Skocz do zawartości

Jak usunąć naklejki z auta ?


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, PawelWaw napisał(a):

Nowe auto ma na klapie przyklejone naklejki dilera. Ciężko to schodzi. Jakieś pomysły?

Zawsze po taxi zmywalem benzyną ekstrakcyjna ale temperatura musi byc wiosenna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PawelWaw napisał(a):

Nowe auto ma na klapie przyklejone naklejki dilera. Ciężko to schodzi. Jakieś pomysły?

 

Kiedyś musiałem usunąć okleinę z dachu auta ... jedyne co w miarę szybko i bez uszkodzeń dało radę to  krazek do usuwania naklejek  

 

w moim przyadku okleina była już spękana od słońca i nie szło tego oderwać od lakieru ( schodziło pod paznokciem ale w końcu mi paznokci brakło ;] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobra jakościowa naklejka to usuniecie jej to koszmar, kupiłem kiedyś auto firmowe całe oklejone łącznie z szybami, zamówiłem mobilną parę i zeszło się z 8 godzin + 5 L nitro, tak nitro niczym innym nie chciał zejść klej po wyklejankach, lakier sie nie rozpuścił :skromny:, ale mała naklejka to może zejść od tłuszczu lub krążka gumowego

p.s.

auto było z roku 2000 to i wtedy może były jeszcze lepsze lakiery

Edytowane przez Waldek40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PawelWaw napisał(a):

Nowe auto ma na klapie przyklejone naklejki dilera. Ciężko to schodzi. Jakieś pomysły?

jak kupowałem kiedyś fiata to kazałem im żeby ich wszystkie naklejki były zdjęte ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, PawelWaw napisał(a):

Nowe auto ma na klapie przyklejone naklejki dilera. Ciężko to schodzi. Jakieś pomysły?

Opalarką z wyczuciem. U mnie w pracy się robi takie rzeczy i to jest najlepsza metoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2023 o 21:20, PawelWaw napisał(a):

Nowe auto ma na klapie przyklejone naklejki dilera. Ciężko to schodzi. Jakieś pomysły?

co tak autami żonglujesz? Pochwal się samochodem a nie o usuwanie naklejek pytasz ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z nitro byłbym ostrożny, widziałem efekty na lakierze, skończyło się powtórnym malowaniem elementów. Lakier fabryczny.

Opalarka, krążki gumowe, preparaty do usuwania naklejek, rozpuszczalniki ogólnego zastosowania raczej bym sobie darował.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, r1sender napisał(a):

Z nitro byłbym ostrożny, widziałem efekty na lakierze, skończyło się powtórnym malowaniem elementów. Lakier fabryczny.

Opalarka, krążki gumowe, preparaty do usuwania naklejek, rozpuszczalniki ogólnego zastosowania raczej bym sobie darował.

 

w ten weekend bede walczyl

mam ten siuwaks label remover + ukradne zonie suszarke ;l

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zwierzchnik kupił ostatnio auto, którym jeździł wcześniej w firmie, do zmywania naklejek pojechał do profesjonalnej firmy, nie pytałem co to za firma, ale fachowcowi zajęło to 2 godziny, także nie jest to takie chop siup.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.03.2023 o 21:36, PawelWaw napisał(a):

BTW jakby ktoś chciał w wawie tego pożyczyć to pisać bo mi się to już nie przyda raczej a praktycznie została cała butelka.

nie zostaly slady, w postaci bardziej blyszczacego lakieru pod naklejkami ?

skoro ty pozyczasz WD to ja, z racji miesiaca wolnego, pozycze ci pady i pasty polerskie :)

zrobisz sobie tak :

-4663752335016558613(1).jpg.ee751fe6c971c8c93123a775e825c738.jpg

:skromny:

Edytowane przez QuickArti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, QuickArti napisał(a):

nie zostaly slady, w postaci bardziej blyszczacego lakieru pod naklejkami ?

skoro ty pozyczasz WD to ja, z racji miesiaca wolnego, pozycze ci pady i pasty polerskie :)

zrobisz sobie tak :

-4663752335016558613(1).jpg.ee751fe6c971c8c93123a775e825c738.jpg

:skromny:

 

Hgw...

Pojadę na myjnie to zobaczymy :jem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewasz sobie suszarką aż się zrobią miękkie i ściągasz. Później w wersji bogatszej jakimś tar and glue remover a w wersji biedniejszej benzyną zmywasz resztki kleju.

Jeśli naklejki dłużej były na aucie to pod nimi nie ma rys od mycia a poza nimi są - przez co będzie widać ślad po naklejkach. Wtedy polerka miękkim padem i pasta wykańczającą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Vadero napisał(a):

Podgrzewasz sobie suszarką aż się zrobią miękkie i ściągasz. Później w wersji bogatszej jakimś tar and glue remover a w wersji biedniejszej benzyną zmywasz resztki kleju.

Jeśli naklejki dłużej były na aucie to pod nimi nie ma rys od mycia a poza nimi są - przez co będzie widać ślad po naklejkach. Wtedy polerka miękkim padem i pasta wykańczającą. 

 

Naklejki już zdjęte. Były tam kilka tygodni tylko od nowości. Nie zdarzyłem od tego czasu na myjnie pojechać i teraz nawet już brud to pokrył i się nie różni ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.