Skocz do zawartości

Co z tym autem jest nie tak?


SpacePilot3000

Rekomendowane odpowiedzi

> Link do ogłoszenia

> pytanie pochodzi od potencjalnego kupującego

10tysi za VW z tego roku - nigdy bym nie dał, znajomy dał mi tym pojeździć - porażka, wszystko słychać, tapicera trzeszczy i wiele innych pierdółek niedomaga oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Link do ogłoszenia

> pytanie pochodzi od potencjalnego kupującego

Kupujący niech szuka 1.4 minimum, w 1.0 jest strasznie krótka skrzynia połączona z dość głośnym silnikiem = w trasie męczarnia sick.gif Auto jest ogólnie dobre i mało awaryjne, jednak cena jest na moje oko o minimum 2 tysiące zł za duża screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupujący niech szuka 1.4 minimum, w 1.0 jest strasznie krótka skrzynia połączona z dość głośnym

> silnikiem = w trasie męczarnia Auto jest ogólnie dobre i mało awaryjne, jednak cena jest na

> moje oko o minimum 2 tysiące zł za duża

Ale klima jest.

Kolor mało popularny i jeszcze kołpaxy.. pad.gif

Ale za to wypolerowany jak sie da zlosnik2.gif nawet ucho od cholowania jak nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Link do ogłoszenia

> pytanie pochodzi od potencjalnego kupującego

Na silnikach VW się nie znam, być może było więcej ich typów o pojemności jednego litra mocy 50KM.

Szwagier miał VW Polo z silnikiem o tych parametrach. Nie było się do czego przyczepić, gdyby nie fakt że się pewnego pięknego zimowego poranka motor zatarł oslabiony.gif

Podobno spotkała go typowa wada tego silnika. Coś tam w oleju zamarzło i podróż do pracy 5km okazała się zbyt długa no.gif

Co do tego konkretnego egzemplarza, to tylko dodam że ni cholery nie kupiłbym tak starego auta, tak wyczyszczonego. Mam uraz po ostatnio oglądanym aucie właśnie tak odpicowanym.

No i cena wydaje się jakaś chyba z sufitu. Chociaż może te auta po tyle są niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz, a ja miałem starszą arosę (od nowości), którą sprzedałem 2 miechy temu i nic nie trzeszczało i nic nie piszczało grinser006.gif

> 10tysi za VW z tego roku - nigdy bym nie dał, znajomy dał mi tym pojeździć - porażka, wszystko

> słychać, tapicera trzeszczy i wiele innych pierdółek niedomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeciez takie sa ceny, to co jest nie tak?

Auta konkurencyjne są dużo tańsze, nie widzę sensu przepłacania za znaczek w tym przypadku. Po prostu w tej cenie można kupić samochód segmentu A znacznie młodszy i o lepszych parametrach technicznych. Niech sobie takie ceny będą za Lupo, ale dla mnie to jest niedorzeczne i ja bym w tej cenie kupił coś innego, OBIEKTYWNIE dużo lepszego (w tej samej klasie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.