Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Co mamy pod maską - Ankieta

Featured Replies

Napisano

Tak sobie pomyślałem, że skoro robiliśmy ankietę jaką wersją nadwozia jeździmy, to może i sprawdzimy jakie silniki są najpopularniejsze. Przyszło mi to głowy gdyż jakoś ostatnio chyba coraz więcej jest tutaj posiadaczy takiego silnika jak mój czyli C14SE, z tego co zaobserwowałem powinno ich być przynajmniej ośmiu, mam nadzieję, że wszyscy się wpiszą.

Jeśli mod stwierdzi, że to wątek na IKA to OK.

Proszę o wpisywanie typu silnika i kolejnego nr w naszej ankiecie dla danego silnika to będziemy na bieżąco widzieć jak wyglądają wyniki.

A więc zaczynamy :

C14SE #1

Napisano

C14NZ #1

Napisano

C 14 SE i nie narzekam..

Napisano

Proponuje typ pisać w temacie żeby potem wszystko było widać jak na blacie tfu na drzewku smile.gif

Napisano

> C 14 SE i nie narzekam..

ja też smile.gif i ja też smile.gif

Napisano

jak w temacie.

Azja

Napisano

C14SE

I w dodatku sedanik yay.gif270635636-JUMP2.gifzlosnik.gif

Zapomniałem dodać X14XE

A tu dodatkiem jest kombiaczek yay.gif270635636-JUMP2.gifzlosnik.gif

Napisano

sztuk jedna zlosnik.gif

Napisano

Hej

C16NZ chyba pierwszy w ankiecie ;-)

Napisano

> sztuk jedna

no to sztuk dwie smile.gif

Napisano

C14SE

Napisano

> Hej

> C16NZ chyba pierwszy w ankiecie ;-)

spieszę z pomocą...

cool.gif

Napisano

> no to sztuk dwie

+ jeden mój = 3 sztuki

Napisano

ale w sumie to to samo co C14NZ

więc może #3

Napisano

Z16XE

1.6 16V 100KM

Napisano

Jak w temacie.

Pozdrawiam.

Wojto79.

Napisano

C16NZ number 3(chiba smile.gif)

Napisano

C16NZ pozycja 4

Napisano
  • Autor

> OK, ale ktoś to potem musi doprowadzić do końca i raz na kilka dni

> podliczyć urobek

no jak zapodałem wątek to i podliczę wyniki, poza tym zaproponowałem wpisywanie kolejnej liczby dla danego silnika żeby na bieżąco było wiadomo ile czego jest, ale już widzę, że się pogubiliśmy spineyes.gif

Pierwsze podsumowanie będzie dzisiaj około 14:00-15:00 a drugie jutro też 14-15. W przyszłym tygodniu nie ma mnie na kąciku, więc albo ktoś będzie podliczał za mnie albo podsumuję wszystko w następny poniedziałek.

Napisano

jak w temacie

Napisano
  • Autor

> OK, ale ktoś to potem musi doprowadzić do końca i raz na kilka dni

> podliczyć urobek

acha, jeszcze cosik mi się przypomniało, jeśli ten wątek może tu zostać to może by go na jakiś tydzień podwiesić żeby nie zaginął w gąszczu ? hmm.gif

Napisano

1.8 16V 125 KM

Chyba jako pierwszy ale wiem , że jest ich więcej

Napisano

> no jak zapodałem wątek to i podliczę wyniki, poza tym zaproponowałem

> wpisywanie kolejnej liczby dla danego silnika żeby na bieżąco

> było wiadomo ile czego jest, ale już widzę, że się pogubiliśmy

wiara nei trzyma się zasad i sypie silnikami smile.gif

Napisano

> acha, jeszcze cosik mi się przypomniało, jeśli ten wątek może tu

> zostać to może by go na jakiś tydzień podwiesić żeby nie zaginął

> w gąszczu ?

podwiesimy na jakieś 2 tyg. co by kol. miał możliwość przypieczętowania akcji smile.gif

Napisano
  • Autor

> podwiesimy na jakieś 2 tyg. co by kol. miał możliwość

> przypieczętowania akcji

waytogo.gif, wobec tego tak jak powiedziałem, dzisiaj i jutro podaję dotychczasowe bieżące wyniki a po następnym łykendzie sumuję wsio do kupy

Napisano
ten niejezdzacy zlosnik.gif
Napisano

Y20DTH # 1szt.

Napisano

C16NZ ok.gif

Napisano

JAK W TEMACIE

Napisano
smile.gif
Napisano

> A więc zaczynamy :

> C14SE #1

moj silnik to x14nz (+lpg) to bedzie zdaje sie nr #3

(((#1 ma Koonrad a @2 BEaST®)))

Napisano
smile.gif
Napisano

w kombiaku...

Napisano
  • Autor

Korzystając z chwili czasu podliczyłem dotychczasowe wpisy.

Na prowadzeniu jest C16NZ - 6 sztuk

2 m-sce : X16XEL, X16SZR i C14SE - po 5 sztuk

3 m-sce : X14NZ - 4 sztuki

4 m-sce : X16SZ - 3 sztuki

5 m-sce : C14NZ, X14XE - 2 sztuki

6 m-sce : C18NZ, TC4EE1, Z16XE, Z16SE, C18XE, Y20DTH, Z14XEP, Z14XE i C20XE - po 1 sztuce

Jako ciekawostke można na razie podać, że są tylko 2 dieselki i 1 sztuka astry "trójki"

Napisano

X16SZR

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.