Skocz do zawartości

jakie wtryski są teraz na "topie"?


koNik

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś "na topie" i w miarę tanie były Magicjety, teraz widziałem na allegro jakies nowe ich wersje... chciałbym zastąpić czymś moje czerwone valteki, nie żeby im cos sie działo ale generalnie doprowadzam do ładu cały układ paliwowy, więc skoro leca wtryski benzynowe i profilaktycznie UPG nie będe żulił na nowe wtryski LPG. Zresztą 20kkm na czerwonych valtekach to i tak już bliżej niż dalej do ich końca..

A jak to jest z tymi valtekami typ 34?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Zresztą 20kkm na czerwonych valtekach

> to i tak już bliżej niż dalej do ich końca..

ja na czerwonych zrobiłem blisko 70kkm i przez ten okres nie narzekałem, ale dopiero po wymianie na hana mogę powiedzieć, że nie czuję różnicy między noPb a LPG. Niestety nie są tanie-8sztuk, listwy i przejściówki do kabli kosztowały mnie jakoś 12000pln.

Kolega z pracy ma w fabii listwę matrix z nalotem 170kkm i dalej jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak masz 4 cylindry a nie 8 jak kolega to bedzie wlasnie 600:)

dokładnie, u mnie jest V8 i dla tego taki koszt. Te hana to praktycznie kopia keihin-chyba najlepszych wtrysków. Mój gazownik jakieś 3 lata temu wyciągnął 6szt. z auta na szrocie, zamontował do swojego a6 2,4 i jeździ do dziś-twierdzi, że już ponad 200kkm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.