Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

GP Kanady - dyskusja

Featured Replies

Napisano

Kubica znów z pierwszej linii winner.gif

choć nie pole position, ale zawsze cool.gif

Napisano

> Kubica znów z pierwszej linii

> choć nie pole position, ale zawsze

Cos mi się zdaje, ze miejsca od 10 do 6 sa dosyc dobrze zatankowane- ciekawe ja te strategie sprawdza sie hmm.gif

Ponadto sa szanse na deszcz, wiec zapowiada sie ciekawy wyscig. hmm.gif

Napisano

> Kubica znów z pierwszej linii

> choć nie pole position, ale zawsze

Może Hamilton sie przeliczy na którymś zakręcie i Robert wygra . grinser006.gifgrinser006.gif

Napisano

Nie zdziwiłbym się, gdyby Hamilton jechał na 3 pitstopy ( i te gadanie, że znalazł 0,6s na torze - tak jasne, leżało na poboczu hehe.gif). Z Roberta szefowie są bardzo zadowoleni. Ba, nawet są zaskoczeni wynikiem, czyli chyba paliwa trochę w baku jest.

Śmieszy trochę wypowiedź Nicka, że był w Q2 wolniejszy od Roberta o tylko 0,1s. Szkoda, że nie powiedział ile wynosi różnica po Q3 rotfl.gif i szkoda, że nie powiedział, iż wykręcił ten czas w końcówce Q2, którą Robert już odpuścił.

Napisano

> Nie zdziwiłbym się, gdyby Hamilton jechał na 3 pitstopy ( i te

> gadanie, że znalazł 0,6s na torze - tak jasne, leżało na poboczu

> ). Z Roberta szefowie są bardzo zadowoleni. Ba, nawet są

> zaskoczeni wynikiem, czyli chyba paliwa trochę w baku jest.

> Śmieszy trochę wypowiedź Nicka, że był w Q2 wolniejszy od Roberta o

> tylko 0,1s. Szkoda, że nie powiedział ile wynosi różnica po Q3

> i szkoda, że nie powiedział, iż wykręcił ten czas w końcówce Q2,

> którą Robert już odpuścił.

No zobaczymy jak to będzie może rzeczywiście pojedzie na 3 pitstopy tongue.giftongue.giftongue.gif

Napisano
  • Autor

> Może Hamilton sie przeliczy na którymś zakręcie i Robert wygra .

A wszystko całkiem możliwe, wiedzieliście jak w czasie kwalifikacji kręcili bączki zeby.GIF . Cos w tym torze jest że tak łatwo zrywa przyczepność. hmm.gif

Napisano

> Może Hamilton sie przeliczy na którymś zakręcie i Robert wygra .

a propos zakrętów:

Quote:

Wydaje się to niewiarygodne, ale przedstawiciele toru w Montrealu wraz z członkami FIA podjęli decyzję o ponownym wyasfaltowania nawrotu numer 10, na którym podczas kwalifikacji świeżo wyłożona nawierzchnia zaczęła się rozpadać.


źródło

Napisano

Włąsnie też miałem wczoraj takie podejrzenia - 0,6s to przepaść. Nie ma cudów - musi być bardzo lekki.

A Nick - no cóz - znów zawodzi. Teraz widać róznicę klas - takie same bolidy, a wyniki osiąga ten, kto potrafi nim jechać na max możliwości samochodu.

Do końća sezonu jeszcze daleko, ale wydaje mi się, że BMW zostawi Kubice, a pożegna Heidfelda biglaugh.gif

Napisano

> a propos zakrętów:

> Quote:

> Wydaje się to niewiarygodne, ale przedstawiciele toru w Montrealu

> wraz z członkami FIA podjęli decyzję o ponownym wyasfaltowania

> nawrotu numer 10, na którym podczas kwalifikacji świeżo wyłożona

> nawierzchnia zaczęła się rozpadać.

> źródło

Ojj zapowiada sięm że wyścig będzie nieźle wymieszany, przez tą przyczepność na torze - wstyd, żeby przed wyścigiem nie przygotować dobrze toru. Jeżeli dziś podczas wyścigu powtórzy sięsytuacja z wczoraj, to za karę powinni rozwazyć odebranie kanadyjczykom wyścigu w przyszłym sezonie - tor nie nadający się do F1.

Napisano

> a propos zakrętów:

> Quote:

> Wydaje się to niewiarygodne, ale przedstawiciele toru w Montrealu

> wraz z członkami FIA podjęli decyzję o ponownym wyasfaltowania

> nawrotu numer 10, na którym podczas kwalifikacji świeżo wyłożona

> nawierzchnia zaczęła się rozpadać.

> źródło

Możliwe ale i tak podejrzewam, będzie słaba przyczepność na tym kawałku , zobaczymy o 19 grinser006.gifgrinser006.gif .

Napisano

> A wszystko całkiem możliwe, wiedzieliście jak w czasie kwalifikacji

> kręcili bączki . Cos w tym torze jest że tak łatwo zrywa

> przyczepność.

Tak jak to było w Monaco , tyle że wtedy to mu przyniosło szczęście w postaci wygranej frown.gif .

Napisano

a o ktorej GP2 startuje ?? gdzie mozna relacje zobaczyc ??

Napisano

> Możliwe ale i tak podejrzewam, będzie słaba przyczepność na tym

> kawałku , zobaczymy o 19 .

