Skocz do zawartości

Jakieś nowości na S7 ? Wawa gdansk


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, PawelWaw napisał(a):

Nowe piękne ladowareczki ? Ostatnio jechałem pół roku temu i planowanie trasy zajęło 4 dni, ciekawe czy się poprawiło :jem:

Niestety w ramach końca e-bajki jest tylko gorzej i mniej, a co gorsza Lucyferowe widmo braku zasilania powoduje, że w tych co zostały, prądu brak 😌

#zostanwdomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

 

dadza rade zebym na sylwestra przetestowal super szybkie ladowanie ? ;]

 

Niestety Tesla + ionity != szybkie ładowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2023 o 15:19, HelixSv napisał(a):

 

Będzie siedział ktoś z tyłu o wzroście >150cm? ;]

W 5 chłopa jechaliśmy trasę 2x1200 km. Zagorzali spalinowcy błagali i wyczekiwali postojów co te 200-250 km 😁

  • Kocham 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mrBEAN napisał(a):

W 5 chłopa jechaliśmy trasę 2x1200 km. Zagorzali spalinowcy błagali i wyczekiwali postojów co te 200-250 km 😁

 

Miałem kiedyś sytuację podobną, ale nie wiem czy aż tak złą ;]

Jeździłem Punto 2, wersja 3D (HGT, więc dodatkowo twardo).

Służbowo czasem musiałem jechać do Wrocławia z Wawy, więc dawałem info na blablacar, że kogoś mogę podrzucić, wtedy mi się za paliwo zwracało (firma nie zwracała).

I tak, pierwszy raz wziąłem jednego pasażera, później dwóch...

Raz tak ludzie dzwonili, a ja byłem tak zajęty w robocie że nie ponotowałem kto już zaklepał miejscówkę.

Wiozłem zatem czterech pasażerów (plus ja kierowca jako piąty), a wszyscy mieli jakieś walizki ;]

Auto dobijało kołem o blotniki z tyłu nawet na najmniejszym zafalowaniu jezdni, wtedy oczywiście S8 nie było. ;]

Ci z tyłu to mieli miejsca mniej niż możesz sobie wyobrazić ;]

W gratisie ich porozwoziłem po miejscach docelowych w Wawie ;] Chociaż nie wiem czy to była nagroda, w końcu dłużej musieli tam siedzieć.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kravitz napisał(a):

 

Miałem kiedyś sytuację podobną, ale nie wiem czy aż tak złą ;]

Jeździłem Punto 2, wersja 3D (HGT, więc dodatkowo twardo).

Służbowo czasem musiałem jechać do Wrocławia z Wawy, więc dawałem info na blablacar, że kogoś mogę podrzucić, wtedy mi się za paliwo zwracało (firma nie zwracała).

I tak, pierwszy raz wziąłem jednego pasażera, później dwóch...

Raz tak ludzie dzwonili, a ja byłem tak zajęty w robocie że nie ponotowałem kto już zaklepał miejscówkę.

Wiozłem zatem czterech pasażerów (plus ja kierowca jako piąty), a wszyscy mieli jakieś walizki ;]

Auto dobijało kołem o blotniki z tyłu nawet na najmniejszym zafalowaniu jezdni, wtedy oczywiście S8 nie było. ;]

Ci z tyłu to mieli miejsca mniej niż możesz sobie wyobrazić ;]

W gratisie ich porozwoziłem po miejscach docelowych w Wawie ;] Chociaż nie wiem czy to była nagroda, w końcu dłużej musieli tam siedzieć.

