Skocz do zawartości

BMW E9 - 3.0 CSi Coupe ....


Rekomendowane odpowiedzi

.. no i w koncu jest mojabananaevil.gif, zaplacona ale nie w garazu, oddalona, samotna zlosnik.gif ...

Choroba zwana "koNik-owa"wink.gif (bez urazy) dorwala mnie dosc dawno. Najpierw byl Pony Trans-Am, potem Bonneville, rozne jednak sytuacje zyciowe sprawily ze wszystko poszlo30.GIF ...

Od pewnego czasu mialem wzaisc sie za Mustang ale ... figiel sprawil ze zainteresowalem sie BMW... i zakochalem sie w E9serce.gif.

Auto nie latwe, dotkniete "czarem Karhmann-a" czyli , piekne, ale wiazace sie z powaznym kosztem tam gdzie Karhmann je dotknal ...

decyzja zapadla ... i pojechalem do US na poszukiwania., SoCal gdzie magia rdzy jest obca ... Niestety akurat miesiac cienki i nic nie znalazlem wartego uwagibuu.gif ale spotykajac ludzi nauczylem sie na co patrzec i jakie sa koszty... taka wycieczka edukacyjnawink.gif...

Akurat jak wrocilem do domu ..jak na zlosc pojawil sie ich wysyp zarowno na stronach jak BAT ( www.bringatrailer.com ) jak i ebay czy craigslist. pad.gif.

Podjalem ryzyko i pojawil sie watek na MKzlosnik.gif - niestety jak to z pewnymi ludzmi bywaangryfire.gif - uscisc reki czy umowa gentleman nic nie znaczy. Nadeszla lepsza oferta i auto ... zostalo ponownie sprzedane. $$$$ odzyskalem bez zadnych problemow ale urazona duma i .. ostroznosc pozostala. Ot taka nauczka od zyciawink.gif...

Az nie daleko ode mnie - 3h samolotemzlosnik.gif, za morzem pojawila sie dobrze wygladajaca CSi ...

Pogadalismy przez telefon i... what the heck - postanowilem pojechacgrinser006.gif

Cieszac sie jak dziecko ktore dalej wierzy w swietego mikolajazlosnik.gif - postanowilem "udokumentowac" ta podrozwazniak.gif

No wiec zaczynamyzlosnik.gif

Deja vu -dopiero tu bylem w 2 razy w tym tygodniupad.gif

cimg4212l.jpg

No i pojawil sie moj maly autobus ... pad.gif ...

cimg4215l.jpg

3h pozniej i po cholernym tlokuzlosnik.gif - 18 osob na caly samolothahaha.gif - wzalem swoj plecak i zaczalem uciekac w strone Customs.

busted.gif popatrzyl na moj paszport i kazal mi isc, na to ja za chce miec stempel w paszporciehahaha.gif. Popatrzyl na mnie jak na wariata - nacisnal Enter i mowi " Na kiego... ci stempel?confused.gif ? Ladowales na tym lotnisku 43 razy w ciagu ostatnich 10 latzlosnik.gif.

-Ide kupowac BMW - odpowiedzialem - chce miec pamiatkezlosnik.gif,

Popatrzyl na mnie jak na totalnego kretyna - wzial paszport i wbilhahaha.gif

-Thanks mate - odpowiedzialem z usmiechem

No i tym sposobem skonczylem z pierwsza pieczatka z NZzlosnik.gif w paszporcie.

cimg4378l.jpg

Christchurch przywital mnie piekna pogodawaytogo.gif

pc040332m.jpg

No ale do rzeczy ... na choryzoncie pojawila sie ona...

cimg4217e9.jpg

Wyjechala z garazu i zamrogala do mnie flitrtownielove_4.gifwink.gif

"Take me - love me270747800-sex.gif"

Jak to na pierwszej randce zaczelismy sie sobie przygladac...zlosnik.gif

cimg4225e9.jpg

cimg4226vv.jpg

Okay tylek 270747800-sex.gif niezly...ok.gif

Wnetrzehmm.gif - oprocz braku radia i ciagle otwierajacej sie skrzynki z bezpiecznikami nic w zasadzie zlego.

Owszem musiala sie270747800-sex.gif i szwendac gdzie po nocach ale swoje lata malizak.gif

cimg4241e9.jpg

...wiec mozna jej wybaczyc ....

