Skocz do zawartości

Gdzie jest Pies pogrzebany :)


akalwas

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik TD ma mało mocy dużo pali - ale u mnie spisuje się pod względem awaryjności na 5+. Jedyne co padło to czujnik temperatury - 50zł razem z wymianą. A najechane jest już 310 tysięcy - na liczniku bo podejrzewam realnie ze 100 więcej grinser006.gif

Ten 1.8 to chyba GDI - różne opinie o tym silniku są. Same carismy poza korozją (jak każde mitsubishi) są bardzo wytrzymałe i to że części są troszkę droższe (ale wątpie żeby do carismy były tak drogie jak do mojego czy do galanta - to popularny model) nie ma większego znaczenia.

GDI nie zagazujesz jak byś miał to w planach.

Jak chcesz auto bezawatryjne za małe pieniądze to popatrz sobie na Xantie - 1.8 albo 2.0 Benzynka albo 1.9TD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Silnik TD ma mało mocy dużo pali - ale u mnie spisuje się pod względem awaryjności na 5+.

Ja miałem starego galanta, rocznik 89 z silnikiem 1,8TD. Może coś później poprawili.

> Jak chcesz auto bezawatryjne za małe pieniądze to popatrz sobie na Xantie - 1.8 albo 2.0 Benzynka

> albo 1.9TD.

To już chyba do autora wątku bo ja na razie auta nie kupuję smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znalazłem dwa takie ogłoszenia, wg sprzedającego wszystko jest ok. godzi się nawet na przegląd auta

> w serwisie. Ogłoszenie 1 Ogłoszenie 2 Co jest z tymi autami nie tak, troszkę daleko żeby

> się przejechać na spacer.

Pojedź w tamte rejony, obejrzyj kilka okazji, albo jak się słabo znasz to weź blacharzo-mechanika i będziesz wiedział skąd się biorą. Piszę całkiem serio, zapłacisz za paliwo, ale korepetycje darmowe i do końca życia zapamiętasz.

Poza tym jesteś z miejscowości, gdzie produkują "igły" nie masz coś pod nosem czy w Płocku tylko pod Żyrardów chcesz jechać? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pojedź w tamte rejony, obejrzyj kilka okazji, albo jak się słabo znasz to weź blacharzo-mechanika i

> będziesz wiedział skąd się biorą. Piszę całkiem serio, zapłacisz za paliwo, ale korepetycje

> darmowe i do końca życia zapamiętasz.

> Poza tym jesteś z miejscowości, gdzie produkują "igły" nie masz coś pod nosem czy w Płocku tylko

> pod Żyrardów chcesz jechać?

i co myślisz że ktoś "produkuje" z ćwiartek auto warte 2-3kzł? zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i co myślisz że ktoś "produkuje" z ćwiartek auto warte 2-3kzł?

Dołącz się do wycieczki to zobaczysz ok.gifzlosnik.gif Przecież te samochody kiedyś były warte dużo więcej i kiedyś miały dużo mniejsze przebiegi, gdzie jest powiedziane, że trup musiał zostać trupem w wieku 13,15,20 lat?Równie dobrze mógł być np bez geometrii po roku, dwóch, trzech...Widzisz w przyrodzie czarów nie ma i mitsu za 1999zł z 2000 czy 2001r to nie jest za sprawą czarodziejskiej różdżki.

Edit: trzeba uważać by efekt nie był podobny

gdyby linka wygasła tu zrzut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znalazłem dwa takie ogłoszenia, wg sprzedającego wszystko jest ok. godzi się nawet na przegląd auta

> w serwisie. Ogłoszenie 1 Ogłoszenie 2 Co jest z tymi autami nie tak, troszkę daleko żeby

> się przejechać na spacer.

chcesz jechać około 100km po dość popularne auto warte 2000PLN?

Odważnie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.