Skocz do zawartości

Możecie spojrzeć ?


saj

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam serdecznie,

> Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika"

> Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ?

> Dzięki za pomoc

> SC

Oszalałeś? 4500zł za SC z 1999 roku i to bez klimy?

Z takim budżetem szukał bym PII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie,

> Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika"

> Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ?

> Dzięki za pomoc

> SC

Jako że mam seja to szukałbym picanto z klima i lpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie,

> Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika"

> Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ?

> Dzięki za pomoc

> SC

cokolwiek innego będzie bezpieczniejsze. Z wyjątkiem Tico biglaugh.gif

wstyd pod szkołą -bezcenny hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie,

> Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika"

> Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ?

> Dzięki za pomoc

> SC

podpowiem:

1. awaryjne

2. ciasne

3. rdzewieje

4. poziom bezpieczeństwa żaden

5. osiągi żadne

6. wyposażenie jak w rikszy

To nie jest dobry samochód. Niezależnie od stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako że mam seja to szukałbym picanto z klima i lpg

Młody chłopak wymarzył sobie żółtego Sportasia, a Ty mu Picanto polecasz wink.gif

Jak fura nie zgnita (sprawdz kielichy z przodu i laczenia podlogi bagaznika z nadkolami) i nie bita to bierz dla młodego wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie,

> Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika"

> Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ?

> Dzięki za pomoc

> SC

Cena z kosmosu. Moja rada to kupić jakieś większe i bezpieczniejsze auto, np. Megane. Bo w większym nawet minimalna stłuczka nie zrobi krzywdy kierowcy a w tej puszcze już może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie,

> Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika"

> Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ?

> Dzięki za pomoc

> SC

Że SC nawet z pierdylionem poduszek nie zapewnia żadnego bezpieczeństwa, co w przypadku młodego kierownika jest bardzo istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie,

> Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika"

> Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ?

> Dzięki za pomoc

> SC

Niestety ale podzielam zdanie kolegów. Szukaj mu czegoś większego bo w tym gokarcie sobie może krzywdę zrobić przy byle kolizji. Ktoś wyżej sugerował punto i szedł bym w tym kierunku. Kasy powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli on ma zdrową budę to nadaje się na youngtimera, bo wygląda ładnie, a SCS ma o wiele większy prestiż niż PII. No, ale dla młodego faktycznie może lepiej coś bezpiecznieńszego. Ja zaczynałem od 126p smile.gif (wiem, wiem - były inne realia drogowe...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie,

> Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika"

> Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ?

> Dzięki za pomoc

> SC

Jak chłopak nie ma w głowie to krzywdę sobie zrobi nawet w najbezpieczniejszym aucie, więc jak zwykle brać akowa przesadza. Jakoś wielu z nas spędzało swoją młodość w 126, polonezach, dużych fiatach czy innych cinquecento i żyjemy, było fajnie, super czasy, miło się to wspomina-i właśnie o to chodzi. Gdybanie co by było gdyby jest trochę bez sensu, bo równie dobrze trzeba coś opancerzonego bo TIR w nas może przywalić i nawet o 2 klasy wyższe auto z poduchami da nam marne szanse.

Wypadek jest to zdarzenie losowe, więc przygotowywanie się do tego jest imho bez sensu, bo może w tym większym uderzyć w drzewo tak niefortunnie, że zginie, a mniejszy sej w tych samych realiach ominąłby drzewo. Przypadki zdarzeń można wymyślać do woli, trzeba zachować jednak zdrowy rozsądek.

Chłopak upatrzył sobie seja bo jest żółty "pseudo" sportowy, więc widocznie wie, że będzie dobrze się w nim czuł wioząc kolegów czy koleżankę i o to właśnie chodzi, żeby ten młody kierowca miał furkę taka jaka mu się podoba, a nie jaką narzuci mu ojciec bo "a co jak będziesz miał wypadek". A co jak młody zechce 2oo?Tam dopiero jest niebezpiecznie. A mimo to wielu młodych hula na skuterach. Nie odbierałbym mu młodości, mówię to ja, co od 7 klasy szk podstawowej ujeżdżałem motocykle, od 16rż kierowałem samochodami, wcześniej inne maszyny. Niestety do 20rż nie stać mnie było na swój własny samochód i byłem zależny od rodziców, zazdroszcząc kolegom, którzy po zrobieniu prawka mieli swoje własne samochody (niekoniecznie super wypasione i hiper bezpieczne). Wspomnień nikt nie zabierze i dobrze przeżytej młodości ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chłopak nie ma w głowie to krzywdę sobie zrobi nawet w najbezpieczniejszym aucie, więc jak

> zwykle brać akowa przesadza.

szczególnie, że wielu na tym forum wsadzało silniki 1,4 z dużą mocą jak na taką budkę.

