Skocz do zawartości

2015 Ford Focus ST ... miod na przod przypelz ....


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> Hmmmm ST z Dieslem

> Quote:

> Sercem nowego Focusa ST będzie podrasowana wersja zwykłego 2.0 TDCi. Zamiast 150 KM moc tej

> jednostki wyniesie 180 KM, a moment obrotowy to 400 Nm. Fani automatycznych skrzyń biegów nie

> będą zachwyceni, ponieważ auto zostanie wyposażone jedynie w 6-biegowego manuala. Czas

> potrzebny do rozpędzenia się do 100 km/h wyniesie 8,1 s.

> link

180KM i 8,1s do setki... Faktycznie robi łał!

hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Całkiem przyzwoicie jak na auto na "F"

> Jeszcze 20 lat temu tylko super sportowe auta miały takie osiągi a teraz z Dieslem palącym 4,5

> litra

No to zrobili coś co zaimponuje 20-letnim gratom.

IMO rozmienili symbol ST na drobne.

Aha, i na pewno nie spali toto 4,5 litra.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobrze ,że nie dałeś do google search

> Link do tak wyposażonego nowego auta za $25k

> HanYs

Poskładać sobie sam, w końcu umiesz używać komputer smile.gif 2014 z tymi opcjami co napisałem i wszystkimi rabatami jakie sa teraz dostępne wychodzi $25 k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poskładać sobie sam, w końcu umiesz używać komputer 2014 z tymi opcjami co napisałem i wszystkimi

> rabatami jakie sa teraz dostępne wychodzi $25 k.

Oczywiście zadałem sobie ten trud zanim zapytałem i cena z konfiguratora to $30k .

Auta które stoją u dealera obok mnie to samo. Dlatego pytam, bo za $25k jest ST Base bez wyposażenia.

Wytargować $5k z tego auta to nie jest prosta sprawa. Wiem co mówię.

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot w załączniku, wersja bazowa ma spore rabaty, dokładasz wszelkie opcje i wychodzi $25K.

287796336-image.jpg

Wytargowanie tej ceny jest banalne, kupowałem Mustanga i wytargowalem lepsza cene niz pokazywał carsdirect. Znacznie lepsza. Bez targowania jak chesz to naciśnij "kupuje po prawej" - to gwarantowana cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Screenshot w załączniku, wersja bazowa ma spore rabaty. odkładasz wszelkie opcje i wychodzi $25K.

Strona którą się podpierasz ma się nijak do rzeczywistości. zlosnik.gif

To są czyste teorie. Nigdy nie dostaniesz takich rabatów. Najwyżej jeden z nich ,a wtedy nie dostaniesz finansowania na niski procent.

Policz ile wtedy będzie Cię kosztowało takie auto.

Bardziej realne ceny są np. cars.com,a i tak masz tam info ,że cena którą tam widzisz może zawierać wszelkie możliwe ulgi grinser006.gif

Edycja :

Kupiłeś MUstanga V6 więc się nie dziw ,że Ci dali supercenę zlosnik.gif

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Strona którą się podpierasz ma się nijak do rzeczywistości.

> To są czyste teorie. Nigdy nie dostaniesz takich rabatów. Najwyżej jeden z nich ,a wtedy nie

> dostaniesz finansowania na niski procent.

> Policz ile wtedy będzie Cię kosztowało takie auto.

> Bardziej realne ceny są np. cars.com,a i tak masz tam info ,że cena którą tam widzisz może zawierać

> wszelkie możliwe ulgi

> HanYs

Cóż, ja kupowałem samochód korzystając z carsdirect ( Honda Accord). Cena była jaka mi pokazali, rabaty dostałem wszystkie, kredyt 1.9% i nie było zadnych problemów. Jedyne co doliczyli to $350 opłaty dealera. Tak, wopiem ze wiele osob nie wierzy ze sie da i przeplacają, ale ja nie lubie przepłacać.

Oops, zapomniałem ze Saaba tez przez CarsDirect kupowałem. Tez byś pewnie mówił ze to niemożliwe ze tyle dostałem rabatów - cena MSRP była $48K a zapłaciłem $29K i jeszcze mi kredyt 0% na 3 lata i trzydniową szkole jazdy na Road Atlanta dołożyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cóż, ja kupowałem samochód korzystając z carsdirect ( Honda Accord). Cena była jaka mi pokazali,

> rabaty dostałem wszystkie, kredyt 1.9% i nie było zadnych problemów. Jedyne co doliczyli to

> $350 opłaty dealera. Tak, wopiem ze wiele osob nie wierzy ze sie da i przeplacają, ale ja nie

> lubie przepłacać.

Jeśli dostałeś niski procent i rabat to chyba ktoś się pomylił ,bo od lat nie słyszałem żeby któryś dealer coś takiego robił.

Rabat $500 za to ,że wziąłeś kredyt to może zlosnik.gif

Może na auta które są ze starego rocznika , na mało chodliwy model ale nie na coś co schodzi albo topowy model.

