Skocz do zawartości

Nissan micra - do kacikowych negocjatorow.


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

> Wersja Acenta rocznik 2013 katalogowo 42300 chca sprzedac za 39900 inizej sie nie da. Nawet opon

> nie dorzucaja. Czy ktos ostatnio kupowal? Jak wynegocjowac wiekszy rabat?

wieksze rabaty zaczynaja sie przy drozszych modelach. ja na dacie dostalem 2kpln, a na oponach chceli na mnie zarobic skurcybyki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto według kalendarza ma już rok zlosnik.gif Zapytaj się sprzedawcy ile przeciętnie traci się na aucie w pierwszym roku jego użytkowania. Oczywiście bierzemy pod uwagę, że auto ma zerowy przebieg i spróbuj coś jeszcze wytargować choć będzie ciężko. Może jak zaczniesz pytać się o auto z 2014 roku to wtedy da jakiś dodatkowy upust na to co jest na placu ze starego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wynegocjowac wiekszy rabat?

To jest ta z klimatronikiem, metalikiem, skórą na kierownicy, podłokietnikiem, pakietem chrom, blututem itd..? W grudniu bez negocjacji sprzedawali za 44 tys. Jak teraz chcą 40 to bierz i nie marudź. To jest świetny samochód i daj ludziom zarobić! Też mają dzieci i też muszą im dać żreć! grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest ta z klimatronikiem, metalikiem, skórą na kierownicy, podłokietnikiem, pakietem chrom,

> blututem itd..? W grudniu bez negocjacji sprzedawali za 44 tys. Jak teraz chcą 40 to bierz i

> nie marudź. To jest świetny samochód i daj ludziom zarobić! Też mają dzieci i też muszą im dać

> żreć!

Tota wersja ale klima manualna. Ma tempomat skore ale juz za czujniki wolaja 800zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tota wersja ale klima manualna. Ma tempomat skore ale juz za czujniki wolaja 800zl.

Mi chcieli dołożyć gratis czujniki cofania, imo w tym aucie nie potrzebne, ten pakiet chrom facepalm%5B1%5D.gif i dzienne zamiast halogenów, a jak zapytałem o opony zimowe to był tekst w stylu "siada pan i piszemy grinser006.gif, czy dalej ogląda i marudzi?". Nie mogę sobie odżałować tego samochodu, miał idealnie wszystko czego mi potrzeba. Do tego ogromny bagażnik, z tyłu miejsca jak w Passacie (zwróciłeś na to uwagę?) grinser006.gif. Ale że już wtedy czułem, że stara nie odda mi kijanki, wróciłem po Clio i dobrze. Jak ja bym wyglądał w Nissanie Micra? icon_eek.gifpanic.gifooniee.gifhehe.giffacepalm%5B1%5D.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wersja Acenta rocznik 2013 katalogowo 42300 chca sprzedac za 39900 inizej sie nie da. Nawet opon

> nie dorzucaja. Czy ktos ostatnio kupowal? Jak wynegocjowac wiekszy rabat?

W marcu 2013 miałem oferty na micry (przed liftem) za ok 33 900 - 35 900. Wersje Terra i Accenta. Da się taniej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi chcieli dołożyć gratis czujniki cofania, imo w tym aucie nie potrzebne, ten pakiet chrom i

> dzienne zamiast halogenów, a jak zapytałem o opony zimowe to był tekst w stylu "siada pan i

> piszemy , czy dalej ogląda i marudzi?". Nie mogę sobie odżałować tego samochodu, miał

> idealnie wszystko czego mi potrzeba. Do tego ogromny bagażnik, z tyłu miejsca jak w Passacie

> (zwróciłeś na to uwagę?) . Ale że już wtedy czułem, że stara nie odda mi kijanki, wróciłem po

> Clio i dobrze. Jak ja bym wyglądał w Nissanie Micra? .

Toche mnie te 3 cylindry zniechecaja ale to auto dla mulher.gif wiec Jej powinno wystarczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Toche mnie te 3 cylindry zniechecaja ale to auto dla wiec Jej powinno wystarczyc.

