Skocz do zawartości

TV - na jakim kanale Formuła 1 2014 ?


walczy

Rekomendowane odpowiedzi

> Mam RTL w kablówce, ale po niemiecku mi się nie uśmiecha.

> Będzie na jakimś PL kanale ?

> Ewentualnie po angielsku w ostateczności.

> ?????

Wolalbym RTL i nie rozumiec, niz rozumiec Borowczyka wink.gif

Swietnie relacje z F1 robi BBC, ale niestety jest niedostepny w kablowkach ani z talerza frown.gif ogladalem pare razy post factum jak sie pojawil upload w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam RTL w kablówce, ale po niemiecku mi się nie uśmiecha.

> Będzie na jakimś PL kanale ?

> Ewentualnie po angielsku w ostateczności.

> ?????

na PL póki co decyzji nie ma, a RTL z tego co czytałem transmisje będzie musiał kodować, mają być dostępne tylko na terenie DE.

Na chwilę obecną pozostają tylko streamy w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mikołaj Sokół pisał na fb - jakoś w tym tygodniu - że Polsat dalej negocjuje...

niech im sie uda, bo troche ciezko bedzie bez transmisji live.

Glosu Borowy bedzie mi brakowalo. Tego co mowi juz mniej. zlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wolalbym RTL i nie rozumiec, niz rozumiec Borowczyka

> Swietnie relacje z F1 robi BBC, ale niestety jest niedostepny w kablowkach ani z talerza ogladalem

> pare razy post factum jak sie pojawil upload w sieci.

Już nie ma dosyłów na Astrze 2.

Ja tam kiedyś oglądałem F1 i olimpiadę, ale zdjąłem tą antenę. Trzeba będzie wieszać z powrotem, tylko nie wiem czy będzie działać, bo ją pomalowałem hammeraitem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> dokładnie, na NOVA będą live wszystkie z wyjątkiem amerykańskich.

Swoją drogą dziwne, że Czechom to się opłaca, a Polakom nie. Nie sądzę, żeby w Czechach była większa oglądalność od tej w Polsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrej antenie kierunkowej, to z Krakowa masz szansę odebrać Nova TV wink.gif

Czesi inaczej podchodzą do sportu.

Ostatnio właśnie wyszukiwałem ich kanały w DVB-T i akurat trafiłem na relację z WRC, a pod logiem stacji mieli dopisek - żyjemy sportem, albo kochamy sport, coś w tym stylu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przy dobrej antenie kierunkowej, to z Krakowa masz szansę odebrać Nova TV

Bardzo mnie interesuje ten temat, tzn czy faktycznie można złapać ten kanał? ktoś to może zrobił?

multipleks 2 (kanał 37): TV Nova, Nova Cinema, TV Prima, Prima Cool, TV Barrandov,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo mnie interesuje ten temat, tzn czy faktycznie można złapać ten kanał? ktoś to może zrobił?

> multipleks 2 (kanał 37): TV Nova, Nova Cinema, TV Prima, Prima Cool, TV Barrandov,

naturalnie, mam u siebie już ustawione wink.gif

Na pasywnej antenie kierunkowej mam ok 90/90% moc/sygnał.

A co do opłacalności w CZ, oni mają całkowicie inną kulturę motorsportu to raz.

Dwa polsat wtopił kupę kasy przez wypadek RK, przy poziomie cen sprzed wejścia RK do F1 sądzę, że nie wahaliby się z przedłużeniem umowy.

Druga strona medalu to PorscheCup, tam Giermaziak radzi sobie całkiem nieźle, jest PL team sponsorowany przez Orlen i oni na pewno będą chcieli to pokazywać, a z tego co czytałem to jest razem z licencją F1.

Z newsów wynika, że MP Silva została do sprzedania tylko licencja na PL, został raptem tydzień do startu sezonu, rozwiązanie jest blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

> Druga strona medalu to PorscheCup, tam Giermaziak radzi sobie całkiem nieźle, jest PL team

> sponsorowany przez Orlen i oni na pewno będą chcieli to pokazywać, a z tego co czytałem to

> jest razem z licencją F1.

> Z newsów wynika, że MP Silva została do sprzedania tylko licencja na PL, został raptem tydzień do

> startu sezonu, rozwiązanie jest blisko.

a widzisz, PC, DTM i WTCC nie są łączone licencyjnie z F1

znajomy z polskiego EuroSport-u mówił, że inaczej nie mieli by kasy nawet na skróty z dni wyścigowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (...)

> a widzisz, PC, DTM i WTCC nie są łączone licencyjnie z F1

> znajomy z polskiego EuroSport-u mówił, że inaczej nie mieli by kasy nawet na skróty z dni

> wyścigowych

DTM i WTCC to wiem, ale z PC to trochę dziwne, ale dobrze wiedzieć ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wolalbym RTL i nie rozumiec, niz rozumiec Borowczyka

> Swietnie relacje z F1 robi BBC, ale niestety jest niedostepny w kablowkach ani z talerza ogladalem

> pare razy post factum jak sie pojawil upload w sieci.

W zeszłym sezonie oglądałem jedną transmisję na RTL. Robią przerwy na reklamę. Dodatkowo ciągle jest okienko z reklamami w rogu ekranu w trakcie transmisji. angryfire.gif Już wolę Borowczyka niż wszechobecne reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zeszłym sezonie oglądałem jedną transmisję na RTL. Robią przerwy na reklamę. Dodatkowo ciągle

> jest okienko z reklamami w rogu ekranu w trakcie transmisji. Już wolę Borowczyka niż

> wszechobecne reklamy.

