Skocz do zawartości

Subaru Levorg MY14 juz w sprzedazy (prawie :-) )


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

40a4.jpg

Premiera na Tokyo Motor Show - w sprzedazy w J od Mar-2014, u mnie dotrze pod koniec 2014001.gif[...]

gop4.jpg

Aka Subaru Impreza Wagonzlosnik.gif 4690mm dlugie, czyli ladnie siedzi miedzy Liberty a Impreza Sedanlizak.gif[...]

iwmp.jpg

JDM dostanie dwie wersje silnikowe:

-1.6l Direct Injection Turbo Boxer- 125kW i 250Nm - czy jak kto woli na EU $$$ 170KM

-2.0l Direct Injection Turbo Boxer - 221kW i 400Nm = 300KMlizak.gif[...]

Oba silniki tylko z CVTfly.gif[...]

s096.jpg

IMVHO auto wyglada jak cyborg a nie Levorgzlosnik.gifhehe.gif[...] Wiec ja nie kupujefoch.gif - jacys chetnizlosnik.gif?

Cena nieznana, ale patrzac na obecny cennik Subaru to ok doplata $2k za Wagon powinno dac ok $25k = 75k PLNidea.gif[...]

r0to.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Premiera na Tokyo Motor Show - w sprzedazy w J od Mar-2014, u mnie dotrze pod koniec 2014[...]

> Aka Subaru Impreza Wagon 4690mm dlugie, czyli ladnie siedzi miedzy Liberty a Impreza Sedan[...]

> JDM dostanie dwie wersje silnikowe:

> -1.6l Direct Injection Turbo Boxer- 125kW i 250Nm - czy jak kto woli na EU $$$ 170KM

> -2.0l Direct Injection Turbo Boxer - 221kW i 400Nm = 300KM[...]

> Oba silniki tylko z CVT[...]

> IMVHO auto wyglada jak cyborg a nie Levorg[...] Wiec ja nie kupuje - jacys chetni?

> Cena nieznana, ale patrzac na obecny cennik Subaru to ok doplata $2k za Wagon powinno dac ok $25k =

> 75k PLN[...]

Podoba mi sie smile.gif

Rodzinny dupowoz z 300KM pod maska smile.gif

A cena nas nie denerwuj sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 300 kucy, kombi, CVT, SAWD za 75T PLN.

> Brałbym.

[...]

JDM specs 220kW to pewnie w przeliczeniu bedzie 200kW na Ozidea.gif[...]

AFAIK z tego co czytam to ma byc wersja LHD, ale Exiga tez miala byc a jak zycie pokazalo JDM/Oz i nikt wiecej tego nie dostajehahaha.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podoba mi sie

> Rodzinny dupowoz z 300KM pod maska

Ujmujac to tak to mi sie tez podobahehe.gifwaytogo.gif[...] Stylistycznie juz nie, ale jak czas pokazal nawet z Lanos da sie cos wyklepachahaha.gif[...]

> A cena nas nie denerwuj

Liczylem do wersji 2.0l -WRX kosztuje $39k, wiec zgaduje, ze to z 2.0l TBI pewnie bedzie ok $30-35idea.gif[...] .

Pozyjemy zobaczymy, zgadujezlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Premiera na Tokyo Motor Show - w sprzedazy w J od Mar-2014, u mnie dotrze pod koniec 2014[...]

> Aka Subaru Impreza Wagon 4690mm dlugie, czyli ladnie siedzi miedzy Liberty a Impreza Sedan[...]

> JDM dostanie dwie wersje silnikowe:

> -1.6l Direct Injection Turbo Boxer- 125kW i 250Nm - czy jak kto woli na EU $$$ 170KM

> -2.0l Direct Injection Turbo Boxer - 221kW i 400Nm = 300KM[...]

> Oba silniki tylko z CVT[...]

> IMVHO auto wyglada jak cyborg a nie Levorg[...] Wiec ja nie kupuje - jacys chetni?

> Cena nieznana, ale patrzac na obecny cennik Subaru to ok doplata $2k za Wagon powinno dac ok $25k =

> 75k PLN[...]

robi robote...

ale czy te czysta kuni to mocno będzie zmarnowane przez CVT? bedzie jak w mitsu i toyocie? czy to ustrojstwo już się do czegoś nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OZI, ale jak na Subaryne to przepiękne auto .

