Skocz do zawartości

Auto dla weterynarza terenowego?


Luke16

Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/renault-megane-1-4-16v-klima-warto-CID5-IDeQrEl.html#3152f250ec

 

Dzisiaj oglądaliśmy tą Megane.... Znów załamka... Pierwsze co rzuciło się w oczy masakrycznie zniszczona kierownica i pedały, przebieg minimum x 2... Świecący się serwis i kontrolka poduszek. Blacharsko coś musiało z nią być jakieś dziwnie malowane drzwi + lewy próg ... Nawet moja żona się zorientowała że ktoś ją "szprejem" malował... Sprzedający mądrzejszy od wszystkich - ogólnie właściciel serwisu aut francuskich. Ostateczna cena 8500zł

Dobrze że blisko było... 

 

http://olx.pl/oferta/renault-megane-megane-1-4-16v-kombi-oplacony-do-jazdy-CID5-IDePexF.html#3152f250ec

 

Ta Megane za to bardzo pozytywna... Sprzedający szczery do bólu. Przebieg raczej oryginalny. Wnętrze ok. Też palił się serwis ale ewidentnie pokazywał błąd czujnika ciśnienia oleju a olej był pełny stan... Niestety musiałem ją zdyskwalifikować za brak klimy i jedną kartę :( Cena ostateczna 7500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/renault-megane-1-4-16v-klima-warto-CID5-IDeQrEl.html#3152f250ec

 

Dzisiaj oglądaliśmy tą Megane.... Znów załamka... Pierwsze co rzuciło się w oczy masakrycznie zniszczona kierownica i pedały, przebieg minimum x 2... Świecący się serwis i kontrolka poduszek. Blacharsko coś musiało z nią być jakieś dziwnie malowane drzwi + lewy próg ... Nawet moja żona się zorientowała że ktoś ją "szprejem" malował... Sprzedający mądrzejszy od wszystkich - ogólnie właściciel serwisu aut francuskich. Ostateczna cena 8500zł

Dobrze że blisko było... 

 

http://olx.pl/oferta/renault-megane-megane-1-4-16v-kombi-oplacony-do-jazdy-CID5-IDePexF.html#3152f250ec

 

Ta Megane za to bardzo pozytywna... Sprzedający szczery do bólu. Przebieg raczej oryginalny. Wnętrze ok. Też palił się serwis ale ewidentnie pokazywał błąd czujnika ciśnienia oleju a olej był pełny stan... Niestety musiałem ją zdyskwalifikować za brak klimy i jedną kartę :( Cena ostateczna 7500zł

 

 

Ad 1- Czego Ty się za 8.5 tys spodziewasz?Ładną megankę II to zacznij od 12 tys szukać, a nie od 9 i jeszcze targować. Po 7-9 to będą auta wymagające takiego lub innego wkładu i mające niedoskonałości. Czarów nie ma. Jeśli przebieg oceniasz zniszczeniem kiery i gum na pedałach, to auta nie kupisz nigdy. Kierownice z tworzywa w różnych autach potrafią niszczyć się albo b. szybko albo tylko wyślizgiwać z czasem. Samochód jeżdżony na krótkich odcinkach będzie miał wytarte nakładki na pedałach, zmasakrowaną kierą i ogólnie będzie podniszczony wewnątrz, dlatego handlarze lubią auta z zachodu, które mają duży przebieg, ale autostradowy, bo wnętrza są idealne, zatem szybka cofka i ludzie zadowoleni, że zadbane kupili.

 

Pytam cię po raz kolejny-po co Ty w ogóle zawracasz gitarę sprzedającemu i jedziesz oglądać samochód, którego wiesz, że nie kupisz bo nie ma klimy i ma 1 kartę?Przecież to się ustala w trakcie 1 minuty rozmowy telefonicznej i nie traci się czasu sobie i komuś.  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po to np. by mieć porównanie. 1.4 zawsze będzie tańsze od 1.6 bo jest z reguły gorzej wyposażone. Dlaczego też tańsze? Wole sam coś zrobić przy aucie niż kupić ze świeżym rozrzadem. Czy do poprawek blacharskich ale nie z powodu rdzy... ja i tak w każde auto na start wkladam ok. 2-2,5 tys zł by jeździło.

