Skocz do zawartości

Vectra B FL 2000r do oceny


Ralf19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

interesuje mnie zakup Opla Vectry B, rocznik 2000+ po FL, silnik tylko benzyna najlepiej 1.8.

Z wyposażenia:

-xenony

-komputer pokladowy

-klima automatyczna

-wielofunkcyjna kierownica

-szyby elektr x4

Znalazklem taki link

Czy ktos ogladal to auto i moze podzielic sie spostrzezeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> interesuje mnie zakup Opla Vectry B, rocznik 2000+ po FL, silnik tylko benzyna najlepiej 1.8.

> Z wyposażenia:

> -xenony

> -komputer pokladowy

> -klima automatyczna

> -wielofunkcyjna kierownica

> -szyby elektr x4

> Znalazklem taki link

> Czy ktos ogladal to auto i moze podzielic sie spostrzezeniami?

Ze zdjęć, patrzę, że coś mogło się dziac z tyłem spineyes.gif

Z jedenj strony we wnęce klar odpada, natomiast z drugiej na jednym zdjęciu widać zagięcie lakieru przy tylnym słupku spineyes.gif

Ot dziwne miejsce na zagięcie hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze zdjęć, patrzę, że coś mogło się dziac z tyłem

> Z jedenj strony we wnęce klar odpada, natomiast z drugiej na jednym zdjęciu widać zagięcie lakieru

> przy tylnym słupku

> Ot dziwne miejsce na zagięcie

dziwnym zbiegiem okoliznośći komunikat na wyświetlaczu komputera dotyczy jakiegoś problemu ze światłami hamowania biglaugh.gif czyli znów ten tył... normalnie tylko brzozy brakuje biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziwnym zbiegiem okoliznośći komunikat na wyświetlaczu komputera dotyczy jakiegoś problemu ze

> światłami hamowania czyli znów ten tył... normalnie tylko brzozy brakuje

To chyba tak jak w poldku było - zawsze się świeci aż do pierwszego naciśnięcia pedału hamulca - kontrola świateł stopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ze zdjęć, patrzę, że coś mogło się dziac z tyłem

> Z jedenj strony we wnęce klar odpada, natomiast z drugiej na jednym zdjęciu widać zagięcie lakieru

to chyba jakaś folia jest naklejona, a nie odchodzący klar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> interesuje mnie zakup Opla Vectry B, rocznik 2000+ po FL, silnik tylko benzyna najlepiej 1.8.

> Z wyposażenia:

> -xenony

> -komputer pokladowy

> -klima automatyczna

> -wielofunkcyjna kierownica

> -szyby elektr x4

> Znalazklem taki link

> Czy ktos ogladal to auto i moze podzielic sie spostrzezeniami?

GRATULUJĘ!!!!Znalazłeś jedyną, niepowtarzalną okazję. Normalnie IGŁA Panie lać i jeździć z Płocka. grinser006.gif

A teraz na poważnie-jest to zagłębie handlarzy i wielu z nich jest nieuczciwych, więc ostrożność wzmóż razy 300.

Autko pięknie przygotowane do sprzedaży-polerka,pranie tapicerki,mycie silnika, zdjęć amator też nie robił (czyżby pozdro dla Czarodzieja?) Wierz mi, że nie jest to zrobione po to byś miał radochę że ktoś doczyścił auto-piszę to ja, osoba handlująca autami.

Nie zaślepiaj się zdjęciami, które aż biją po oczach. Przebieg 160 tyś to auto miało w okolicy 2006-2008r. Miej na uwadze by ta niepowtarzalna okazja nie stała się niepowtarzalną muką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> GRATULUJĘ!!!!Znalazłeś jedyną, niepowtarzalną okazję. Normalnie IGŁA Panie lać i jeździć z Płocka.

> A teraz na poważnie-jest to zagłębie handlarzy i wielu z nich jest nieuczciwych, więc ostrożność

> wzmóż razy 300.

> Autko pięknie przygotowane do sprzedaży-polerka,pranie tapicerki,mycie silnika, zdjęć amator też

> nie robił (czyżby pozdro dla Czarodzieja?) Wierz mi, że nie jest to zrobione po to byś miał

> radochę że ktoś doczyścił auto-piszę to ja, osoba handlująca autami.

