Skocz do zawartości

Nowe BMW 5 się nie sprzedaje ?


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze z czekałem z zainteresowaniem na nowy model . Nawet jeżeli nie kupić to aby popatrzeć jak to kolejne 5 jest fajniejsze od poprzednika . Serie e,f,g były piękne. 

 

Natomiast dzisiejsza 5 , tablet w środku,  zerwanie z klasyczną linią nadwozia ... i mamy nowe 5 którego kompletnie nie widać na ulicach .

 

Jednak cały czas przyglądam oferty i widzę ciekawy trend cenowy.  Otóż  to nowe 5 możemy już kupić za 230 tys. 

 

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-5-bmw-serii-5-dla-twojej-firmy-z-3-letnia-gwarancja-na-200-tys-km-ID6G7hCh.html?utm_source=rtbhouse&utm_medium=display&utm_campaign=motors-cars-[pl]-rgdn-target-cpa-cvr-poland-ih-rtb-[m]&utm_content=300x250BMW+Seria+5+520i+mHEV&utm_term=dcpc-sev-1709532251789&rtbhc=xT2riscMVeOTgal9O6dEbgoXFyKGUf2hk0PV06MMghA.6119139121.1709532251789

 

Świadczy to , że jednak chyba sporo ludzi myslisz podobnie o nowym 5 ... po prostu auto się nie sprzedaje .

 

Za 230 kupujemy lepiej wyposażone 318i a tutaj już można w tej cenie również zamówić 520i ... ciekawe .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochody z tego segmentu to głównie połykacze kilometrów na autostradach. Ciężko mi sobie wyobrazić, że przy obecnych zasięgach i infrastrukturze elektryk mógłby być dla nich realną alternatywą. Co innego jechać kilka razy w roku nad morze/na narty i pisać relację z tego na forum, a co innego jeździć trasy 600-1000km kilka razy w miesiącu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile stary jeszcze był ciekawy tak ten jest ulepem jakby na siłę go chcieli odmłodzić. Zgodnie z trendem wciśnięty do środka tablet z nowej astry którego ludzie nie lubią, tył zerżnięty z Camry. Gdzieś te proporcje z kołami im sie rozjechały bo to co jest na tych zdjęciach nie pasuje do siebie.

Co nie znaczy że nie jest z zewnątrz ładny, nawet bardzo ładny

 

Tylko szkoda że kojaży się z młodymi gniewnymi, policją i większość arabów we francji tym jeździ (zsłyszana opinia ale zadziwiająco prawdziwa). Magia "Bóg Mnie Wybrał" już nie zadziała, niedawno był temat jak pisałem jakie współpracownik z pracy miał przebije z "Będziesz Miał Wydatki" 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin79 napisał(a):

Zawsze z czekałem z zainteresowaniem na nowy model . Nawet jeżeli nie kupić to aby popatrzeć jak to kolejne 5 jest fajniejsze od poprzednika . Serie e,f,g były piękne. 

 

Natomiast dzisiejsza 5 , tablet w środku,  zerwanie z klasyczną linią nadwozia ... i mamy nowe 5 którego kompletnie nie widać na ulicach .

 

Jednak cały czas przyglądam oferty i widzę ciekawy trend cenowy.  Otóż  to nowe 5 możemy już kupić za 230 tys. 

 

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-5-bmw-serii-5-dla-twojej-firmy-z-3-letnia-gwarancja-na-200-tys-km-ID6G7hCh.html?utm_source=rtbhouse&utm_medium=display&utm_campaign=motors-cars-[pl]-rgdn-target-cpa-cvr-poland-ih-rtb-[m]&utm_content=300x250BMW+Seria+5+520i+mHEV&utm_term=dcpc-sev-1709532251789&rtbhc=xT2riscMVeOTgal9O6dEbgoXFyKGUf2hk0PV06MMghA.6119139121.1709532251789

 

Świadczy to , że jednak chyba sporo ludzi myslisz podobnie o nowym 5 ... po prostu auto się nie sprzedaje .

 

Za 230 kupujemy lepiej wyposażone 318i a tutaj już można w tej cenie również zamówić 520i ... ciekawe .

 

No nie wiem, w mojej okolicy już kilka jeździ. Poznaję po świecącym grillu.

;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin79 napisał(a):

Zawsze z czekałem z zainteresowaniem na nowy model . Nawet jeżeli nie kupić to aby popatrzeć jak to kolejne 5 jest fajniejsze od poprzednika . Serie e,f,g były piękne. 