Lanos sie poprawilzlosnik.gif?

> Mi się podoba, ciekawe jak w realu będzie wyglądać i kiedy sprzedaż w PL.

Jak narazie bedzie tylko wersja RHD. JDM/Oz 2014/15 wiec EU jesli bedzie LHD to IMVHO min MY16idea.gif[...]

Jedno jest pewne, jesli konsument z RUS bedzie chcial to bedzie wersja na EU, jesli nie to nie001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> robi robote...

> ale czy te czysta kuni to mocno będzie zmarnowane przez CVT? bedzie jak w mitsu i toyocie? czy to

> ustrojstwo już się do czegoś nadaje?

Ja jestem anty CVT, aleold.gif Subaru stawiam wysokoidea.gif, mnie dalej CVT meczy ale hmm.gif tym da sie nawet drive.gifniewiem.gif. Tu sa tacy co ja uwielbiaja - i moze w zasadzie slusznie...

Ja gustuje w ZFzlosnik.gif - Ach, och Chryslerwaytogo.gif[...]

Chrysler_300-6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jestem anty CVT, ale Subaru stawiam wysoko, mnie dalej CVT meczy ale tym da sie nawet . Tu sa

> tacy co ja uwielbiaja - i moze w zasadzie slusznie...

> Ja gustuje w ZF - Ach, och Chrysler[...]

ja czekam az ten nowy, tegoroczny skompresowany ZF sie pojawi w jakims małym segmencie... ale sobie pewnie jeszcze poczekam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> robi robote...

> ale czy te czysta kuni to mocno będzie zmarnowane przez CVT? bedzie jak w mitsu i toyocie? czy to

> ustrojstwo już się do czegoś nadaje?

CVT daje świetnie radę w nowym Forku XT, tak w jeździe miejskiej, drogowej, sportowej a na mały OffRoad jest genialna.

Nie zmienia to faktu, że jakoś bardziej mi leży ZF w BMW, może dlatego ze się już do niego przyzwyczaiłem a to lekkie szarpanie w trybie Sport..... slinka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> CVT daje świetnie radę w nowym Forku XT, tak w jeździe miejskiej, drogowej, sportowej a na mały

> OffRoad jest genialna.

ok.gif

> Nie zmienia to faktu, że jakoś bardziej mi leży ZF w BMW, może dlatego ze się już do niego

> przyzwyczaiłem a to lekkie szarpanie w trybie Sport.....

a ja w kosciach czuje ze moje wiekowe ZF niedlugo zacznie szarpac w każdym trybie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Premiera na Tokyo Motor Show - w sprzedazy w J od Mar-2014, u mnie dotrze pod koniec 2014[...]

> Aka Subaru Impreza Wagon 4690mm dlugie, czyli ladnie siedzi miedzy Liberty a Impreza Sedan[...]

Ciekawe jak z miejscem w środku. hmm.gif

Masz jakieś specs?

> JDM dostanie dwie wersje silnikowe:

> -1.6l Direct Injection Turbo Boxer- 125kW i 250Nm - czy jak kto woli na EU $$$ 170KM

> -2.0l Direct Injection Turbo Boxer - 221kW i 400Nm = 300KM[...]

> Oba silniki tylko z CVT[...]

Ciekawe jak bardzo to się będzie psuło. boje_sie.gif

> IMVHO auto wyglada jak cyborg a nie Levorg[...] Wiec ja nie kupuje - jacys chetni?

Mi się podoba. Mogliby dodać prześwitu i jakieś plastiki na dole, byłby fajny "baby outback".

zlosnik.gif

> Cena nieznana, ale patrzac na obecny cennik Subaru to ok doplata $2k za Wagon powinno dac ok $25k =

> 75k PLN[...]

Hahahahaha, u nas będzie to ze 140K. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co ma się psuć? To nie Szewrolet

Szewrolety się nie psują. A Subaru - owszem.

> No chyba że nie umiesz jeździć i zepsujesz

Hehe, tak właśnie mówi Subaru gdy posypią się ich niedoróbki: że nie umiesz jeździć.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szewrolety się nie psują. A Subaru - owszem.

> Hehe, tak właśnie mówi Subaru gdy posypią się ich niedoróbki: że nie umiesz jeździć.

