Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, marcindzieg napisał(a):

Wystarczające do sprawnego przemieszczania się. Tabelki znajdziesz w necie. I poszukaj SUVa tej wielkości od VAGa z silnikiem 1.0 i porównaj osiągi. Bo o tym rozmawiamy.

Nie wiem ktory rok ten forester. No i do którego vag porównywać 

Jeździłem daaawno temu foresterem, byl bardzo ciasny w środku 

subaru nigdy nie mialem , vag mialem kilka 

Edytowane przez akisel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marcindzieg napisał(a):

No niestety. Choć dla niektórych jest to zaleta.

Tyle że chyba głównie w dostawczakach?

 

Nie, obecne generację osobówek w większości maja jeszcze HDi w ofercie.

Jak wchodzi nowy model to już bez klekota.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, akisel napisał(a):

Nie wiem ktory rok ten forester. No i do którego vag porównywać 

Jeździłem daaawno temu foresterem, byl bardzo ciasny w środku 

subaru nigdy nie mialem , vag mialem kilka 

Forester 2008. A w VAGU nie bardzo jest do czego porównywać. Nie montują silnika 1.0 do większych aut. Bo jest za słaby. Natomiast 2.0 N/A sobie radzi. I o tym jest dyskusja.

 

Co do miejsca w środku to trochę pojęcie względne. Bo nie bardzo wiadomo do czego porównywać. Starsze Forki były rzeczywiście ciasne. Ale w tym moim jest sporo miejsca. W Imprezie jest tyle samo tylko jest niższa. I porównując do np. Forda Focusa jest tam dużo więcej miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, marcindzieg napisał(a):

Dobrze widzę - 20 kzł za biały lakier? Nieźle.

 

To nie sa identyczne auta, wiec te 20kPLN to beda roznice w wyposazeniu.

Jak wejdziesz w szczegoly, to ten bialy ma np wentylowane fotele, a czarny chyba nie.

I to pewnie nie jedyna, ale nie chce mi sie tego analizowac, bo to nie moja polka cenowa ;]

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Elephant napisał(a):

W Audi rabat już tylko 9%. Czyli dobrze wyposażona A6 w grudniu kosztowała 320 a dziś 370 tys. 👀

Być może źle widzę ale większość A6 i aut podobnej klasy to auta służbowe z jakimś pakietem lub bez. W mojej poprzedniej firmie nadal mają grube rabaty na grupowe zakupy premium. Mało osób kupi Audi za 400k więc to może i 600k kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Próbował ktoś ostatnio negocjować jakieś rabaty w Audi? Chce kupić Q7 w konfiguracji za 480kpln i oferują strasznie kiepskie rabaty (6%-7%). Zasłaniają się faktem że Q7 właśnie przechodzi facelift i więcej nie mogą dać... Słabo bo przy takiej kwocie to bym oczekiwał z 20%. A może mam za duże oczekiwania...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rafald napisał(a):

Próbował ktoś ostatnio negocjować jakieś rabaty w Audi? Chce kupić Q7 w konfiguracji za 480kpln i oferują strasznie kiepskie rabaty (6%-7%). Zasłaniają się faktem że Q7 właśnie przechodzi facelift i więcej nie mogą dać... Słabo bo przy takiej kwocie to bym oczekiwał z 20%. A może mam za duże oczekiwania...

Nie ma znaczenia Twoja kwota, bardziej to jakie wsparcie ma dany model. Zazwyczaj nowe modele nie mają dużych rabatów ale 6-7% to i tak słaba oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, rafald napisał(a):

Próbował ktoś ostatnio negocjować jakieś rabaty w Audi? Chce kupić Q7 w konfiguracji za 480kpln i oferują strasznie kiepskie rabaty (6%-7%). Zasłaniają się faktem że Q7 właśnie przechodzi facelift i więcej nie mogą dać... Słabo bo przy takiej kwocie to bym oczekiwał z 20%. A może mam za duże oczekiwania...

q7 w zeszłym roku za wersja podstawowa  mozna było dostac 15-18% rabatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, rafald napisał(a):

Próbował ktoś ostatnio negocjować jakieś rabaty w Audi? Chce kupić Q7 w konfiguracji za 480kpln i oferują strasznie kiepskie rabaty (6%-7%). Zasłaniają się faktem że Q7 właśnie przechodzi facelift i więcej nie mogą dać... Słabo bo przy takiej kwocie to bym oczekiwał z 20%. A może mam za duże oczekiwania...