 

Natomiast dzisiejsza 5 , tablet w środku,  zerwanie z klasyczną linią nadwozia ... i mamy nowe 5 którego kompletnie nie widać na ulicach .

 

Jednak cały czas przyglądam oferty i widzę ciekawy trend cenowy.  Otóż  to nowe 5 możemy już kupić za 230 tys. 

 

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-5-bmw-serii-5-dla-twojej-firmy-z-3-letnia-gwarancja-na-200-tys-km-ID6G7hCh.html?utm_source=rtbhouse&utm_medium=display&utm_campaign=motors-cars-[pl]-rgdn-target-cpa-cvr-poland-ih-rtb-[m]&utm_content=300x250BMW+Seria+5+520i+mHEV&utm_term=dcpc-sev-1709532251789&rtbhc=xT2riscMVeOTgal9O6dEbgoXFyKGUf2hk0PV06MMghA.6119139121.1709532251789

 

Świadczy to , że jednak chyba sporo ludzi myslisz podobnie o nowym 5 ... po prostu auto się nie sprzedaje .

 

Za 230 kupujemy lepiej wyposażone 318i a tutaj już można w tej cenie również zamówić 520i ... ciekawe .

Według tego co podlinkowałes, nie 230 a 234900

katalogowo zaczyna sie od 255, wiec raptem 6% rabatu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kadu napisał(a):

Samochody z tego segmentu to głównie połykacze kilometrów na autostradach. Ciężko mi sobie wyobrazić, że przy obecnych zasięgach i infrastrukturze elektryk mógłby być dla nich realną alternatywą. Co innego jechać kilka razy w roku nad morze/na narty i pisać relację z tego na forum, a co innego jeździć trasy 600-1000km kilka razy w miesiącu.

Od pandemii zmienił się model pracy. Teraz większość rzeczy załatwia się online. Poza tym to jest duże auto z raptem 200KM pewnie wyposażenie też kiepskie. Idealnie nadaje się na służbówkę ale pewnie manager wybierze nowe GLC albo X3 zamiast 5ki. Mysle ze to juz ostatnia generacja na starym kontynencie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wujek napisał(a):

Od pandemii zmienił się model pracy. Teraz większość rzeczy załatwia się online. Poza tym to jest duże auto z raptem 200KM pewnie wyposażenie też kiepskie. Idealnie nadaje się na służbówkę ale pewnie manager wybierze nowe GLC albo X3 zamiast 5ki. Mysle ze to juz ostatnia generacja na starym kontynencie. 

Milem x3 przez 2 msce . Przeciez to jest auto dla kobiety,  nie wiem jaki szanujący się manager woli jeździć takim autem od klasycznej 5tki 🤣

 

Chyba taki z kolorowych mokrych snów z placu zbawiciela 🥰🥰

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcin79 napisał(a):

Milem x3 przez 2 msce . Przeciez to jest auto dla kobiety,  nie wiem jaki szanujący się manager woli jeździć takim autem od klasycznej 5tki 🤣

Chyba taki z kolorowych mokrych snów z placu zbawiciela 🥰🥰

 

Jeździłem X3, jeździłem serią 5. To X3 jest bardzo fajne i uniwersalne ale seria 5 nieporównywalnie bardziej pasuje do użytku w pracy. No, chyba że firma słabo płaci i nie stać Cię na drugie auto do wyjazdów z rodziną na wakacje lub jesteś z tych co nie potrafią jeździć inaczej niż służbowym a z firmy wynoszą nawet papier toaletowy.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże rabaty są na podstawowy silnik bez Xdrive - ponoć w walce o obniżenie średniej emisji spalin przez markę.

 

Inna sprawa, że dotychczasowi użytkownicy 5 dostrzegają w pewnych kwestiach regres co do tego co oferuje nowy model. Brak części wyposażenia komfortowego, poczucie mniejszej "mięsistości" auta a bardziej takiego plastikowego, brak części mocniejszych silników. Ogólnie odczucia, że to auto jest w pewnych kwestiach "tańsze" od poprzedniego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Harp napisał(a):

Duże rabaty są na podstawowy silnik bez Xdrive - ponoć w walce o obniżenie średniej emisji spalin przez markę.

 

Inna sprawa, że dotychczasowi użytkownicy 5 dostrzegają w pewnych kwestiach regres co do tego co oferuje nowy model. Brak części wyposażenia komfortowego, poczucie mniejszej "mięsistości" auta a bardziej takiego plastikowego, brak części mocniejszych silników. Ogólnie odczucia, że to auto jest w pewnych kwestiach "tańsze" od poprzedniego.

