Skocz do zawartości

Spoty Youngtimer Warsaw


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesięcy później...

> Pierwszy spot w tym roku

> Przyjechała fajna Łada kombi Jutro wrzucę.

Tak patrzę na tego twojego Malucha i chyba rasowiej by wyglądał na 12" felgach w oryginalnym kolorze (tym szarym proszkowym).

Do tego oryginalne pomarańczowe kierunki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak patrzę na tego twojego Malucha i chyba rasowiej by wyglądał na 12" felgach

Wolę 13 wink.gif

> w oryginalnym

> kolorze (tym szarym proszkowym).

fuj no.gif

> Do tego oryginalne pomarańczowe kierunki

No z kierunkami jest pole do dyskusji zlosnik.gif

O ile tylne białe kierunki mi się podobają, tak do przednich mam mieszane uczucia a nie zrobię innych z przodu i innych z tyłu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wolę 13

> fuj

> No z kierunkami jest pole do dyskusji

> O ile tylne białe kierunki mi się podobają, tak do przednich mam mieszane uczucia a nie zrobię

> innych z przodu i innych z tyłu

Wszystko kwestia gustu, ale tu mam podobne zdanie co Tomo, jakoś oryginały bardziej mi się podobają waytogo.gif Chociaż w tym przypadku łatwo do tego oryginału wrócić.

A Łada rewelacja cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wszystko kwestia gustu, ale tu mam podobne zdanie co Tomo, jakoś oryginały bardziej mi się podobają

> Chociaż w tym przypadku łatwo do tego oryginału wrócić.

Staram się robić rzeczy odwracalne, choć nie jest to dla mnie priorytet... wink.gif

Szukając Malucha specjalnie kładłem nacisk na FLa, bo miało to być auto do jazdy na co dzień... i w zasadzie jest zlosnik.gif

Gdybym chciał Mieć Malucha tylko na zloty, to bym kupił ST i na pewno byłby zachowany w 100% w stanie oryginalnym. wink.gif

> A Łada rewelacja

Drugi raz w życiu widziałem taką na żywca food.gif Być może mało jeszcze widziałem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

> Żuraw przyholował pogorzelca?

Tiaa... Ale już oszlifowany, zabezpieczony antykorozyjnie i poskładany. Szkoda tylko, że z niewiadomych przyczyn padła pompa paliwa. Prawdopodobnie zaszkodziła jej wysoka temperatura i coś w środku się podziało, bo nawet dźwięk wydaje z siebie inny. Więc dodatkowy wydatek muszę ponieść, żeby zaczął jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.