Czytasz widzę Subarowe Forumy i radość Cię ogarnia kiedy jakimś cudem w którymś z Subaru ktoś coś popsuje.

Jakie to polskie zlosnik.gif

Niestety nie potrafię Ci się odgryźć na temat tych koreanów gdyż... nie wyrażam żadnego zainteresowania tą marką i nie mam na jej temat zielonego pojęcia. Na węgiel to jeździ, czy ryż może niewiem.gif

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytasz widzę Subarowe Forumy i radość Cię ogarnia kiedy jakimś cudem w którymś z Subaru ktoś coś

> popsuje.

> Jakie to polskie

Wręcz przeciwnie. Wolałbym żeby się nie psuły bo ciągle mam ochotę na takie auto. Ale że nie mam ochoty na awarie to się martwię.

> Niestety nie potrafię Ci się odgryźć na temat tych koreanów gdyż... nie wyrażam żadnego

> zainteresowania tą marką i nie mam na jej temat zielonego pojęcia. Na węgiel to jeździ, czy

> ryż może

To poczytaj. O awariach akurat niewiele znajdziesz, więc pójdzie szybko.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wręcz przeciwnie. Wolałbym żeby się nie psuły bo ciągle mam ochotę na takie auto. Ale że nie mam

> ochoty na awarie to się martwię.

To dobrze, bo już się bałem że zmieniłeś zdanie. zlosnik.gif

> To poczytaj. O awariach akurat niewiele znajdziesz, więc pójdzie szybko.

Bardziej emocjonujace jest dla mnie przyglądanie się schnącej farbie niż czytanie o Szewrolecie. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To dobrze, bo już się bałem że zmieniłeś zdanie.

Nie, ja jeszcze będę długo grymasił. Na dzień dzisiejszy podoba mi się najbardziej Captiva 2.2 diesel oraz Outback 3.6. Tyle że taki Outback musiałby pochodzić z USA bo u nas nie oferują - a to dodatkowe komplikacje. Więc w wolnych chwilach mam się nad czym zastanawiać.

hehe.gif

> Bardziej emocjonujace jest dla mnie przyglądanie się schnącej farbie niż czytanie o Szewrolecie.

No, emocji tam nie ma bo się nie psują. 033102bebe_1_prv.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Matiz według forum w sumie też się nie psuł. Te parę napraw to w sumie czysta eksploatacja

Nie wiem, nie miałem Matiza. Moje Chevrolety się nie psują. A wg tych kryteriów to nawet się nie eksploatują.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Premiera na Tokyo Motor Show - w sprzedazy w J od Mar-2014, u mnie dotrze pod koniec 2014[...]

Calkiem fajne wink.gif .. jak na ostatni wypusty Subaru to nawet udane.

> Aka Subaru Impreza Wagon 4690mm dlugie, czyli ladnie siedzi miedzy Liberty a Impreza Sedan[...]

> JDM dostanie dwie wersje silnikowe:

> -1.6l Direct Injection Turbo Boxer- 125kW i 250Nm - czy jak kto woli na EU $$$ 170KM

> -2.0l Direct Injection Turbo Boxer - 221kW i 400Nm = 300KM[...]

> Oba silniki tylko z CVT[...]

czyli skończy się gazowanie tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [..] Subaru gdy posypią się ich niedoróbki: że nie umiesz jeździć.

Jest na forum u mnie pare Impreza, gdzie ... jest trzeszczacy plastik.

Jedno auto juz rozbieraja chyba 3 razzlosnik.gif i dalej 5k km pozniej - trzeszczyzlosnik.gif - jakie to BMWhahaha.gif[...]

Ale drugi przypadek jest/byl ciekawy.

Facetowi cos stukalozlosnik.gif. Rozebarali auto, poskladali, 3 dni spokoju znowu. Problem dokladnie nie mogli znalesc miejsca halasu.

Zaczal narzekac - najpierw service - znow rozebrali, poskladalizlosnik.gif[...] Znow 1,000km spokoju i ... znowuhahaha.gif[...]

Facet tym razem zaczal powaznie narzekac, Subaru Oz, grozenie stanowa organizacja konsumentowpanic.gif[...]