Stilo rodzicom kupiłem za 4700zł z padnietym czujnikiem położenia wału.

Pande z LPG i klima dwa lata temu za 7300zl

Wcześniej rodzicom Scenica I ph2 za 6200zl z padnietym immo gdzie ich ceny zaczynały się od 10ciu tysi

A micre k12 z grudnia 2006 za 7 tysi do zrobienia bok po roku zarobilem jeszcze 3tysie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po to np. by mieć porównanie. 1.4 zawsze będzie tańsze od 1.6 bo jest z reguły gorzej wyposażone. Dlaczego też tańsze? Wole sam coś zrobić przy aucie niż kupić ze świeżym rozrzadem. Czy do poprawek blacharskich ale nie z powodu rdzy... ja i tak w każde auto na start wkladam ok. 2-2,5 tys zł by jeździło.

Stilo rodzicom kupiłem za 4700zł z padnietym czujnikiem położenia wału.

Pande z LPG i klima dwa lata temu za 7300zl

Wcześniej rodzicom Scenica I ph2 za 6200zl z padnietym immo gdzie ich ceny zaczynały się od 10ciu tysi

 

No to skoro tak, to powinieneś wiedzieć, że w megance świecąca poducha i service jest dość popularną "usterką", którą eliminuje się za grosze. I skoro dopuszczasz el.malowane to nie wiem czemu się dziwisz, że ta była malowana?Nie podobało się malowanie-2 elementy zrobi Ci Twój lakierniki wg Twojego uznania za 5-6 stów. Nakładki na pedały by nie waliły po oczach i druga kiera to razem poniżej 200zł, rozrząd 400 i inne pierdoły i ta meganka zamyka Ci się w 2-2.5 tys wkładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro tak, to powinieneś wiedzieć, że w megance świecąca poducha i service jest dość popularną "usterką", którą eliminuje się za grosze. I skoro dopuszczasz el.malowane to nie wiem czemu się dziwisz, że ta była malowana?Nie podobało się malowanie-2 elementy zrobi Ci Twój lakierniki wg Twojego uznania za 5-6 stów. Nakładki na pedały by nie waliły po oczach i druga kiera to razem poniżej 200zł, rozrząd 400 i inne pierdoły i ta meganka zamyka Ci się w 2-2.5 tys wkładu.

 

On szuka okazji.

Jak pisze pare razy sie udalo.

Moze zna sie dobrze na autach, moze przestudiowal na necie mozliwa usterke immo czy czujnika i mial farta tanio to usunac, ale szansa wkopania sie na kupnie takich aut jest spora, oby sie nie nadzial na zapudrowana mine.

Z 2 strony, w autach branych pod uwage za 2,5 kola wkladu to pewnie da sie i silnik ze skrzynia wymienic.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba jego problem. Mi jak mechanik powie żebym nie kupował to nie kupię.

 

Oczywiscie, ze jego problem, tyle ze sprowadzajac rozmowe do tego stwierdzenia mozna ten watek zamknac bo jakby nie patrzec kupno auta dla weterynarza to tez jego problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, że realizuje swój plan. Ceni pieniądze i zastanowi się 10 razy zanim wyda. Auta sprawdza dobrze. Opisuje w realnych przypadkach co nie podpasowało. Ciekawy wątek :). Ja to jak pojechałem pierwszą Vitarę oglądać to ją od razu kupiłem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, że realizuje swój plan. Ceni pieniądze i zastanowi się 10 razy zanim wyda. Auta sprawdza dobrze. Opisuje w realnych przypadkach co nie podpasowało. Ciekawy wątek :). Ja to jak pojechałem pierwszą Vitarę oglądać to ją od razu kupiłem :D.