Popatrzylem na serduszko...

195198929full.jpg

brak gaznika, BEZPOSREDNI wtrysk z 1973 rokutrophy.gif

.... i zachecony miloscia przystapilem do bardziej zdecydowanych dzialanfly.gif

Popatrzylem jej miedzy nogi, pardon kolagrinser006.gif

cimg4229e9.jpg

Widok niezly...waytogo.gif

Oprocz malego ogniska rdzy na tylnej krawedzi nic nie znalazlemwaytogo.gif

cimg4227e9.jpg

Przystapilismy do sesji rozbieranej ...palacz.gif

Kosci zdroweok.gif

cimg4222e9.jpg

Nie jest perfekcyjnie ale nic jej nie dolegaok.gif

cimg4220e9.jpg

Postanowilismy pojechac na kawe... zarowno nasza jak i jejfood.gif

cimg4242e9.jpg

Jej obecny pan wzial mnie do swojej jaskini gdzie moim oczom ukazal sie ...

Yellow Hornet aka Porsche Killer - 451 KM, polykajacy Carrera na prostej ... ale niestety

odpadajacy na zakretach. (bylem sceptyczny dopoki nie pojechalismy na torold.gif) ...

cimg4234vv.jpg

cimg4238vv.jpg

cimg4237vv.jpg

.. i siostra CSi ... z pieknym wnetrzem ale malym rozkladzie...

cimg4235vv.jpg

Postanowlismy pojechac na dalsza przejazdzke po Christchurch... COOL!yay.gif - opuscilem elektryczne szyby i drive.gif

cimg4231vv.jpg

cimg4240vv.jpg

widok smutnybuu.gif ale prowadzenie mojej panny swietnewaytogo.gif -

ach kto wtedy myslal o jakims wspomaganiiu.

cimg4243.jpg

...zaparkowalismy w CBD .. i popatrzylem na nia - Jestes pieknaserce.gif

cimg4275vv.jpg

Pojezdzilismy jakies 1-1.5h i ...dobilismy targu20.GIF.yay.gif

cimg4279e9.jpg

Niestety nadszedl czas tymczasowego rozstaniabuu.gif ... dopoki statek cie do mnie nie zabierzebuu.gif

cimg4278vv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przywróciłeś mi wiarę w piękne BMW ....

To mnie wlasnie w E9 urzeklo - ksztal Coupe i 6 cylindrowwink.gif... ale niestety masz racje - tego sie o "nowych" BMW nie da powiedziecbuu.gif

IMG_0767-1.jpg

A tak na boku - obecnie w BMW Museum jest wystawa na temat "New Coupe" warta obejrzenia...

IMG_0665.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo mówić - gratuluję ok.gif

dałeś do pieca, cieszę się że w końcu poszukiwania zakończyły się sukcesem ok.gif

liczę na dokładniejszy opis w Twoim stylu już jak ją dostaniesz w łapki food.gifcool.gifok.gif

E9 jest pięęęęęękne serduszka.gif - ma lekkośc BMW która już chyba nigdy w tych autach nie powróci - teraz to wszystko zwaliste krowy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co tu dużo mówić - gratuluję

Dziekiwaytogo.gif - co nie znaczy ze 280 nie ma urokuwink.gifzlosnik.gif

> dałeś do pieca, cieszę się że w końcu poszukiwania zakończyły się sukcesem

no coz czlowiek sie cale zycie uczy na bledachwink.gif teraz Z3 do kolekcjiwink.gif mi trzeba (i chyba przez rok bede spal na kanapiehahaha.gif)

> liczę na dokładniejszy opis w Twoim stylu już jak ją dostaniesz w łapki

To troche potrwa. Bede ja odwiedzal pare razy. Powiem tak jej poprzedni wlasciciel i ja zaskoczylismy 20.GIF . Facet obecnie jezdzi 1985 5 series Mhmm.gif, porzadnie zrobiona - rozebrana do golego metalu i jeszcze lepiej zrobiona. Naprawde milo jest kupic auto od kogos kto je kocha (tak jak twoj Merc)

> E9 jest pięęęęęękne - ma lekkośc BMW która już chyba nigdy w tych autach nie powróci - teraz to

> wszystko zwaliste krowy

to fakt uzekawaytogo.gif. ...i mam nadzieje ze spedzi ze mna nastepne 40 lat ale w pewnym momencie bedzie trzeba cos na czesci kupichmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