Na pierwsze auto, jak nie zgnite i trzyma się kupy napewno się nadaje.

Krzywde to sobie nawet na rowerze można zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podpowiem:

> 1. awaryjne

> 2. ciasne

> 3. rdzewieje

> 4. poziom bezpieczeństwa żaden

> 5. osiągi żadne

> 6. wyposażenie jak w rikszy

> To nie jest dobry samochód. Niezależnie od stanu.

Tak piszesz a masę tego jeździło i jeszcze jeździ jako VANy ... Sam taką zieloną strzałe miałem sprzedałem z przebiegiem 380 tys km znajomemu który przerobił je na osobówke i ma mega uśmiech na twarzy.

Nr. 1 nie mogę się zgodzić bo to jest tak banalne auto że tam nie ma się co psuć 270751858-jezyk.gif

Nr. 2 dla jednej góra dwóch osób miejsca jest w sam raz kuzyn ma 185cm i jakoś jazda SC mu nie przeszkadza

Nr. 3 też nie mogę bo jak nie było walone to rdzy się nie zobaczy

Nr. 4 tu się muszę zgodzić w SC bezpieczeństwo zerowe

Nr. 5 - 1.1 właśnie fajnie chodzi grinser006.gif a zrobić swapa na 1.4 to już miodzio grinser006.gif

Nr. 6 - Głównie takie wersje jeździły po PL ale niemieckie naprawdę są ciekawie wyposażone nawet i w klimę.

Mój komentarz:

Auto typowe do miasta, wciśniesz się tam gdzie inni mogą pomarzyć 270751858-jezyk.gif Spalanie malutkie a jeszcze mieć to w LPG to już bajka bo przy dzisiejszej cenie LPG koszt 100km to ok. 12/13zł 270751858-jezyk.gif Ale na pierwsze auto nie zaryzykowałbym z racji mikrego bezpieczeństwa. Pewnie masz na wydanie ok. 5 tysi. Poszukałbym Clio czy Megane Coupe. Ja zaczynałem od Fiata Bravo i też bym się na nim skupił, za 5 tysi można kupić ciekawy egzemplarz 1.2 z LPG smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak piszesz a masę tego jeździło i jeszcze jeździ jako VANy ...

maluchy też jeździły. Co to za argument?

> Nr. 1 nie mogę się zgodzić bo to jest tak banalne auto że tam nie ma się co psuć

Wszystko może się zepsuć. To auto jest z papieru i ma najbidniej 10 lat.

> Nr. 2 dla jednej góra dwóch osób miejsca jest w sam raz kuzyn ma 185cm i jakoś jazda SC mu nie

> przeszkadza

Tak. A pozycja za kierownicą mistrzowska. kierownica zaraz nad stopami.

> Nr. 3 też nie mogę bo jak nie było walone to rdzy się nie zobaczy

tak. Oczywiście.

> Nr. 4 tu się muszę zgodzić w SC bezpieczeństwo zerowe

> Nr. 5 - 1.1 właśnie fajnie chodzi a zrobić swapa na 1.4 to już miodzio

14s do setki. "fajnie chodzi". hehe.gif

> Nr. 6 - Głównie takie wersje jeździły po PL ale niemieckie naprawdę są ciekawie wyposażone nawet i

> w klimę.

to nie ma klimy

> Mój komentarz:

> Auto typowe do miasta, wciśniesz się tam gdzie inni mogą pomarzyć Spalanie malutkie a jeszcze mieć

> to w LPG to już bajka bo przy dzisiejszej cenie LPG koszt 100km to ok. 12/13zł Ale na

> pierwsze auto nie zaryzykowałbym z racji mikrego bezpieczeństwa. Pewnie masz na wydanie ok. 5

> tysi. Poszukałbym Clio czy Megane Coupe. Ja zaczynałem od Fiata Bravo i też bym się na nim

> skupił, za 5 tysi można kupić ciekawy egzemplarz 1.2 z LPG

a teraz mi powiedz: dlaczego nie clio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chłopak nie ma w głowie to krzywdę sobie zrobi nawet w najbezpieczniejszym aucie,

błąd. A nawet wielbłąd.

On nie musi popełniać błędu żeby go bolało. Ktoś może w niego wjechać. A w tej puszce szans nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie,

> Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika"

> Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ?