 

G30 jest o wiele lepiej wykonana . 

W nowej to nawet przyciski od otwierania drzwi wywołują dyskomfort bo trzeba mocno przyciskac aby zadziałały  ;) ... i jest o wiele wiecej takich "smaczków" jeszcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ccLot napisał(a):

Brak swiatel laserowych. Ale to nie dotyczy tylko 5, ale wszystkich nowych modeli.

 

Lasery to raczej ślepa uliczka rozwoju motoryzacji. Matrycowe LEDy nie są gorsze (a pod pewnymi względami lepsze), a są tańsze i mniej skomplikowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi daje teraz duże rabaty i z tego co mówił znajomy z firmy organizującej wynajem dlugoterminowy to w cenie Octavii można mieć A4. Auto niby mniejsze, ale prestyż jest. Kumpel niedawno kupił też A3 1.5 TSI DSG za 130 000zł. Mój szef stwierdził, że bardziej niż 5 opłaca mu się A6... Może to też ma wpływ?

Edytowane przez OPAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie się nie dziwię. Teraz to chyba najlepszy wybór w tej klasie. Po zabawie z konfiguratorem, nowa 5 wydaje się dużo lepszą opcją niż nowa E-klasa (dostępne wyposażenie/cena). A6 C8 to już dzisiaj trochę muzeum, opłacało się je kupować jak jeszcze było na nie 20-21% rabatu.

 

 

Edytowane przez kadu
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Danielpoz. napisał(a):

Kiedyś podstawowym silnikiem w 5 był 2.0 i 2.5 odpowiednie 150 i 192konie. Z tym że to było ponad 30 lat temu.😆

 

Dziś 190 no i dziwimy się że nikt tego nie chce🤣

 

Fajnie, tyle że E34 (to te roczniki) ważył 1360 kg z silnikiem 2.0, a obecna 5 waży 2100 z silnikiem 190 KM, więc osiągi tej nowej niekoniecznie są lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wladmar napisał(a):

 

Fajnie, tyle że E34 (to te roczniki) ważył 1360 kg z silnikiem 2.0, a obecna 5 waży 2100 z silnikiem 190 KM, więc osiągi tej nowej niekoniecznie są lepsze. 

A kto pisał że lepsze?

 

Raczej marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Danielpoz. napisał(a):

A kto pisał że lepsze?

 

Raczej marne.

 

30 lat temu 150 KM w samochodzie to był szał. 10 sekund do 100 km/h miały drogie samochody, powszechnie uważane za sportowe czy luksusowe. Czasy się zmieniły, 150 KM ma byle Dacia czy tam inna Skoda, a rodzinny dupowóz mający 10 sekund do setki "nie jedzie".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wladmar napisał(a):

 

30 lat temu 150 KM w samochodzie to był szał. 10 sekund do 100 km/h miały drogie samochody, powszechnie uważane za sportowe czy luksusowe. Czasy się zmieniły, 150 KM ma byle Dacia czy tam inna Skoda, a rodzinny dupowóz mający 10 sekund do setki "nie jedzie".  

Nie przesadzaj. Laguna V6 w 1996 miała 7.7 do setki. A to żaden drogi ani luksusowy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wladmar napisał(a):

 

30 lat temu 150 KM w samochodzie to był szał. 10 sekund do 100 km/h miały drogie samochody, powszechnie uważane za sportowe czy luksusowe. Czasy się zmieniły, 150 KM ma byle Dacia czy tam inna Skoda, a rodzinny dupowóz mający 10 sekund do setki "nie jedzie".  

 

Tylko, ze nowa 5-ka w podstawowej wersji ma osiagi na poziomie 8.1 s do 100-ki.

E34 mialo w podstawie 1,8 115KM i osiagi na poziomie Skody Fabii (12,5s do 100ki) :hehe:

Taka to byla kiedys cudowna motoryzacja ;]

 

https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/bmw/seria-5/e34/sedan/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Tylko, ze nowa 5-ka w podstawowej wersji ma osiagi na poziomie 8.1 s do 100-ki.

E34 mialo w podstawie 1,8 115KM i osiagi na poziomie Skody Fabii (12,5s do 100ki) :hehe:

Taka to byla kiedys cudowna motoryzacja ;]

 

https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/bmw/seria-5/e34/sedan/

 

Ja wiem co tam było w podstawie, mówiliśmy o tych mocniejszych jednostkach. I nadal 30 lat temu 12.5 do setki to był bardzo, bardzo niezły wynik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Tylko, ze nowa 5-ka w podstawowej wersji ma osiagi na poziomie 8.1 s do 100-ki.