A czy przerwy reklamowe coś skrócili ? Pamietam jak kiedyś, zanim relacje pokazały się w TV4/Polsacie oglądałem na RTLu - szokowały mnie wtedy reklamy w trakcie wyścigu, trwające po 10- 15 min pad.gif . Dziś nasze telewizje też tak długie dają, ale na szczęście u nas jeszcze nie wpadli na pomysł przerywania transmisji, żeby puścić reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rai 1 będzie miało F1. Niestety nie wszystko będzie live. GP Australia jest o 14:00

> Live bedą: Bahrain, China, Canada, Austria, Hungary, Italy, Singapore, USA, and Abu Dhabi.

Najlepsze transmisje ma i tak BBC. Kto ma taką możliwość obejrzeć tam, ten jest zwyciężcą wink.gif. Zdecydowanie najlepszy (bo najbardziej zrozumiały) komentarz, ciekawe wywiady przed i po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlepsze transmisje ma i tak BBC. Kto ma taką możliwość obejrzeć tam, ten jest zwyciężcą .

> Zdecydowanie najlepszy (bo najbardziej zrozumiały) komentarz, ciekawe wywiady przed i po.

Hmm, które BBC ma transmisję? Bo patrzę na program TV i BBC nie ma nic z F1 związanego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlepsze transmisje ma i tak BBC. Kto ma taką możliwość obejrzeć tam, ten jest zwyciężcą .

> Zdecydowanie najlepszy (bo najbardziej zrozumiały) komentarz, ciekawe wywiady przed i po.

zakladajac, ze nie mam dostepu do BBC / zadnej telewizji transmitujacej F1, czy bedzie mozliwe obejrzenie live w necie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A czy przerwy reklamowe coś skrócili ? Pamietam jak kiedyś, zanim relacje pokazały się w

> TV4/Polsacie oglądałem na RTLu - szokowały mnie wtedy reklamy w trakcie wyścigu, trwające po

> 10- 15 min . Dziś nasze telewizje też tak długie dają, ale na szczęście u nas jeszcze nie

> wpadli na pomysł przerywania transmisji, żeby puścić reklamę.

Nie pamiętam jak długie były przerwy. Jak dla mnie to zbyt długie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gdzie mozna obejrzec RTL online ??

Jest jeszcze stacja na Słowacji

Quote:

Na Słowacji wyścigi F1 (tylko wyścigi, reszty sesji nie transmitują), można oglądać w stacji Markiza, która jest dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) na Słowacji. Da się ją złapać na południu Polski (Małopolska i Podkarpacie).


Ciekawe czy to z Krakowa da radę złapać hmm.gif

Edit:

Podobno jutro może się pojawić oficjalna informacja co do transmisji w Polsacie, trzymajcie kciuki ksiadz.gifblagam.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest jeszcze stacja na Słowacji Quote:

> Na Słowacji wyścigi F1 (tylko wyścigi, reszty sesji nie transmitują), można oglądać w stacji

> Markiza, która jest dostępna w naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) na Słowacji. Da się ją

> złapać na południu Polski (Małopolska i Podkarpacie).

> Ciekawe czy to z Krakowa da radę złapać

> Edit:

> Podobno jutro może się pojawić oficjalna informacja co do transmisji w Polsacie, trzymajcie kciuki

nie podobno, a na pewno:

Klik

3mac kciuki zeby sie udalo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trochę offtopic...

> Dla fanów chcących rywalizować z poziomem wiedzy jest aplikacja na androida QUIZUP. Sa tematy z F1.

> Można poklikać

> btw... dalej czekamy na info w sprawie transmisji

Za SokolimOkiem - bedzie Polsat ok.gif

Quote:

Oficjalna informacja: Formuła 1 pozostaje w Polsacie.

Tak jak konsekwentnie pisałem Wam przez ostatnie tygodnie, należało po prostu cierpliwie poczekać na decyzję i wyniki negocjacji. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatnim możliwym momencie, ale przynajmniej nie trzeba kombinować z szukaniem zastępczych rozwiązań.

Dalej mamy F1 w polskiej TV i choć z wielu względów relacje są, jakie są, to chyba jest to dobre rozwiązanie dla wszystkich

Tak się tylko zastanawiam... Czemu byliście tak pesymistycznie nastawieni, skoro pisałem, że trzeba czekać? Lepiej późno niż wcale!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zientarski przed chwila tez mowil o tym w antyradiu.

Wyścigi, kwalifikacje i wszystkie treningi będzie można śledzić na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra, również w jakości HD.

"Kwalifikacje i wyścig z Melbourne pokażemy w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD. Cieszymy się, że mimo długich i ciężkich negocjacji udało nam się pozyskać prawa do Formuły 1" powiedział Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat, Marian Kmita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyścigi, kwalifikacje i wszystkie treningi będzie można śledzić na kanałach Polsat Sport i Polsat

> Sport Extra, również w jakości HD.

> "Kwalifikacje i wyścig z Melbourne pokażemy w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD. Cieszymy się, że

> mimo długich i ciężkich negocjacji udało nam się pozyskać prawa do Formuły 1" powiedział

> Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat, Marian Kmita.

Czyli w Polsacie nie, tylko na ichnich sportowych odmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.