Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Polski Fiat 126p 1987 Komfort

Featured Replies

Napisano

Choroba postępuje smile.gif

Drogą kupna nabyłem kolejnego 126p wersja ciekawa a stan też niczego sobie smile.gif

33386084758189143572.jpg

74492615170990838392.jpg

14674187849660017673.jpg

94591286083560100693.jpg

82299594497484201190.jpg

91343099639455256098.jpg

25494865406014747510.jpg

75190539890475976598.jpg

70547521871968528130.jpg

35280487854441713319.jpg

Aktualnie po opinii rzeczoznawcy w trakcie ścieżki na żółte blachy smile.gif

Napisano

Bardzo ladny, tylo pogratulowac. Duzo zaplaciles ? Moze byc na PRIV 20.GIF

Napisano
  • Autor

> Bardzo ladny, tylo pogratulowac. Duzo zaplaciles ? Moze byc na PRIV

Długo szukałem bo chciałem od pierwszego właściciela i jakąś ciekawą wersje udało sie smile.gif autko naprawdę stan rewelacja

Napisano

> Długo szukałem bo chciałem od pierwszego właściciela i jakąś ciekawą wersje udało sie autko

> naprawdę stan rewelacja

Jest swietny serce.gif

Napisano
  • Autor

> Potwierdzam

Nie Grzegorz mam nadzieję że potwierdzisz dopiero na wiosnę jak trochę go dopieszczę smile.gif - teraz jest stan przejściowy smile.gif

Napisano

> Nie Grzegorz mam nadzieję że potwierdzisz dopiero na wiosnę jak trochę go dopieszczę - teraz jest

> stan przejściowy

Słuchaj, jedyne co w tym aucie razi to felgi. Skoro już się odświeżają to na wiosnę będzie rewelacja. Auto w tym wieku, z tym wyglądem - szacun!!

PS. Na piątek będziesz miał felgi gotowe czy kombinujemy duży kołpak??

Napisano
  • Autor

> Słuchaj, jedyne co w tym aucie razi to felgi. Skoro już się odświeżają to na wiosnę będzie

> rewelacja. Auto w tym wieku, z tym wyglądem - szacun!!

> PS. Na piątek będziesz miał felgi gotowe czy kombinujemy duży kołpak??

Niestety na piątek felgi nie będę - jeszcze są na aucie bo firma powiedziała 3 tygodnie za względu na sezon opon zimowych i szukam innej firmy jak nie da rady czekam na tę frown.gif

Napisano

> Choroba postępuje

> Drogą kupna nabyłem kolejnego 126p wersja ciekawa a stan też niczego sobie

> Aktualnie po opinii rzeczoznawcy w trakcie ścieżki na żółte blachy

Miałem identycznego pod względem wyposażenia (kładzione oparcie tylne, lusterko boczne, mały wlot w błotniku, tapicerka). Mój z rocznika 1985, w kolorze burgund.

Napisano

> Miałem identycznego pod względem wyposażenia (kładzione oparcie tylne, lusterko boczne, mały wlot w

> błotniku, tapicerka). Mój z rocznika 1985, w kolorze burgund.

To miałeś auto żywcem wzięte z folderu reklamowego na Niemcy:

flfolder4te9.jpg

Napisano

> To miałeś auto żywcem wzięte z folderu reklamowego na Niemcy:

A ja miałem (w sensie rodzice grinser006.gif) rocznik '87 i byla jeszcze kapliczka i palenie z podłogi. beksa.gifgrinser006.gif

Napisano

> To miałeś auto żywcem wzięte z folderu reklamowego na Niemcy:

To był tzw odrzut z eksportu. Nie pojechał za granicę bo miał wady lakiernicze. Przez pierwsze 2 lata było ok, potem lakier zostawał na szmacie podczas mycia a auto robiło się matowe. Ale dzięki temu ojciec wywalczył wymianę karoserii w ramach rękojmi. Buda była z 87 i przed uzbrojeniem została zakonserwowana. Ten maluch długo nie rdzewial.

Napisano

> A ja miałem (w sensie rodzice ) rocznik '87 i byla jeszcze kapliczka i palenie z podłogi.