> To teraz tylko czekać

jeszcze troche potrwa, moze nawet do 03/2012 zanim zaczniemy razem drive.gif

> Śliczna jest! Niech się dobrze Wam razem powodzi na nowej wspólnej drodze życia

No mam nadzieje na jakies 40 latzlosnik.gif z niej dostac270747800-sex.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzieki - co nie znaczy ze 280 nie ma uroku

W108 to W108, ale moja baba też jest chora na E9 więc może kiedyś ;-)

a jestes pewien że nie masz wspomagania? IMO powinno raczej być ;-)

> no coz czlowiek sie cale zycie uczy na bledach teraz Z3 do kolekcji mi trzeba (i chyba przez rok

> bede spal na kanapie)

oj tam zlosnik.gif

> To troche potrwa. Bede ja odwiedzal pare razy. Powiem tak jej poprzedni wlasciciel i ja

> zaskoczylismy . Facet obecnie jezdzi 1985 5 series M, porzadnie zrobiona - rozebrana do

> golego metalu i jeszcze lepiej zrobiona. Naprawde milo jest kupic auto od kogos kto je kocha

> (tak jak twoj Merc)

miło ok.gif

> to fakt uzeka. ...i mam nadzieje ze spedzi ze mna nastepne 40 lat ale w pewnym momencie bedzie

> trzeba cos na czesci kupic

eee dlaczego, w ASO BMW pewnie kupisz prawie wszystko, a ceny nie są aż takie kosmiczne - remont zawieszenie na częściach z ASO to myślę max 2500zł cool.gif a masz spokój na dłuuuugi okres czasu (jeszcze przy Waszych drogach....) zlosnik.gif

M30B30 to silnik nie do zarżnięcia, wytrzymuje przebiegi rzędu 600-700kkm bez dotykania dołu i głowicy co w dzisiejszych benzynach jest raczej niemożliwe zlosnik.gif

o blachę zadbaj, zakonserwuj co trzeba bo to najważniejsze w tych autach cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W108 to W108,

Moja mysli o W107zlosnik.gif

ale moja baba też jest chora na E9 więc może kiedyś ;-)

tylko ich ceny ida w gorelizak.gif

> a jestes pewien że nie masz wspomagania? IMO powinno raczej być ;-)

hmm.gif. Zobaczymyniewiem.gif. Narazie czekam na archiwum BMW zeby zobaczyc co tam maja. Jutro powinienem wiedziec kiedy i kto kupil, oryginalny spec etc .. i historie service jak maja

> oj tam

Juz zapowiedzialem za jak mnie dosiegnie nastepny kryzyshahaha.gif - tym razem ten prawdziwy - wieku sredniego to idziemy polowac na CS 2800zlosnik.gif[...]

Te zewnetrzne lusterka mnie urzekajawaytogo.gif

0001EE60.jpg

> miło

No milook.gif

> eee dlaczego, w ASO BMW pewnie kupisz prawie wszystko, a ceny nie są aż takie kosmiczne - remont

> zawieszenie na częściach z ASO to myślę max 2500zł a masz spokój na dłuuuugi okres czasu

> (jeszcze przy Waszych drogach....)

ale ceny innezlosnik.gif. Re-spray kosztuje ok $10,000

> M30B30 to silnik nie do zarżnięcia, wytrzymuje przebiegi rzędu 600-700kkm bez dotykania dołu i

> głowicy co w dzisiejszych benzynach jest raczej niemożliwe

Silnik w zasadzie ma 7 k km od odbudowy. Mam ponad 200 ikonka_photo2.gif z odbudowy wiec wiem co uzyli - 90% czesci jest wlasnie oryginalna z BMWwaytogo.gif

> o blachę zadbaj, zakonserwuj co trzeba bo to najważniejsze w tych autach

Jak mowilem wczesniej ewentualnie ja rozbiore do golej blachy hmm.gif ale nie przewiduje tego robic w caigu nastepnych 5 -8 lathmm.gif. Strukturalnie jest naprawde czysta waytogo.gif...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja mysli o W107

pokaż jej pagode wink.gif

> ale moja baba też jest chora na E9 więc może kiedyś ;-)

> tylko ich ceny ida w gore

> . Zobaczymy. Narazie czekam na archiwum BMW zeby zobaczyc co tam maja. Jutro powinienem wiedziec

> kiedy i kto kupil, oryginalny spec etc .. i historie service jak maja

> Juz zapowiedzialem za jak mnie dosiegnie nastepny kryzys - tym razem ten prawdziwy - wieku

> sredniego to idziemy polowac na CS 2800[...]