 

Ja się tylko zastanawiam, jak przez ten czas poszukiwań OP zarabia... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze jego problem, tyle ze sprowadzajac rozmowe do tego stwierdzenia mozna ten watek zamknac bo jakby nie patrzec kupno auta dla weterynarza to tez jego problem.

 

To nie tak. Każdy napisał co wie. Szczególnie AquQ, który jakby nie patrzeć siedzi w tym głęboko. Więc jeśli ktoś się uprze i kupi minę to moim zdaniem jest to tylko i wyłącznie jego problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, że realizuje swój plan. Ceni pieniądze i zastanowi się 10 razy zanim wyda. Auta sprawdza dobrze. Opisuje w realnych przypadkach co nie podpasowało.

 

No rzeczywiście wątek ciekawy. Auto było ok, ale odpadło bo nie miało klimy...

 

 

Niestety musiałem ją zdyskwalifikować za brak klimy i jedną kartę

 

Klient lepszy od tych co chcą tylko się przysiąść i pokazać żonie. I oczywiście nie mam nic przeciwko jeśli ktoś szczerze to powie, gorzej jak struga klienta a i tak wiadomo po co przyszedł :)

Nie lubię bezproduktywnie marnować czasu sobie i komuś. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AkuQ sam sprzedający przy moich przebiegach mi odradzil auto bez klimy i jakoś mu to nie przeszkadzało że przyjechałem i obejrzałem. Wręcz przeciwnie rozmawialiśmy z 45 minut w bardzo miłej atmosferze więc można być miłym? Można... a pojechałem żeby mieć porównanie do tamtego niebieskiego rupcia.

Druga sprawa to cenie swoje pieniądze i jak przyjdzie co do czego obejrzę i 20 aut. A może trafi się perełka. Rupcia do domu nie przyprowadze bo co mi po aucie które wiecznie będzie się psulo. A nie mała kasa pójdzie zarówno na zakup jak i naprawy.

Trzecia sprawa to dla mnie pakiet startowy to: amortyzatory, rozrząd, klocki, świece, kable, wszystkie filtry i oleje, wymiana płynu hamulcowego i chłodniczego.

Dzisiaj z mechanikiem oglądaliśmy kangoo w komisie. Auto naprawdę spoko i jak na razie jestem na tak i to duże tak bo w końcu coś konkretnego się znalazło. Z wad tylko to jeden kluczyk i cena ale to bym przeżył. Oglądaliśmy jeszcze polecana przez kogoś tutaj honde hrv akurat stała obok i powiem szczerze... nic mi w tym aucie nie pasowało trzeba naprawdę lubić japonczyki żeby to mieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AkuQ sam sprzedający przy moich przebiegach mi odradzil auto bez klimy i jakoś mu to nie przeszkadzało że przyjechałem i obejrzałem. Wręcz przeciwnie rozmawialiśmy z 45 minut w bardzo miłej atmosferze więc można być miłym? Można... a pojechałem żeby mieć porównanie do tamtego niebieskiego rupcia.

 

No na miejscu jak byłeś to dlaczego miał być niemiły? Chodzi mi bardziej o Twój tok rozumowania-po co jechać oglądać coś czego nie zamierzam przed wyjazdem kupić, bo nie spełnia moich wymagań :)

 


Druga sprawa to cenie swoje pieniądze i jak przyjdzie co do czego obejrzę i 20 aut. A może trafi się perełka. Rupcia do domu nie przyprowadze bo co mi po aucie które wiecznie będzie się psulo. A nie mała kasa pójdzie zarówno na zakup jak i naprawy.

 

Szukaj. Przebierasz wśród gruszek co leżą pod gruszą, są przejrzałe, pogryzione przez osy, osikane przez psy i spora część zgnita, ale oczywiście szanse na znalezienie całej i nie pogryzionej istnieją. Ci co chcą szybciej znaleźć dobrą patrzą troszkę wyżej.