Ja od lat nie dam się oszukać, bo znam ich sztuczki, a w bajki jak to ludzie urywają grube tysiące z ceny chodliwej fury po prostu nie wierzę.

Przed chwilą Focus za $25k był w full wypasie ,a teraz to już tylko Base hmm.gifzlosnik2.gifrotfl.gif

Oj, Marku ,Marku. 893goodvibes.gif

MSRP to cena z nalepki . Sugeruj się Invoice price.

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie bo podczas hamowania silnikiem będzie samo produkowało ON

Jest to propozycja dla tych co chcą mieć ST ale nie szukać stacji benzynowej co 300 km zlosnik.gif

Osobiście wole Nm niż KM hehe.gif a przyspieszenie w Dieslu od 0-100 nigdy nie będzie rewelacyjne bo zakres obrotowy silnika jest prawie dwa razy mniejszy niż w benzynie i tych biegów trzeba przynajmniej o jeden więcej zapiąć do 100-tki hehe.gif ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli dostałeś niski procent i rabat to chyba ktoś się pomylił ,bo od lat nie słyszałem żeby któryś

> dealer coś takiego robił.

> Rabat $500 za to ,że wziąłeś kredyt to może

> Może na auta które są ze starego rocznika , na mało chodliwy model ale nie na coś co schodzi albo

> topowy model.

> Ja od lat nie dam się oszukać, bo znam ich sztuczki, a w bajki jak to ludzie urywają grube tysiące

> z ceny chodliwej fury po prostu nie wierzę.

> Przed chwilą Focus za $25k był w full wypasie ,a teraz to już tylko Base

> Oj, Marku ,Marku.

> MSRP to cena z nalepki . Sugeruj się Invoice price.

> HanYs

Czytać jednak nie umiesz $20K base, $25k Full wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czytać jednak nie umiesz $20K base, $25k Full wypas.

Racja.

Amerykańscy sprzedawcy samochodów to super cwaniacy jednak Ty urywasz im $19k z ceny Saaba icon_eek.gifzlosnik2.gifrotfl.gif

Skoro tak piszesz to pewnie za tyle kupiłeś z tym ,że górna cena to był kit który Ci wcisnęli zlosnik.gif

W tym biznesie nikt nie dopłaca z własnej kieszeni old.gif

Uparcie twierdzę ,że Twoja cena za ST jest nierealna. Z auta za $30k urwiesz może $2k-3k to wszystko.

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Racja.

> Amerykańscy sprzedawcy samochodów to super cwaniacy jednak Ty urywasz im $19k z ceny Saaba

> Skoro tak piszesz to pewnie za tyle kupiłeś z tym ,że górna cena to był kit który Ci wcisnęli

> W tym biznesie nikt nie dopłaca z własnej kieszeni

> Uparcie twierdzę ,że Twoja cena za ST jest nierealna. Z auta za $30k urwiesz może $2k-3k to

> wszystko.

> HanYs

Cóż, nie bede sie sprzeczać, pozwolę ci przepłacać za samochody smile.gif A ja jak bede nastepny nowy kupował to tez skorzystam z carsdirect i kupie za taka cene a nie bede płacił wiecej bo "nikt nie dopłaca z własnej kieszeni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cóż, nie bede sie sprzeczać, pozwolę ci przepłacać za samochody A ja jak bede nastepny nowy

> kupował to tez skorzystam z carsdirect i kupie za taka cene a nie bede płacił wiecej bo "nikt

> nie dopłaca z własnej kieszeni".

Ja nigdy w USA nie kupiłem auta za pełną cenę więc o mnie się nie martw zlosnik.gif

Chętnie zobaczę sales contract i cenę z tej strony jak kupisz tam auto. smile.gif

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nigdy w USA nie kupiłem auta za pełną cenę więc o mnie się nie martw

> Chętnie zobaczę sales contract i cenę z tej strony jak kupisz tam auto.

> HanYs

Chcesz zobaczyć salsę contract za mustanga? MSRP było $30k, zapłaciłem $24 k smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcesz zobaczyć salsę contract za mustanga? MSRP było $30k, zapłaciłem $24 k

Tak jak napisałem. Kupowałeś auto które nie jest łatwo sprzedać więc jeśli invoice price był ze $2k mniej + jakiś rabat to możliwe.

+ podatek i opłaty rozumiem.

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest to propozycja dla tych co chcą mieć ST ale nie szukać stacji benzynowej co 300 km

> Osobiście wole Nm niż KM a przyspieszenie w Dieslu od 0-100 nigdy nie będzie rewelacyjne bo

> zakres obrotowy silnika jest prawie dwa razy mniejszy niż w benzynie i tych biegów trzeba

> przynajmniej o jeden więcej zapiąć do 100-tki ....

Przeciez w dieslu masz po drodze skrzynie biegow, o duzo dluzszych przelozeniach niz w benzynie, inaczej faktycznie przez 100ka zapinalbys 6 bieg.

Ale skrzynia jest.

Moje poprzednie mocne benzyny robily 100ke na 3 biegu, tak jak obecny diesel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak napisałem. Kupowałeś auto które nie jest łatwo sprzedać więc jeśli invoice price był ze $2k

> mniej + jakiś rabat to możliwe.

