Skocz do zawartości

A gdzie watek "Kto jeszcze jeździ"


balu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja sobie pojeździłam w sobotę. Potem pojechałam na przegląd na cpn i miał być koniec. Niestety między stacją kontroli a cpn na odcinku 3km zgubiłam rejestrację i lampę bo razem z mocowaniem była :( Tak się właśnie sezon skończył. Kurczę trudno mi uwierzyć, że sama z siebie odpadła bo porządnie była zamocowana. Zjeździłam ten odcinek kilkukrotnie i zero śladu. Czeka mnie na nowo rejestracja itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazuje to aspekt parowania ale po zmroku pinlock daje roznego rodzaju refleksy swiatla / odbicia - nie bez powodu na wiekszosci jest dopisek 'daytime use only'.

A to ciekawe, Bi nigdy tego nie zauwazylem. Może jest porysowany? Pinlocki nie są hartowane tak jak szybki.latwo je porysować przy czyszczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nie, śnieg mnie złapał w sporej odległości od domu   ;]  [EDIT] Tak wyglądał po przejechaniu 2,5 z 35km    :hehe:   [/EDIT] To miejsce na kamerę jest jednym z najlepszych :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, śnieg mnie złapał w sporej odległości od domu   ;]  [EDIT] Tak wyglądał po przejechaniu 2,5 z 35km    :hehe:   [/EDIT] To miejsce na kamerę jest jednym z najlepszych :oki:

 

Też tak swego czasu zdrapywałem lód z wizjera. Teraz jestem już stary i wygodny - poniżej 15 stopni nie siadam na motocykl :)

 

A co do błotnika, to miałem tam zamontowany halogen i rzucało nim niemiłosiernie, tak że żarówkę wymieniałem co tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak swego czasu zdrapywałem lód z wizjera. Teraz jestem już stary i wygodny - poniżej 15 stopni nie siadam na motocykl :)

 

A co do błotnika, to miałem tam zamontowany halogen i rzucało nim niemiłosiernie, tak że żarówkę wymieniałem co tydzień :)

 

Najwyraźniej kamera jest mniej czuła, albo poprostu o tym nie wie ;] bo jeździ tak na 3cim motocyklu i ma się świetnie   :)

 

BTW też jestem stary i wygodny i dlatego jeżdżę dopóki śnieg nie leży   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej kamera jest mniej czuła, albo poprostu o tym nie wie ;] bo jeździ tak na 3cim motocyklu i ma się świetnie   :)

 

BTW też jestem stary i wygodny i dlatego jeżdżę dopóki śnieg nie leży   ;)

 

podrzuć jakąś próbkę filmową

ciekaw jestem jak to wygląda z tej perspektywy   :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, to i okazji przeglądu na SKP polatałem troszkę w sobotę.

Mimo podgrzewanych manetek, trzeba mieć zimowe rękawice jak się chce w miarę komfortowo śmigać.

Na szczęście ruch był niewielki, więc całkiem przyjemnie się jeździło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwoziciele "piccy".... :panic:

Wczoraj i dziś mijałem pojedyncze egzemplarze tych samobójców. :facepalm:

 

Dziś do nas taki samobójca przywiózł pizzę z prawie godzinnym opóźnieniem, nawet zła na niego nie byłam :phi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.