Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

> Dobre!

> Allegro

Niestety niedobre. Mialem takie sruby. Jesli zapiecze sie sruba i probujesz bardzo mocno ja odkrecic (bo niby jak?) to spowodujesz zgniecenie pustego lba i tak duze jego odksztalcenie, ze omykac sie bedzie klucz. Wtedy juz tylko wolna amerykanka. Niestety przezylem to w swoim pierwszym maluchu z 3 na 4 srubami. Czwarta od razu wywalilem. Ludzie maja calkiem fajne fele w malcach i nie gina, wiec nie ma co kombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety niedobre. Mialem takie sruby. Jesli zapiecze sie sruba i probujesz bardzo mocno ja

> odkrecic (bo niby jak?) to spowodujesz zgniecenie pustego lba i tak duze jego odksztalcenie,

> ze omykac sie bedzie klucz. Wtedy juz tylko wolna amerykanka. Niestety przezylem to w swoim

> pierwszym maluchu z 3 na 4 srubami. Czwarta od razu wywalilem. Ludzie maja calkiem fajne fele

> w malcach i nie gina, wiec nie ma co kombinowac.

Wystarczy smarować śruby przy każdej zmianie kół i nie będą się zapiekać grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wystarczy smarować śruby przy każdej zmianie kół i nie będą się zapiekać

JR - wierzysz w to co mowisz? W starym maluchu dosc czesto grzebalem i zdejmowalem kola. Sruby te wiec mialem smarowane regularnie. Niestety wykonane sa one z gownolitu i to jest ich glowny problem. Mowie ci - odpusc je sobie - zamki przestaly mi wchodzic po drugim odkreceniu srub, bo juz sie lby w jajo zaczely robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JR - wierzysz w to co mowisz? W starym maluchu dosc czesto grzebalem i zdejmowalem kola. Sruby te

> wiec mialem smarowane regularnie. Niestety wykonane sa one z gownolitu i to jest ich glowny

> problem. Mowie ci - odpusc je sobie - zamki przestaly mi wchodzic po drugim odkreceniu srub,

> bo juz sie lby w jajo zaczely robic.

spoko, i tak nie wydam na to 200zł zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chcesz to mam zabezpieczaki do malca - zostały po moim oddam za 20pln. Do CC nie pasują bo inny

> skok gwintu niestety.

> O takie jak to - właśnie firmy Królak

> klk

Dzięki, ale mi raczej o "bajer" chodziło wink.gif

Na wiosnę, jak będę zmieniać koła na letnie to będę się zastanawiać co ze śrubami i ewentualnymi zabezpieczeniami zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> ile jest realnie warte takie wnetrze ?

Takie, czyli z tej aukcji? Czy takie, czyli zielone? 893goodvibes.gif

To z aukcji nie dobije raczej 200zł za całość. No chyba, że się desperat jakiś trafi 893goodvibes.gif

W zasadzie wszystkie ceny gadżetów do Malucha są uzależnione od chwilowego zapotrzebowania ok.gif

I czasem coś, co warte jest 50zł, za pół roku pójdzie w "walce" za 200. Totolotek wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kogoś trochę poniosło

> http://warszawa.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-samochody-osobowe-Sprzedam-W0QQAdIdZ332153826

Nastepny, ktory zapomnial co to trapez kierowniczy. I nastepny maluch w ktorym kolo zewnetrzne skreca mocniej od wewnetrznego. No chyba, ze cos pomodzil, w co watpie, ale odszczekam swoje slowa, jesli zrobil to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z allegro są bardzo podobne do ATS Classic Viersterne. Natomiast jedynie nie pasują mi w nich pewne przetłoczenia przy srubach.

Te drugie - takie mialem do malca.

Nie wykluczam, ze te pierwsze są rowniez robione do malucha ale przez jakas inna firme ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Te z allegro są bardzo podobne do ATS Classic Viersterne. Natomiast jedynie nie pasują mi w nich

> pewne przetłoczenia przy srubach.

> Te drugie - takie mialem do malca.

> Nie wykluczam, ze te pierwsze są rowniez robione do malucha ale przez jakas inna firme

znalazlem na motonews ogloszenie w którym mowa ze sa one frezowane z tych drugich wiec zagadka sie rozwiazala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icon_eek.gifhehe.gifok.gif

Quote:

Mam do zaoferowania stół do salonu, wykonany z dachu FIATa 126P.