E34 mialo w podstawie 1,8 115KM i osiagi na poziomie Skody Fabii (12,5s do 100ki) :hehe:

Taka to byla kiedys cudowna motoryzacja ;]

 

https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/bmw/seria-5/e34/sedan/

1.8 to nie był podstawowy silnik a budżetowy/ekonomiczny. Podstawa to były 2.0 i 2.5 litra. 150 i 192 konie. Ponad 30 lat temu😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Danielpoz. napisał(a):

1.8 to nie był podstawowy silnik a budżetowy/ekonomiczny. Podstawa to były 2.0 i 2.5 litra. 150 i 192 konie. Ponad 30 lat temu😏

 

I oba miały osiągi dużo gorsze niż obecnie najsłabszy silnik w gamie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcindzieg napisał(a):

Nie przesadzaj. Laguna V6 w 1996 miała 7.7 do setki. A to żaden drogi ani luksusowy samochód.

 

No ale ile było tych Lagun z V6 na ulicach? Teraz byle biała Octavia przedstawiciela handlowego ma podobne osiągi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wladmar napisał(a):

 

W okolicach 8-9 sekund spokojnie. I nie trzeba do tego mieć V6. 

To dalej 1-2 sek różnicy. I 30 lat techniki. Tamten się rozpędzał do 235 km/h. A przypominam Ci że całkiem niedawno jeździłeś 3-cylindrową Fabią z dieslem, która otrzepywała się sama ze śniegu i przyspieszała jak Matiz.

Teraz PH jeżdżą 1.0 a one raczej demonami prędkości i przyspieszenia nie są.

Edytowane przez marcindzieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, wladmar napisał(a):

 

W okolicach 8-9 sekund spokojnie. I nie trzeba do tego mieć V6. 

 

Ale nadal lepiej jedzie się z tym V6.

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, marcindzieg napisał(a):

To dalej 1-2 sek różnicy. I 30 lat techniki. Tamten się rozpędzał do 235 km/h. A przypominam Ci że całkiem niedawno jeździłeś 3-cylindrową Fabią z dieslem, która otrzepywała się sama ze śniegu i przyspieszała jak Matiz.

Teraz PH jeżdżą 1.0 a one raczej demonami prędkości i przyspieszenia nie są.

 

Rzecz w tym, że technicznie możliwe jest obecnie zrobienie bardzo szybkich aut nie tylko elektrycznych ale również spalinowych. Nie robi się tego, bo to bez sensu po prostu. Osiągi rzędu 8-10s przyspieszenia do 100km/h i prędkość maksymalna rzędu 180km/h w zupełności wystarczą do bardzo sprawnego przemieszczania się. A w przypadku aut szybszych problemem staje się zawieszenie, hamulce czy opony co bez sensu podnosi tylko koszty. Te 30 lat techniki poszło w efektywność napędu zamiast gonić za osiągami. Jestem przekonany, że producentom aut elektrycznych też się to w końcu znudzi i poza sportowymi wersjami za worek kasy będą też całkiem normalne, wcale nie zachwycające osiągami. Co zresztą już się dzieje.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wladmar napisał(a):

 

Na pewno nie finansowo. 

 

No, to jest oczywiste. Finansowo to chyba żadnym Renault jazda się nie spina.

;]

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Danielpoz. napisał(a):

To powód do dumy po ponad 30 latach👍

 

8.1s vs 8.6s

 

Przepaść🤣

 

190KM to 190KM tak samo 30 lat temu jak i teraz, gdybys uwazal na fizyce to bys nie byl zdziwiony, ze osiagi na papierze sa podobne...

2,5 w E34 to byl model z gornej polowy cennika, obecnie lepsze osiagi ma najtanszy model z gamy.

Dodatkowo pewnie pali kilka litrow na 100-ke mniej przy duzo wiekszej masie i wyposazeniu.

 

Edytowane przez Maciej__
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 07:09, Marcin79 napisał(a):

Zawsze z czekałem z zainteresowaniem na nowy model . Nawet jeżeli nie kupić to aby popatrzeć jak to kolejne 5 jest fajniejsze od poprzednika . Serie e,f,g były piękne. 

 

Natomiast dzisiejsza 5 , tablet w środku,  zerwanie z klasyczną linią nadwozia ... i mamy nowe 5 którego kompletnie nie widać na ulicach .