> Te zewnetrzne lusterka mnie urzekaja

> No milo

> ale ceny inne. Re-spray kosztuje ok $10,000

> Silnik w zasadzie ma 7 k km od odbudowy. Mam ponad 200 z odbudowy wiec wiem co uzyli - 90% czesci

> jest wlasnie oryginalna z BMW

> Jak mowilem wczesniej ewentualnie ja rozbiore do golej blachy ale nie przewiduje tego robic w

> caigu nastepnych 5 -8 lat. Strukturalnie jest naprawde czysta ...

a masz VIN?

pokaż, wklepiemy w http://bmwfans.info/ i zobaczymy co Ci tam fabryka dała zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratuluję

> Moim zdaniem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, zdecydowanie ładniejsza od tamtej

> wcześniejszej

Czy ja wiemhmm.gif

IMVHO jednak kombinacja czerwony z tan (kremowa) tapicerka jest najladniejszym rozwiazaniem generalnie, nie tylko tuhmm.gif

used-1974-bmw-3.0_cs-coupe-5973-7198549-1-640.jpg

used-1974-bmw-3.0_cs-coupe-5973-7198549-22-640.jpg

volvo-xc70-AK11KJX.jpg

volvo-xc70-AK11KJX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pokaż jej pagode

;] - zna panic.gif

> a masz VIN?

Nawet dwa - banana-wave.gif Jeden z BMW - 2264455 - czyli jeszcze stary numer seryjny, drugi nadany w NZidea.gif czyli 7A81H...

> pokaż, wklepiemy w http://bmwfans.info/ i zobaczymy co Ci tam fabryka dała

BMW Archives - tam lepsze zrodlook.gif BMW Fans jest chyba od 1980hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i zazdroszczę ! ok.gif

Wspaniałe auto. serduszka.gif.

Mam gdzieś nr. "Automobilisty" z artykułem na temat E9 - na co zwracać uwagę podczas kupna żeby się na minę nie wsadzić , ale w Twoim przypadku to już chyba musztarda po obiedzie grinser006.gif.

Jeśli chciałbyś mieć tę gazetkę to mogę Ci ją wysłać - pod warunkiem że nie zrujnują mnie stawki Poczty Polskiej . hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratuluję i zazdroszczę !

> Wspaniałe auto. .

dziekiok.gif ale to sie dopiero okazezlosnik.gif

> Mam gdzieś nr. "Automobilisty" z artykułem na temat E9 - na co zwracać uwagę podczas kupna żeby

> się na minę nie wsadzić , ale w Twoim przypadku to już chyba musztarda po obiedzie .

Mam w miare dobre rozeznanie - odrobilem lekcje - ale expertem nie jestem - ale zdaje sobie sprawe w co sie (chybawink.gif) pakuje)

W zasadzie nigdy nie odzyskasz to co wpakujesz w te auta. Mam rachunki (dostalem) na prawie 3 x tyle ile za nia zaplacilem - wiec nigdy tego nie odzyskasz co wladujeszbuu.gif

> Jeśli chciałbyś mieć tę gazetkę to mogę Ci ją wysłać - pod warunkiem że nie zrujnują mnie stawki

> Poczty Polskiej .

Dzieki - ale nie trzebaok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie .

> Tylko w gazecie lepiej wygląda i można na "posiedzeniu " poczytać.

hahaha.gifwaytogo.gif - to by napewno ulatwilo sprawezlosnik.gif -

-latarke mialemzlosnik.gif, firewall i schowek to byly w zasadzie pierwsze miejsca jakie ogladalem, do tego dochadza wierze zamortyzatorow, tylna studnia na kolo i pare innych rzeczy.

W zasadzie boroskop jest potrzebny - mowie to calkiem powaznie.