> Nie zaślepiaj się zdjęciami, które aż biją po oczach. Przebieg 160 tyś to auto miało w okolicy

> 2006-2008r. Miej na uwadze by ta niepowtarzalna okazja nie stała się niepowtarzalną muką.

to fakt, ale weź pod uwagę żę jest mnóstwo aut w tym wieku i jakoś znajdują swoich amatorów i jakoś jeżdżą (nie każego stać na nowe z salonyu) i nie rozsypują się przy pierwszym przystanku - auto z przebiegem realnym 350 tkm jeszcze pojeździ - jak silnik dycha to da radę jeszcze jakiś czas

95% aut jest picowanych (niezależnie od wieku), tyleż samo ma cofany licznik i jakoś jeżdżą

tu przynajmniej człowiek bdzie miał kłopot z głowy z wysprzatanim auta - od razu kupuje czyste jak salonówka (zawsze to 1 zmartwienie mniej biglaugh.gif )

IMO: jak ma blisko niech jedzie i ogląda, jak ma dalej niż 50 km niech szuka bliżej biglaugh.gif

truchło z sąsiedniego osiedla a z drugiego końca polski to nadal truchło biglaugh.gif a przynajmniej się na dojazdach zaoszczędzi biglaugh.gif

PS: autorem zdjęć jest zawodowy fotograf z płocka Grzegorz Mordoń biglaugh.gifwww.mordon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze jeden mały szczegół....od kiedy to w Polsce w lutym mamy zieloną trawkę i drzewka zielone?

> a jak wół w aukcji Quote:

> SAMOCHÓD ŚWIEŻO SPROWADZONY Z NIEMIEC

Aaaa to pomijam zlosnik.gif

To jest tak modne opis jak : "igiełka, przyjechał na kołach, od dziadka z miemiec itp." biglaugh.gif

Jest jeszcze jedna opcja - tło zostało zmienione na bardziej atrakcyjne w photoshop'ie jak i vectra biglaugh.gif

A tak pomijając to to uznanie za spostrzegawczość ok.gifsmile.gif - nie czytałem opisu ale nie wiem czy bym zwrócił na to uwagę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A teraz na poważnie-jest to zagłębie handlarzy i wielu z nich jest nieuczciwych, więc ostrożność

> wzmóż razy 300.

Ale co tam może być nie tak? Śliczne autko klasy premium za dwie wypłaty, już odpicowane, wyczyszczone i umyte. Prawie kultowe. Ma człowiek za te same pieniądze szukać dojechanej Laguny "w dieslu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze jeden mały szczegół....od kiedy to w Polsce w lutym mamy zieloną trawkę i drzewka zielone?

> a jak wół w aukcji Quote:

> SAMOCHÓD ŚWIEŻO SPROWADZONY Z NIEMIEC

A to jednak możliwe, nie wiem jak Płocku ale tam gdzie się zawaliła ściana przy rozbiórce jak pokazywali foty wyglądało jakby lato było a u mnie śnieg leży, aż nie wierzyłem że to w teraz w Polsce było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, chodzi o prawdomówność-oszukał na tym, że świezo sprowadzony więc...mógł oszukać na przebiegu, więc....mógł oszukać na bezwypadkowości, więc....wychuchał bo silnik cofnięty o 300 tysi i w agonalnym stanie, kopcący na niebiesko, ale zalany doctorkiem, wnętrze ze szrotu, polerka, wstawiona ćwiara po dzwonku=polish edyszon wersion vectra. To tylko jedna z możliwości i pomysłów naszych bliźnich mających 13 latki "bez skazy", szkoda że potem często powstaje skaza w portfelu, bo masz 13 latka, a wpierniczyło się w naprawy kasy że można było ładnego 8 latka kupić. wiesz ilu jest takich?Ja znam kilku, ale jak gadasz to w życiu się nie przyzna....ale wystarczy znać okolicznych mechaników i wiesz, że jeden angola nabył i ciągle elektryka szwankuje bo przekładka za 5zika była (swoją drogą rozkodowałbym ten VIN vectry, bo angole tanie przekładki do vectry), inny miał piękny szef za tylnymi fotelami-ale dumny chwali się jakie to "psie piniondze zapłacił" itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to jednak możliwe, nie wiem jak Płocku ale tam gdzie się zawaliła ściana przy rozbiórce jak

> pokazywali foty wyglądało jakby lato było a u mnie śnieg leży, aż nie wierzyłem że to w teraz

> w Polsce było

Obejrzyj fotki i powiedz z czystym sumieniem, że wierzysz że to luty grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrzyj oczy i spójrz jeszcze raz porównując te 2 zestawy zdjęć, na wklejonym przez siebie znajdź zieloną trawę, zielone drzewa itp-w PL nie mamy zielonych liści w lutym, serio zlosnik.gif

Fotki robione koniec sierpnia-pocz października, widać początki jesieni.

Nie chce mi się denerwować, bo nagrałbym Wam pogaduszki z tego typu kolesiami-najpierw milutcy, a jak zaczynasz co raz więcej pytań zadawać szybko przechodzą do nerwów i obrażania (pisze tu ogólnie o typie sprzedawców "igieł" mających po 13-15 lat). Pytania nie są z sufitu, dotyczą jedynie potwierdzenia tego co w ogłoszeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktos ogladal to auto i moze podzielic sie spostrzezeniami?

