Skocz do zawartości

SEZON START!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

no więc dziś odpalałem złomy:

uściślając - Łada tak na prawde to jeszcze nie jeździ z nowym silnikiem ale już bliżej niż dalej wink.gif

00000000.jpg

Wołga odpaliła od pierwszego kopa zlosnik.gif

00000001.jpg

troszkę jej zeszło powietrze z jednego kółka ale dopompowałem grinser006.gif

00000002.jpg

Merol też od kopa zlosnik.gif

00000003.jpg

00000009.jpg

00000010.jpg

A JAK TAM U WAS PO ZIMIE??? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no więc dziś odpalałem złomy:

> uściślając - Łada tak na prawde to jeszcze nie jeździ z nowym silnikiem ale już bliżej niż dalej

> Wołga odpaliła od pierwszego kopa

> troszkę jej zeszło powietrze z jednego kółka ale dopompowałem

> Merol też od kopa

> A JAK TAM U WAS PO ZIMIE???

co to sa za felgi w ladzie ? wiem gdzie takie leza i gosc chcial je sprzedac i sie zastanawialem 270751858-jezyk.gif duzo sa warte ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co to sa za felgi w ladzie ? wiem gdzie takie leza i gosc chcial je sprzedac i sie zastanawialem

> duzo sa warte ?

angielskie Revolution. Zależy od rozmiaru - ja za swoje dałem 900zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie też jak narazie bez problemu, maluch zaskoczył za drugim strzałem. komar i kadet również bez problemu. trzy skutery również bez najmniejszego problemu. MZ dziś nawet zrobiła pare kilometrów. Został jeszcze moto guzzi...ale jemu trzeba baterie wmontować, pewnie to na tygodniu zrobię. SHL...reanimacja trwa. a SR2 i Osa jeszcze w częściach.

Oczywiście wszystkim furom pierw powymieniałęm oliwy zanim zapaliłem i dobiłem pary do kół smile.gif)

koNik - wołga to z jakiego powiatu jest, że ma czarną rejestracje RDE...tak jak u mnie obecnie ma Dębica. Bo kiedyś jak były czarne blachy to zaczynały się od liter TA (A,C,M,S,L...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> koNik - wołga to z jakiego powiatu jest, że ma czarną rejestracje RDE...tak jak u mnie obecnie ma

> Dębica. Bo kiedyś jak były czarne blachy to zaczynały się od liter TA (A,C,M,S,L...)

Wołga jest spod Radomia - niestety muszę jej zmienić teraz blachy bo nie mam juz miejsca na przeglądy buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no nie, a miałbym się bać?? bo Pani w urzędzie powiedziała, że tak mozna

bo to 30 dni to chyba ważne dla policji jest, skoro w WK dla nich to żaden problem ,że przegląd jest na kwicie, a nie w dowodzie. No dla kogoś musi być zlosnik.gif skoro mówią że można tylko 30 dni jeździć wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz swoją latać po szutrowych oesach ? Ja bym jednak delikatnie niżej ją posadził. Nie ma leżeć nisko jak suka przy swoim panu, ale delikatnie można by ją obniżyć, ale to Twoje auto i Ty wiesz najlepiej co jest dla niego dobre ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wołga jest spod Radomia - niestety muszę jej zmienić teraz blachy bo nie mam juz miejsca na

> przeglądy

Możesz sam dowód zmienić, ale możesz to zrobić tylko w miejscu wydania DR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Planujesz swoją latać po szutrowych oesach ? Ja bym jednak delikatnie niżej ją posadził. Nie ma

> leżeć nisko jak suka przy swoim panu, ale delikatnie można by ją obniżyć, ale to Twoje auto i

> Ty wiesz najlepiej co jest dla niego dobre

bardzo możliwe że po czymś niebetonowym się czasami polata

poza tym iS ma dość nisko miskę i i tak będę musiał dać "pancerną" osłonę smile.gif

poza tym tak mi się podoba - jest "klasycznie" zlosnik.gif

koło balon + zawias cross country zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardzo możliwe że po czymś niebetonowym się czasami polata

> poza tym iS ma dość nisko miskę i i tak będę musiał dać "pancerną" osłonę

> poza tym tak mi się podoba - jest "klasycznie"

> koło balon + zawias cross country

Wystarczająca ilość argumentów żebym się odczepił 20.GIFhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.