> + podatek i opłaty rozumiem.

> HanYs

Accorda jak kupowałem to szły jak ciepłe bułeczki, a i tak CarsDirect zaproponował mi cenę ze sporymi rabatami.

Niestety nie wszystkie marki da się tak kupić i nie zawsze da się dużo wytargować. Na dobrze sprzedające się samochody jest trudno znaleźć jakiś rabat. Ale Focus ST się na południu bardzo kiepsko sprzedaje = Ford oferuje spore rabaty jak widzisz na załączonym obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeciez w dieslu masz po drodze skrzynie biegow, o duzo dluzszych przelozeniach niz w benzynie,

> inaczej faktycznie przez 100ka zapinalbys 6 bieg.

> Ale skrzynia jest.

> Moje poprzednie mocne benzyny robily 100ke na 3 biegu, tak jak obecny diesel.

u mnie jest to samo - 100km/h dopiero na 3ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Accorda jak kupowałem to szły jak ciepłe bułeczki, a i tak CarsDirect zaproponował mi cenę ze

> sporymi rabatami.

To bardzo dziwne i wręcz nienormalne zachowanie sprzedawcy icon_eek.gifzlosnik.gif

> Ale Focus ST się na południu bardzo

> kiepsko sprzedaje = Ford oferuje spore rabaty jak widzisz na załączonym obrazku.

Oficjalne rabaty Ford USA dla Twojej mieściny smile.gif

Offer 1 of 3

$1,500

Retail Customer Cash 1

and

$1,000

Ford Credit Retail Bonus Customer Cash 2

Offer 2 of 3

$1,000

Ford Credit Retail Bonus Customer Cash 5

and

APR Financing 6

0.9 % for 36 months

1.9 % for 48 months

2.9 % for 60 months

4.9 % for 72 months

Trzecia to lease.

1.Program #12562:Take new retail delivery from dealer stock by 07/07/2014. Not all Focus ST models may qualify. See dealer for residency restrictions and complete details.

2.Program #12566: $1,000.00 Ford Credit Bonus cash requires Ford Credit financing. Not all buyers will qualify. Take new retail delivery from dealer stock by 07/07/2014. Not all Focus ST models may qualify. See dealer for residency restrictions, qualifications and complete details.

5.Program #12566: $1,000.00 Ford Credit Bonus cash requires Ford Credit financing. Not all buyers will qualify. Take new retail delivery from dealer stock by 07/07/2014. Not all Focus ST models may qualify. See dealer for residency restrictions, qualifications and complete details.

Więc spuszczą Ci od MSRP $1000 dolców jak weźmiesz kredyt Forda ALBO $2500 jeśli płacisz od ręki lub bierzesz niepreferowany kredyt, da Ci to invoice price. hehe.gif Tyle masz rewelacyjnych obniżek zlosnik.gif

Oczywiście ,że można się targować.

Kredyty na 2.9% na 60 miesięcy to drogo w porównaniu do innych marek. 270751858-jezyk.gif

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zauważ ze mozesz wziąć ten kredyt i 10 dni pózniej spłacić w całości zachowując rabat = koszt tej

> operacji to odsetki za 10 dni.

Myślisz ,że Ford tego nie przewidział ? zlosnik.gif

Jeśli nie ma zapisu o dodatkowych kosztach to pewnie tak .

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeciez w dieslu masz po drodze skrzynie biegow, o duzo dluzszych przelozeniach niz w benzynie,

> inaczej faktycznie przez 100ka zapinalbys 6 bieg.

> Ale skrzynia jest.

> Moje poprzednie mocne benzyny robily 100ke na 3 biegu, tak jak obecny diesel.

Przełożenie to przełożenie .... zębatka napędzająca zębatkę o innej średnicy... zlosnik.gif liczy się zakres obrotowy... To, że teraz wstawia się po tyle biegów w nowoczesne skrzynie automatyczne ma na celu wykorzystać bardzo wąski zakres prędkości obrotowej silnika tam gdzie ma największą sprawność - moment najmniejsze spalanie..

Większość aut benzynowych na II biegu osiąga 100 - 115 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przełożenie to przełożenie .... zębatka napędzająca zębatkę o innej średnicy... liczy się zakres

> obrotowy... To, że teraz wstawia się po tyle biegów w nowoczesne skrzynie automatyczne ma na

> celu wykorzystać bardzo wąski zakres prędkości obrotowej silnika tam gdzie ma największą

> sprawność - moment najmniejsze spalanie..

> Większość aut benzynowych na II biegu osiąga 100 - 115 km/h

No wlasnie przez te zebatki diesle i benzyny jezdza podobnie mimo o polowe mniejszego zakresu obrotow w dieslu.

No i z tymi predkosciami na 2ce roznie bywa. Mialem do tej pory jedno auto, ktore przechodzilo przez 100ke na 2ce, ale to byl slynny 1.5 VTEC ECONO z dluuuugasna skrzynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.