Skocz do zawartości

wyglad auta a praktyczne uzytkowanie


jacob24

Rekomendowane odpowiedzi

Witka

Jak duza wage przywiazujecie do wygladu auta?

Mam dwa takie same modele ale:

W aucie nr 1 sa ciemne szyby (akurat pasuja zarownocdo auta jak i koloru), ladnie utrzymana powloka lakiernicza, alufelgi, modyfikowane z glowa zawieszenie, zderzak od coupe, nawet jakie audio sie znajdzie i kilka innych rzczy. Auto robi pozytywne wrazenie i nawet jak na swoj wiek podoba sie znajomym etc.

Auto nr2 to calkowita seria z dosc miekkim zawieszeneim, kolpaki zlosnik.gif ale:

wieksza pojemnosc, wyzsza moc - mozna nawet trzymac licznikowe 190-200 na niemieckich autostradach ze wzgledu na dluga piatke.

Dodam, ze 95% mojej jazdy to niemieckie drogi z czego ok.60% to wlasnie autostrady, poza tym w aucie nr2 jest klima, radio sterowane z kierownicy, wyposazenie oprocz skory i automatu full jak na ten model ale wyglad..fajnie sie jezdzi ale z zewn.nawet mu (jej) sie nie przygladam zlosnik.gif

Zaden zakup narazie nie wchodzi w gre wiec pytanie ktora opcje byscie wybrali. Mamy jeszcze takie akuratne auto ale zona przywlaszczyla a ja zostalem z dwoma graciakami zlosnik.gif Przepraszam za brak Pl znakow spy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a w razie czego kupujesz auto dla sasiada, czy sobie?

Hehe to pierwsze sobie zrobilem, sasiedzi to typowe snoby wec bez nowej x6 czy imprezy ni podchodz zlosnik.gif chodzi tylko i wylacznie o moje zadowolenie, wsiadajac do auta nr1 jestem zadowolny mimo tego, ze jest pewnie warte tyl ile komplet felg e aucie sasiada zlosnik.gif auto nr2 nawet sie odpycha jak na moje potrzeby ale wole ogladac auto nr1 stad pytanie czy kacikowice przywiazuja wage do wygladu, audio itp. czy ja mam jakies skrzywienie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Od tego momentu raczej nr 2. Klima to mus, zwłaszcza w długiej trasie. A szyby zawsze możesz sobie

> ściemnić.

Ja raczej malo korzystam z klimy ale fakt czasami przydaje sie dla pasazerow. Sciemnienje szyb to 500zl, zawieszenie w aucie nr1 kosztowalo ok.1000zl, audio to samo, alufelgi uzywki kosztowaly tez ponad 500zl wiec jaksie podliczy nie oplaca sie inwestowac tylko wyrac nr 1 lub 2. Jedno auto musze przerejestrowac na niemieckie blachy i zastanawiam sie, ktore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witka

> Jak duza wage przywiazujecie do wygladu auta?

Ja przywiązuję dużą smile.gif. Lubię, jak używane przeze mnie rzeczy (wszystko jedno czy to komputer, samochód czy nóż) są estetyczne i zadbane.

W Twoim wypadku, przełożyłbym to co można do opcji nr 2 (zawieszenie łatwiej chyba niż klimę w drugą stronę) i włożył parę groszy w renowację lakieru czy też przyciemnienie szyb (jeśli to ważne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ci powiem bardzo szczerze. Dawno temu też miałem niską samoocenę i pewne kompleksy, wtedy też miałem takie dylematy. Teraz rozumiem jakie to było głupie i że mam wiele innych powodów niż auto żeby czuć się wartościowo. Mówię ci, spróbuj, duużo przyjemniej i mniej stresowo się żyje i jakoś łatwiej wszystko przychodzi.

EDIT: mój post numer 1000. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

> Jak duza wage przywiazujecie do wygladu auta?

Prawie żadną. Dla mnie auto ma przede wszystkim jechać (dynamicznie i doskonale trzymać w zakrętach) i wyglądać schludnie.