85-87 prawie wszystko było możliwe

Napisano

Moi rodzice tez mieli takiego, zorganizowany przez polmozbyt, a produkowany po okiem mojego wujka który w tym czasie pracował na Fiacie. Tez 87r, czerwień, małe wloty duży licznik, tapicerka, kładzione oparcie - dołożyliśmy tylko pasy bezwładnościowe, znaczki F/I/A/T oraz 126 made by FSM. brak oznaczeń 650E (tu był znak Fiat), oraz Polski Fiat - jw

10 lat dzielnie służył, z ciekawostek to był palony z podłogi

Napisano

Gratulacje 20.GIF

Fajna, zadbana sztuka zlosnik.gifok.gif

Jaki kod/nazwa lakieru? cfaniaczek.gif

Napisano

no cóż dobrze że jesteś świadom swojej choroby smile.gif

Gratulacje, liczę że wpadniesz pochwalić się smile.gif

Napisano
  • Autor

> no cóż dobrze że jesteś świadom swojej choroby

> Gratulacje, liczę że wpadniesz pochwalić się

Próbowałem ale Ciebie zastać w garażu to nie lada wyczyn smile.gif

Napisano
  • Autor

> Jaki kod/nazwa lakieru?

Masz na tabliczce 270751858-jezyk.gifsmile.gif

Napisano

> Masz na tabliczce

Na tabliczce jest kod, a od spodu maski powinna być naklejka a na niej kod i nazwa wink.gif

Mój też jest 854, tak mi się zdawało, że to taki jak mój 893goodvibes.gif

Napisano

> Na tabliczce jest kod, a od spodu maski powinna być naklejka a na niej kod i nazwa

Rozumiem, że tabliczka z kodem lakieru to za mało dla Ciebie i należy Ci dofotografować coś jeszcze??

A odnośnie naklejki to nie zawsze była naklejana.

Napisano

> Rozumiem, że tabliczka z kodem lakieru to za mało dla Ciebie i należy Ci dofotografować coś

> jeszcze??

O "dofotografowaniu" nic nie pisałem ok.gif

I generalnie to nie do Ciebie pisałem zlosnik.gifok.gif

Napisano

> O "dofotografowaniu" nic nie pisałem

> I generalnie to nie do Ciebie pisałem

033102bebe_1_prv.gif033102bebe_1_prv.gif033102bebe_1_prv.gif

Napisano
  • Autor

> Na tabliczce jest kod, a od spodu maski powinna być naklejka a na niej kod i nazwa

> Mój też jest 854, tak mi się zdawało, że to taki jak mój

Nie ma naklejki w tych rocznikach jeszcze nie było chyba klapa na sto procent oryginalna nie malowana

Napisano

> I generalnie to nie do Ciebie pisałem

BTW. Czuję się troszkę takim ojcem chrzestnym tego auta więc oczekuj dużo wtrąceń ode mnie 033102bebe_1_prv.gif033102bebe_1_prv.gif033102bebe_1_prv.gif

Napisano
  • Autor

> BTW. Czuję się troszkę takim ojcem chrzestnym

Bo nim jesteś smile.gif i dużo nie brakowało był byś jednym z pierwszych kierowców smile.gif

Napisano

Ładny maluszek. Czy ta wersja nie powinna mieć pełnej podsufitki jak w 125p?

Napisano

> Ładny maluszek. Czy ta wersja nie powinna mieć pełnej podsufitki jak w 125p?

126p nigdy nie miało pełnej podsufitki. Pełna podsufitka to rzemieślnicza modyfikacja

Napisano
  • Autor

smile.gif

07409840789116583538.jpg

04651321769083804580.jpg

Napisano

> 85-87 prawie wszystko było możliwe

No widzę, że gałka biegów jeszcze ze starych modeli.

Napisano
  • Autor

> No widzę, że gałka biegów jeszcze ze starych modeli.

Gałka ma cyfry na kulce więc bardzo nietypowa

Napisano

> Gałka ma cyfry na kulce więc bardzo nietypowa

Może z Poloneza? hmm.gif

Napisano
  • Autor

Powoli do przodu ale we właściwym kierunku

12299414610738810520.jpg

W tym miesiącu mam nadzieję na "żółtą" jesień smile.gif

  • 3 tygodnie później...
Napisano
  • Autor

Żółta jesień smile.gif auto wreszcie zarejestrowane smile.gif

cwr9.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mxrt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Napisano

> Żółta jesień auto wreszcie zarejestrowane

> Uploaded with ImageShack.us

> Uploaded with ImageShack.us

Gratulacje 20.GIF

Napisano

Ładnie wyszło cool.gif

Napisano
  • Autor

> szybko poszlo

Trochę to trwało i jeszcze nie gotowy bo felgi mam w lakierni i chwilowo zastępcze pożyczyłem dlatego zasłonięte tym srebrnym plastikiem grinser006.gif

> Gratulacje

> Ładnie wyszło

Dziękuję smile.gif

  • 5 miesięcy później...
Napisano
  • Autor

Dzień zaczął się tak ...