 

Jednak cały czas przyglądam oferty i widzę ciekawy trend cenowy.  Otóż  to nowe 5 możemy już kupić za 230 tys. 

 

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-seria-5-bmw-serii-5-dla-twojej-firmy-z-3-letnia-gwarancja-na-200-tys-km-ID6G7hCh.html?utm_source=rtbhouse&utm_medium=display&utm_campaign=motors-cars-[pl]-rgdn-target-cpa-cvr-poland-ih-rtb-[m]&utm_content=300x250BMW+Seria+5+520i+mHEV&utm_term=dcpc-sev-1709532251789&rtbhc=xT2riscMVeOTgal9O6dEbgoXFyKGUf2hk0PV06MMghA.6119139121.1709532251789

 

Świadczy to , że jednak chyba sporo ludzi myslisz podobnie o nowym 5 ... po prostu auto się nie sprzedaje .

 

Za 230 kupujemy lepiej wyposażone 318i a tutaj już można w tej cenie również zamówić 520i ... ciekawe .

 

Nie podoba mi się wcale, nie wydał bym i raczej nie wydam na to kasy.

Już G30 jest dla mnie zbyt nowoczesna, deska tabletowa :chory: (wolał bym okrągłe zegary), itp, ale jeszcze wystarczająco dla mnie "konserwatywna". Aktualna 5tka kojarzy mi się z tabletem na kołach, a przeciągnięty od lewej do prawej ekran to już jakaś makabra. Ehh, starzeję się ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Znajomy z salonu BMW twierdzi, że nowa piatka sprzedaje się bardzo dobrze.

 

Co ciekawe, sporo jest zamowien nowej X2 w wersji 35i

Nie dziwię się w końcu wsadzili dobry automat. Choć nadal osiągi nie są powalające. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał(a):

 

190KM to 190KM tak samo 30 lat temu jak i teraz, gdybys uwazal na fizyce to bys nie byl zdziwiony, ze osiagi na papierze sa podobne...

2,5 w E34 to byl model z gornej polowy cennika, obecnie lepsze osiagi ma najtanszy model z gamy.

Dodatkowo pewnie pali kilka litrow na 100-ke mniej przy duzo wiekszej masie i wyposazeniu.

 

No sam przyznajesz mi rację z tą fizyką😁

 

2.5 był raczej tym z dolnej listy. Góra to 3.0 v8, 4.0v8 i m5😎 2.0 i 2.5 to te dla plebsu😏 a 1.8 nie wiem dla kogo🤣

 Ja jestem daleki od jarania się starymi gratami. Uważam że nowe auta biją na głowę auta 10 czy 20 letnie a co dopiero z lat 80. Sam mam B6 z 2005r tak dla przyjemności ale to są lata świetlne do nowych modeli. Grat to grat👍

 

Ja na pewno nie porównuję 1 do 1😏

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ryb napisał(a):

Rzecz w tym, że technicznie możliwe jest obecnie zrobienie bardzo szybkich aut nie tylko elektrycznych ale również spalinowych.

Ale ja się zgadzam. Tylko dalej nie jest to tańsze niż 30 lat temu. Piszemy oczywiście o nowych.

 

Cytat

A w przypadku aut szybszych problemem staje się zawieszenie, hamulce czy opony co bez sensu podnosi tylko koszty.

Dokładnie o to chodzi. To nie jest tania a co za tym idzie powszechna zabawa.

Edytowane przez marcindzieg
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ryb napisał(a):

 

No, to jest oczywiste. Finansowo to chyba żadnym Renault jazda się nie spina.

;]

To były dobre auta. Co prawda cewki trzeba było wymienić z francuskich na japońskie ;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marcindzieg napisał(a):

Ale ja się zgadzam. Tylko dalej nie jest to tańsze niż 30 lat temu. Piszemy oczywiście o nowych.

 

Nowe auta są oczywiście kwotowo droższe ale uwzględniając czynniki inflacyjne oraz ilość dodatkowego wyposażenia (choćby o niezbędne elementy z zakresu bezpieczeństwa) to może się okazać, że wcale nie tak bardzo.

 

 

9 minut temu, marcindzieg napisał(a):

Dokładnie o to chodzi. To nie jest tania a co za tym idzie powszechna zabawa.

 

No i nie ma kompletnie sensu bo w normalnym ruchu normalnemu człowiekowi nie jest potrzebne przyspieszenie do setki poniżej 5 sekund. Oczywiście zabawa jest fajna ale to droga zabawa i bezużyteczna w normalnych okolicznościach.

 

Edytowane przez Ryb
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.