"Moj" egzemplarz mial wycinane kawalem= nadkola - tak 3" na 4" i w zasadzie jak mowie z tego co widze kosci sa zdrowe, sprzedawca uczciwy - ale jak naprawde jest okaze sie za gdzie s 5 lat jak ja rozbiorehmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam w miare dobre rozeznanie - odrobilem lekcje - ale expertem nie jestem - ale zdaje sobie sprawe

> w co sie (chyba) pakuje)

> W zasadzie nigdy nie odzyskasz to co wpakujesz w te auta. Mam rachunki (dostalem) na prawie 3 x

> tyle ile za nia zaplacilem - wiec nigdy tego nie odzyskasz co wladujesz

tak jak z tuningiem icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak jak z tuningiem

Chyba gorzejhmm.gif. Tu jak mowie glupi re-spray auta kosztuje cie ok $10k.

Dam ci przyklad faceta z klubu E9 - kupil za $18k, wlozyl $43 k - i dal ogloszenie do sprzedania za $28klizak.gif - (kupil CSL), w koncu po prawie dwoch miesiacach poszla za $24k.

Czyli policzmy $18+43=61k wlozone w auto w ciagu 18 miesiecy. Sprzedaz $24k czyli 2/3 powiedzial 30.GIF...

Jest BMW 2002 do sprzedania - powiedzialbym ze lepiej zrobione niz w fabrycezlosnik.gif - $19 k, facet ma rachunki na ponad $65k ... i juz siedzi 4 miesiac i nie moze sprzedac...

cp4754337727930317779.jpg

Tuning nie zawsze ale mozesz sciagnac - starego auta nie masz szans odzyskac $$$ buu.gif. To trzeba kochaczlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba gorzej. Tu jak mowie glupi re-spray auta kosztuje cie ok $10k.

> Dam ci przyklad faceta z klubu E9 - kupil za $18k, wlozyl $43 k - i dal ogloszenie do sprzedania za

> $28k - (kupil CSL), w koncu po prawie dwoch miesiacach poszla za $24k.

> Czyli policzmy $18+43=61k wlozone w auto w ciagu 18 miesiecy. Sprzedaz $24k czyli 2/3 powiedzial

> ...

> Jest BMW 2002 do sprzedania - powiedzialbym ze lepiej zrobione niz w fabryce - $19 k, facet ma

> rachunki na ponad $65k ... i juz siedzi 4 miesiac i nie moze sprzedac...

> Tuning nie zawsze ale mozesz sciagnac - starego auta nie masz szans odzyskac $$$ . To trzeba kochac

Chodziło mi o zasadę, że praktycznie nie masz szans odzyskać zainwestowanej kasy, jedyny sposób to właśnie przywracanie stanu fabrycznego i próba sprzedaży elementów zdemontowanych osobno. Fakt, tu nie masz na to szans. Fajne BeeMWe serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodziło mi o zasadę, że praktycznie nie masz szans odzyskać zainwestowanej kasy, jedyny sposób to

> właśnie przywracanie stanu fabrycznego i próba sprzedaży elementów zdemontowanych osobno.

no oto samo nam chodzilo893goodvibes.gif . Mnie chodzilo oto ze roznica jednak jest taka ze w Tjuninguzlosnik.gif mozesz zdjac wiekszosc elementow - no chyba ze sprzezyny pilujeszzlosnik.gif i wyniesz na ebay gdzie lud to kupi (pelno luda chce zrobic te same bledy co tywink.gifzlosnik.gif)

> Fakt, tu nie masz na to szans. Fajne BeeMWe

chyba sie razem zestarzejemywink.gif...mikolaj.gif ale... wiesz ze utrzymanie kaprysnych mulher.gif kosztujezlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piękna

dalej gustuje w ciemnej czerwienizlosnik.gif

> To co było we Wrocławiu to był dramat w porównaniu z Ta

Koszt koncowy mozliwe ze bedzie zblizonyhmm.gif. Fakt ze ta mozna spokojnie pojezdzic 5-10 lat zanim bede zmuszony cos zrobic .. ale to ma niestety swoje odzwierciedlenie w cenie zakupubuu.gif., Ja chce miec jablkozlosnik.gif i zjesc jablko!!! wink.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dalej gustuje w ciemnej czerwieni

> Koszt koncowy mozliwe ze bedzie zblizony. Fakt ze ta mozna spokojnie pojezdzic 5-10 lat zanim bede

> zmuszony cos zrobic .. ale to ma niestety swoje odzwierciedlenie w cenie zakupu., Ja chce miec

> jablko i zjesc jablko!!!

Zamierzasz aż tak działać ?

jakiś tekst i obrazki

jakieś obrazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamierzasz aż tak działać ?