Service Mgr zaczelo sie bbq.gif pod tyleczkiem - wrzucil dwoch mechanikow do auta, zeby w koncu zlokalizowali dobrze gdzie halas jest. Najpierw poszel przedni panelzlosnik.gif i fotel pasazera, potem wszystkie drzwi, dywan etc, etc po ok 40km jazd i 5h rozbierania autahahaha.gif zlokalizowali - halas dochodzi z... slupka gdzie sa pasypanic.gif[...]

Slupek zostal rozebrany i ... okazalo sie, ze piaskownica.gif narzekajacego faceta wrzucila zabawke przez szpare gdzie przesuwa sie pashahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif, ktora ocierala o plastik jak auto skrecalo z wieksza predkoscia,zlosnik.gif[...]

3-4h zeby poskladac autozlosnik.gif do spec Subaru - nM klucze etc ... i .. wystaliwli facetowi rachunekhahaha.gif Praca $109/h i wyszlo tego torche ponad $1khahaha.gif[...]

Kosztowna nauczka - a facet teraz klnie.gif jakie to subaru niedobrehahaha.gif,

aaaa facet rowniez reportuje, ze halas ustalhahaha.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z ubolewaniem stwierdzam,ze Subaru poddalo sie ostatnio panujacemu "tryndowi" błyszczących

> plastików na desce

Byla Premiera WRX - narzekali, ze ci od $$$ dali im $$ i mowia, ze to jest max ile wydaja.

Mieli do wyboru poprawic wlasciwosci drive.gif i torche wyglad, podciagnac wlasciwosci drive.gif i zostawic wyglad.

Wybrali to drugie. 199kW z 2.0l T - IMVHO niezle, pierwsze raporty z drive.gif sa waytogo.gif a ze wyglad aposzedl 30.GIF - cozhmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Slupek zostal rozebrany i ... okazalo sie, ze narzekajacego faceta wrzucila zabawke przez szpare

> gdzie przesuwa sie pas, ktora ocierala o plastik jak auto skrecalo z wieksza predkoscia,[...]

> 3-4h zeby poskladac auto do spec Subaru - nM klucze etc ... i .. wystaliwli facetowi rachunek Praca

> $109/h i wyszlo tego torche ponad $1k[...]

> Kosztowna nauczka - a facet teraz jakie to subaru niedobre,

To tylko dowodzi jednego - że gość jest imbecylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To tylko dowodzi jednego - że gość jest imbecylem.

A niby jakconfused.gif? Tolerujesz nowe auto kiedy ci sie ktos tluczeniewiem.gif?

Mialem podobnie z BMW, rozbierali co 10,000km001.gif[...]

Z jedna z obecna Toyota, auto ma teraz 7 k km i robiacy halas sunroofangryfire.gif[...]

W Poniedzialek idzie na wymiane - rozebarali raz, poskutkowalo na 500km, powiedzieli sie, bedzie tluc -zamowimy nowy.ok.gif, zadzwonilem wczoraj - auto idzie w Pon001.gif[...]

Wiec co tez jestem imbecylemhehe.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A niby jak? Tolerujesz nowe auto kiedy ci sie ktos tlucze?

Zasadniczo to nie ma specjalnie wyjścia poza poprawianiem tego samemu zlosnik.gif - jeśli serwis autoryzowany się za coś takiego weźmie, to na 100% lepiej nie będzie, a są duże szanse że będzie gorzej. rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zasadniczo to nie ma specjalnie wyjścia poza poprawianiem tego samemu

Dlatego ida od razu po nowe czescizlosnik.gif, ale u mnie problem jest znany[...]

Lepiej wymienic dach i miec zadowolonego klientawaytogo.gif niz smutnego001.gif, smutny $$$ nie zostawia, i jeszcze moze zycie zrobic bolesnymzlosnik.gif[...]

- jeśli serwis autoryzowany

> się za coś takiego weźmie, to na 100% lepiej nie będzie, a są duże szanse że będzie gorzej.

Z BMW mam pozytywne doswiadczeniazlosnik.gif, auto Q facepalm%5B1%5D.gif, ale na service obsluge nie moge zlego slowa powiedziecidea.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A niby jak? Tolerujesz nowe auto kiedy ci sie ktos tlucze?

> Mialem podobnie z BMW, rozbierali co 10,000km[...]

> Z jedna z obecna Toyota, auto ma teraz 7 k km i robiacy halas sunroof[...]