 


Trzecia sprawa to dla mnie pakiet startowy to: amortyzatory, rozrząd, klocki, świece, kable, wszystkie filtry i oleje, wymiana płynu hamulcowego i chłodniczego.

 

Przy tak wnikliwym oglądaniu i Twoich założeniach to amory przecież wyeliminujesz przed zakupem.

 


Dzisiaj z mechanikiem oglądaliśmy kangoo w komisie. Auto naprawdę spoko i jak na razie jestem na tak i to duże tak bo w końcu coś konkretnego się znalazło. Z wad tylko to jeden kluczyk i cena ale to bym przeżył. Oglądaliśmy jeszcze polecana przez kogoś tutaj honde hrv akurat stała obok i powiem szczerze... nic mi w tym aucie nie pasowało trzeba naprawdę lubić japonczyki żeby to mieć

 

Kangur dużo tańszy jest od berlingo/partnera. Jest też mniejszy, ale pakowności mu odmówić nie można. Eksploatacja w stylu hamulce, amorki, opony tez na plus bo mniejsze kółka ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuq przede wszystkim nie pytam się przez telefon o nic bo po co jak szukam auta max do 50km bo dalej nie ma sensu pytam czy mogę przyjechać i tyle. Ogólnie myślałem że klima w Megane II to był standard tym bardziej na zachodzie. Kolejna sprawa to porównanie jak powinna taka Megane wyglądać przy przebiegu prawie 200 tys km a jak o 50 tyś km mniej.

Oglądałem też auta droższe i efektów wyższej ceny nie widziałem. Nawet moja żona która w autach jest tak zorientowana tak jak ja w gotowaniu widzi wady bez pokazywania palcem. To tak jak oglądałem dwa Berlingo w których sprzęgła nie stwierdzono. A cena o dużo za duża. Czy umowa na Niemca.

Ja z mechanikiem wolę się spotykać w innym celu mianowicie % niż co tydzień bo klocki mi się skończyły czy amor cieknie. Raz a porzadnie... mam przykład po Megane swojej rozrząd miał być zrobiony i był tylko ktoś zapomniał wymienić rolke bo nie mógł odkręcić i to jest wymiana rozrządu, a jak się pytam sprzedającego czy da mi gwarancję na niego to że nie więc po co ryzykować remontem glowicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejna sprawa to porównanie jak powinna taka Megane wyglądać przy przebiegu prawie 200 tys km a jak o 50 tyś km mniej.

 

Zupełnie od czapy "próba". Samochody nie niszczeją w takim samym trybie.

 


Akuq przede wszystkim nie pytam się przez telefon o nic bo po co jak szukam auta max do 50km bo dalej nie ma sensu pytam czy mogę przyjechać i tyle.

 

To czytaj chociaż ogłoszenie, zazwyczaj tam jest napisane/zaznaczone wyposażenie.

 


Ogólnie myślałem że klima w Megane II to był standard tym bardziej na zachodzie.

 

A w to już jestem skłonny jak najbardziej uwierzyć, że zrobiłeś takie założenie  :ok:

 

Życzę Ci aby kangur okazał się końcem Twojej męki  :)  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/citroen-berlingo-piekny-jak-nowy1-6hdi-90km-154tys-km-wazny-tif-ksiazka-serw-org-lakier-ID6ykBVD.html