> Dzięki za pomoc

> SC

ten sam komis

ten sam rok pojazdu

tez z niemiec

i powiedz w czym sej lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten sam komis

> ten sam rok pojazdu

> tez z niemiec

> i powiedz w czym sej lepszy?

Space Star prowadzi się tragicznie. Gnije. A silnik GDI nie da się zagazować. A do oszczędnych nie należy.

Są lepsze modele za 5 tysi. Co chwila pojawia się na MK wątek tego typu.

Pozdro

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> + oplaty bo ten sej to niemiec jest

hehe.gif

no to mnie zastrzeliłeś.

Najdroższe seicento w regionie. hahaha.gif

No to jeszcze bardziej skłaniam się w stronę cywilizowanej motoryzacji

clio

blisko, krajowy, z klimą, bezpieczny, oszczędny... 5 lat młodszy grinser006.gif

praktycznie ta sama kasa biorąc pod uwagę całkowity koszt zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chłopak nie ma w głowie to krzywdę sobie zrobi nawet w najbezpieczniejszym aucie, więc jak

> zwykle brać akowa przesadza. Jakoś wielu z nas spędzało swoją młodość w 126, polonezach,

> dużych fiatach czy innych cinquecento i żyjemy, było fajnie, super czasy, miło się to

> wspomina-i właśnie o to chodzi. Gdybanie co by było gdyby jest trochę bez sensu, bo równie

> dobrze trzeba coś opancerzonego bo TIR w nas może przywalić i nawet o 2 klasy wyższe auto z

> poduchami da nam marne szanse.

> Wypadek jest to zdarzenie losowe, więc przygotowywanie się do tego jest imho bez sensu, bo może w

> tym większym uderzyć w drzewo tak niefortunnie, że zginie, a mniejszy sej w tych samych

> realiach ominąłby drzewo. Przypadki zdarzeń można wymyślać do woli, trzeba zachować jednak

> zdrowy rozsądek.

> Chłopak upatrzył sobie seja bo jest żółty "pseudo" sportowy, więc widocznie wie, że będzie dobrze

> się w nim czuł wioząc kolegów czy koleżankę i o to właśnie chodzi, żeby ten młody kierowca

> miał furkę taka jaka mu się podoba, a nie jaką narzuci mu ojciec bo "a co jak będziesz miał

> wypadek". A co jak młody zechce 2oo?Tam dopiero jest niebezpiecznie. A mimo to wielu młodych

> hula na skuterach. Nie odbierałbym mu młodości, mówię to ja, co od 7 klasy szk podstawowej

> ujeżdżałem motocykle, od 16rż kierowałem samochodami, wcześniej inne maszyny. Niestety do 20rż

> nie stać mnie było na swój własny samochód i byłem zależny od rodziców, zazdroszcząc kolegom,

> którzy po zrobieniu prawka mieli swoje własne samochody (niekoniecznie super wypasione i hiper

> bezpieczne). Wspomnień nikt nie zabierze i dobrze przeżytej młodości

I mas rację, ale cena tego seja jest z kosmosu, zwyczajnie szkoda kasy na tak stare auto za taką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to mnie zastrzeliłeś.

> Najdroższe seicento w regionie.

> No to jeszcze bardziej skłaniam się w stronę cywilizowanej motoryzacji

> clio

> blisko, krajowy, z klimą, bezpieczny, oszczędny... 5 lat młodszy

> praktycznie ta sama kasa biorąc pod uwagę całkowity koszt zakupu.

I dci po maska:D To ja wole SC tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Space Star prowadzi się tragicznie.

gorzej niż sej?

> Gnije.

gorzej niz sej ?

> A silnik GDI nie da się zagazować. A do oszczędnych nie

> należy.

1.3 to nie jest gdi !

> Są lepsze modele za 5 tysi. Co chwila pojawia się na MK wątek tego typu.

> Pozdro

> Bartek

oczywiscie grinser006.gif

ja sie pytam w czym gorsze jest mitsubishi za 5kpln z klimatyzacją

od sejczento za 5kpln bez klimatyzacji

hehe.gif

najlepszego 526.gifpub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przebieg nieduży, ale samochód stary, a w tym modelu to będzie oznaczać że zardzewiały (Ja SC pogoniłem 7 lat temu - miało wtedy 9 lat i 50 kkm i już wtedy miało nadkola od środka rdzewiejące i plamy na podłodze. W takim 16 latku może być już niewesoło, nawet pomimo małego przebiegu).

2. cena z kosmosu.