> W Poniedzialek idzie na wymiane - rozebarali raz, poskutkowalo na 500km, powiedzieli sie, bedzie

> tluc -zamowimy nowy., zadzwonilem wczoraj - auto idzie w Pon[...]

> Wiec co tez jestem imbecylem?

Nie w tym rzecz. Napisałeś wprost, że teraz - po wszystkim, gość narzeka jakie to Subaru złe, tak?

A ile w tym jest winy marki, czy choćby serwisu? Że go skasowali za robociznę? Słusznie zrobili - czas to pieniądz, dlaczego mają płacić za coś, w czym nie zawinili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie o to chodzi. Powinien grzecznie przeprosić i zapłacić. Bo wina była tylko jego. A nie krzyczeć

> że Subaru złe. Dlatego jest imbecylem.

waytogo.gif - tu sie zgadzamyzlosnik.gif - zaplacil, i tak dobrze ze mu policzyli za jedna robote a nie trzyhehe.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lepiej wymienic dach i miec zadowolonego klienta niz smutnego, smutny $$$ nie zostawia, i jeszcze

> moze zycie zrobic bolesnym[...]

Ale tak to może wygląda u Ciebie. grinser006.gif U mnie dla przykładu w tylnym prawym słupku coś stukało. Miałem głupi pomysł, żeby zgłosić się z tym do serwisu. W serwisie najpierw popukali się w głowę (coś tam zawsze ma prawo stukać i odczep się człowieku grinser006.gif) ale po interwencji w centrali w końcu się za to wzięli. Po rozebraniu słupka okazało się, że stuka kabel od kamery cofania - poprawili mocowanie, poskładali. Przy odbiorze okazało się, że połamali okładzinę słupka - u dołu było kilkucentymetrowe pęknięcie. Tłumaczyli się, że tak było. W końcu po awanturze łaskawie zamówili nowy plastik. Po dwóch tygodniach przy wymianie tego plastiku uszkodzili tapicerkę na siedzisku kanapy. Znowu awantura, dopiero po dłuższych przepychankach zgodzili się wymienić. Do wymiany trzeba było wyjąć kanapę - przy jej wkładaniu uszkodzili lakier na progu i tapicerkę na drzwiach. Znowu awantura, bo twierdzili, że "tak już było". W końcu zaproponowali, żebym za lakierowanie i boczek drzwi zapłacił połowę - i to jest ostatnia propozycja. grinser006.gif

Aha, teraz ta tapierka na kanapie zaczyna się marszczyć, bo założyli ją źle. Jechać do ASO, żeby poprawili, czy lepiej rozebrać to samemu? rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale tak to może wygląda u Ciebie. U mnie dla przykładu w tylnym prawym słupku coś stukało. Miałem

> głupi pomysł, żeby zgłosić się z tym do serwisu. [...]

ale po interwencji w centrali w końcu się

> za to wzięli.

Czyli jakis pluszlosnik.gif[...]

[...]Jechać do ASO, żeby

> poprawili, czy lepiej rozebrać to samemu?

Powinienem sie smiaczlosnik.gif, ale sie nie smieje. Po peirwsze wiem jak wq klnie.gif to jest001.gif[...]

Po drugie co za banda idiotowfacepalm%5B1%5D.gif[...]

Po trzecie co to za markazlosnik.gif?

Prawnik cos da rady czy nie?niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po trzecie co to za marka?

Mercedes-Benz. zlosnik.gif

> Prawnik cos da rady czy nie?

IMO szkoda czasu. To jest zupełnie normalny poziom obsługi - to nie jest tak, że tam robią coś na złość, oni uważają, że się czepiam bez sensu i nie rozumieją, czego od nich chcę. Co z tego, że jest dziurka na kanapie? W czym to przeszkadza? W czym przeszkadza "lekko nadłamany" plastik? Przecież tego "prawie nie widać"? To są zupełnie normalne pytania grinser006.gif

Pewnie dałoby się ich przymusić do naprawiania tego, co popsuli, tylko że przy tym będą psuć inne rzeczy - i tak bez końca, więc w pewnym momencie trzeba się zastanowić, czy w ogóle warto? grinser006.gif Już chyba lepiej było jeździć z tym stukającym kabelkiem w słupku. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie w tym rzecz. [...]