Dzisiaj pod moje oko wpadł ten Citroen... z opisem ma mało wspólnego że jak nowy... wnętrze ładne oprócz deski która była porysowana i pourywane pokrywki górnych schowkow ale to akurat pikuś. Ogólnie diesla miało nie być ale 1.6 hdi bardzo miło wspominam z poprzedniej pracy gdzie zrobiliśmy ponad 350tyś km. Tylko czy w 2004 roku było już 1.6? Sprzedający briefu nie chciał mi pokazać. Świecąca się kontrolka poduszek. Po podłączeniu kompa pokazał błąd detonatora poduszki pasażera. Podłoga plus tlumiki skorodowane plus belka wysmarowana olejem (mechanik jak się zapytał czemu to nie usłyszał odpowiedzi a znając życie to skrzypiala). Jeden kluczyk. Po wyciągnięciu bagnetu dosłownie czubeczkiem się maczał, komp też pokazywał jedną kreskę i piszczal. Wspomagania nie stwierdziłem. Sprzedający twierdził że jest olej do wymiany. Kiedy chciałem się przejechać usłyszałem że nie ma takiej możliwości bo mu się auto ukurzy... jeżeli nie znajdę nic konkretnego do końca tygodnia to jadę po to kangoo a jak nie to do DE bo kręgosłup w Pandzie przy tych przebiegach mi wysiądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa wogole berlingo z drzwiami na przestrzal z tylu? zawsze sadzilem ze tylko rozsuwane z 1 strony,  a klapa bagażnika do góry.

 

Są z odsuwanymi po obu stronach (takiego też ujeżdżam...) i z klapą bagażnika do góry (jak w kombi) lub na boki otwierane drzwi dwuczęściowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno podobne Berlingo bylo na gieldzie, bodajze za 9000 PLN.

Moze warto sprawdzic, zawsze to od forumowicza zamiast handlarza z otomoto ....

Edit: 2007 r. / 200 kkm / 1.6 HDI 75 KM / pierwszy wlasciciel.

Edit 2: brak klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w weekend w DE niestety wróciłem z niczym :( Znaleźliśmy ładne berlingo z 2008 roku 1.6 hdi za 3 tyś euro niestety za nim dojechaliśmy auta już nie było... Krajowe i nie tylko bo w DE też to przysłowie śmieci. Już mi brak słów na ssukaniu aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w weekend w DE niestety wróciłem z niczym :( Znaleźliśmy ładne berlingo z 2008 roku 1.6 hdi za 3 tyś euro niestety za nim dojechaliśmy auta już nie było... Krajowe i nie tylko bo w DE też to przysłowie śmieci. Już mi brak słów na ssukaniu aut...

 

Ile już na te wycieczki wydałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno podobne Berlingo bylo na gieldzie, bodajze za 9000 PLN.

Moze warto sprawdzic, zawsze to od forumowicza zamiast handlarza z otomoto ....

Edit: 2007 r. / 200 kkm / 1.6 HDI 75 KM / pierwszy wlasciciel.

Edit 2: brak klimy

było

https://forum.autokacik.pl/index.php/topic/380102-auto-dla-weterynarza-terenowego/page-4#entry5930871

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/renault-megane-1-4-16v-klima-warto-CID5-IDeQrEl.html#3152f250ec

Dzisiaj oglądaliśmy tą Megane.... Znów załamka... Pierwsze co rzuciło się w oczy masakrycznie zniszczona kierownica i pedały, przebieg minimum x 2... Świecący się serwis i kontrolka poduszek. Blacharsko coś musiało z nią być jakieś dziwnie malowane drzwi + lewy próg ... Nawet moja żona się zorientowała że ktoś ją "szprejem" malował... Sprzedający mądrzejszy od wszystkich - ogólnie właściciel serwisu aut francuskich. Ostateczna cena 8500zł

Dobrze że blisko było...

http://olx.pl/oferta/renault-megane-megane-1-4-16v-kombi-oplacony-do-jazdy-CID5-IDePexF.html#3152f250ec

Ta Megane za to bardzo pozytywna... Sprzedający szczery do bólu. Przebieg raczej oryginalny. Wnętrze ok. Też palił się serwis ale ewidentnie pokazywał błąd czujnika ciśnienia oleju a olej był pełny stan... Niestety musiałem ją zdyskwalifikować za brak klimy i jedną kartę :( Cena ostateczna 7500zł