Wolny, głośny, ciasny, ABC (Absolutny Brak Czegokolwiek) - ale chyba nie o wypas i komfort chodzi w pierwszym samochodzie. Ja bym nie marudził na bezpieczeństwo, tak jak niektórzy tutaj - OK nie jest to bezpieczny samochód według współczesnych standardów. Samochód sam z siebie nie zabija - kwestia odpowiedzialności kierownika, myślenia za siebie i za innych. Może nawet na takim samochodzie, takie myślenie łatwiej wyrobić. Dobra rzecz, że samochód nie jest mocny, szybki - nie ma popisywania się, bo nie ma czym wink.gif Dobra sprawa, że jest tani w naprawach, więc wszelkie awarie wynikłe z błędów w technice jazdy można tanio usunąć. Młody pojeździ, nabędzie trochę doświadczenia, nauczy się dbać o samochód i wtedy może pora na coś lepszego ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie,

> Rozglądamy się za czymś dla młodego "kierownika"

> Co myślicie o tym, możecie coś powiedzieć na temat tego egzemplarza ?

> Dzięki za pomoc

> SC

Przedni zdjerzak na bank malowany ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten sam komis

> ten sam rok pojazdu

> tez z niemiec

> i powiedz w czym sej lepszy?

W SC nie odpada kierownica a w space star lubi kierownica spaść na kolana , lecz tak jak przedmówcy w tych pieniądzach wybrał bym coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> blisko, krajowy, z klimą, bezpieczny, oszczędny... 5 lat młodszy

> praktycznie ta sama kasa biorąc pod uwagę całkowity koszt zakupu.

Acha...Aż tak nie lubisz kolegi?Uważasz że w tak okazyjnej cenie kupisz ładne 1.5?Powodzenia...więcej będzie stał u mechanika niż jeździł, z resztą okazję kupił niedawno kolega któregoś kącikowicza, był wątek czym to skutkuje. O ile clio benzynowe są ok, to w dieslu, jeszcze okazyjnie kupionym może się to zakończyć bardzo źle finansowo. 5,8 za 2004r to z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie będzie to udany związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie. Szukaj auta z klimą. Tylko sprawną.

Młody będzie w lato narzekał, że nie kupiłeś autka z klimą.

Poszukaj w tej cenie jakiegoś lanosa. Dla ekonomii dorzucisz LPG albo kupisz już z zamontowaną instalacją i będzie na pewno autko bezpieczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I mas rację, ale cena tego seja jest z kosmosu, zwyczajnie szkoda kasy na tak stare auto za taką

> kasę.

Wszystko zależy, aczkolwiek nie upieram się akurat przy tym, chodzi mi o to, żeby dzieciak czuł się w tym dobrze a nie jeździł tym co staremu AK podpowie i z małego benzyniaka polecą leciwego diesla z opinią szmatławą facepalm%5B1%5D.gif

Można młodego nakierować tak by nasza decyzja stała się jego decyzją, ale w umiejętny sposób, a samo B czy B+G nie zrujnuje kieszeni dzieciaka i ojca.

5tka to budżet duży i mały, z jednej strony ogłoszeń pełno, z drugiej przyzwoitych samochodów bardzo mało i większość odpada po oględzinach bo są w złym stanie. Dlatego najlepiej mieć 2-4 modele i szukać najlepszego stanu. Lanos będzie z klimą pewnie w takiej cenie, dobra, tania opcja. Może jakaś xara 1.4 (tu znowu blachara bdb), może jakieś clio 1.2 czy 1.4 z aluskami chłopakowi pewnie też by podeszło. Coś by się trzeba porozglądać, na pewno nie iść w żadne diesle przy tej cenie, bo może się to źle skończyć, chyba że jakieś bravo jtd, ale to bez sensu, bo młody raczej nie będzie klepał po +20 tys rocznie, a naprawa czegokolwiek w dieslu kosztuje dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Acha...Aż tak nie lubisz kolegi?Uważasz że w tak okazyjnej cenie kupisz ładne

> 1.5?Powodzenia...więcej będzie stał u mechanika niż jeździł, z resztą okazję kupił niedawno

> kolega któregoś kącikowicza, był wątek czym to skutkuje. O ile clio benzynowe są ok, to w

> dieslu, jeszcze okazyjnie kupionym może się to zakończyć bardzo źle finansowo. 5,8 za 2004r to

> z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie będzie to udany związek.

nawet nie spojrzałem że to diesel. grinser006.gif

Ale jest kilka sztuk tego w benzynach małych. Za podobne pieniądze co to seicento.

