Skocz do zawartości

2017 Chevrolet Onix & 2017 Prisma Joy - tanie taczki


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Pprezentacja szla mnie wiecej tak:

 

'Nie musisz jezdzic starym VAG, jak mozesz miec nowego Chevy ;);]  Onix lub Prisma '

 

A wszytko to za jedyne :skromny:

38,990.00 BRL = 47,529.76 PLN

 

tAypZx0.jpg

 

 

 

Nastepna generacja Onix i Prisma juz w sklepach w Rio - mozna sobie z Olympic smiley_olympics.gif przywiesc :chipsy:

 

Za te R$38,990 dostajemy:

1.0l silnik i 6 s manual

 

Nowa genracja ma wszystko to co stara oprocz:

- lusterek :phi: ,

- klamek,

- relingow na dachu :skromny:

 

I nowego wnetrza + silnik oczywiscie.

 

Bardziej ewolucja niz rewolucja ...

 

Standardowo: AC, wspomaganie kierownicy, OnStar na pokladzie :hmm: , szyby nie podnoszone reka z przodu :jem: , monitoring cisnienia w oponach, LCD panel ... (ABS, Airbags oczywiscie)..

 

SIlnik to nowy na Flex - do 85% Ethanol :hmm:  'SPE motor / 4 ECO 1.0' dajacy 80KM @ 6,400 rpm na Ethanol, i 78KM na benzynie. :hmm:

 

uSIkEwl.jpg

 

ym1GWB1.jpg

 

gMs8w6k.jpg

 

KOlGWc1.jpg

 

x5VOadA.jpg

 

N27Ch2B.jpg

 

 

I troche pictures na zywi dzieki 'Noticias' :skromny:

 

Tanio, prosto, plastikowo ... :hmm:

 

 

OVqz90P.jpg

 

 

RbGwZnC.jpg

 

YDpYah2.jpg

 

 

CrpTaMW.jpg

 

UHPa1xa.jpg

 

 

ObYJuNa.jpg

 

6WUBYuE.jpg

 

 

w6zRUl3.jpg

 

 

oEIPjcb.jpg

 

 

9bHiE7Z.jpg

 

 

xi7wXOp.jpg

 

 

b1uUYqG.jpg

 

 

89S0dgk.jpg

 

 

 

 

 

 

gBtT97s.jpg

 

o81e04c.jpg

 

 

Y1bbKdu.jpg

 

 

rIColRg.jpg

 

 

Aewxb5G.jpg

 

pDrfagq.jpg

 

 

EXrKfmK.jpg

 

 

N8Syjwr.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

r3l0tOF.jpg

 

 

 

 

nHB5I1d.jpg

 

 

 

SPbKXCl.jpg

 

 

rZgnNpK.jpg

 

 

eiP05oo.jpg

 

Tov6EPK.jpg

 

 

FI9S1ad.jpg

 

 

 

z8FK7ku.jpg

 

 

Plastik troche ordynarny, jak klamki, troche na dywanie oszczedzili - ale to pewnie ma dobre zalety - nie ma co trzeszczec i sie trzasc :skromny::oki:;]

 

 

Nie wiem czy sa zwyciezcy, czy przegrani  ale PL rynek bedac nawet gorszy niz Brasil - wydaje mi sie ze nowe auto jak to powinno byc jakas alternatywa ... :hmm:  - a nie zuzyte z 300,00km - przynajmnije Brasil tak wybiera olympic-athletes-smiley-emoticon.gif

 

 

Pictures "/Noticias Automotivas' Salsa Brasil :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomine  wygląd zewnatrz  (onix jeszcze  ok,  prisma mniej ) 

 

 

ale  serioooo ?  taniość juz  na  oficialnych  zdjeciach  sie  wylewa

 

ze  o nie  oficjalnych nie  wspomne

 

 

musiało by  to mieć naprawde  atrakcyjną  cene  - za  47kpln  mozna  miec w  pl  fabie  czy  rapid  od  kury

pewnie  i20  rio

czy  corsa  

 

 

ze  o  maluchach  w typie  mii up go  nie  wspomne ;]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomine  wygląd zewnatrz  (onix jeszcze  ok,  prisma mniej ) 

 

 

ale  serioooo ?  taniość juz  na  oficialnych  zdjeciach  sie  wylewa

 

ze  o nie  oficjalnych nie  wspomne

 

 

musiało by  to mieć naprawde  atrakcyjną  cene  - za  47kpln  mozna  miec w  pl  fabie  czy  rapid  od  kury

pewnie  i20  rio

czy  corsa  

 

 

ze  o  maluchach  w typie  mii up go  nie  wspomne ;]  

 

 

47K PLN u nich, w EU musieli by to o wiele taniej sprzedawac, nie znam sie ale strzelam, ze $$$ Dacia na EU ...

