Skocz do zawartości

RSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS vol.2 Reaktywacja!


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

Wskoczyłem dzisiaj z rezerwy za kogoś kto zrezygnował i mam złe wieści dla hejterów! Koniec radochy! wpysk.gif

Wolny zrobiłem ledwo, jakimś cudem, a później poszło na pełnym lajcie!

Dzisiaj chleję, a potem patrzcie w lusterka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 15 wejść do tematu i tylko jedne gratulacje...!?

> Nie krępujcie, nieszczere też przyjmuję

Życzę zdrowia zlosnik.gif

I szczęścia na drodze

Witam wsród posiadaczy uprawnień ........ Resztę Twoich wcześniejszych motowyczynów przemilcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u nas 2 tyg. ale będę wiedział kiedy wprowadzą uprawnienia do systemu,więc jeszcze tydzień maszyna

> się pokurzy.

Wprowadza jak na PWPW pojawia sie informacja o postępowaniu administracyjnym. W moim przypadku nastapilo to rowno tydzien po zdanym egzaminie a samo prawo jazdy bylo gotowe do odbioru po kolejnych 5 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzamin to dopiero początek.

Gratulacje otrzymasz, jak "przeżyjesz" drugi sezon.

Pierwszy jeszcze zazwyczaj ludzie traktują z sporo dozą ostrożności.

Drugi sezon jest podobno krytyczny ok.gif

Szerokości i niech nigdy Ci się nie "śpieszy" ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wskoczyłem dzisiaj z rezerwy za kogoś kto zrezygnował i mam złe wieści dla hejterów! Koniec

> radochy!

> Wolny zrobiłem ledwo, jakimś cudem, a później poszło na pełnym lajcie!

> Dzisiaj chleję, a potem patrzcie w lusterka!

łomatko. wrocław drży ze strachu smile.gif

wpysk.gifwpysk.gifwpysk.gif

żart.

gratulacje. ino teraz odebrać plastik musisz, bo inaczej to mandacik smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to prawda. Pierwszy sezon się przeturlałem w drugim dałem w palnik i przydzwoniłem dwa razy

Ja raz, nie z mojej winy i nie przy dawaniu w palnik zlosnik.gif

P.S Zmien awatar, bo mozna go podciagnac pod 10a regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratki

> jeszcze dwa tygodnie i będziesz mógł wyprzedzać na podwójnej ciągłej, na zakazie, miedzy puszkami i

> stawać na gumie

Będzie mógł też grzecznie stać w korkach, przepuszczać staruszki na przejściach i ciągnąć się za traktorem na podwójnej ciągłej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Będzie mógł też grzecznie stać w korkach, przepuszczać staruszki na przejściach i ciągnąć się za

> traktorem na podwójnej ciągłej

co ty, poniżej 7tys maszyna się dławi 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda wink.gif, w poniedziałek byłem R6 na placu i po zdławieniu jej hamulcem do 10km/h na wolnych obrotach (normalnie jedzie 14km/h) niewiele mi zabrakło, żebym zrobił wolny slalom (nie zmieściłem się w ostatnią bramkę).

Lubi też jechać z prędkościami cruisingowymi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdybym planował dużo jeździć motocyklem w trasy to kupiłbym kask z interkomem, żeby móc podłączyć

> CB

na tapczanie juz nieraz widziałem antenę i radyjko. Na plastiku bylbys chyba jedyny. Pomyśl nad tym, w końcu jesteś lanser ok.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj się chyba tylko wnerwiłem zlosnik.gif

Wsiadłem na Gladiusa pierwszy raz od tygodnia (ostatnia styczność - na oblanym egzaminie).

I co?

Zrobiłem wszystko, za pierwszym razem, czysto oslabiony.gif

Aha - przy 14 km/h też można robić - zarówno "8" jak i wolny slalom - dla utrudnienia machałem sobie właśnie wolne manewry z gazem...

Lipa - chyba muszę wziąć coś na nerwy przez egzaminem - tylko mogę wtedy zasnąć na mieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z tych, którzy zaliczą wolny slalom i 8mki zdaje cały egzamin.

Mnie tak puściło po minięciu ostatniej bramki, że pozostałe zadania zrobiłem na pełnym luzie,a na mieście to w ogóle czułem się jak na kursie, totalny luz i pewność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję cool.gif No to teraz możesz się już zacząć uczyć jeździć motocyklem zlosnik.gif

Tylko ostrożnie bo ten rok jest na prawdę jakiś masakryczny... w zeszłym tygodniu kolejna trójka znajomych(a właściwie piątka, ale dwoje na lotnisku w ramach treningu więc się nie liczy - tutaj z resztą wystarczyło klejenie taśmą grinser006.gif) miała jakieś przygody, szczęście w nieszczęściu że im się dużo nie stało ale motocykle skasowane crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wskoczyłem dzisiaj z rezerwy za kogoś kto zrezygnował i mam złe wieści dla hejterów! Koniec

> radochy!

> Wolny zrobiłem ledwo, jakimś cudem, a później poszło na pełnym lajcie!

> Dzisiaj chleję, a potem patrzcie w lusterka!

no to trzeba bedzie wrocic do tematu zlosnika naszywki na plecy - najlepiej duzej i odpowiednio odblaskowej grinser006.gif

gratsy i do zobaczenia na miescie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja ubieram kask na głowę z innych powodów, niż strach przed mandatem...

A ja się zastanawiam na kij kask zakładają Ci, którzy później go nie zapinają blush.gif

Seria pytam bo się nie znam - ten pasek to aż tak grzeje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja się zastanawiam na kij kask zakładają Ci, którzy później go nie zapinają

> Seria pytam bo się nie znam - ten pasek to aż tak grzeje?

mi sie juz sporo razy zdarzyło zapomnieć zapiąć smile.gif oczywiście pęd powietrza już w okolicach 40-60 przypomina o tym i zatrzymuję się i zapinam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.