Obawiam się, że musisz sam pojechać i zobaczyć. Chociaż ja osobiście dałbym sobie spokój. Wypicowany jak na odpust, samochód od handlarza zwiastuje problemy i frustrację.

dranio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najbardziej mnie wkurza jak zdjęcia na allegro są po retuszu ( powinni tego zabronić )

> Za flachę mogę podjechać i obejrzeć każde auto w Płocku .

Sam o ile sie nie myle handlujesz autami. Podziel sie opinią co sądzisz o tym Oplu. Ja pierwszy rzucę kamieniem smile.gif Uważam że auto na Niemca , komplet dokumentów to tylko niemiecki brief bez żadnej książki serwisowej.

O stanie sie nie wypowiadam bo widać że odstawione do zdjęć na maxa a foty takie że widać błysk lakieru a nie jaieś istotne detale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> interesuje mnie zakup Opla Vectry B, rocznik 2000+ po FL, silnik tylko benzyna najlepiej 1.8.

Ja patrzę na to tak. Jak ktoś zakrywa tablice rejestracyjne auta które wystawia do ogłoszenia, to się tego auta wstydzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam o ile sie nie myle handlujesz autami. Podziel sie opinią co sądzisz o tym Oplu. Ja pierwszy

Nie jest to moje główne żródło dochodu ale ciężko się z Tobą nie zgodzić .

> rzucę kamieniem Uważam że auto na Niemca , komplet dokumentów to tylko niemiecki brief bez

> żadnej książki serwisowej.

W 99% aut które kupuje w DE są książki serwisowe , instrukcję 2 ,3,4 kluczyki .

Nie wiem jak w starszych autach ja nie kupuję starszych jak 5 lat najcześciej prosto z leasingu czyli 3 letnie .

> O stanie sie nie wypowiadam bo widać że odstawione do zdjęć na maxa a foty takie że widać błysk

> lakieru a nie jaieś istotne detale.

Jak już wyżej pisałem zdjęcia po photoshopach powinny być zakazane ! grinser006.gif

Z takich zdjęć ciężko wróżyć najlepiej przyjechać obejrzeć .

Druga strona medalu jest taka że mimo że rozumiem że dla jednego

"maluch" jest "mercedesem" a dla drugiego "mercedes" jest "maluchem" to

dajcie sobie spokój a kryteriami oceny aut ( szczególnie kupionych u Niemca za 1-1,5 k E ) . Każdy chce kupić idealne , bez wypadku , z super wypasem , z niskim przebiegiem za cenę najtańszego złoma na allegro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja patrzę na to tak. Jak ktoś zakrywa tablice rejestracyjne auta które wystawia do ogłoszenia, to się tego auta wstydzi.

Różnie na to można patrzeć. IMHO część ludzi nie chce, żeby im się pod domem kręcili obcy ludzie (bo zlokalizowanie kogoś po numerach nie jest niemożliwe grinser006.gif). Poza tym niektórzy mają różnego typu "znajomych", sąsiadów itp. - więc po co chwalić się, że się auto sprzedaje smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja patrzę na to tak. Jak ktoś zakrywa tablice rejestracyjne auta które wystawia do ogłoszenia, to

> się tego auta wstydzi.

W każdym aucie zakrywam mimo że się ich nie wstydzę...Tablice należą po poprzedniego właściciela, więc nie widzę powodu/potrzeby by je podawać, tak robiłem w autach prywatnych kiedyś-tak robię dziś, odsprzedając auto. Jak komuś bardzo zależy-udostępniam nr jeśli mu to pomoże w weryfikacji auta, natomiast nie widzę powodu dla którego każdy oglądający ma je widzieć niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OMG jaki bląd...? to check światla stopu.Wsiadasz naciskasz pedał hamulca i kontrolka gaśnie.

> OMG jaki bląd...? to check światla stopu.Wsiadasz naciskasz pedał hamulca i kontrolka gaśnie.

Hmm, to tak na logikę tylko-przyłożył się do tego by odwalić ją na bóstwo i robi zdjęcia z palącymi się ostrzeżeniami?Dla mnie nielogiczne jak na handlarza, dlatego rozmyślam sobie że może coś być nie tak (choć nie musi oczywiście).

Ogólnie to tak bym zrobił na miejscu zainteresowanego tak:

-zadzwonił, wypytał o VIN, skany briefów i zapytać czy wystawia na auto fvat marża lub fvat 23%, jeśli umowa jest z niemcem-grzecznie podziękować.Pomijąjąc już fakt, że auto powinno być opłacone przez handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/opel-vectra-1-8-16v-b-lpg-brc-iv-gen-najlepsza-i3007897642.html

A wystarczy dorzucić 2000zł i kupić coś co jest samochodem, a nie gównem od handlarza wink.gif Ale dopóki ludzie będą wierzyć w wypicowane okazje to trudno, będzie płacz wink.gif Nigdy bym nawet nie spojrzał na auto tak wypicowane świeżo sprowadzone i od handlarza wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.