Skocz do zawartości

problem z komisem, kupno sprowadzonego samochodu


Arturo_147

Rekomendowane odpowiedzi

> Kosmitami nie ma się co przejmować, kosmici w końcu trafią na spreparowany wóz pod ich potrzeby U

> mnie najlepszy tekst, jak Pani oglądała ze specami, no i zobaczyła samochód pod maską (nie

> myty nie czyszczony, naturalny kurz i zabrudzenia)-skwitowała, że zaniedbany silnik jest i nie

> dała sobie majstrom przetłumaczyć, uśmiechnęli się do mnie, wzruszyli ramionami i pojechali

Ja psrzedawałem kiedyś Skode Felicję, którą dostałem od rodziców. Auto z 2000 roku nówka z salonu. Po 5 latach miało 39 kkm przelotu. Na widok niemytego silnika gość powiedział że na bank cofany licznik bo jego skoda ma więcej przejechane a silnik czystszy.

Na tekst żeby sobie jechał gdzie indziej bo nie mam zamiaru wysłuchiwać takich bzdur jednak kupił wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ekspertów nie brakuje w tej dziedzinie

> kiedyś na giełdzie w Gliwicach stał koleś z mazdą 6. Nagle podchodzi

> 5 "fachowców" i palcami pokazują gdzie malowana była (miernik w oczach)

Heh... grinser006.gif to musieli być ci sami, których ja miałem okazję spotkać. Przyszli, kucnęli z przodu, zerknęli na bok auta i wyrok wydany: cały bok malowany... hehe.gifhehe.giffacepalm%5B1%5D.gifscrewy.gifpad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Heh... to musieli być ci sami, których ja miałem okazję spotkać. Przyszli, kucnęli z przodu,

> zerknęli na bok auta i wyrok wydany: cały bok malowany...

Da się przyzwyczaić...to taki chłit że niby słowa "cały bok malowany" trzeba zamienić "masz 1500zł mniej w portfelu przy sprzedaży".

Ja jak mam w 100% bezwypadkowe i niezłe technicznie auto, to tylko z politowaniem słucham niektórych jakie to snują przyszłe naprawy i wydatki. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiedyś na giełdzie w Gliwicach stał koleś z mazdą 6. Nagle podchodzi

> 5 "fachowców".....

Na giełdzie w Gliwicach to w ogóle jest ciekawe towarzystwo grinser006.gif MIeszanka blondi dziewczyn w BMW, cfaniaków, cyganów, kieszonkowców itp.

Najlpeszy był handlarz, co to zatrzymywał auta przed giełdą i płącił gotówką grinser006.gifgrinser006.gif

U znajomego przez zamkniętą maskę uslyszał stukot zawórów na którymś tam cylindrze "w tej benzynie" .................................................. kolega miał diesela hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na giełdzie w Gliwicach to w ogóle jest ciekawe towarzystwo MIeszanka blondi dziewczyn w BMW,

> cfaniaków, cyganów, kieszonkowców itp.

> Najlpeszy był handlarz, co to zatrzymywał auta przed giełdą i płącił gotówką

> U znajomego przez zamkniętą maskę uslyszał stukot zawórów na którymś tam cylindrze "w tej benzynie"

> .................................................. kolega miał diesela

kiedys tak auto sprzedałem, przed giełdą stoją handlarzyki i machaja reką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najlpeszy był handlarz, co to zatrzymywał auta przed giełdą i płącił gotówką

W KR normalka przed giełdą na Rybitwach. Potrafią stać już ładnych kilka kilometrów od giełdy i machać na auta, które im pasują. Kiedyś chyba nawet była bitka o miejscówkę na skrzyżowaniu niedaleko giełdy hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W KR normalka przed giełdą na Rybitwach. Potrafią stać już ładnych kilka kilometrów od giełdy i

> machać na auta, które im pasują. Kiedyś chyba nawet była bitka o miejscówkę na skrzyżowaniu

> niedaleko giełdy

W Mysłowicach sytuacja wygląda dokładnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Mysłowicach sytuacja wygląda dokładnie tak samo.

Wszędzie jest tak samo...a najlepsze, że im się to opłaca, bo szarpią na gorąco samochody od właścicieli i potem je drożej sprzedają. Widziałem na oczy przypadek kupienia za 3 tysia i sprzedania za 4,5 tej samej giełdy-inwestycja opakowanie plaka na opony i deskę i ścierka z mikrofibry do "pucen machen", pewnie nie każde tak dobrze schodzi i nie każde tej samej giełdy, niemniej jednak jakby się nie opłaciło to by nie stali. Tylko ludzie co nie znają tematu w głowy się pukają bo oni tak machają przed tymi giełdami, że trzeba uważać bo pod maskę wyłażą, a większość ludzi myśli, że oni tak na podwózkę liczą hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tego nie wiedziałem, dzięki za info.

> BTW auto 2010r więc teoretycznie gwarancja producenta powinna ciągle obowiązywać, ale tutaj mamy:

> - 200 tys przebiegu

> - być może brak obowiązkowych przeglądów

> No i nie wiadomo czy w 2010r 5 lat dawali.

> Tak czy inaczej, nawet jak teraz jedną usterkę się naprawi, to ten silnik i tak pozostanie padaką,

> nie ma dla silnika N47 ratunku (patrząc długoterminowo).

To w 2008 dostalismy 5 lat wszystkiego za 0 pln na 5 lat.

Jak pisalem w roku 6tym wymienili za 0 pln czesc warta 3 tys pln - jakis czujnik od spalin, bo auto ma przejechane 35kkm grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.