Skocz do zawartości

Kubica znowu na trasie :)


simon101

Rekomendowane odpowiedzi

> super gość .."sytuacja jaka jest taka jest, trzeba się z tego cieszyć co jest "........nie jeden z

> nas by się załamał po czymś takim a ten daje radę

Po takim wypadku cieszy się chłop z każdego postępu w rehabilitacji i powrotu do sportu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po takim wypadku cieszy się chłop z każdego postępu w rehabilitacji i powrotu do sportu

Też się miło patrzy na to.

Jeszcze lepiej się patrzy na powtarzalność toru jazdy. Jak maszyna. Co do centymetra. 4x przejechany ten sam nawrót i za każdym razem identycznym torem, z identycznym punktem hamowania, dodania gazu, z tą samą prędkością.

A nawrót wurcem to nie taki pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> super gość .."sytuacja jaka jest taka jest, trzeba się z tego cieszyć co jest "........nie jeden z

> nas by się załamał po czymś takim a ten daje radę

stary, dobry Robert - skromny i twardo stąpający po ziemi ok.gif Myślę, że kilku włodarzy z F1 już szykuje dla niego konkretne propozycje zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cieszę się że widzę RK chociażby w rajdach. Szkoda żeby taki talent się marnował...

Dokładnie tak samo. Narazie Robert robi to co bardzo lubi, jeździ.

Zobaczymy jak pojedzie w sobote, raczej troche trudniejsi rywale będą.

Tak myśle , jak źle to sorki.

Mam nadzieje że powróci do F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kubica juz o tym wspomniał wczesniej w wywiadach.

> Za to mamy Onboard

Nie ma co się rozpływać nad torem jazdy bo jest perfekcyjny.

Ważna rzecz w tym onboardzie to że Robert nie boi się ciasnych przejść między barierami na dużych prędkościach.

Piękne trasy tam mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy to że wrócił.

Należy pamiętać że pierwsze diagnozy lekarzy to amputacja ręki.

Udało się tego uniknąć i chwała za to że Robert znów jest za fajerą. To cieszy. A doszukiwaczy się "dziury w całym" polecam spojrzeć się na siebie.

I niech zadadzą sobie pytanie leżąc na kanapie ile dobrego Robert zrobił dla naszego sportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś będzie zainteresowany smile.gif

Quote:

Skróty z rajdu San Martino będzie można zobaczyć w telewizji RaiSport 2. Telewizja ta wyemituje dwa skróty z rajdu - w piątek o 20:35 oraz w sobotę o godz. 16:25. Kanał można znaleźć na Cyfrze+ (334) Polsacie Cyfrowym (173) oraz n (285).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:

Robert zaliczył dziś drobną przygodę podczas zapoznawania się z trasą - po najechaniu na śliski element auto Kubicy wpadło do rowu. Szybko jednak zostało z niego wyciągnięte i odpaliło, a co najważniejsze, nikomu nic się nie stało. Oto zdjęcie z tego niegroźnego incydentu.


Row.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Robert zaliczył dziś drobną przygodę podczas zapoznawania się z trasą - po najechaniu na śliski

> element auto Kubicy wpadło do rowu. Szybko jednak zostało z niego wyciągnięte i odpaliło, a co

> najważniejsze, nikomu nic się nie stało. Oto zdjęcie z tego niegroźnego incydentu.

Gerber cos pecha przynosi zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Robert zaliczył dziś drobną przygodę podczas zapoznawania się z trasą - po najechaniu na śliski

> element auto Kubicy wpadło do rowu. Szybko jednak zostało z niego wyciągnięte i odpaliło, a co

> najważniejsze, nikomu nic się nie stało. Oto zdjęcie z tego niegroźnego incydentu.

Nieładnie nieładnie... zolta.gif

Upalanie na zapoznaniu nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga Kubica/Gerber uzyskała czwarty czas na pierwszym dzisiejszym odcinku specjalnym Rally San Martino. Błąd na wąskim fragmencie 15-kilometrowej próby spowodował znaczną stratę czasową. Po dwóch OS-ach Polacy zajmują czwarte miejsce w rajdzie.

OS2: 1. C. Fontana/Agnese (Ford Focus WRC); 2. Sciessere/Gaspari (Citroen Xsara WRC) +4,0; 3. Porro/Brusadelli (Ford Focus WRC) +8,8; 4. Kubica/Gerber (Subaru Impreza WRC) +20,8; 5. Zecchin/Rossi (Peugeot 207 S2000) +42,8.

Klasyfikacja po OS2: 1. C. Fontana/Agnese; 2. Sciessere/Gaspari +6,0; 3. Porro/Brusadelli +8,1′ 4. Kubica/Gerber +25,5; 5. Oriella/Tommasini (Peugeot 207 S2000) +44,0.

EDIT:

Quote:

Chyba nie będzie to jednak bardzo wesoły dzień. Kłopoty Roberta na trasie, prawdopodobnie nie ukończy odcinka. Czekamy na dalsze wiadomości...


EDIT2:

Quote:

Załoga Kubica/Gerber na drugim dzisiejszym odcinku specjalnym wypadła z trasy, kończąc udział w Rally San Martino. Kierowcy i pilotowi nic się nie stało.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O to to. Ja sie tam cieszę że ma wypadki, przynajmniej widać że jedzie na 100% Pełen szacun.

coś mi się wydaje że tutaj raczej brak koncentracji był przyczyną. Kubica mówił o tym w wywiadach po pierwszym rajdzie że to jest element nad którym teraz pracuje.

Cały ten rajd szedł nie po jego myśli, były błędy od początku i to w śmiesznych miejscach. Te błędy w jego przypadku na pewno nie wynikają z braku umiejętności. Zabrakło skupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> coś mi się wydaje że tutaj raczej brak koncentracji był przyczyną. Kubica mówił o tym w wywiadach

> po pierwszym rajdzie że to jest element nad którym teraz pracuje.

> Cały ten rajd szedł nie po jego myśli, były błędy od początku i to w śmiesznych miejscach. Te błędy

> w jego przypadku na pewno nie wynikają z braku umiejętności. Zabrakło skupienia.

Co za diagnoza. Jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co za diagnoza. Jestem pod wrażeniem.

źle się wyraziłem.

nie "na pewno". bardzo prawdopodobne. waytogo.gif

Zauważ, że w każdym wywiadzie mówił o treningu pod kątem koncentracji. Dlatego wybrał dość krótkie rajdy na początek.

Wypadnięcie na tym torze kartingowym w takim głupim miejscu to też raczej nie jest wynik braku umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O to to. Ja sie tam cieszę że ma wypadki, przynajmniej widać że jedzie na 100% Pełen szacun.

Dokładnie, trza mieć cohones zlosnik.gif Gdyby nie ta nieszczęsna bariera 1,5 roku temu, to dzisiejszy "wypadek" był poważniejszy. Mam nadzieję, że rzeczywiście wszystko ok z załogą i wkrótce znowu zobaczymy ich na rajdzie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.