Skocz do zawartości

Co fajniejsze - auta Coupe??


wesol

Rekomendowane odpowiedzi

> No właśnie co byście wybrali mając do wyboru Peugota 407 Coupe lub Lagune III Coupe. Silniki tylko

> benzynowe. No i dlaczego??

Peugoty lubia samozaplon, wiec z dwojga zlego laguna.

Zanim kupisz peugeota, poszukaj sobie info o pozarach tych aut crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie co byście wybrali mając do wyboru Peugota 407 Coupe lub Lagune III Coupe.

W czasach 406 nawet bym się nie zastanawiał serduszka.gif, ale od 407 zdecydowanie lepiej wygląda Laguna i chyba później się zestarzeje moralnie. Szukaj i kup ten w lepszym stanie hehe.gif, ale jak trafisz równoważne, to jednak Laguna bardziej chwyta za serce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Peugoty lubia samozaplon, wiec z dwojga zlego laguna.

> Zanim kupisz peugeota, poszukaj sobie info o pozarach tych aut

jasne ok.gif Pamiętam jak jeździłem po mieście, jak one weszły do sprzedaży. Co przecznica to pożar no.gif Jak pochodnie normalnie no.gif

Weź chłopie pozyskaj trochę wiedzy zanim będziesz pisał nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Peugoty lubia samozaplon, wiec z dwojga zlego laguna.

> Zanim kupisz peugeota, poszukaj sobie info o pozarach tych aut

Dlaczego z dwojga złego??

Auta oryginalne bardzo , rzadko spotykane a o to mi chodzi, żeby nie mijać na drodze 10 takich samych co 5 km.

Laguna III ma dobre opinie, całkiem odmienne od II "królowej lawet", Peugeot troche podobno ciężki zawieszeniowo no i troche słabe benzyny, Laguna ma fajne 2.0 T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jasne Pamiętam jak jeździłem po mieście, jak one weszły do sprzedaży. Co przecznica to pożar Jak

> pochodnie normalnie

> Weź chłopie pozyskaj trochę wiedzy zanim będziesz pisał

Paliły to sie chyba 307-ki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W czasach 406 nawet bym się nie zastanawiał , ale od 407 zdecydowanie lepiej wygląda Laguna i

> chyba później się zestarzeje moralnie. Szukaj i kup ten w lepszym stanie , ale jak trafisz

> równoważne, to jednak Laguna bardziej chwyta za serce.

Miałem 406 Coupe grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak, z trzy sztuki w całej Europie, tylko pierwsze egzemplarze

Wpisz sobie w Google po kolei peugeot 407 samozaplon, peugeot 307 samozaplon lub wejdź na stronę peugeota o akcjach serwisowych - przyczyna - samozaplon.

Moj peugeot spalił się w zeszłym roku - serwisowany w aso, bez gazu i z oryginalnym wyposażeniem, więc zanim zaczniesz pieprzyc 3 po 3 i bronić tego pseudo producenta samochodów, to sobie o tym poczytaj.

Ja nie wiedziałem, ze się pala bo gdybym wiedział to na pewno bym tego szajsu nie kupił.

W Warszawie na jednym z osiedli spalił się peugeot w garażu. Naprawa uszkodzeń kosztowała ok. 1 miliona złotych plus ludzie w zimie bez wody i ogrzewania, bo popalily się instalacje.

Dlatego radzę ... Zanim kupisz peugota, zastanów się czy jesteś gotowy na np. Niespodziewany pożar w domu bo jemu zechce się zapalić w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jasne Pamiętam jak jeździłem po mieście, jak one weszły do sprzedaży. Co przecznica to pożar Jak

> pochodnie normalnie

> Weź chłopie pozyskaj trochę wiedzy zanim będziesz pisał

Wiedza taka, ze w zeszłym roku zjarał mi się pug 307 mi wystarczy ok.gif + szkody jakie wyrządził

no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wpisz sobie w Google po kolei peugeot 407 samozaplon, peugeot 307 samozaplon lub wejdź na stronę

> peugeota o akcjach serwisowych - przyczyna - samozaplon.

> Moj peugeot spalił się w zeszłym roku - serwisowany w aso, bez gazu i z oryginalnym wyposażeniem,

jakiego miałeś peugota ? Bo akcja związana z ABS była bardzo szybko wprowadzona i każdy miał szansę skorzystać hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie to auto było po akcji serwisowej. Taka śmieszna historia.

> PEUGEOT TO

Po której? Bo pierwsza akcja w 2005r. była błędna, dopiero w 2006 wzywali powtórnie na poprawkę błędów z poprzedniej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a szkoda bo bym chetnie kupil taka w wersji 350+

Hmm, ten silnik 3.5 V6 chyba jest ogólnie znany w USiech (toć to jednostka Nissana, blisko związana z ichnimi coupe). I pewnie solidne mody robią, gratów co nie miara. Możesz kupić taką wersję i podłubać. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, ten silnik 3.5 V6 chyba jest ogólnie znany w USiech (toć to jednostka Nissana, blisko związana

> z ichnimi coupe). I pewnie solidne mody robią, gratów co nie miara. Możesz kupić taką wersję i

> podłubać.

wlasnie ta mialem kupic i jak sie przejechalem to sie zniechecilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po której? Bo pierwsza akcja w 2005r. była błędna, dopiero w 2006 wzywali powtórnie na poprawkę

> błędów z poprzedniej akcji.

Auto było serwisowane w ASO peugeot ze wszystkimi wpisami, więc miało wszystkie akcje serwisowe mieć zrobione. Mówię, że ta "firma" to porażka, bo te samochody dalej się palą i nie tylko 307. Ale nieistotne, nie ma co tego tematu kontynuować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie co byście wybrali mając do wyboru Peugota 407 Coupe lub Lagune III Coupe. Silniki tylko

> benzynowe. No i dlaczego??

Laguna. Przyjemniej jeździ - 407 to jakieś dziwactwo jest jesli chodzi o wspomaganie i ogólnie o prowadzenie.

I IMHO Laguna lepiej wygląda (po lifcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 407 coupe 2.2 benzyna, bardzo fajne auto, komfortowe i przyciaga wzrok. Silnik za slaby i duzo pali (w traksie przy ciezkiej nodze 10 spokojnie). Pozostaje Ci tylko 3.0 bezyna z automatem - tez pali duzo, ale wrazenia z jazdy zupelnie inne.

Laguna ma fajniejsze silniki, ale mi sie mniej podoba, jest taka malutka przy 407.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Peugoty lubia samozaplon, wiec z dwojga zlego laguna.

> Zanim kupisz peugeota, poszukaj sobie info o pozarach tych aut

To, że Ciebie trafiło nie oznacza, że trafia każdego. U mnie pół rodziny jeździ peugeotami, również 307 i żadnych problemów - ja uważam, że to bardzo solidna i niedoceniona marka.

A mając Mondeo nie wiem czy wiesz, ale rdzewieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się Wesol nie ma co zastanawiać. Bierz Lale. super wyglada, tył jak aston, ma fajne silniki do wyboru, z optymalnym i trwalym 2.0 T, i nie sprawiające większego problemu 4control. siedzę i czytam na forum laguny (bo sam mam "królową") ze ogólnie LIII to bardzo dopracowane i trwale auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.