Skocz do zawartości

Deszczownica


Roswell

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka osób kiedyś wspominało że deszczownica to taka fajna sprawa, ale jakoś ciężko mi nie korzystając nigdy z takiej wyobrazić sobie co może być w tym takiego fajnego biglaugh.gif

Czy ewentualnie warto kupić taką tańszą deszczownicę:

http://allegro.pl/tempesta-deszczownica-zestaw-natryskowy-promocja-i2988404946.html

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka osób kiedyś wspominało że deszczownica to taka fajna sprawa, ale jakoś ciężko mi nie

> korzystając nigdy z takiej wyobrazić sobie co może być w tym takiego fajnego

> Czy ewentualnie warto kupić taką tańszą deszczownicę:

> http://allegro.pl/tempesta-deszczownica-zestaw-natryskowy-promocja-i2988404946.html

> ?

Ja mam tańszą z OBI za 180zł bodajże, tylko bez baterii. Średnica talerza jakieś 28cm. Bardzo fajna sprawa, bo ciurka na Ciebie całego, a nie tylko na czubek głowy. Kąpiel jest przyjemniejsza.

Za tą cenę cudów się nie spodziewaj. Moja działa od ponad dwóch lat, ale wymaga co kilka tygodni odkamieniania talerza, bo zapycha się kamieniem. Poza tym uchwyt małej słuchawki się rozsypał. Reszta działa smile.gif

Teraz kupiłbym już coś lepszego, ale na początek taka tania to dobry pomysł. Przekonasz się, czy Ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ewentualnie warto kupić taką tańszą deszczownicę:

> http://allegro.pl/tempesta-deszczownica-zestaw-natryskowy-promocja-i2988404946.html

> ?

Korzystam właśnie z takiej tańszej. Najszybciej, bo po kilku miesiącach wysiądzie wąż do słuchawki.

Reszta się póki co trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka osób kiedyś wspominało że deszczownica to taka fajna sprawa, ale jakoś ciężko mi nie

> korzystając nigdy z takiej wyobrazić sobie co może być w tym takiego fajnego

> Czy ewentualnie warto kupić taką tańszą deszczownicę:

> http://allegro.pl/tempesta-deszczownica-zestaw-natryskowy-promocja-i2988404946.html

> ?

bardzo fajna, ale tanizny bym nie kupował. Porządny zestaw KFA to koszt około 800 złotych - myślę, że warto dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardzo fajna, ale tanizny bym nie kupował. Porządny zestaw KFA to koszt około 800 złotych - myślę,

> że warto dołożyć.

KFA to nie będzie porządny zestaw. Mam w łazience baterie prysznicową i wannową Hansgrohe i umywalkową KFA. Różnicę widać już przy myciu. Te pierwsze wystarczy przetrzeć ściereczką, do KFA używać chemii żeby doczyścić kamień z wody. Głowice po niecałym roku pracują zupełnie inaczej, oczywiście na korzyść HG.

Drugi raz KFA bym nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka osób kiedyś wspominało że deszczownica to taka fajna sprawa, ale jakoś ciężko mi nie

> korzystając nigdy z takiej wyobrazić sobie co może być w tym takiego fajnego

> Czy ewentualnie warto kupić taką tańszą deszczownicę:

> http://allegro.pl/tempesta-deszczownica-zestaw-natryskowy-promocja-i2988404946.html

> ?

Deszczownia poniżej 25 a nawet 30 cm to to tylko imitacja deszczowni. A taka duża to już kosztuje.

Generalnie to w praktyce ludzie doceniają przy dużych wymiarach przykrycie całego ciała strumieniem wody i komfort cieplny. Wady...jak jest "dopowietrzenie" to słabo zmywa szampon i mydło.

A w aukcji ktoś chamsko korzysta z nazwy TEMPESTA renomowanego producenta. W tej cenie to na 100% chińczyk. Śladowa ilość zastosowanego mosiądzu z dużą domieszką ołowiu i cyny oraz kupa plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka osób kiedyś wspominało że deszczownica to taka fajna sprawa, ale jakoś ciężko mi nie

> korzystając nigdy z takiej wyobrazić sobie co może być w tym takiego fajnego

Kilka razy korzystałem a raczej nie korzystałem bo to głupie jest.

