Skocz do zawartości

Kubica znowu miażdży konkurencje


matadorRS

Rekomendowane odpowiedzi

Także trzymam kciuki żeby dojechal.

Jest szybki ale wiecej byloby chyba pożytku żeby jako nowicjusz w rajdach bardziej z pokorą i ostrożniej pokonywał trasy.

Ja wiem że to nie w jego stylu ale czasami tak trzeba. Strategia to także podstawa w tym sporcie a pewnie sie tego nauczyl w F1.

Tak czy siak powodzenia no i odrobiny szczescia zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Świetnie, o to chodziło

> Idzie jak zły

> Niech zostaje w rajdach i popularyzuje ten sport,

> może doczekamy się konkretniejszych relacji w TV itd.

ta Polsat podpiszę umowę na 10 lat na relacje

a w międzyczasie Robercik do F1 i będzie jedno i drugie w TV yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czemu tak źle mu życzysz ?

> Ja mu życzę, żeby wrócił, zdobył mistrzostwo świata F1, a potem WRC.

> On jest do tego zdolny, jeśli tylko zdrowie pozwoli.

Wydaje mi się, że to raczej w odwrotnej kolejności - najpierw w WRC a potem w F1. Nie wiadomo kiedy będzie w stanie jeździć bolidem, a w rajdach problemu nie ma już dziś. Jeśli by to osiągnął, to byłby pierwszym, który tego dokonał i też uważam, że jest do tego zdolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się, że to raczej w odwrotnej kolejności - najpierw w WRC a potem w F1. Nie wiadomo kiedy

> będzie w stanie jeździć bolidem, a w rajdach problemu nie ma już dziś. Jeśli by to osiągnął,

> to byłby pierwszym, który tego dokonał i też uważam, że jest do tego zdolny.

Sam mówił ostatnio, że priorytetem jest jednak F1. Póki widzi jeszcze cień szansy...

F1 jest jednak najwyższym szczeblem ze średnią wieku zawodników w tym sezonie bodajże 27lat. To WRC może poczekać tym bardziej, że przychodzi kolejny producent.

Po tym rajdzie pokazał, że daje radę już na szutrze, więc ostatnie wypowiedzi Loeba nie były wcale takie przypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie to Loeb - już w pory robi

Niby dlaczego ? Nie wydaje mi się, żeby celem Roberta było 10 tytułów w WRC, zwłaszcza, że ma jeszcze nadzieję dokończyć nie zamknięte sprawy w F1.

Z oficjalnych informacji Citroena wiadomo, że Sebastienowi znudziło się śrubowanie rajdowych rekordów i szykuje się do startów w WTCC, a obaj panowie zgodnie współpracują - Loeb przekazuje Kubicy sekrety rajdowe, w zamian ucząc się od niego jazdy po torze.

Ludzie w Citroenie musiałby upaść na głowę, żeby mając "w swojej orbicie" jednego z najlepszych na świecie kierowców wyścigowych, nie wykorzystać go przy przygotowaniach auta WTCC. Jestem przekonany, że kontrakt z Kubicą przewiduje wiele testów DS3 WTCC... o których nie dowiemy się niczego lub prawie niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No - ok - tylko jest jedna osoba w rajdach co Loeba da rade dogonić

> I Sebastian - zapewne o tym wie

Kiedyś dawno temu zapytano Roberta, z kim chciałby zjeść kolację, czy jakoś tak. Odpowiedział, że jego marzeniem jest kolacja z Loebem. Teraz proszę, w jednej fabryce robią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.