Skocz do zawartości

Co się stało tej tarczy?


simek18

Rekomendowane odpowiedzi

> Konkret, co to za auto??? Wygląda jakby docisk trzymał słabo albo zostało źle wyregulowane sprzęgło

> jeśli jest na linkę.

Samuraj z mocno przewymiarowanymi kołami + szofer który dostał pierwszy raz taki samochód w ręce na piaskarni.

Sprzęgło spalił, bo pokazywał mi później swoją taktykę jazdy. Widziałem różne tarcze, ale takiej padliny i to z jednej strony nie. Dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samuraj z mocno przewymiarowanymi kołami + szofer który dostał pierwszy raz taki samochód w ręce na

> piaskarni.

> Sprzęgło spalił, bo pokazywał mi później swoją taktykę jazdy. Widziałem różne tarcze, ale takiej

> padliny i to z jednej strony nie. Dlatego pytam.

W takim razie trzeba było to od razu napisać w poście.

Po prostu zjarał sprzęgło, takimi wynalazkami trzeba umieć jeździć. Inaczej kończy się jak wyżej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko zależy przy jakiej prędkości obrotowej silnika nastąpił uślizg. Jeśli przy małej to może

> po prostu rozerwać okładzinę jak w twoim przypadku.

Czy właśnie przy dużej? Może okładzina wątpliwej jakości i nie wytrzymała temperatury. Do tej pory spaleńce po prostu były wyślizgane prawie jak szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji wątku, niech mi ktoś wytłumaczy łopatologicznie,

jak to działa. Pomimo tego, że wiem do czego służy, to nadal nie

rozumiem jak taki kawałek tarczy działa że raz się klinuje a raz nie.

Do czego służą te sprężynki? Jest jakaś animacja na sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Samuraj z mocno przewymiarowanymi kołami + szofer który dostał pierwszy raz taki samochód w ręce na

> piaskarni.

> Sprzęgło spalił, bo pokazywał mi później swoją taktykę jazdy. Widziałem różne tarcze, ale takiej

> padliny i to z jednej strony nie. Dlatego pytam.

sam sobie odpowiedziales, przewymiarowane kola i kierowca napaleniec, do tego pewnie seryjne za szybkie przelozenia w mostach i redktorze. |zmienic przelozenia i kierowcy podlozyc cos pod gaz grinser006.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak przy okazji wątku, niech mi ktoś wytłumaczy łopatologicznie,

> jak to działa. Pomimo tego, że wiem do czego służy, to nadal nie

> rozumiem jak taki kawałek tarczy działa że raz się klinuje a raz nie.

> Do czego służą te sprężynki? Jest jakaś animacja na sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam sobie odpowiedziales, przewymiarowane kola i kierowca napaleniec, do tego pewnie seryjne za

> szybkie przelozenia w mostach i redktorze. |zmienic przelozenia i kierowcy podlozyc cos pod

> gaz

> Pozdrawiam

Reduktor i tak mu założyłem od litrówki. Dalsze inwestycje nie mają sensu, dostał teraz sprzęgło aisina i zobaczymy. Wg mnie trzeba mieniać motor.

Najlepsze, że jak przejechał się patrolem, stwierdził rozgoryczony "Dlaczego ja nie kupiłem patrola confused.gif"

Człowiek uczy się na błędach grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Reduktor i tak mu założyłem od litrówki. Dalsze inwestycje nie mają sensu, dostał teraz sprzęgło

> aisina i zobaczymy. Wg mnie trzeba mieniać motor.

> Najlepsze, że jak przejechał się patrolem, stwierdził rozgoryczony "Dlaczego ja nie kupiłem patrola

> "

> Człowiek uczy się na błędach

Teraz jeszcze przelozenia od vitarki i da sie jezdzic,co do patrola to zapraszam do nas na wies, pokazesz jak patrol jezdzi,a ja udowodnie ze nieszczegolnie grinser006.gif tzn sa sytuacje ze jezdzi sie fajnie ale za samiego bym nie zamienil cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.