Powinno. Ja byłem zepsuty Lanosem 1,6/16 w dodatku lekkim 3D grinser006.gif. Wszystko czym jeździłem w segmencie B było mułami, ale właśnie Micra jako jedyna dawała frajdę z tej mułowatości. Swift mocno deptał po piętach, ale to było na zasadzie "szybko bzyk bzyk, plecami i spać" contra "długie przytulanko i pieszczoty do rana" biglaugh.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Vip Car w Opolu.

> Ceny takie mieli na allegro i za bardzo nie dało się już zejść z tych cen, jakieś tam dywaniki itp.

> można była wytargać

> http://vipcar.otomoto.pl/nissan-micra-visia-ac-cd-1-2-12v-80km-C31563544.html

No tak ale to jest gorsza wersja bez tempomatu bluetooth etc. Widac nie da rady taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kto będzie chciał się pozbyć z minimalnym zyskiem ten odpiszę

pracuje u dealera tyle ze motocykli... kiedys owszem uczestniczyłem w akcji pt ściagnie gaci przed klientem... od jakichś dwóch lat tego nie robię... jeżeli widzę że ktos wysyła maila i szuka po całej Polsce to taki mail trafia do śmieci... dośc za darmo pracowac... a koszty firma ma niemałe...

pzdr i życze aby kazdemu sie trafiali tacy "kreatywni" klienci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pracuje u dealera tyle ze motocykli... kiedys owszem uczestniczyłem w akcji pt ściagnie gaci przed

> klientem... od jakichś dwóch lat tego nie robię... jeżeli widzę że ktos wysyła maila i szuka

> po całej Polsce to taki mail trafia do śmieci... dośc za darmo pracowac... a koszty firma ma

> niemałe...

> pzdr i życze aby kazdemu sie trafiali tacy "kreatywni" klienci...

Odpisanie na maila klienta to "ściąganie gaci"? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pracuje u dealera tyle ze motocykli... kiedys owszem uczestniczyłem w akcji pt ściagnie gaci przed

> klientem... od jakichś dwóch lat tego nie robię... jeżeli widzę że ktos wysyła maila i szuka

> po całej Polsce to taki mail trafia do śmieci...

A skąd wiesz ile maili wysłałem? rotfl.gif

> dośc za darmo pracowac... a koszty firma ma

> niemałe...

> pzdr i życze aby kazdemu sie trafiali tacy "kreatywni" klienci...

Ten co auto mu sprzeda będzie się bardzo cieszył, że trafił się kreatywny klient. On ma sprzedaż której by nie miał (niełatwo złapać klienta z drugiego końca Polski), klient ma auto i wszyscy zadowoleni.

Tylko Ty zostałeś w swoich gaciach. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> .

> by może..

> jakoś do tej pory daję radę.

> i wole zostac w gaciach niż bez nich...

> pzdr

Jak tam chcesz. Nie ma obowiązku kupowania tak samo jak nie ma obowiązku przedstawiania takich ofert, żeby ktoś chciał kupić.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie zrozumiales... odpisanie i sciaganie gaci z ceną...

Dalej nie rozumiem. grinser006.gif

Logiczne, że kupując coś za kilkadziesiąt kPLN szukam, gdzie jest taniej. ok.gif

Nie wymagam od nikogo "ściągania gaci", tylko odpowiedzi - za ile dane auto mi sprzeda. ok.gif

Tam gdzie będzie najtaniej (+ew. koszt podróży) - pojade i kupię. Co w tym dziwnego? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dalej nie rozumiem.

> Logiczne, że kupując coś za kilkadziesiąt kPLN szukam, gdzie jest taniej.

> Nie wymagam od nikogo "ściągania gaci", tylko odpowiedzi - za ile dane auto mi sprzeda.

> Tam gdzie będzie najtaniej (+ew. koszt podróży) - pojade i kupię. Co w tym dziwnego?

nic smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dalej nie rozumiem.

> Logiczne, że kupując coś za kilkadziesiąt kPLN szukam, gdzie jest taniej.