Tu sie zgadzamyok.gif[...]

>Słusznie zrobili -

> czas to pieniądz, dlaczego mają płacić za coś, w czym nie zawinili?

I tak i niehmm.gif - na tym oknkretnym przypadku masz racje, ok.gif, ale problem jest taki, ze Impreza rzeczywscie ma problemy z Q wykonania, nazwijmy to wyklepaniazlosnik.gif[...]

Inny przyklad, z zycia - Honda Accord - 2008 model, u mnie w pracy. V6 - ma odciecie trzech cylindrow. Auto 5 letnie dobijalo 150 k km, ale facet czekal na nowy Accord. Nagle cos sie z silnikiem zaczelo dziac - a to drive.gif albo 2 albo 4 cylindry.

Wizyta u dealer-a - cos tam poprawili, i znow 500km to samo. Okazalo sie, ze sie cylindry zuzylypanic.gif[...].

Honda przyslala inzynyniera z Melbourne z HQ zeby zobaczyl. Potem orzyslali drugiego z HQ z J001.gif[...] . Opinia: to sie nie mialo prawa stac - Honda odbudowala silnik na swoj koszt (czytaj wstawili nowy) i tyle, klient zadowolony. Pol roku pozniej poszedl wydal i kupil nowy Accord.

Subaru - jest Made in Japan, Honda - Made in Thailand. Nie mialem Honda, mialem dwa Subaru - i gwarantuje ci, ze te Honda wyklepane w Thailand sa lepiej poskrecane niz Roo.

A lud dalej z Impreza narzeka001.gif[...] - nie lepiej uzyc lepszych plastikow? Lud powroci zlosnik.gif, a takto narzekazlosnik.gif[...], nie lepiej miec podejscie Honda/Toyota?niewiem.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mercedes-Benz.

zlosnik.gif - z tego co czytam wlascicieli i porownuje ze sabashhh.gif - to i tak lepiej jest niz z BMWhahaha.gif[...]

> IMO szkoda czasu. To jest zupełnie normalny poziom obsługi -[...] że się czepiam bez sensu i nie rozumieją, czego od nich chcę. Co z tego,

> że jest dziurka na kanapie? W czym to przeszkadza? [...]

Tu chyba odkryles przyczyne problemumlot.gif[...]

Ile ludzi sie na AK dziwi - jakto kupiles nowe auto i narzekasznono.gif?

Jak smiesz - oczekujesz rzeczy nie mozliwych, zeby mnie traktowali jak klienta nalezyhahaha.gif[...]

"nie lubie jak mi ktos z wazelina wchodzi" - to chyba byl Twinszlosnik.gif[...]

A ja nie moge zrozumiec, jak mam cos takiego podarowaczlosnik.gif[...] Uwazam, ze jest to bezsazasdne czy auto kosztuje $100,000 czy $10,000 - place i kupuje nowe i oczekuje. 001.gif. Tak samo jak buty - czy $50 czy $100 tez oczekuje.

Dlaczego, ano dlatego, ze to ma wartosc MOJEJ pracyangryfire.gif[...] a ta nie jest za darmosmirk.gif, tak samo jak ktos oczekuje ode mnie tk i jak oczekuje od producenta, ze stanie za swoim produktem. 001.gif[...]

PL problem = mentalnosc ludzifacepalm%5B1%5D.gif - przeciez co z tego, ze stukahahaha.gif[...]

[...]ca, więc w pewnym momencie trzeba się zastanowić, czy w ogóle warto?

> Już chyba lepiej było jeździć z tym stukającym kabelkiem w słupku.

I tak i nie, jak mowie rozumiem cie, bo BMW mnie doprawadzalo do szaluhahaha.gif - a bylem drive.gif tylko na weekend. Dodatkowo producent mowil, ze "stuki i puki" naprawiaja do 12 miesiecy bezplatnie... a potem juz trzeba placic $$$hahaha.gif[...]

Coz, widocznie zasada zasada, bo po moim malym niezadowoleniu wyrazonym bez przemocy i grzecznie o Q ich produktu robierali bez mrugania i po roku i po dwoch i po 3hahaha.gif[..], jakze smutne, ze znajac problem nigdy go nie potrafili na dluzej wyelimonowac - BMW nie lubi naszego slonca, deska sie rozkleja i rozpada w zaczepach 001.gif[...]