> jakiś tekst i obrazki

> jakieś obrazki

Czytalem o tym dokladnie egzemplarzu na forum. Az tak to nie. Generalnie rozboirka do golego metalu, soda blasting, i wymiana jak najwiekszej ilosci rzeczy albo na nowe albo na lepsze (przewody paliwowe, tapicerka, elektryka etc) z jak najwiekszym naciskiem na czesci oryginalne.

IMG_2339.JPG

Silnik raczej nic nie potrzebuje - ma dopiero 7 k km od odbudowy czyli zakladajac ze nawet zrobie 30 k km w ciagu nastepnych 5-10 lat - nie ma w zasadzie nic do robotyhmm.gif

Ale... nie wybiegajmy przed galopujace konie893goodvibes.gif ... Najpierw musze ja miec w garazu to raz, a dwa zadna z tych rzeczy nie nastapi w ciagu 5 najblizszych lathmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w przypadku OZI'ego to chyba nie powinno byc z tym problemu w ichnich warunkach klimatycznych u nas

> pewnie na tym sie konczy odbudowa

Fakt ostatnie lata zycia ma nie zle. Auto jednak chyba bylo w wiekszosci globuzlosnik.gif

Wersja na CH, ale zamowiona w CH i sprzedana w US. Potem wedrowala z wlascicielem gdzie mieszkal czyli US, CH, B, NZ. W jakich warunkach klimatycznych "zyla" w EU tego niewiem.gif. Probuje dostac namiary na "pierwszego" wlascicielaidea.gif a i BMW Archimum ma tez ciut info o aucie.

Wiesz jak mowia ... "nie jezdzidrive.gif swoim coupe podczas deszczowej pogodyzlosnik.gif" - jesli ta zasada obowiazywalawink.gif to mysle ze w sumie oprocz soda blasting i ponownego poskladanie z nowymi gumowymi czesciami, odbudowy wnetrza i malowania to nie wiele trzeba zrobic... ale czas pokaze jak naprawde jestniewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> brak gaznika, BEZPOSREDNI wtrysk z 1973 roku

Jesteś pewny, że to bezpośredni wtrysk? Chyba chodzi o mechaniczny wtrysk? hmm.gif

Bezpośredni w benzyniakach, to chyba pierwszy był w latach 90tych w Mitsubishi icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesteś pewny, że to bezpośredni wtrysk? Chyba chodzi o mechaniczny wtrysk?

> Bezpośredni w benzyniakach, to chyba pierwszy był w latach 90tych w Mitsubishi

ani bezpośredni ani mechaniczny - elektroniczny grupowy zlosnik.gif

mechaniczny to ja mam w M130 w SELu, pompa jak w dieslu i wtryskiwacze zlosnik.gif

m130_210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba bardziej się opłaca zapakować w kontener i wysłać to do Polski na malowanie

Znam jeden przypadek - gdzie tak sie stalo. Kompletna odpbudowa auta w PL to ok tak srednio - $20k w to wliczamy dosc dobrze specjalizujacy sie w tym warsztat z nowoczesnym sprzetem - dosc znany w EU, rozbiorka do golej blachy, piaskowanie, malowanie, nowa elektryka, nowa tapicerka, poskladanie. Czyli jesli by dolozyc koszty transportu to ok $30 k - tylko ze tamto auto bylo warte ok $130 kzlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fiat jest wujka ale mam w nim swoje udziały

> Rozebralem go do karoserii i pewnie przyjdzie mi go poskladac z powrotem

Ile ma lathmm.gif? Jak bylo z rdza - ciekawy jestem zeby porownac893goodvibes.gif

> Blacharka zajmuje sie blacharz, a silnikiem kolega od fiatowych wynalazkow

No to i jest Project Managerzlosnik.gifwink.gif

fpfc_AoCuId23412.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile ma lat? Jak bylo z rdza - ciekawy jestem zeby porownac

no rdza w tych rocznikach FIATa jest wszechobecna niestety a o czesci ciezko choc zdarza sie ze mozna cos zakupic w dobrym stanie ostatnio wujek na niemieckim ebay zakupil 2 blotniki tylne za w sumie 70 ojro uzywane oczywiscie bo za nowe zycza sobie w granicach 300-500 ojro

> No to i jest Project Manager

no tak jakby zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.