Mam swoje Megane 2 z lpg do sprzedania, więcej na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,znajomy weterynaż ma land rovera freelandera 1.8 benzynka i sobie ceni to auto także polecam go i ja a gaz można założyć

 

A to nie jest czasem jedno z najbardziej awaryjnych aut jakie można sobie wymyślić? I do tego w dużej części na rynku obecne są przeróbki z anglików zrobione w stodołach, których jakosć pozostawia wiele do życzenia. Z budżetem autora wątku wpakowanie się na minę jest IMO bliskie 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest czasem jedno z najbardziej awaryjnych aut jakie można sobie wymyślić? I do tego w dużej części na rynku obecne są przeróbki z anglików zrobione w stodołach, których jakosć pozostawia wiele do życzenia. Z budżetem autora wątku wpakowanie się na minę jest IMO bliskie 100%.

 

Dlaczego uważasz, że jakość stodół pozostawia wiele do życzenia? :nie_wiem:  :phi:

A tak poważnie to ja Land Rovera jakoś nie mam odwagi zakupić w PL. Jeszcze z Anglii samemu przytaszczyć, przerobić, wywalić magiel i zrobić oplowski i parę innych przeróbek pod dyktando to może, ale w PL kupić dobrą sztukę, to naprawdę 1 na milion, jeśli w ogóle można zrobić takie porównanie dobra sztuka i LR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Berlingo/Partnera to moim zdaniem wykonanie wnętrza znacznie przewyższa Kangoo. Niestety w Kangoo goła blacha w środku trochę mi się nie podoba. Wnętrze bliźniaków jest znacznie przyjemniejsze. 

ZUBERTO diesel odpada i 1.9 występował w przed flu... 

jeździłem kiedyś kangoorem 2005 i ta goła blacha na drzwiach nie przeszkadza w codziennym uzytkowaniu, na + kangoora większy wybór silników benzynowych. 

Osobiście kulałem się 1.5dci i to nawet odpychało się do licznikowych 180 km (faktycznie pewno mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że jakość stodół pozostawia wiele do życzenia? :nie_wiem:  :phi:

A tak poważnie to ja Land Rovera jakoś nie mam odwagi zakupić w PL. Jeszcze z Anglii samemu przytaszczyć, przerobić, wywalić magiel i zrobić oplowski i parę innych przeróbek pod dyktando to może, ale w PL kupić dobrą sztukę, to naprawdę 1 na milion, jeśli w ogóle można zrobić takie porównanie dobra sztuka i LR.

 

Nie wiem jak wygląda jakość stodół jako takich, ale wiem że jakość stodół w przypadku Land Rovera się nie sprawdziła.  ;)  ;)  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego uważasz, że jakość stodół pozostawia wiele do życzenia? :nie_wiem::phi:

A tak poważnie to ja Land Rovera jakoś nie mam odwagi zakupić w PL. Jeszcze z Anglii samemu przytaszczyć, przerobić, wywalić magiel i zrobić oplowski i parę innych przeróbek pod dyktando to może, ale w PL kupić dobrą sztukę, to naprawdę 1 na milion, jeśli w ogóle można zrobić takie porównanie dobra sztuka i LR.

 

Oplowski magiel nie do końca pasuje. Poza tym trzeba ciąć i spawać a to kompletnie dyskwalifikuje taką przeróbkę. Ten samochód się do tego nie nadaje. Poza tym nawet wersja EU jest bardzo awaryjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda jakość stodół jako takich, ale wiem że jakość stodół w przypadku Land Rovera się nie sprawdziła.  ;)  ;)  ;)

 

Nie można porządnie zrobić czegoś, czego się nie da tak zrobić. Jakość stodół nie ma tu nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko kupione :) nareszcie ... citroen berlingo 1.4 plus lpg na wypasie :) za uczciwie $ bez kręcenia i kombinowania.

Gratki . Daj info za miesiąc ile poszło na start czy coś wyszło i generalnie czy jesteś zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.