Prace trwają a raczej trwały hehe.gif

280926653-ambiance-montreal-z-41_070608.jpg

post-48679-14352494470484_thumb.jpg

Napisano

> Prace trwają a raczej trwały

yikes.gif

Tego jeszcze nie bylo, zeby asfaltowac tor kilka-, kilkanascie godzin przed wyscigiem. icon_eek.gif

Napisano

> a o ktorej GP2 startuje ?? gdzie mozna relacje zobaczyc ??

no właśnie gdzie i o której można obejrzeć?

Napisano

> no właśnie gdzie i o której można obejrzeć?

Dołączam się do pytania food.gif

Napisano

> Dołączam się do pytania

TV4 - zaczęło się food.giffood.giffood.gif

Napisano

bo na wszystkich linkach sopcastowych, na których miało być F1 leci Euro2k8... ten link, który ktoś tu kiedyś podawał (do ITV1) też mi nie działa

Napisano

Mówią - nie ciesz się dziadku z czyjego wypadku, ale jak tu się nie cieszyć że cenzura dał ciała rotfl.gif

Napisano

> Mówią - nie ciesz się dziadku z czyjego wypadku, ale jak tu się nie

> cieszyć że czarnuch dał ciała

dobra, mam wizję już i widzę, że szykuje się dziś świętowanie fotela lidera zlosnik.gif

Napisano

> teraz tylko uciekać Heidfeldowi

kubik w boxach 7.5s i po ptokach cool.gif

Napisano

> bez dwóch zdań - Kubica demoluje Nicka

na szczescie to dziś Hamilton zdemolował Kimiego a mógł tez Roberta brawo.gif

Napisano

> na szczescie to dziś Hamilton zdemolował Kimiego a mógł tez Roberta

pierwszy i do tego lider mistrzostw claps.gifyay.gifbrawo.gifpub2.gifjump.gif

Napisano

bravoooooooooooooooooooooo

ooooooooooooooooooooooooooooooooo

ooooooooooooooo

yay.gifjump.gif

Napisano

crazy.gif a ja nie mam gdzie tego oglądać

to wygrał ostatecznie grinser006.gif ?????

Napisano

RK claps.gifclaps.gifclaps.gif

tak się wygrywa w boksach biglaugh.gif

280927601-F1_kanada.jpg

post-10099-14352494474363_thumb.jpg

Napisano

> a ja nie mam gdzie tego oglądać

> to wygrał ostatecznie ?????

tak i jest liderem claps.gif

Napisano
  • Autor

> bravoooooooooooooooooooooo

> ooooooooooooooooooooooooooooooooo

> ooooooooooooooo

1 Robert Kubica 1:36:24.447

2 Nick Heidfeld +16.400

3 David Coulthard +23.300

4 Timo Glock +42.600

5 Felipe Massa +43.900

6 Jarno Trulli +47.700

Napisano

> a ja nie mam gdzie tego oglądać

> to wygrał ostatecznie ?????

na mecie:

KUB, HEI, COU, GLO, MAS, TRU, BAR, VAT

Brawo Robert claps.gif

Napisano

Bravo!

Mamy lidera waytogo.gif

Teraz na przygaszenie emocji "nasi" pokażą klasę na boisku hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Napisano

> az ciarki przechodza

to prawda smile.gif

podziw dla Kubicy rośnie jeszcze bardziej, jeśli spojrzeć na pomiary prędkości bolidów i widać że bolid Kubicy nie jest zbyt szybki smile.gif

Napisano

Tym razem szczęście było po stronie Roberta. Ogromnie się cieszę, nie powiem, trochę się też wzruszyłem zlosnik.gif Ostatnio chyba jak Rubens wygrał na Hockenheim ale to było dawno zlosnik.gif

Napisano

A nie mówiłem zlosnik2.gifzlosnik2.gifzlosnik2.gif ze Hamilton przeszarżuje to nie jest materiał na mistrza jedynie bolid mu to umożliwia .

Napisano

> Tym razem szczęście było po stronie Roberta.

Szczęście sprzyja lepszym. Chciałbym zobaczyć rywalizację Roberta i Hamiltona w takich samych samochodach 270751858-jezyk.gif

Napisano

> Szczęście sprzyja lepszym. Chciałbym zobaczyć rywalizację Roberta i

> Hamiltona w takich samych samochodach

Szczęście szczęściem ale wyjechałby 1-szy z pit lane .

Napisano

> RK

> tak się wygrywa w boksach

miał prawo wyboru, wybrał tego po lewej hehe.gif

Napisano

> Szczęście szczęściem ale wyjechałby 1-szy z pit lane .

Tak mi się wydaje wink.gif

A dlatego tak piszę, bo jeszcze wyścigu nie widziałem zlosnik.gif

Napisano

> miał prawo wyboru, wybrał tego po lewej

Samochody na F bardziej przyciągają uwagę hehe.gif

Napisano

krótko: mało się nie zesrałem z wrażenia i emocji biglaugh.gif

Napisano

> BRAWO KUBICA!!!

Szacun dla Roberta trophy.gif

Szkoda że się tylko Nickowi tak sfarciło , nic nie pokazał na treningach ani w wyścigu a za darmoszkę dostał 2 m-ce. Ale to moje prywatne sympatie i opinia.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.