Skocz do zawartości

KzAK V6


hevimental

Rekomendowane odpowiedzi

Braciszek się napalił, szuka czegoś szybszego i od rana skrzynke mi spamuje.

Co mu odradzic z tego co podesłał, najczęściej pojawiają się:

Jaguar X-Type 2.5 V6

Jaguar X-Type 3.0 V6

Mondeo ST220

Jeśli nie V6 to coś innego w granicach 190KM i w górę. Z czasem też pewnie będzie chciał zagazować auto.

Budżet max do 40tys.

Pomożecie?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Braciszek się napalił, szuka czegoś szybszego i od rana skrzynke mi spamuje.

> Co mu odradzic z tego co podesłał, najczęściej pojawiają się:

> Jaguar X-Type 2.5 V6

> Jaguar X-Type 3.0 V6

> Mondeo ST220

> Jeśli nie V6 to coś innego w granicach 190KM i w górę. Z czasem też pewnie będzie chciał zagazować

> auto.

> Budżet max do 40tys.

> Pomożecie?...

Audi S4 B6 ale to V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak z utrzymaniem takiego silnika, obiło mi się o uszy, że tanio nie jest.

A no nie jest. Były jakieś kosztowne akcje z rozrządami (łańcuch), mało tego jeździ i nie wiem czy każdy serwis sobie poradzi z tym. Wg mnie lepiej brać 3.2 V6 (Z32SE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Braciszek się napalił, szuka czegoś szybszego i od rana skrzynke mi spamuje.

> Co mu odradzic z tego co podesłał, najczęściej pojawiają się:

> Jaguar X-Type 2.5 V6

> Jaguar X-Type 3.0 V6

> Mondeo ST220

> Jeśli nie V6 to coś innego w granicach 190KM i w górę. Z czasem też pewnie będzie chciał zagazować

> auto.

> Budżet max do 40tys.

> Pomożecie?...

RAV4 3.5 V6 270KM smile.gif i z gazem nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podziel się z nami dlaczego?

> Co z nim nie tak?

Jezdze na oponach 225/45/17 i auto jest podsterowne.Na prostej idzie jak burza, ale w zakretach ginie. Dodam, że dołożyłem nawet rozpórki i jest lipa. Dużo lepiej prowadziło mi sie 156-tke. A to jezdzie jak chce. Na dodatek czuc każda dziure. Ale i tak jest lepiej jak w podstawowej wersji Vectry C ok.gif

Oprócz problemów z odmą auto bezawaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A no nie jest. Były jakieś kosztowne akcje z rozrządami (łańcuch), mało tego jeździ i nie wiem czy

> każdy serwis sobie poradzi z tym.

Policja jeździ grinser006.gif

> Wg mnie lepiej brać 3.2 V6 (Z32SE).

Jeździłem 3.2, miałem 2.8. Pierwszy z nich to muł przy drugim 033102bebe_1_prv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie sedan przed FL, trzeba tylko przełożyć zderzaki od GTS'a i wydech do V6 ozdobny. Oczywiście

> skrętne czarne ksenony, felgi 17'' i jest super.

Że zderzaki pasują to czytałem, ale nie widziałem jak wygląda taki sedan w gts'ie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Z własnej woli tym jeździłeś? Czy za karę?

Z własnej, wyprzedzać się nie dało, ale miało zaletę... autostrada 140km/h, 4 dorosłe osoby i pełen bagażnik (po klapę, cały bagażnik pełniusi i wypchany ok.gif) paliło 7l. Ale to była przyczyna pozbycia się jej, aczkolwiek teraz żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie a gdzie z tylu dymionie lampy włącznie ze stopem i spoiler klapy z GTS...?

Nowa fotka, dymione lampy były, reszty nie zdążyła się doczekać. Pozbyłem się bo uznałem że 1.6 to nie dla mnie, a teraz żałuję i to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nowa fotka, dymione lampy były, reszty nie zdążyła się doczekać. Pozbyłem się bo uznałem że 1.6 to

> nie dla mnie, a teraz żałuję i to bardzo.

Miałem wątpliwą przyjemność powozić tym autem z silnikiem 1.9 diesel. Nie pamiętam, co to była za wersja, ale wspomnienia zostały na całe życie. Okropnie wołowaty, beznadziejnie prowadzący się oraz trzęsący diesel Do tego zimnica w zimie, bo brak dogrzewania oraz mega niewygodne fotele.

Po tym modelu obiecałem sobie, że nigdy na Opla nie spojrzę.

A pomyśleć, że miałem kiedyś Astrę F. I chwaliłem ją pod niebiesa.

Pozdro

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem wątpliwą przyjemność powozić tym autem z silnikiem 1.9 diesel. Nie pamiętam, co to była za

> wersja, ale wspomnienia zostały na całe życie. Okropnie wołowaty, beznadziejnie prowadzący się

> oraz trzęsący diesel Do tego zimnica w zimie, bo brak dogrzewania oraz mega niewygodne fotele.

> Po tym modelu obiecałem sobie, że nigdy na Opla nie spojrzę.

> A pomyśleć, że miałem kiedyś Astrę F. I chwaliłem ją pod niebiesa.

> Pozdro

> B

Ja byłem mega zadowolony z niej, poza słabym silnikiem, jedynym problemem była moc. Teraz wiem że to był genialny samochód, do teraz służy mojemu szwagrowi. ok.gif Co do foteli - ja miałem te nieco lepsze i były super. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak z utrzymaniem takiego silnika, obiło mi się o uszy, że tanio nie jest.

mega drogo zlosnik.gif własnie mamy takie coś na placu i czeka na nowy rozrząd i nowe turbo zlosnik.gif aso wyceniło wsio na ok 30tys i kazali panu auto sprzedać zlosnik.gif a on biedak dopiero to kupil i nie chce sprzedawać więc robi ale fakt ,jedzie całkiem fajne szkoda tylko ze to ośka frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja byłem mega zadowolony z niej, poza słabym silnikiem, jedynym problemem była moc. Teraz wiem że

> to był genialny samochód, do teraz służy mojemu szwagrowi. Co do foteli - ja miałem te nieco

> lepsze i były super.

Znam ten ból w 1.8 smile.gif Ale za to spala bardzo mało paliwa i jest bezawaryjny.

U mnie sedan wygląda tak

post-77501-1435252598821_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.