Dojechali? Dojechali 😁

Moi też 😅😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.12.2023 o 10:11, PawelWaw napisał:

Nowe piękne ladowareczki ? Ostatnio jechałem pół roku temu i planowanie trasy zajęło 4 dni, ciekawe czy się poprawiło :jem:

w sumie jest znośnie, z wczoraj, standardowe przystanki:

GDN - WAW:

1. MOP Olsztynek - siku, tam ładowarka Orlenu jakieś 50kW daje to te kilka % se może pokapać ;]

2. Mława GW

 

WAW - GDN:

1. SuC Ząbki

2. MOP Ostróda KFC GW - siku

 

żółte to ładowanie, z Gdańska ino wyjeżdżając liczę 100% SoC, wall connector się jednak przydaje ;)Zrzut ekranu 2024-01-11 o 08.51.59.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, szastan napisał(a):

w sumie jest znośnie, z wczoraj, standardowe przystanki:

GDN - WAW:

1. MOP Olsztynek - siku, tam ładowarka Orlenu jakieś 50kW daje to te kilka % se może pokapać ;]

2. Mława GW

 

WAW - GDN:

1. SuC Ząbki

2. MOP Ostróda KFC GW - siku

 

żółte to ładowanie, z Gdańska ino wyjeżdżając liczę 100% SoC, wall connector się jednak przydaje ;)Zrzut ekranu 2024-01-11 o 08.51.59.png

 

 

Ja ostatnio jechałem Gdynia-Warszawa przez SC Ciechocinek. Nie musiałem korzystać z Orlenu czy GW. 

 

Screenshot_20240111_091917_Maps.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Ja ostatnio jechałem Gdynia-Warszawa przez SC Ciechocinek. Nie musiałem korzystać z Orlenu czy GW. 
 
Screenshot_20240111_091917_Maps.jpg.aa328fc629bc5ec6f37242764d7582d7.jpg

Do tej pory byłem przekonany że S7 nie biegnie przez Ciechocinek 🫣


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 1
  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.01.2024 o 09:20, HelixSv napisał(a):

 

 

Ja ostatnio jechałem Gdynia-Warszawa przez SC Ciechocinek. Nie musiałem korzystać z Orlenu czy GW. 

 

Tygodniowy turnus w sanatorium to idealna okazja, zeby podladowac i dalej w droge ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Tygodniowy turnus w sanatorium to idealna okazja, zeby podladowac i dalej w droge ;]

 

 

Prawda, trochę posiedziałem. Ze 30 minut. 

Tesla nie nagrzała baterii, bo nie wiedziała, gdzie jest. Nawigacja zgłupiała po zjechaniu z promu w Gdynii.

Postukałem w ekran i naprawiłem. 

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2023 o 11:19, zinger napisał(a):

Pytani czy beda czynne. W Krk postawili po jednym z lidlow gdzie zakupy robie i juz z pol roku tak stoi zaklejona.

No i w końcu uruchomili. Wczoraj zajechalem i się za darmoszke podladlowalem podczas zakupów z 71 do 92% w 38min. Pierwszy raz odkad mam ev, zajebiste uczucie :serducha:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zinger napisał(a):

No i w końcu uruchomili. Wczoraj zajechalem i się za darmoszke podladlowalem podczas zakupów z 71 do 92% w 38min. Pierwszy raz odkad mam ev, zajebiste uczucie :serducha:

 

za darmo to pewnie prad daja drugiej kategorii, ja bym sie tak nie cieszyl :jem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelWaw napisał(a):

 

za darmo to pewnie prad daja drugiej kategorii, ja bym sie tak nie cieszyl :jem:

Pewnie przez to ubodzy ludzie nie mogli TV Republika oglądać ! Skandal ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.01.2024 o 13:40, zinger napisał(a):

No i w końcu uruchomili. Wczoraj zajechalem i się za darmoszke podladlowalem podczas zakupów z 71 do 92% w 38min. Pierwszy raz odkad mam ev, zajebiste uczucie :serducha:

Podjechałem pod Lidla - cyk, super pusto podładuję się. I …. Bo ładowarka już 3-4 miesiące nie działa.  

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, prebek napisał(a):

Podjechałem pod Lidla - cyk, super pusto podładuję się. I …. Bo ładowarka już 3-4 miesiące nie działa.  

Ja wczoraj znowu na 100km darmowego prądu łyknąłem przy okazji zakupów :palacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.