Po oczach się leje a d... i tak pod sufit nie wystawisz i ze słuchawki korzystać musisz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> KFA to nie będzie porządny zestaw. Mam w łazience baterie prysznicową i wannową Hansgrohe i

> umywalkową KFA. Różnicę widać już przy myciu. Te pierwsze wystarczy przetrzeć ściereczką, do

> KFA używać chemii żeby doczyścić kamień z wody. Głowice po niecałym roku pracują zupełnie

> inaczej, oczywiście na korzyść HG.

> Drugi raz KFA bym nie kupił.

rozumiem, ale mam inne odczucia. U mnie sprawdza się znakomicie, mam ją w domu. W Toruniu w mieszkaniu mam za to jakiś kosmicznie drogi zestaw TRES i uważam, że jest znacznie gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> KFA to nie będzie porządny zestaw. Mam w łazience baterie prysznicową i wannową Hansgrohe i

> umywalkową KFA. Różnicę widać już przy myciu. Te pierwsze wystarczy przetrzeć ściereczką, do

> KFA używać chemii żeby doczyścić kamień z wody. Głowice po niecałym roku pracują zupełnie

> inaczej, oczywiście na korzyść HG.

> Drugi raz KFA bym nie kupił.

slowo-klucz: zmiekczacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumiem, ale mam inne odczucia. U mnie sprawdza się znakomicie, mam ją w domu.

Pogodzę was. Mam tezę, że KFA KFA-owi nie równe.

U siebie 6 lat temu zamontowałem KFA do wanny i umywlaki (zdaje się że modele Nefryt)

Po 6 latach zero zużycia, wyglądają i działają jak nowe.

W podobnym czasie u teściów zamontowane było też KFA ale jakiś inny chyba tańszy model. Nie wytrzymało próby czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pogodzę was. Mam tezę, że KFA KFA-owi nie równe.

> U siebie 6 lat temu zamontowałem KFA do wanny i umywlaki (zdaje się że modele Nefryt)

> Po 6 latach zero zużycia, wyglądają i działają jak nowe.

> W podobnym czasie u teściów zamontowane było też KFA ale jakiś inny chyba tańszy model. Nie

> wytrzymało próby czasu.

Slyszalem, ze KFA to w zasadzie produkty Made in China obecnie (hurtownia skad klocki bralem, instalator - zaopatrujacy sie w innej hurtowni)

We Wroclawiu mocno obecny hiszpanski TRES czy TREES, bywa polecany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardzo fajna, ale tanizny bym nie kupował. Porządny zestaw KFA to koszt około 800 złotych - myślę,

> że warto dołożyć.

mam taką samą (jak na aukcji) ale bez baterii juz drugi rok. wszystko ok.

za to bateria Hans Grohe (droga) popsuła się po 3 latach.

nie wiem czy to idzie w parze - cena=jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powie a przy okazji deszczownicy pytanie czy ktoś się orientuje gdzie można zanabyć taki krótki

> wężyk który łączy baterie z rura deszczownicy

> taka jak na tym obrazku

taki wężyk mozna sobie zrobić z dowolnego dłuższego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka osób kiedyś wspominało że deszczownica to taka fajna sprawa, ale jakoś ciężko mi nie

> korzystając nigdy z takiej wyobrazić sobie co może być w tym takiego fajnego

> Czy ewentualnie warto kupić taką tańszą deszczownicę:

> http://allegro.pl/tempesta-deszczownica-zestaw-natryskowy-promocja-i2988404946.html

> ?

Mam od dwoch lat i bardzo sobie chwale. Ja bardzo lubie, ulubiony program w kabinie, dzieci uwielbiaja bo benialnie w wannie ubija piane.

Ale to jestem ja.

Moja zona wlaczyla to tylko raz.

W niedlugim czasie cos beda sie pewne sprawy posuwaly do przodu i juz na etapie negocjacji z zona powiedzialem ze musze miec ten wynalazek food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie czym się różni tak za 1500zl i więcej od jakiejś za 200 zł??

bardziej myje?

wodę ozłaca?

czy co, bo nie mogę sobie tego wyobrazić, no chyba że ktoś lubi mieć markowe drogie rzeczy dla zasady. grinser006.gif

ja mam taką za 99 w promocji z leura merlin i chodzę czysty zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a powiedzcie czym się różni tak za 1500zl i więcej od jakiejś za 200 zł??

> bardziej myje?

> wodę ozłaca?

> czy co, bo nie mogę sobie tego wyobrazić, no chyba że ktoś lubi mieć markowe drogie rzeczy dla

> zasady.

> ja mam taką za 99 w promocji z leura merlin i chodzę czysty

samym wężem też się można umyć. Zadałeś pytanie odrobinę pozbawione sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.