Skocz do zawartości

Nowe auto miejski


Archer73

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, wujekcybul napisał:

Ford 1zl za kolejne 3 lata...

Seat - nie rozumiem to chcialbys gwarancje na 400kkm ?

Skoda - za 1zl przedluzenie ba VW to samo

Suzuki - nie wiem czego sie czepiasz 3 lata

 

Masz kile czy o so chodzi?

Ford przedłuża czy dealer ? czy te dodatkowe 3 lata są na wszystkie elementy auta? :hmm:

Seat - Hyundai daje bez limitu km więc w czym problem dać 400 tys km bo nie rozumiem? :skromny:

VW/Skoda nic nie przedłuża tylko chyba dealer to robi, ale sprawdź bo ja nie wiem :ok:

Suzuki no 3 lata albo 100 tys km niczego się nie czepiam :skromny:

 

Co to ma do rzeczy czy mam Kia czy nie :hmm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Slawcio napisał:

Ford przedłuża czy dealer ? czy te dodatkowe 3 lata są na wszystkie elementy auta? :hmm:

Seat - Hyundai daje bez limitu km więc w czym problem dać 400 tys km bo nie rozumiem? :skromny:

VW/Skoda nic nie przedłuża tylko chyba dealer to robi, ale sprawdź bo ja nie wiem :ok:

Suzuki no 3 lata albo 100 tys km niczego się nie czepiam :skromny:

 

Co to ma do rzeczy czy mam Kia czy nie :hmm:

 

Ford nie diler ja nie mam wylaczen. VW/Skoda widze w oficjalnych cennikach wiec to nie diler. Jak to co kila najlepsza :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wujekcybul napisał:

Ford nie diler ja nie mam wylaczen. VW/Skoda widze w oficjalnych cennikach wiec to nie diler. Jak to co kila najlepsza :skromny:

to może daj linka do strony Forda, VW/Skoda gdzie piszą o przedłużaniu gwarancji za 1 zł :ok:

 

To jest chyba oczywiste że Kia jest najlepsza :skromny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wujekcybul napisał:

Ford nie diler ja nie mam wylaczen. 

Przedłużenie do 5 lat/ 50 lub100 kkm (może być więcej lat i km) odbywa się wg programu Ford Protect. Cena takiego przedłużenia dla Fiesty to 230 lub 250 zł. Dealer najwyraźniej wziął na siebie ten koszt -1 zł

Szczegóły tutaj: http://www.ford.pl/Serwis/Gwarancja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale w zeszłym roku przedłużenie gwarancji ponad 2 lata w VW sporo kosztowało i było ograniczone do niezbyt dużych przebiegów :no:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, shapyr napisał:

Przedłużenie do 5 lat/ 50 lub100 kkm (może być więcej lat i km) odbywa się wg programu Ford Protect. Cena takiego przedłużenia dla Fiesty to 230 lub 250 zł. Dealer najwyraźniej wziął na siebie ten koszt -1 zł

Szczegóły tutaj: http://www.ford.pl/Serwis/Gwarancja

:ok: wątpię że będą wszystkie elementy auta objęte gwarancja w dodatkowej płatnej opcji przedłużenia Protect :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, shapyr napisał:

Przedłużenie do 5 lat/ 50 lub100 kkm (może być więcej lat i km) odbywa się wg programu Ford Protect. Cena takiego przedłużenia dla Fiesty to 230 lub 250 zł. Dealer najwyraźniej wziął na siebie ten koszt -1 zł

Szczegóły tutaj: http://www.ford.pl/Serwis/Gwarancja

W praktyce wszedzie to sie da negocjowac. Ja bralem demo i juz to bylo. Narazie dziala belke wymienili w ramach jakiegos tam problemu. 

4 godziny temu, rwIcIk napisał:

Nie wiem jak teraz, ale w zeszłym roku przedłużenie gwarancji ponad 2 lata w VW sporo kosztowało i było ograniczone do niezbyt dużych przebiegów :no:

 

Teraz z ceny samochodu nie schodza ale to dorzucaja normalnie na dwa lata to 800zl przynajmniej jak o Polo rozmawialem.