 

Czyli nie tylko mnie sie plastik wydaje ordynarny :hehe:  - co ciekawe przeczytalem 2 testy i generalnie komentarze pozytywne :hmm:  na jazde i wykonanie, ale te drugie pict ktore wstawily to razily pismakow - 20c na tym dywanie w bagazniku zaoszczedzili ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica identyczna jak w moim Cruze, tylko przycisków do sterowania radiem i tempomatem brak ;]

 

 

Wszystko ze smietnika GM :hmm:  - ma byc tanio. Co ciekawe, Brasil ma powazny kryzys w klepaniu aut, wszyscy cierpia, VAG, FIat, GM, etc - spadki sa dwu cyfrowe ... :no:  Masa ludzi poszla albo na 3 dni pracy na tydzien albo w ogole im papa powiedzieli...

 

Dla ciebie to Crapt-iva ;] dach w wersji bieda, skore i 18' dorzucili ... $31,990 zaby na droge postawic z bakiem paliwa = 94,172.40 PLN, czyli cena samego auta bez ubezpieczen tablic rejestracji wyjdzie ci jakies 

  85,347.39 PLN

 

 

2016_captiva_active.png

 

Captiva-Active-Pack-Body-1.jpg

 

18-inch alloy wheels, fog-lights, roof rails, leather-trimmed seats and a sunroof.

-reverse-view camera and 7.0-inch touchscreen media system,

-power-adjustable driver’s seat.

-2.4-litre petrol four-cylinder engine with a standard six-speed automatic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aveo/Sonic z 2011r. było zawadiackie i ładne jednocześnie. Kolejne wersje, co nowsza, to brzydsza.

 

Produkt inny IMVHO, czyli bierzesz Sonic, oprozniasz jak najwiecej, dodajesz Flex i wychodzi nowe tanie auto :hmm: . Sonic/Aveo - jakos kupcow na to nie ma, skoro biora re-badge Opel teraz... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie to Crapt-iva ;] dach w wersji bieda, skore i 18' dorzucili ... $31,990 zaby na droge postawic z bakiem paliwa = 94,172.40 PLN, czyli cena samego auta bez ubezpieczen tablic rejestracji wyjdzie ci jakies 

  85,347.39 PLN

 

 

2016_captiva_active.png

 

Captiva-Active-Pack-Body-1.jpg

 

18-inch alloy wheels, fog-lights, roof rails, leather-trimmed seats and a sunroof.

-reverse-view camera and 7.0-inch touchscreen media system,

-power-adjustable driver’s seat.

-2.4-litre petrol four-cylinder engine with a standard six-speed automatic.

 

Coś dla mnie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla mnie :hehe:

 

 

Dealerzy GM-H sie z toba nie zgodza ;l Nie zaleznie ile szminki ladujesz to nie chce przestac byc   :swinka: 

 

Nie moga sie doczekac kiedy Arcadia wiedzie do salonu w 2017 ... ale zanim to nastapi wiele salonow Holden upadnie ... :no: Produkcja RHD nie moze zaczac sie wczesniej ... 

 

2017-GMC-Acadia-front-three-quarter-02.j

 

2017-GMC-Acadia-front-side.jpg

 

2017-GMC-Acadia-steering-wheel-and-dashb

 

2017-GMC-Acadia-rear-three-quarter-off-r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wcale nie muszą :skromny:

 

Dla nich sprawa jest powazna, bo chodzi o przetrwanie.

 

Az zacytuje jednego - DP u mnie na wsi .... z placu 300-400 aut, 1/2 salonu zrobila sie Nissan. GM-H - nie trzyma wiecej na placu jak 100 sztuk teraz, z tego:

 

-5 Barina (EU Aveo), TM2015FR8JB48114BGAZ-01x200.jpg

- 1 Caprice, VF2016GE8EZ19548CGIE-01x200.jpg

-10 Craptiva, CG2016G18LB26318BGAZ-01x200.jpg

 

- 2 Cascada, CJ2016SW8WT67114BGAZ-01x200.jpg

 

7 Colorado - RG2016G282G433X5BGAZ-01x200.jpg

 

- 15 Colorado RG2016G282G43475BGAN-01x200.jpg

 

3 Trailblazer RG2016G282S06T74BGGJ-01x200.jpg

 

16 Commodore V8 VF2016GE8EP69R48YGII-01x200.jpg

 

18 Cruze JH2016GF8PS69515BGO5-01x200.jpg

 

20 Spark MP2016GD8DE48214AG6F-01x200.jpg

5 Trax TJ2016XR8JC76324AGX5-01x200.jpg

6 Ute VF2016GE8EP80S48CGIE-01x200.jpg

 

 

:no:  Z 3 sprzedawcow, zostal jeden :no: Praktycznie tylko trzy modele sie sprzedaja V8 i Colorado, reszta lezy, i jak maja $200 na sztuce to pewnie jest dobrze.

