Skocz do zawartości

Allegro - ciekawe aukcje


Rekomendowane odpowiedzi

Dwie aukcje z tym samym a jaki rozrzut cenowy zlosnik.gif

Nie jest to przypadek, bo dwie takie równoległe aukcje widziałem już kilka razy, nawet rok wstecz ok.gif

98252909.jpg

Różnica polega na dwóch rzeczach: "LEART" oraz "made in Italy" spineyes.gif

Tylko czym się różnią jedne od drugich? Poza tym, że balans bieli poleciał spineyes.gif

72688169.jpg

88444949.jpg

20zł kontra 100zł ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dwie aukcje z tym samym a jaki rozrzut cenowy

> Nie jest to przypadek, bo dwie takie równoległe aukcje widziałem już kilka razy, nawet rok wstecz

> Różnica polega na dwóch rzeczach: "LEART" oraz "made in Italy"

> Tylko czym się różnią jedne od drugich? Poza tym, że balans bieli poleciał

> 20zł kontra 100zł

Proste... Leart'y montowane były w latach 70 do Maluchów, które pozycje miały w kierunkach i takich poszukiwać będa puryści chcący mieć Malucha w 100% zgodnego ze swoim rocznikiem...

Drugie to wyrób rzemieślniczy, który powstał razem z modą na białe lampy tylne, i kierunki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proste... Leart'y montowane były w latach 70 do Maluchów, które pozycje miały w kierunkach

boje_sie.gifboje_sie.gifboje_sie.gifboje_sie.gif

> i takich

> poszukiwać będa puryści chcący mieć Malucha w 100% zgodnego ze swoim rocznikiem...

Ale one wyglądają identycznie zlosnik.gif Jak te pozycje były rozwiązane?

> Drugie to wyrób rzemieślniczy, który powstał razem z modą na białe lampy tylne, i kierunki...

Nie było w żadnej wersji seryjnie białych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może i mało widziałem... fakt

> NIGDY, na żadnym foto nie przewinęło mi się taki coś

> Allegro

Ładne to jest yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nawet komentować stopnia zeszmacenia tego samochodu, każdy widzi icon_rolleyes.gif

"Zwykłe maluchy" widziało się różne... ale to jest BOSMAL no.gif

001ddl.jpg

002fmh.jpg

Cena jest również żałosnym żartem pad.gif

Cena Kup Teraz 19 900,00

Naprawdę chciałbym zobaczyć właściciela pojazdu ok.gif

Allegro ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

893goodvibes.gif

Jeśli chodzi o samą powierzchnie rdzy, to bardzo fajna waytogo.gif

111tidh.jpg

2222er.jpg

Quote:

Witam!

Mam do sprzedania jedynego w swoim rodzaju maluszka (ROST- większość pojazdu pokryta rdzą)

górna część pojazdu pokryta jest nietypowa farbą biały mat odblaskowy, przez co maluch wygląda bardzo atrakcyjnie. Zderzaki chromowane. Wiecej informacji pod numerem telefonu 721331868 lub GG 1880028 Zapraszam do obejrzenia autka i na jazdę próbną
:)
Cena jaka mnie interesuje to 2500zl w przypadku nie osiągnięcia ceny minimalnej rozważę najwyzsza propozycje. (Możliwa równiez zamiana na moto lub inne auto ewentualnie z dopłatą z mojej strony)


Allegro ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał kilka razy do pracy tym autem.

Zrobił na mnie wrażenie.

http://allegro.pl/fiat-125p-w-super-stanie-wpt-1313-i1596079733.html

Jak ktoś szuka kanciaka, to uważam, że ten jest cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

boje_sie.gifbiglaugh.gifwaytogo.gif

001yyb.jpg

002md.jpg

003at.jpg

004nft.jpg

005zoe.jpg

Quote:

Fabrycznie Nowy FIAT 126p 1980r.

Witam serdecznie na mojej aukcji. Sprzedam Fabrycznie nowego polskiego Fiata 126p, Samochód o przebiegu 131km, przebył trasę z Polmozbytu w Tychach do Krakowa w 1980r. następnie został wstawiony do ocieplanego garażu w którym spędził 30 lat.

Samochód opłacono w USA przez brata pierwszego właściciela za kwotę 1400$, po czym odebrany w Tychach w dniu 09.08.1980r. Posiada lekkie otarcie na tylnym lewym błotniku powstałe w garażu. Obecnie pojazd posiada nowe opony i koła gdyż oryginalne opony po latach uległy zniekształceniu (oczywiście posiadam oryginalne koła z oponami)

Wraz z pojazdem kupujący otrzyma kompletną dokumentację związaną z historią samochodu oraz Radio Safari z głośnikiem jakie FSM dodało do Fiata. Maluch nigdy nie był rejestrowany, jest gotowy do użytkowania.

Zapraszam na oględziny, na ewentualne pytania odpowiem telefonicznie. 602-883-191


Allegro ok.gif

PS: Do końca aukcji 13 dni, licytuje 11 osób i najwyższa oferta póki co: 18 000 zł zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Fabrycznie Nowy FIAT 126p 1980r.

> Witam serdecznie na mojej aukcji. Sprzedam Fabrycznie nowego polskiego Fiata 126p, Samochód o

> przebiegu 131km, przebył trasę z Polmozbytu w Tychach do Krakowa w 1980r. następnie został

> wstawiony do ocieplanego garażu w którym spędził 30 lat.

> Samochód opłacono w USA przez brata pierwszego właściciela za kwotę 1400$, po czym odebrany w

> Tychach w dniu 09.08.1980r. Posiada lekkie otarcie na tylnym lewym błotniku powstałe w garażu.

> Obecnie pojazd posiada nowe opony i koła gdyż oryginalne opony po latach uległy

> zniekształceniu (oczywiście posiadam oryginalne koła z oponami)

> Wraz z pojazdem kupujący otrzyma kompletną dokumentację związaną z historią samochodu oraz Radio

> Safari z głośnikiem jakie FSM dodało do Fiata. Maluch nigdy nie był rejestrowany, jest gotowy

> do użytkowania.

> Zapraszam na oględziny, na ewentualne pytania odpowiem telefonicznie. 602-883-191

> Allegro

> PS: Do końca aukcji 13 dni, licytuje 11 osób i najwyższa oferta póki co: 18 000 zł

ale rodzynek!! i cena jeszcze nie taka najwyższa;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w zyciu bym tyle nie dał Może z 5tys... Ale to max

Toteż to nie jest oferta kierowana do ciebie.

5 tysi to możesz sobie zapłacić za strucla w dobrym roczniku, bo tak sobie sprzedający wymyśli.

Tutaj masz auto w stanie FABRYCZNYM - a to już niezła gratka np. dla jakiegoś dilera Fiata, żeby je sobie postawić w salonie ok.gif

Napewno nie warto kupić tego auta do jeżdżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżeli nie rejestrowany to jak zrobił te 131km?

W latach 70 polmozbyty wydawały dowody rejestracyjne i tablice, a nie wydziały komunikacji. Dostawało sie tablice na jeden dzień i karteczkę do tych tablic ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżeli nie rejestrowany to jak zrobił te 131km?

Samochód odbierało się w Polmozbycie na tzw tablicach "próbnych" (czarne tablice żółte litery i cyfry) można było na tym jeździć przez pewien czas do momentu zarejestrowania auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.