3 godziny temu, Slawcio napisał:

:ok: wątpię że będą wszystkie elementy auta objęte gwarancja w dodatkowej płatnej opcji przedłużenia Protect :hmm:

Trzeba odroznic przedluzenie gwarancji tak jak to robia firmy niemieckie VAG/Ford od ubezpieczenia np w hondzie czy suzuki. W Suzuki im grzecznie podziekowalem jak zobaczylem OWU. To samo kolega zrobil w Civic. Ale wracajac do tematu wszystkie zacytowane sa i tak lepsze od Kily dlaczego? Bo kila konczy na pierwszym przegladzie. Mnie zawiasy w drzwiach a to roboty sporo lacznie z lakierowaniem wymieniali w 5 roku. Uszczelki tez a teraz by mi podziekowali po roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KYRTAP napisał:

 

Nie najlepsza ale nalatujesz na tą markę jak opętany

Po 7 letniej przygodzie z autem gdzie wszystko sie psulo to raczej wypada. Choc ja mialem gwarancje na 5 lat i w sumie dobrze bo bym z torbami poszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Polarny napisał:

A to szkoda, bo nowy logan jest już za 31 tys. bluetooth, klimatyzacja, tempomat.

Pokaż takiego :phi: bo za 31 tys to będzie miał tylko bt z w/w wyposażenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czachabrava napisał:

 

 

Znajdz mi takiego logana za 31 tys...

 

19 minut temu, sebaso napisał:

Pokaż takiego :phi: bo za 31 tys to będzie miał tylko bt z w/w wyposażenia...

Był jeszcze dzisiaj - cena 30 900, biały.

Teraz faktycznie są 3, ale bez klimatyzacji.

 

EDT: A jednak jest - jak użyłem ogólniejszych filtrów ...

https://www.otomoto.pl/oferta/dacia-logan-1-0-75-km-klima-radio-el-szyb-i-lusterek-najtansze-auto-do-firmy-ID6zDkIn.html#f6e9640414

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wujekcybul napisał:

W praktyce wszedzie to sie da negocjowac. Ja bralem demo i juz to bylo. Narazie dziala belke wymienili w ramach jakiegos tam problemu. 

Teraz z ceny samochodu nie schodza ale to dorzucaja normalnie na dwa lata to 800zl przynajmniej jak o Polo rozmawialem.

Trzeba odroznic przedluzenie gwarancji tak jak to robia firmy niemieckie VAG/Ford od ubezpieczenia np w hondzie czy suzuki. W Suzuki im grzecznie podziekowalem jak zobaczylem OWU. To samo kolega zrobil w Civic. Ale wracajac do tematu wszystkie zacytowane sa i tak lepsze od Kily dlaczego? Bo kila konczy na pierwszym przegladzie. Mnie zawiasy w drzwiach a to roboty sporo lacznie z lakierowaniem wymieniali w 5 roku. Uszczelki tez a teraz by mi podziekowali po roku.

Jaką belkę Ci w Fordzie wymieniali? :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Polarny napisał:

 

Był jeszcze dzisiaj - cena 30 900, biały.

Teraz faktycznie są 3, ale bez klimatyzacji.

 

EDT: A jednak jest - jak użyłem ogólniejszych filtrów ...

https://www.otomoto.pl/oferta/dacia-logan-1-0-75-km-klima-radio-el-szyb-i-lusterek-najtansze-auto-do-firmy-ID6zDkIn.html#f6e9640414

Do zapłaty jest 38tys, nawet jak na firmę weźmiesz i będziesz prowadził kilometrówkę to do zapłaty w pierwszej chwili jest 38 tys. to że później ewentualnie odliczysz VAT nic tu nie zmienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kartonik napisał:

cena netto...

Fakt, to koszmar otomoto. Powinni przyjmować ceny dowolnie brutto/netto a prezentować wedle życzenia. 

Podobnie rzecz ma się z wszelkimi leasingami (rata lub pierwsza wpłata). 

 

Jest jednak Logan z klimatyzacją za 32 600 - brutto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Polarny napisał:

Fakt, to koszmar otomoto. Powinni przyjmować ceny dowolnie brutto/netto a prezentować wedle życzenia. 