Deitroit zmusilo ich wziasc ostania alokacje Cruze - stoja .... :no:

 

Cytat:

 

 

To jest niewiarygodne ze sa jeszcze idioci co kupia GM Daewoo Windstrom ;]  - jak Detroit palca z d... nie wyciagnie to 1/2 salonu pojdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna kupa za tą cenę. To chyba jakiś następca cobalta.

U nas tej klasy auta (Peugeot 301/Citroen C-elysee; Dacia Logan/Sandero) kosztują poniżej 40k PLN.

 

Aveo wyglądało dużo lepiej i u nas też było tańsze niż te 47k PLN.

 

Nie chcemy tutaj takich aut :ooniee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wszytko to za jedyne
38,990.00 BRL = 47,529.76 PLN

 

Wygląd został już tutaj skomentowany  ;]

 

Ciekawe jest to, że u Was te tanie auta nie są wcale tańsze niż u nas.

Za tą kasę co przedstawiłeś u nas kupi się podobnie wyposażoną Dacię Logan. Też mały silnik turbo i jakieś LCD na desce.

Za pewnie nieco drożej kupi się już bardzo ładnie wyglądającego Fiata Tipo. Ale tylko deko drożej.

 

Jak się jednak przechodzi do droższych aut, to one u Was nadal są jako tako przystępne, podczas gdy w EU już mają ceny powodujące ich nieprzystępność.

 

Jakaś komunistyczna europejska blokada na dobra luksusowe?  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pprezentacja szla mnie wiecej tak:

 

'Nie musisz jezdzic starym VAG, jak mozesz miec nowego Chevy ;);]  Onix lub Prisma '

 

A wszytko to za jedyne :skromny:

38,990.00 BRL = 47,529.76 PLN

 

 

no miało być tanio i wygląda okropnie  tandetnie tanio ,  w srodku bez problemu można karcherem myć , a  fiat potrafił zrobić  auto które jest tanie a nie rzuca sie to tak w oczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wypaczone kangurami gusta Australijczyków,

 

@@gilbert3 - czytamy jeszcze raz ;)

 

'juz w sklepach w Rio - mozna sobie z Olympic smiley_olympics.gif przywiesc :chipsy:'

 

'R$'

 

Auto jest do sprzedazy w Brasil/Argentyna - i inne rynki Mercosur

Nie sadze zebysmy go gdzie indziej zobaczyli w takiej wersji :hmm:

 

MERCOSUR.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miało być tanio i wygląda okropnie  tandetnie tanio ,  w srodku bez problemu można karcherem myć , a  fiat potrafił zrobić  auto które jest tanie a nie rzuca sie to tak w oczy 

 

TEz sie zdziwilem, ale Brasil jest w kryzysie politycznym i gospodarczo tez AFAIK za dobrze obecnie nie jest :hmm:

 

Wiem ze wszystcy producenci tna godziny prac i produkcje Fiat/GM/VAG/Merc czy nawet Made in Chna, tfu Made in Brasil Chery. :hmm:

 

IMVHO takie auto to odpowiedz na co rynek oczekuje - albo inaczej - moze kupic :hmm:

 

Chociaz alternatywy wydaja sie bardziej - yyyy 'przyjemne' - widze ze za podobna $$$ mozna Palio/Siena w Brasil dostac  :hmm: 

 

6sxu7Sz.jpg

 

9pY9wRl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@OZI no racja, wybacz, ale ja do twoich postów to muszę ze dwa razy podejść zawsze, żeby wykminić wszystkie abrrev & mental shortcuts, a dzisiaj to tak z urlopowego marszu nie za bardzo ogarniam co jest 5, YKWIM.  :oki: Brazylia to inny świat, myślę o nich w kontekście motoryzacji jak o obcej cywilizacji, która skolonizowała południową część Afryki ;l Ameryki. 

Edytowane przez Gilbert3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd został już tutaj skomentowany  ;]

 

Ciekawe jest to, że u Was te tanie auta nie są wcale tańsze niż u nas.

[...]

