zysk ze spalania tanszego paliwa
-
kupujemy kompaktowe kombi
> zgadza się ale modele do wyboru przeszły poglądową wizytację małżonki i na to się nie zgadza > absolutnie, kategorycznie i pod groźbą rozwodu moze jakby mialo inny znaczek ? suzuki forenza
-
Aston Martin Cygnet V12
> Sukcesem ? Tzn jednym sprzedanym egzemplarzem ? 30stoma (jak sie nie myle ) a nie jest to tanie wozidlo
-
Aston Martin Cygnet V12
> Tyle że Citygo możesz porównać do Aygo a nie do IQ citygo jest od iq ledwie 20cm dluzsza i ma ledwie 25cm wiekszy rozstaw osi ledwie co przy wymiarach autek jest prawie 10% dlugosci
-
nowy aparat i kilka fotek :)
> kupilem sobie nowy aparat i kilka fotek napstrykalem > prosze o wyrozumialosc bo sie ucze na poczatek proponuje przeczytac instrukcje obslugi serio potem mozesz sobie kupic cos takiego zgłos sie do kolegi uysy albo zerknij na alledrogo na koniec jak sie odwazysz zapraszam na PG
-
Suzuki SX4 / Fiat Sedici
> Niekoniecznie. Benzynowe suzuki z napędem na 2 kola są robione (albo były jeszcze kilka lat temu) w > Japonii. Pozostałe na Węgrzech. ale jestes pewien tego co napisales ?
-
Suzuki SX4 / Fiat Sedici
> Wiem. dlatego w tytule obydwa podałem. myslalem ze moze nalezysz do frakcji ktora uwaza ze to rozne auta > I ogólnie te 1.9 są ok, pytanie jak z benzynami? stare silniki suzuki byly niezniszczalne, spotkalem sie juz z opinia ( takze na tym forum ) ze aktualne sie nie nadaja do gazowania > I tutaj mnie właśnie ciekawi jakie są opinie ludzi którzy mają z nimi kontakt. no to kaciki fiata i skosnookie
-
Suzuki SX4 / Fiat Sedici
> Witam. > Autko dla Żony, czas już zmienić Lanosa na coś nowszego i te autka się podobają. jest to zaprawde dziwne bo to klony silniki diesla w suzuki to multijety od fiat-a cala reszta to suzuki
-
[KzAK] Do KJSu
> Same śruby montażowe wszystkich tych dupereli ważą z 5kg. w swifcie 16kg to tylko maty wygluszajace jest z czego urywac
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> O proszę. Swift z kangurowa ze znaczkiem Holden wygrałeś 3 sekundową pochwałe wzrokową swift byl jeszcze produkowany jako jakis pontiac i geo
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> zagadka z cyklu: "znajdź różnice" co to za auto
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> pomyliłem justy nie swifta one wszystkie som justy-ny
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> pewnie tak > chyba pomyliłem modele:) mk1 japonia mk2 wegry (suzuki swift) mk3 chyba japonia (suzuki ignis) mk4 japonia (daichatsu sirion)
-
Do upalania zimą, budżet do 6kzł.
> Tematy znam. Wynika z tego, że komuś napędy nie działają, tylko nie wiem komu. ale przy wiskozie nie ma ze nie dziala jezeli kola przod/tyl zaczynaja sie krecic z inna predkoscia nastepuje spiecie, to po prostu dziala zawsze > Jest jeszcze opcja, że nie umiem jeździć na ręcznym. o to toto to