Skocz do zawartości

Octavia III cennik PL


mrBEAN

Rekomendowane odpowiedzi

> O ile dobrze widać, to skoda ma wiele braków w wyposażeniu w porównaniu do vw... Zwróć uwagę na to,

> że octavii trzeba dopłacać za wycieraczkę tylnej szyby w każdym pakiecie wyposażenia...

Wersja ambition ma wszystko co trzeba. Czego Wam tam brakuje? Golf comfrotline ma sporo brakow, ktore ma dopiero highline. Min sterpwania radia z kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wersja ambition ma wszystko co trzeba. Czego Wam tam brakuje?

- Automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne

- Przednie światła przeciwmgłowe z funkcją CORNER

- Hak holowniczy

- Podgrzewana przednia szyba

- przygotowanie pod GSM (bluetooth)

- Sound System CANTON (10 głośników, cyfrowy equalizer, moc 570W)

- Radio Bolero

-koła 17

i cena rosnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - Automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne

> - Przednie światła przeciwmgłowe z funkcją CORNER

> - Hak holowniczy

> - Podgrzewana przednia szyba

> - przygotowanie pod GSM (bluetooth)

> - Sound System CANTON (10 głośników, cyfrowy equalizer, moc 570W)

> - Radio Bolero

> -koła 17

> i cena rosnie

W moim przypadku to nice to have grinser006.gif Bardziej ze zintergowanej navi bylbym zadowolony grinser006.gif Ta podgrzewana szyba to jest taka jak w fordzie czy tylko sam dol w miejscu spoczynku wycieraczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wieść niesie, że boczki drzwi i dolna konsola w OIII to plastik fantastik

> Tu widać trochę na żywca to padło:

> link 1

> link 2

Oglądałem na żywo, bardzo przeciętnie zrobione auto.

Mała tylna kanapa, której oparcie kończy się plastikiem zamiast materiałem... Szczerze to lekko się rozczarowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W moim przypadku to nice to have

Jeżeli mam wybór to te dodatki bardzo chciałbym mieć, jeżeli np. kupujesz za dobrą cenę samochód z placu to można się pogodzić z brakiem powyższych wink.gif

Bardziej ze zintergowanej navi bylbym zadowolony

To akurat dla mnie zbędny gadzet.

Ta podgrzewana

> szyba to jest taka jak w fordzie czy tylko sam dol w miejscu spoczynku wycieraczek?

Z tego co wiem, to cała, ale penisa sobie obciąć nie dam niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obawiam się, że to raczej Ty przywaliłeś jak dzik w sosnę, porównując Rapida Do Octavi III. Cruze

> nie jest zły, ale szczerze mówiąc to nieco inna liga jeśli chodzi o wykończenie wnętrza i

> jakby nie było prestiż marki.

Das Skoda ok.gif prestiż i luksus hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obawiam się, że to raczej Ty przywaliłeś jak dzik w sosnę, porównując Rapida Do Octavi III. Cruze

> nie jest zły, ale szczerze mówiąc to nieco inna liga jeśli chodzi o wykończenie wnętrza i

> jakby nie było prestiż marki.

Rozsmieszyłeś mnie smile.gif ale w jednym masz rację. Prestiż marki jeśłi porównamy Chevroleta i Skodę to w rankingu bardziej prestiżowy będzie Chevrolet. Skoda bedzie daleko za nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozsmieszyłeś mnie ale w jednym masz rację. Prestiż marki jeśłi porównamy Chevroleta i Skodę to w

> rankingu bardziej prestiżowy będzie Chevrolet. Skoda bedzie daleko za nim.

A jakim to cudem Daewoo (czyli to, co w Polsce nazywa się Chevroletem) ma być bardziej prestiżowe od Skody? hehe.gif Obie marki to lowcosty i w ogóle nie bardzo da się mówić o jakimkolwiek prestiżu, to tak, jakby zastanawiać się czy bardziej prestiżowy jest Lidl czy Biedronka hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozsmieszyłeś mnie ale w jednym masz rację. Prestiż marki jeśłi porównamy Chevroleta i Skodę to w

> rankingu bardziej prestiżowy będzie Chevrolet. Skoda bedzie daleko za nim.

Od kiedy Chevy jest bardziej prestiżowy niż Skoda? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tylko wiem że Chevy ma i miał Corvette a Skoda Skodę 110R (z całym szacunkiem) - więc jednak z

> marek to wole Chevy bez zastanawiania się nad pozycjonowaniem w koncernie bo nie o tym

> rozmawiamy.

Chyba żartujesz ze ten Chevy ma Corvette? To zupełnie inny Chevy, łaczy ich tylko znaczek - ten "nasz" Chevy to jest Daewoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jakim to cudem Daewoo (czyli to, co w Polsce nazywa się Chevroletem) ma być bardziej prestiżowe

> od Skody? Obie marki to lowcosty i w ogóle nie bardzo da się mówić o jakimkolwiek prestiżu,

> to tak, jakby zastanawiać się czy bardziej prestiżowy jest Lidl czy Biedronka

Nie porównuj tego co mamy w Polsce pod znaczkiem Chevroleta bo ja móiwłem o całej marce zarówno jej historii jak i teraźniejszości. Skoda również ma fajna historie ale porónując to co było i to co obecnie produkuje to może tylko klęknąć.

>Zmniejsz, proszę, ten obrazek, forum się rozjeżdża.

Nie mogę frown.gif nie mam dostępnej opcji "edytuj" niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lipa

> same tsi. lpg nie załozysz chyba ze 5 generacja potanieje...

> szkoda ze nie ma zwyklego 1.6

Kolega z byłej pracy kupił 1.4 TSI z gazem. Gaz zakładany był u dealera i na całość już z gazem brał leasing.

Nie ma żadnego problemu smile.gif

O ile pamiętam, to tłumaczył że auto jedzie czasem na gazie, a czasem na benzynie. I nigdy nie wiesz na czym wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega z byłej pracy kupił 1.4 TSI z gazem. Gaz zakładany był u dealera i na całość już z gazem

> brał leasing.

> Nie ma żadnego problemu

> O ile pamiętam, to tłumaczył że auto jedzie czasem na gazie, a czasem na benzynie. I nigdy nie

> wiesz na czym

bezposredni wtrysk

co ktoras dawka to noPb zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zwłaszcza ta. Bo przed FL jest zwyczajnie brzydka

> Po FL ma światła przednie jakby miała projektanta z Azji

Sam byś miał takie oczy jak kot srający na pustyni gdybyś miał pod maską w takim aucie 1.2 wink.gif

A tak poważnie. Są juz oficjalne zdjęcia Octavii III w wersji kombi

skoda_octavia_combi__29.jpg

skoda_octavia_combi__70.jpg

PS.nie wiem czemu ale zawsze miałem wrażenie że VW i jego pokrewne marki mają lepiej wykończony bagażnik niz przedział pasażerski niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.