Jakaś komunistyczna europejska blokada na dobra luksusowe?  ;]

 

Jeszcze raz powoli ;)

 

- waluta to Real - znak R$

- kraj to Brasil - gorace cycki, carnaval, Olympic etc

- Rzeka Janeiro - dokaldna nazwa ;]

 

U mnie jesli dobrze pamietam naj takiej klasy byl Hyundai i20 - Made in India i to chyba jak nisko mozesz zleciec, bo ci wiekszosc stanow nie zarejstruje auta bez min 6x Airbags , a ten Onyx podejrzewam ze ma 2 albo 4 ;]

 

2011-Hyundai-i20-14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@OZI no racja, wybacz, ale ja do twoich postów to muszę ze dwa razy podejść zawsze, żeby wykminić wszystkie abrrev & mental shortcuts, a dzisiaj to tak z urlopowego marszu nie za bardzo ogarniam co jest 5, YKWIM.  :oki: Brazylia to inny świat, myślę o nich w kontekście motoryzacji jak o obcej cywilizacji, która skolonizowała południową część Afryki ;l Ameryki. 

 @@gilbert3 - moja wina ;]

 

(ale myslalem ze RIo i olympic-flag-smiley-emoticon.gif zdradzi ze chodzi o Brasil ;]

 

Ale... wracajac do tego - ten brak jakiej kolwiek szmaty w bagazniki mnie totalnie dziwi 8]  - chyba ostanie auta sie tak klepalo w latach 80tych :hmm:

 

Czyli niestety mocno odczuwaja spadek gospodarczy, zeby ksiegowi tak przeszli przez auto :hmm:

 

Co ciekawe poprzednia generacja miala 8]

 

 

CHEVROLETOnix-4681_1.jpg

 

 

chevrolet-onix-14-ltz-2014-gris-5-puerta

 

 

chevrolet-onix-14-ltz-2014-gris-5-puerta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powoli ;)

 

- waluta to Real - znak R$

- kraj to Brasil - gorace cycki, carnaval, Olympic etc

- Rzeka Janeiro - dokaldna nazwa ;]

 

U mnie jesli dobrze pamietam naj takiej klasy byl Hyundai i20 - Made in India i to chyba jak nisko mozesz zleciec, bo ci wiekszosc stanow nie zarejstruje auta bez min 6x Airbags , a ten Onyx podejrzewam ze ma 2 albo 4 ;]

 

 

 

Sorki, przeczytałem tylko raz Twój wątek, co z reguły nie wystarcza.  :phi:

To co zrozumiałem, to że auto produkowane w Brazylii, ale na Wasz rynek  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

U mnie jesli dobrze pamietam naj takiej klasy byl Hyundai i20 - Made in India i to chyba jak nisko mozesz zleciec, bo ci wiekszosc stanow nie zarejstruje auta bez min 6x Airbags , a ten Onyx podejrzewam ze ma 2 albo 4 ;]

 

 

a ile taki i20 u Was kosztuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile taki i20 u Was kosztuje ?

 

nic nie kosztuje ;]  - bo sie produkcja w India skonczyla :hmm: . Mieli importowac z EU gdzies gdzie to teraz klepia, ale cene sie totalnie nie kalkulowala - nikt za to nie zaplaci tyle ile w EU sie placi. :facepalm:

 

Wiec zodyfikowali troche Accent i to jest obecnie najtanszy Hyundai - malolaty :piekna: to lubia. - 47,221.92 PLN zeby na ulice wyechac ze wszystkimi ubezpieczeniami, bakiem paliwa, tablicami etc 1.4l 101KM silnik, automatic. 1.6l 140KM wymaga wiecej $$$ ale nie wiem ile  :hmm: 

 

 

 

UV89y9F.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorki, przeczytałem tylko raz Twój wątek, co z reguły nie wystarcza. :phi:

masz wybaczone :hehe:  nastepnym razem napisze jasniej :skromny:

 


To co zrozumiałem, to że auto produkowane w Brazylii, ale na Wasz rynek

 

AFAIK nie exportuja duzo poza kraje Mercosur, raczej zawsze zaspokojali swoj wewnetrzy rynek... :hmm:

 

Ale IMVHO to sie moze zmienic, bo spowolnienie jest duze...  Kwestia ile im za import gdzies policza, ale jesli Mercosur podpisze sfinalizuje umowy o wolnym handlu to otwiera sie calkowicie nowa rzeka aut  (np do EU :hmm: ).

 

;] ;] ;]

 

maxresdefault.jpg

 

 

201517120207fiat_tor.jpg

 

Ps. samo wyszlo jak wklepalem w google 'fiat tor' zamiast 'toro' :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.