Stół pokryty jest wysokiej jakości folią ochronną, antypoślizgową - biała perła z grafitowymi wykończeniami.

Nogi podbite są materiałem zabezpieczającym przed zarysowaniem powierzchni. Istnieje możliwość zamówienia stołu w wybranym zestawieniu kolorystycznym.

Czas oczekiwania, w takim przypadku do 3 tygodni. Wymiary: długość 127 cm szerokość 100 cm wysokość 37 cm tele. 516 166 729


10569886.jpg

--> Allegro

Najlepsze jest to, że jeszcze nie kupiliśmy mebli do dużego pokoju... hmm.gif

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Mam do zaoferowania stół do salonu, wykonany z dachu FIATa 126P.

> Stół pokryty jest wysokiej jakości folią ochronną, antypoślizgową - biała perła z grafitowymi

> wykończeniami.

> Nogi podbite są materiałem zabezpieczającym przed zarysowaniem powierzchni. Istnieje możliwość

> zamówienia stołu w wybranym zestawieniu kolorystycznym.

> Czas oczekiwania, w takim przypadku do 3 tygodni. Wymiary: długość 127 cm szerokość 100 cm wysokość

> 37 cm tele. 516 166 729

> --

> Najlepsze jest to, że jeszcze nie kupiliśmy mebli do dużego pokoju...

Paskudnie wykonane. Te dziury po pasach na tylnych belkach psują strasznie cały efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Kolektorki" i wydech w srebrzance?

Kolanka były żeliwne, ale może pod koniec produkcji był inny stop i nie były w standardzie skorodowane.

Myślę że nie ma co szukać dziury w całym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolor mnie po prostu rozbraja serduszka.gif

86479971.jpg

30541965.jpg

Quote:

Witam,do zaoferowania mam POLSKIEGO FIATA 126p z 1978 roku. Samochód pochodzi z początku roku 1978( pierwsza rejestracja Maj 1978 ) , jest to jeden z pierwszych egzemplarzy Fiata 126p o pojemności silnika 650 cm. oferowanych na rynku krajowym- Fiacik nie posiada tłumika szmerów ssania ,zamontowaną ma rurkę przelotową jak w modelach 600.

Maluch w 100% jest w stanie oryginalnym,fabrycznym,nigdy nie przechodził remontów blacharskich( żaden z elementów nie był wymieniany) ,ani lakierniczych- nie licząc niewielkich ręcznych zaprawek robionych przez właściciela pędzelkiem -oryginalnym lakierem zaprawkowym, który uchował się do dziś ( np. na rantach drzwi i nadkoli ,na progach itp.) maluch ma wszędzie fabryczny lakier - o unikalnym i bardzo rzadko spotykanym odcieniu tzw. Azurro lub Turchese Farfalla L 463 z palety FIATA !!! Samochód od początku miał tylko jednego właściciela ( starszego Pana rok urodzenia 1931) ,który Fiacika traktował jak członka rodziny- autko cały czas było garażowanie i nieużytkowane w okresie zimowym.Właściciel od nowości prowadził "książkę serwisową" w której zapisywał wszystkie naprawy i przeglądy. Książkę tą wraz z dwoma kompletami oryginalnych kluczyków przekażę nowemu nabywcy pojazdu.Maluch zamontowane ma plastikowe nadkola,poza tym od spodu zakonserwowany jest bitexem i smarem.Fiat ma wszystkie elementy wyposażenia zgodne z rocznikiem i wersją tzn.min. posiada ręczny gaz,stacyjkę z blokadą Arman ,prądnicę ,emblemat "licencja Fiat" ,chromowany napis 126p oraz ma wiele "smaczków" typowo z lat 70-tych radio SAFARI 2A ,pokrowce na siedzenia,półkę pod deską rozdzielczą.Maluszek jest sprawny,w dniu dzisiejszym (30.11.2011) wykonane zostało badanie techniczne -auto przeszło bez problemu całą ścieżkę diagnostyczną- budząc zachwyt diagnosty ! Ubezpieczenie OC Fiacik ma do końca 2011 roku. Moim zdaniem jedynym elementem,który nadgryzł ząb czasu jest prawy przedni błotnik przy chlapaczu,tam widoczne są większe ogniska korozji.

Zapraszam na oględziny pojazdu w Łodzi po uprzednim umówieniu telefonicznym. Nie odpowiadam na maile,w razie pytań ,propozycji mój nr tel. 608 097 274 lub 501 646 218 .


--> Allegro ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.