Podobnie rzecz ma się z wszelkimi leasingami (rata lub pierwsza wpłata). 

 

Jest jednak Logan z klimatyzacją za 32 600 - brutto. 

Prezentuje, jak dasz wg cen, to nawet netto będzie niżej niż tańsze brutto.

 

Jeżeli faktycznie za tyle będzie do wzięcia to IMO jest to super oferta, :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Polarny napisał:

Fakt, to koszmar otomoto. Powinni przyjmować ceny dowolnie brutto/netto a prezentować wedle życzenia. 

Podobnie rzecz ma się z wszelkimi leasingami (rata lub pierwsza wpłata). 

 

Jest jednak Logan z klimatyzacją za 32 600 - brutto. 

 

 

I znowu masz problemy z czytaniem, w tresci jest wyraznie napisane:

 

"Klimatyzacja manualna ( + 1500,00 pln)
radio CD MP3, Bluetooth®, wejście USB i jack w panelu radia, pilot do sterowania przy kierownicy ( + 940 pln) "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sebaso napisał:

Prezentuje, jak dasz wg cen, to nawet netto będzie niżej niż tańsze brutto.

Ale jednak cena będzie myląca - i do filtra się załapuje też.

1 godzinę temu, czachabrava napisał:

I znowu masz problemy z czytaniem, w tresci jest wyraznie napisane:

 

"Klimatyzacja manualna ( + 1500,00 pln)

Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że masz problem z czytaniem - skoro jest napisane w wyposażeniu "klimatyzacja" i podana cena 32600, to w tej cenie powinna być zawarta klimatyzacja.

Niżej, PO ROZWINIĘCIU opisu, jest faktycznie zastrzeżenie, które w normalnym kraju powinno być zabronione.  Tak samo mogliby napisać "silnik po dopłacie 10000 PLN".

To, że nasze prawo pozwala na tego typu zapisy nie oznacza jeszcze, że nie umiem czytać - po prostu w ogłoszeniu podane są SPRZECZNE informacje. Ja przeczytałem jedną z nich - jednoznaczną - i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Polarny napisał:

 

To, że nasze prawo pozwala na tego typu zapisy nie oznacza jeszcze, że nie umiem czytać - po prostu w ogłoszeniu podane są SPRZECZNE informacje. Ja przeczytałem jedną z nich - jednoznaczną - i tyle.

 

Co nie zmienia faktu, że nie kupisz tego co chcesz za tyle ile wskazałes.

Tak, to nie jest Twoja wina, ale trzeba się nauczyć poruszać w puszczy na jej prawach jeżeli chce się w niej funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To, że nasze prawo pozwala na tego typu zapisy nie oznacza jeszcze, że nie umiem czytać - po prostu w ogłoszeniu podane są SPRZECZNE informacje. Ja przeczytałem jedną z nich - jednoznaczną - i tyle."

 

 

Dokładnie :oki:

Takie ogłoszenia wprowadzające w błąd powinny być usuwane przez Otomoto. Podobnie jak wszystkie "wygwiazdkowane" dopiski, typu "oferta tylko dla posiadaczy max. 5 letnich pojazdów marki ... , którzy oddadzą swój pojazd w rozliczeniu"

A jeśli już sie pojawiają to powinny być traktowane jako wiążąca oferta (drukujesz, idziesz do salonu i żadasz wydania auta w takiej specyfikacji za tą cenę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ZUBERTO napisał:

Co nie zmienia faktu, że nie kupisz tego co chcesz za tyle ile wskazałes.

I ubolewam nad tym.

Podobnie jest na rynku finansowym - to, co mówią, to prawda, pod warunkiem, że jesteś nowym klientem, będziesz wydawał miesięcznie 2 tys. z karty i wpłacisz na lokatę 100 tys.

Oficjalnie w reklamie tego nie przeczytasz. W USA chyba prawo jest takie, że to, co widać na pierwszy rzut oka, jest wiążące i to JEST oferta handlowa w rozumieniu ustawy z dnia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.