Ja myślę, że conajmniej 21% powinno dać jak nie dadzą zrob focha i kup x5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, rafald napisał(a):

@wujek szanuje i dziękuje za odpowiedzi ale tylko za te merytoryczne. Focha to mogę strzelić mojej starej, a marki BMW nienawidzę.

 

@deszczowyRoman skąd masz takie informacje o rabatach z ubiegłego roku na poziomie 15-18%? Brzmi ciekawie. 

 

 

 

taka oferta była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Trzeba by porównać łączny koszt z finansowaniem.

Czasem jest większy rabat, ale droższy leasing i wychodzi na to samo ;)


 

Spokojnie, dostałem Cynka i braliśmy z marszu bo była mega oferta ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja chyba jakiś leszcz jestem... wysłałem zapytanie do 9 różnych salonów w Audi (jak Polska długa i szeroka) i większość daje 6%. max co dostałem to 8%. ale zgadzam się że pewnie jakbym brał samochód w leasing to pewnie dostałbym więcej bo salon odebrałby sobie część rabatu w postaci % leasingu. no cóż negocjuje dalej, dam znać na czym się zamknęło ale nie sądze że mi się uda osiągnąć jakiś spektakularny wynik... 😑 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rafald napisał(a):

no to ja chyba jakiś leszcz jestem... wysłałem zapytanie do 9 różnych salonów w Audi (jak Polska długa i szeroka) i większość daje 6%. max co dostałem to 8%. ale zgadzam się że pewnie jakbym brał samochód w leasing to pewnie dostałbym więcej bo salon odebrałby sobie część rabatu w postaci % leasingu. no cóż negocjuje dalej, dam znać na czym się zamknęło ale nie sądze że mi się uda osiągnąć jakiś spektakularny wynik... 😑 

Ostatnio (w styczniu) na A4 dostałem wstępnie 19% rabatu, nie ciągnąłem tematu, bo wybrałem inny wóz. Ale podpiąłem się pod firmę moją, która kilka aut już kupiła (zresztą wtedy z rabatem 25%). Nie wiem, czy to ma jakieś przełożenie na Q7.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kadu napisał(a):

W Audi rabaty zależą od modelu, a czasem nawet w ramach jednego modelu konkretne wersje silnikowe mają wyższe rabaty niż pozostałe.

 

 Nawet różne pakiety wyposażenia mają znaczenie. Tak było w grudniu na A6 40tdi z pakietami S-Line był rabat 20%. Bez S-Line rabat bodajże 14%.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
7 godzin temu, Kiwal napisał(a):

MIal ktos stycznosc z Audi czy BMW ostatnio?

Jak tam u nich z rabatami na A6 czy 5tke?

 

 

Jestem w trakcie finalizacji zamowienia A6 - 21% dla silnika 40tdi quattro i sporo dodatkow. W 3-4 innych sprawdzałem i dawali 20 lub 21 przy ich leasingu.

Mają ponownie Business Edition, dodatkowo gwarancja wydłużona do 4lat\120tys.

Myślałem też nad X4, mam ofertę na 11%.

Wiem że na 5-ke ale tylko w jednej osi mają jaką promocje i bodajze 18% dają. Dzwonił handlowiec akurat i mu mowilem że decyduje się na A6 i tak zaproponował. Ale niestety przy napędzie 4x4 już tyle nie dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bergerac napisał(a):

rynek leży, mocne rabaty wrócił :ok: 

 

Te dane raczej nie potwierdzaja zalamania sprzedazy ;)

https://www.samar.pl/__/3/3.a/120412/3.sc/11/Rejestracje-samochodów-klasy-premium---rekordowy-marzec-.html?locale=pl_PL

PS. Nie wiem co robi Tesla w tym zestawieniu ;]

 

Edytowane przez Maciej__
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maciej__ napisał(a):

pogadaj z kilkoma dealerami, sam zobaczysz, że naprawdę dobre oferty można na premium wynegocjować (mówię o Audi i BWM, Mercedes nie wiem).

 

27 minut temu, Maciej__ napisał(a):

PS. Nie wiem co robi Tesla w tym zestawieniu ;]

Przecież Tesla 3 to auto premium, segmentu D :hehe: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bergerac napisał(a):

pogadaj z kilkoma dealerami, sam zobaczysz, że naprawdę dobre oferty można na premium wynegocjować (mówię o Audi i BWM, Mercedes nie wiem).

 

Samochody w cenie kawalerki to nie moja bajka ;)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.