Wystarczą dwa miejsca. Najlepiej żebym nie woził pustej przestrzeni. Reszta jest trzeciorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wole ogladac auto nr1

no i chyba masz odpowiedz ktore auto wybrac.. ? wink.gif kupujesz je dla siebie, wiec to Tobie ma sie podobac, a nie dla AK grinser006.gif

> stad pytanie czy kacikowice przywiazuja wage do

> wygladu, audio itp. czy ja mam jakies skrzywienie

biorac pod uwage ze Skoda jest liderem rynku pod wzgledem ilosci sprzedawanych aut raczej niewiele osob przywiazuje uwage do wygladu auta clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w aucie nr 1 nie ma klimy to wybor jest prosty smile.gif

Do wygladu troche przywiazuje wage, ale wyglad nie jezdzi.. Dlatego np ja wolalem mocniejszy silnik w aucie niz pakiet sport

Najwazniejsze zebys ty byl zadowolony, swiat jest rozny, jednych jara damska sukienka z broda a moze ciebie wyglad auta, wiec wsiadaj w nr 1 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś ci powiem bardzo szczerze. Dawno temu też miałem niską samoocenę i pewne kompleksy, wtedy też

> miałem takie dylematy. Teraz rozumiem jakie to było głupie i że mam wiele innych powodów niż

> auto żeby czuć się wartościowo. Mówię ci, spróbuj, duużo przyjemniej i mniej stresowo się żyje

> i jakoś łatwiej wszystko przychodzi.

ale czego spróbować? zlosnik.gif Wal która opcja a nie jakieś dyrdymały jakieś zlosnik.gif robię pewną część ankiety do badań socjologicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Boże.... ludzie naprawdę myślą o takich pierdołach.....

> "znajomym się podoba"

> Naprawdę masz dylemat czy wybrać auto lepsze czy ładniejsze ?????

> Jakie to szczęście, że mnie to nie dotyczy

jakieś dylematy trzeba mieć w życiu zlosnik.gif poza tym nic nie kupuję, jedno muszę zabrać ze sobą na dłużej i tyle a drugie zostanie w garażu i będzie mu smutno zlosnik.gif

stąd ciekawi mnie jaką wagę przywiązujecie do szeroko-pojętego wyglądu, w sumie to większość mogłaby jeździć Multiplą ale spora część ak jednak się śmieje z wyglądu Multipli hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witka

> Jak duza wage przywiazujecie do wygladu auta?

O czym ty piszesz ? Polowa spoleczenstwa jezdzi lepionymi pasatami bo ich nie stac na kupno i utrzymanie techniczne samochodu a ty o wygladzie... hehe.gifgrinser006.gif

To next level ktory przez malo kogo jest osiagany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak dotąd kupuję tylko włoskie auta bo mi się podobają, nie kieruję się żadnymi opiniami innych,

> testami bezawaryjności i innymi stereotypami.

mam to samo , chcę czy nie chcę , jak nie fiat to alfa grinser006.gif , i przynajmniej nikt mnie nie posądzi ze kupuję auto dla sąsiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód powinien być ładny, ale bez przesady.

Jestem wychowany na książkach o "Panu samochodziku" i uważam, że skromność z wyglądu o wielkich możliwościach jest znacząco lepsza niż lans na dzielni. Zgodnie z ukutym przeze mnie zdaniem: "lepiej móc i nie chcieć, niż chcieć a nie móc" wyznaję teorię, że podstawą samochodu jest silnik, a potem ewentualnie na drugim miejscu jest jego estetyka. Co oczywiście nie znaczy, że jeździłbym 300 konną Multiplą, bo to jest skrajność.

Samochód powinien być całkiem fajny na zewnątrz, tym nie mniej jeździ się w środku i to w środku auto powinno przekazywać Ci, że jest fajne.

Jasne jest, że niektórzy czerpią radość z patrzenia na samochód, ale przyjemności i praktyczności samochód dostarcza najwięcej podczas jazdy w środku i to powinien być IMHO priorytet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale czego spróbować? Wal która opcja a nie jakieś dyrdymały jakieś robię pewną część ankiety do

> badań socjologicznych

No pomysl albo przeczytaj moje dyrdymały jeszcze raz grinser006.gif

Gdzieś mam wygląd auta, byle by na grata nie wyglądało.

To: http://www.autolook.ru/tehno/foto/toy_caro_01.jpg chyba nie jest ładne auto? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.