Ergo, chciales dobrze i jak ma byc... ale wyglada mi ze mentalnosc DSG AK - jak ja to lubie nazywac zlosnik.gif cie niestety pokonalabuu.gifno.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest na forum u mnie pare Impreza, gdzie ... jest trzeszczacy plastik.

> Jedno auto juz rozbieraja chyba 3 raz i dalej 5k km pozniej - trzeszczy - jakie to BMW[...]

Za trzeszczenie w kabinie to mógłbym zabijać. hehe.gif

IMO najcięższy grzech auta. To już lepiej żeby się psuło. Naprawione przynajmniej przez jakiś czas jedzie jak powinno a trzeszczące wkurza non stop. Sprzedałbym takie auto natychmiast albo powiesił kogoś w ASO.

> Ale drugi przypadek jest/byl ciekawy.

> (...)

> 3-4h zeby poskladac auto do spec Subaru - nM klucze etc ... i .. wystaliwli facetowi rachunek Praca

> $109/h i wyszlo tego torche ponad $1k[...]

> Kosztowna nauczka - a facet teraz jakie to subaru niedobre,

> aaaa facet rowniez reportuje, ze halas ustal[...]

Przeprosiłbym serwis i zapłaciłbym bez gadania. I w sumie bym się cieszył, że stukanie ustało. Cisza w kabinie jest warta każdych pieniędzy.

893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (...)

> Aha, teraz ta tapierka na kanapie zaczyna się marszczyć, bo założyli ją źle. Jechać do ASO, żeby

> poprawili, czy lepiej rozebrać to samemu?

Jedź do innego ASO. Miałem tak z ASO Mucha w Tychach z autem żony. Zepsuł się alarm, wystarczyło wymontować centralkę. W sumie auto jeździło do nich chyba z siedem razy, za każdym razem wyjeżdżając coraz bardziej zepsute. W sumie kosztowało to ponad 1000zł, wliczając doprowadzenie auta do porządku przez serwis MMCars w Katowicach.

Notabene, najlepsze były faktury po 300zł za diagnostykę tego, co sami zepsuli przy poprzednich wizytach.

angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale po interwencji w centrali w końcu się

> Czyli jakis plus[...]

> [...]Jechać do ASO, żeby

> Powinienem sie smiac, ale sie nie smieje. Po peirwsze wiem jak wq to jest[...]

> Po drugie co za banda idiotow[...]

> Po trzecie co to za marka?

> Prawnik cos da rady czy nie?

W Polsce z definicji nie masz szans, nawet z prawnikiem. Moja żona przecież jest prawnikiem, a gdy nam taki numer zrobili to realnych szans na to żeby im coś za to zrobić nie było. Taniej i mniej stresująco jest pojechać gdzie indziej i zapłacić za doprowadzenie auta do porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To tylko dowodzi jednego - że gość jest imbecylem.

Zdarza się, skąd miał wiedzieć, że coś wpadło ? IMo to większa wina ASO, mogli się bardziej przyłożyć i dokładnie zweryfikować skąd pochodzą dźwięki.

U mnie kiedyś, też w serwisie Subaru, dochodziły piski (apodobno jestem wybrednym klientem grinser006.gif(, było to w poprzednim Outbacku. Dwa razy im to zgłaszałem, jeżdzili sprawdzali i najpierw wymienili jakieś tulejki gumowe, za drugim razem je smarowali.

Okazało się, że to sprężyny w siedzeniu popiskują hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdarza się, skąd miał wiedzieć, że coś wpadło ? IMo to większa wina ASO, mogli się bardziej

> przyłożyć i dokładnie zweryfikować skąd pochodzą dźwięki.

> U mnie kiedyś, też w serwisie Subaru, dochodziły piski (apodobno jestem wybrednym klientem (, było

> to w poprzednim Outbacku. Dwa razy im to zgłaszałem, jeżdzili sprawdzali i najpierw wymienili

> jakieś tulejki gumowe, za drugim razem je smarowali.

> Okazało się, że to sprężyny w siedzeniu popiskują

Jak mi coś stukało w tylnym zawieszeniu to ASO poprawnie usadowiło lewarek w mocowaniu zlosnik.gif

Za free palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.