Od razu mówię: zepsute clio będzie jeździło lepiej niż prawie sprawne seicento wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> polo drogie i zardzewiałe

> corsa nie należy do bezawaryjnych i nierdzewiejących również.

To może Poloneza?

Za 3000zl kupi się piękne Caro ze śmiesznym nalotem.

Za reszte kaski domontowac mozna el.szybki, c.zamek, jakieś alu, podlokietnik, radyjko i bedzie wypas fura smile.gif

Ja zaczyzaczynalem od Poldasa i to była dobra decyzja smile.gif szkoda, ze go rozbiłem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To może Poloneza?

> Za 3000zl kupi się piękne Caro ze śmiesznym nalotem.

> Za reszte kaski domontowac mozna el.szybki, c.zamek, jakieś alu, podlokietnik, radyjko i bedzie

> wypas fura

> Ja zaczyzaczynalem od Poldasa i to była dobra decyzja szkoda, ze go rozbiłem

tak. Bo polonez jest bezawaryjny, nie rdzewieje i ma dobre wyposażenie.

No i najważniejsze: oszczędny i dobrze się prowadzi.

Zapomniałem jeszcze o jednym: hamulce jak brzytwa ok.gif

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak. Bo polonez jest bezawaryjny, nie rdzewieje i ma dobre wyposażenie.

> No i najważniejsze: oszczędny i dobrze się prowadzi.

> Zapomniałem jeszcze o jednym: hamulce jak brzytwa

Po 1 to nie widzę by takie wymagania stawiał autor wątku.

A po 2 chyba za dużo wymagasz od autavza 4kzł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za duża ale to norma patrząc kto sprzedaje... lepiej szukać od osoby prywatnej. SC z DE mają bogate wyposażenie ale ten to golas kompletny bo po za poduszką pasażera opcja jak w wersjach z PL 270751858-jezyk.gif

Sporting na pierwsze auto to fajna zabawka a pisanie że wstyd pod szkołą to chyba dla typów z zajechanych bmw które są bardzo modne wśród młodych gniewnych. Sto razy wolał bym kupić ładnego sportasia niż cokolwiek innego w tym budżecie.

1.1 spi idealnie współpracuje z lpg a osiągi jak na miasto wystarczają. W trasie 160 bez wysiłku i wyprzedzanie przy redukcji na 3 nie stanowi problemu no chyba że ktoś boi się przekroczyć 5 tys. obr alien.gif

Mój sejek ma ocynkowaną budę od nowości konserwowaną i nigdy nie miał dzwona dzięki czemu wszystkie progi, nadkola, pas przedni/tylni oraz podłoga bez żadnej rdzy czy też nalotu w stanie fabrycznie ori... jak się dba tak się ma i to się sprawdza nono.gif

Przez 4 lata nie miał żadnej awarii która by go unieruchomiła. Co do wytrzymałości 1.1 spi to znam firmówkę która miała nalatane 500 tys. na gazie. Co do mojego to mam coś nagrane i wszytko jest tam opisane

Wracając do seja z linku wygląda przyzwoicie ale sama komora pozostawia wiele do życzenia. W DE takie sc kosztują 300-500 euro gay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podpowiem:

> 1. awaryjne \

ale niby co??

miałem sc i jedna awaria która unieruchomiła auto to było pekniecie linki sprzegła po 12 lataach

> 2. ciasne

> 3. rdzewieje

no tak, jak kazde inne

> 4. poziom bezpieczeństwa żaden

> 5. osiągi żadne

twierdzisz ze taki up lub citygo R3, 1.0 60 kuni to demon predkosci?

> 6. wyposażenie jak w rikszy

> To nie jest dobry samochód. Niezależnie od stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak późno się odzywam a tu taki fajny wątek powstał i tyle odpowiedzi waytogo.gif

Dzięki serdeczne za pomoc.

Faktycznie macie rację cena jest z kosmosu, wyposażenie żadne,bezpieczeństwo oczywiście też i to na pierwszym miejscu.

Pójdziemy w kierunku segmentu B, Punto II, Corsa, Clio

Ze względu na przebiegi myślę nieduże kierunkujemy się na benzyne i to bez LPG.

Fajne Punto II było by idealne. Jeździliśmy Punciakiem dwójką dziesięć lat,nie mogę powiedzieć na niego złego słowa całkowicie bezawaryjny i jeździł świetnie (1,2 16V), no ale nie wiem czy w tej kasie coś sensownego się znajdzie.

Być może będzie oferta z Kącika, zobaczymy.

Dzięki serdeczne waytogo.gif

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.