960f4f59888ffb0bmed.jpg

e59c4c3f0267b9damed.jpg

Potem była mała awaria ale serwis stanął na wysokości zadania ...

4e0d25cd1bd47ce4med.jpg

Następnie przyszła pora na zmianę auta grinser006.gif

066fb31f661d1fbfmed.jpg

Droga powrotna minęła szybko ...

9e55df4143b43631med.jpg

I finał w miejscu narodzin ...

591414def3f89f7emed.jpg

49eb5164e6d60aa4med.jpg

Zdjęcie ze starego albumu .....

d18cc3a28ab82aacmed.jpg

Dzień można uznać za udany grinser006.gif

  • 2 tygodnie później...
Napisano
  • Autor

Małe foto szpiegowskie

3e3d603a7f528d4bmed.jpg

7c0bdea208353811med.jpg

Napisano
  • Autor

Dalsze małe przecieki smile.gif

temat w trakcie więc nie oceniajcie szczegółów bo praca jeszcze trwa smile.gif

8c9282a0062e4c80med.jpg

69abd67d170052bfmed.jpg

Napisano

> Dalsze małe przecieki

> temat w trakcie więc nie oceniajcie szczegółów bo praca jeszcze trwa

Priv nieczynny?

  • 3 tygodnie później...
Napisano
  • Autor

przypominając jak było ...

3e3d603a7f528d4bmed.jpg

a teraz jest tak smile.gif

4b27aa8e1a9ec1f1med.jpg

do tego z klapy bagażnika i silnika zniknęła smoła ...

64e6aab406e470b3med.jpg

eedc8b62e678c206med.jpg

słupki drzwi też już nie rażą czernią smile.gif

8574e7c300f8787emed.jpg

Napisano

> przypominając jak było ...

> a teraz jest tak

> do tego z klapy bagażnika i silnika zniknęła smoła ...

> słupki drzwi też już nie rażą czernią

Czym usuwałeś zabezpieczenie ?

Normalnie benzyną ekstrakcyjną czy czymś innym ?

Ja też bym chciał oczyścić swojego Leopola bo jest wszędzie gdzie się dało zasmarowany na grubo jakąś mieszanką lepiku z bitexem i czort wie czym jeszcze...

Napisano
  • Autor

> Czym usuwałeś zabezpieczenie ?

> Normalnie benzyną ekstrakcyjną czy czymś innym ?

> Ja też bym chciał oczyścić swojego Leopola bo jest wszędzie gdzie się dało zasmarowany na grubo

> jakąś mieszanką lepiku z bitexem i czort wie czym jeszcze...

Od benzyny ekstrakcyjnej zaczynając w krytycznych miejscach dochodząc do nitro potem zabezpieczenie lakieru pastą i woskiem

Ogólnie praca mało przyjemna ale efekt końcowy bardzo cieszy

Napisano

> Od benzyny ekstrakcyjnej zaczynając w krytycznych miejscach dochodząc do nitro potem zabezpieczenie

> lakieru pastą i woskiem

> Ogólnie praca mało przyjemna ale efekt końcowy bardzo cieszy

U mnie niestety najpierw szpachelka, bo w niektórych miejscach mam zabiezpieczenie o grubości do 3-4 mm yikes.gif

Napisano

Jak szpachelka wystarczy, to się ciesz. Ja taką skorupę zawsze muszę traktować młotkiem i przecinakiem.

Napisano

> Miałem identycznego pod względem wyposażenia (kładzione oparcie tylne, lusterko boczne, mały wlot w

> błotniku, tapicerka). Mój z rocznika 1985, w kolorze burgund.

Może się czepiam, ale po wuj w maluchu kładzione oparcie kanapy?

Napisano

> Może się czepiam, ale po wuj w maluchu kładzione oparcie kanapy?

Przecież ja tego nie wymyśliłe, to skąd mam wiedzieć? zlosnik.gif

Mogę się tylko domyślać, że konstruktor chciał ułatwić np. przewiezienie telewizora Rubin czy Jowisz - można by go było postawić na sztywnym oparciu położonego siedzenia - pod warunkiem, że udał się wepchać ten TV przez ciasne drzwi malucha zlosnik.gif

Ja korzystałem z tego w zupełnie inny sposób - za oparciem miałem schowany koc.....coś jak kierowca żuka z filmu "Zróbmy sobie wnuka" rotfl.gifrotfl.gif

Napisano
  • Autor

> Może się czepiam, ale po wuj w maluchu kładzione oparcie kanapy?

Powód bardzo banalny i logiczny występowały tylko w wersjach eksportowych gdzie stosowano materiałową tapicerkę i służyły do wożenia zakupów by nie brudzić tapicerki

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.