> Nie wymagam od nikogo "ściągania gaci", tylko odpowiedzi - za ile dane auto mi sprzeda.

> Tam gdzie będzie najtaniej (+ew. koszt podróży) - pojade i kupię. Co w tym dziwnego?

Polskiej mentalnosci nie da sie zmienic facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dalej nie rozumiem.

> Logiczne, że kupując coś za kilkadziesiąt kPLN szukam, gdzie jest taniej.

> Nie wymagam od nikogo "ściągania gaci", tylko odpowiedzi - za ile dane auto mi sprzeda.

> Tam gdzie będzie najtaniej (+ew. koszt podróży) - pojade i kupię. Co w tym dziwnego?

Wygląda na to, że jest coś złego w kupowaniu taniej. niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dalej nie rozumiem.

> Logiczne, że kupując coś za kilkadziesiąt kPLN szukam, gdzie jest taniej.

> Nie wymagam od nikogo "ściągania gaci", tylko odpowiedzi - za ile dane auto mi sprzeda.

> Tam gdzie będzie najtaniej (+ew. koszt podróży) - pojade i kupię. Co w tym dziwnego?

taki w Polsce jest poziom obsługi klienta. Nic dziwnego, że czasem nie potrafimy pojąć tego, co nam OZI opowiada o ich rynku motoryzacyjnym. To inny stopień dojrzałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pracuje u dealera tyle ze motocykli... kiedys owszem uczestniczyłem w akcji pt ściagnie gaci przed

> klientem... od jakichś dwóch lat tego nie robię... jeżeli widzę że ktos wysyła maila i szuka

> po całej Polsce to taki mail trafia do śmieci... dośc za darmo pracowac... a koszty firma ma

> niemałe...

> pzdr i życze aby kazdemu sie trafiali tacy "kreatywni" klienci...

A ja sie dziwilem czemu tak "dziwnie" jest w salonach jesli chodzi o obsluge klienta. Widzisz czasem warto do Rzeszowa jechac jesli bedzie odpowiednio tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wersja Acenta rocznik 2013 katalogowo 42300 chca sprzedac za 39900 inizej sie nie da. Nawet opon

> nie dorzucaja. Czy ktos ostatnio kupowal? Jak wynegocjowac wiekszy rabat?

pisałes do Knedlera do Elbląga ?

ja dokładnie rok temu kupiłem u nich rocznik 2012, wersja Accenta z jasnym wnętrzem i czarno-granatowym lakierem + dodatkowe opony zimowe 25" Bridgestone za 37kpln. Na tamten czas była to najlepsza oferta.

aaa jakby co to micra spisuje się rewelacyjnie, w ciągu roku 15 tys km, zero usterek, spalanie od 4,6 do 6,5. Silniczek daje radę z tym leciutkim autem, burczy jak mały dieselek momentami ale nie jest to drażniące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odpisalo jakies 60% jestem w szoku. Czasem ceny powyzej sredniej ale trafily sie dwa rodzynki. W

> Rzeszowie i Olsztynie.

Swojego czasu dostałem też rewelacyjną ofertę zakupu Forda z Lublina, praktycznie to samo co dostałem na miejscu w Opolu, tylko że tu po znajomości a tam jechać mi się nie chciało zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupilem zlosnik.gif Swift 1.2 Comfort + zimowki + czujniki parkowania + ledy do jazdy dziennej w miejscu na halogen za 42k. Najlepsza oferte dostalem w Japan Motors w Warszawie. Kolejna byla z Lodzi reszta upadla na glowe i chciala conajmniej 45k.

Co do nissana micra. Najlepsza oferta z Japan Motors i Odyssey w Warszawie. 39900 + opony za 800zl czujniki parkowania gratis. Czyli 41700.

mulher.gif Po przejechaniu sie i nissanem i suzuki wybrala Suzuki. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dasz jakieś szczegóły na prv (jak negocjowałeś) bo szukam "malucha" i suzuki np splash jest OK ?

Wyslalem maila do wszystkich dilerow. Poszedlem do najblizszego i powiedzialem o najtanszej ofercie. Margines negocjacji bardzo maly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.