Skocz do zawartości

Grande Punto 1,4, 6 biegowa skrzynia dla kobiety..


Krajowy

Rekomendowane odpowiedzi

> Sam zastanów się co piszesz, nie jestem pierwszy który Ci zwraca uwagę, że głupoty wypisujesz i

> próbujesz jeszcze komuś doradzać

> Jaka częstsza ?

> Co ma do tego wysokośćeksploatacji ? Wręcz bym powiedział że zdrowiej dla silnika (sam robię tak, a

> nie mam turbo).

> jw

> Po ilu km padnie ?

> Nie wiem, znam wielu ludzi którzy mają turbo i LPG i jakoś nikt nie narzeka. Wystarczy dobrze

> założyć instalację.

> Piszesz sam do siebie ? Stań przed lustrem i powiedz sobie to na głos.

hehe.gif

Nie dydkutuje z głupcem, bo sprowadzi Cie do swego poziomu i pokona doświadczeniem bokser.gif

Napisałem wyraźnie na co zwraca się uwagę mając t, jak nie będziesz tego przestrzegał to dojdą koszty. Jak wspomniałeś, nie masz auta z T, więc się nie udzielaj ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> GP KUPIONY

> 1.4 77KM od I wlascicielki, krajowy z Katowic, serwisowany, kier. wielofunkcyjna, oryginalny panel

> z radiem, kolor blekitny ha!

> foto w zalaczniku

> ps. moje irracjonalne wymagania zostały spełnione

Widze ze auto wystawione w komisie na gieldzie samochodowej w Myslowicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawda, tam jest problem lozysk. Dokladnie to samo dzieje sie w Corsach OPC - ta sama skrzynia.

> Z tego co jednak wiem, w GP ten problem raczej nie wystepuje, ale nie wiem tez czy to M32 jest.

Przy 6b jak masz wsteczny wbijany? Przed 1 ? Może sławna M32 i problem łożysk oplowskich skrzyń, tak samo jak w 1.9 sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> GP KUPIONY

> 1.4 77KM od I wlascicielki, krajowy z Katowic, serwisowany, kier. wielofunkcyjna, oryginalny panel

> z radiem, kolor blekitny ha!

> foto w zalaczniku

> ps. moje irracjonalne wymagania zostały spełnione

gratki 20.GIF daj na IKP więcej zdjęć i opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawda, tam jest problem lozysk. Dokladnie to samo dzieje sie w Corsach OPC - ta sama skrzynia.

> Z tego co jednak wiem, w GP ten problem raczej nie wystepuje, ale nie wiem tez czy to M32 jest.

A Fiat nie walczy z tym problemem? Bravo produkują od 2007 roku to chyba mieli dość czasu na zorientowanie się, ze jest problem i trzeba zmienić łożyska na inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolezanka szuka do miasta autka i czasem na wypad za miasto

Jeździłem 1,4 90KM w NBravo i w miarę dawał radę, więc w GPunto tym bardziej będzie ok.

Z minusów, to samochód był bardzo wrażliwy na gaz przy ruszaniu, czyli latwo było go zgasić. Moja małżonka go gasiła, ojciec go gasił i mi czasami zgasł.

Dla przykładu, mam teraz forda też w benzynie i jeszcze ani razu mi nie zgasł, więc nie upatruję w tym gaśnieciu tylko mojej winy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeździłem 1,4 90KM w NBravo i w miarę dawał radę, więc w GPunto tym bardziej będzie ok.

> Z minusów, to samochód był bardzo wrażliwy na gaz przy ruszaniu, czyli latwo było go zgasić. Moja

> małżonka go gasiła, ojciec go gasił i mi czasami zgasł.

> Dla przykładu, mam teraz forda też w benzynie i jeszcze ani razu mi nie zgasł, więc nie upatruję w

> tym gaśnieciu tylko mojej winy

W GP z tym silnikiem nie stwierdziłem takiego problemu. Brat który nim jeździ na co dzień również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Fiat nie walczy z tym problemem? Bravo produkują od 2007 roku to chyba mieli dość czasu na

> zorientowanie się, ze jest problem i trzeba zmienić łożyska na inne.

Powiem Ci, że z tego co wiem to w nowszych egzemplarzach problem ten nie występuje - lata 2007-08 są na to bardziej podatne.

Wyczytałem dwie opinie w tym temacie, pierwsza to badziewne łożyska które się rozsypują. Druga natomiast wskazuje na konstrukcję skrzyni jako problem.

Nie wiem jak jest naprawdę, ale z tego co wiem to jeszcze nikt się nie pochwalił aby skrzynia padła mu drugi raz po naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ty nie wiesz, ale temat dopiero się rozpoczął...

> Ale to już dyskusja nie na ten kącik...

Hehe mozliwe, ale na ten czas wszystko co chcialam wiedziec, to sie dowiedzialam, 1% mojej swiadomosci nt. GP wzrosl smile.gif

Reszte problemow bede zglaszac w innych postac smile.gif

dzieki za pomoc wszystkim raz jeszcze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sam przejechałem grande 1,3 mtj ze skrzynią 6 - biegową jakieś 80 tys. km. Polecam. Teraz jeździ

> nim moja znajoma i autko ma już ponad 110 tys. km i jest ok. EKONOMICZNY i skrzynia całkiem

> precyzyjna.

Piszesz do mnie więc Ci odpowiem, że lepszy wybór to jednak 1.3 90ps z 5b, nie masz 2 masu ok.gif taka skrzynia też jeździ w znanym mi punto 100kkm i oprócz rozsypanej skrzyni przy 60kkm ( synchronizatory) jest ok grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.