Skocz do zawartości

!!WYPADEK!! ASTRA DO KASACJI JA ZYJE


PePciak

Rekomendowane odpowiedzi

> LINK DO STRONY Z FOTKAMI

> http://gsmonline.w.interia.pl/

> FURA TO ASTRA 95'' X20XEV , 2.0i 16V 136KM wersja CDX

> Prekość przy ktorej to sie stało to 130Km/h tył uciekł w łuku,

> wpadłem na pobocze zachaczyłem prawą stroną drzewo, dachując

> zrobiłeym 3 obroty w powietrzu i zatrzymałem sie na dachu.

> Poduszki ocaliły mi zycie, nie mialem zapiętych pasow. Nie mam

> ani jednej ryski na sobie i nic mnie nie boli. FART + GŁUPOTA

Daj no te foty na normalny serwer bo cały dzień próbowałem oglądnąc, i ciagle przekroczony transfer. Interia jest do bani oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos by mi podał jakis serw na ktory moge zegrac te foty.

A tak wogole to ten zakret na ktorym to sie stalo nazywa sie zakret konski bo jest obok stadniny. No i moi koledzy jezdza tam czesto, przejezdzajac tam po 10 razy dziennie i sie zakladaja kto szybciej wejdzie w ten luk po swoim pasie ruchu. No a mi ASTRA jednym slowem niewylepiła tego zakretu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobrze kolega gada... jedno ale mam tylko, przy takiej pogodzie

> szerokie laczki nie sa zbyt dobre wiem z wlasnego doswiadczenia

> Pozdro

Tez mam szerokie,no i faktycznie na mokrej jest gorzej.Ale mokro to mokro...Chociaz z przodu mam prawie nowki i swietnie odprowadzaja wode smile.gifPozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i moi koledzy jezdza tam

> czesto, przejezdzajac tam po 10 razy dziennie i sie zakladaja

> kto szybciej wejdzie w ten luk po swoim pasie ruchu.

icon_eek.gif

> No a mi

> ASTRA jednym slowem niewylepiła tego zakretu.

żebyście tylko w końcu na tym zakręcie kogoś nie pochowali icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ktos by mi podał jakis serw na ktory moge zegrac te foty.

> A tak wogole to ten zakret na ktorym to sie stalo nazywa sie zakret

> konski bo jest obok stadniny. No i moi koledzy jezdza tam

> czesto, przejezdzajac tam po 10 razy dziennie i sie zakladaja

> kto szybciej wejdzie w ten luk po swoim pasie ruchu. No a mi

> ASTRA jednym slowem niewylepiła tego zakretu.

Masz seryjne zawieszenie?Powiedz tak szczerze,w jakim stanie ono bylo?!Ile przejechales na nim kilometrow tak plus minus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz seryjne zawieszenie?Powiedz tak szczerze,w jakim stanie ono

> bylo?!Ile przejechales na nim kilometrow tak plus minus...

To przez tylne opony bo były stare i twarde.

Jezdzilem rok na nich i nawet jak pojechalismy z kolegami na lotnisko to za cholere nie moglem zerwac przyczepnosci tyłu a tu sie okazalo ze jednak sie da. Przy wypadku asfalt byl suchusienki.

amortyzatory byly sprawdzane wyszly wszystkie po ok. 75% a ogolnie zawieszenie bylo w zajebistym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To przez tylne opony bo były stare i twarde.

I dalej winisz samochód zamiast SIEBIE

> Jezdzilem rok na nich i nawet jak pojechalismy z kolegami na lotnisko

Tutaj możesz tylko uważaj na innych coby im krzywdy nie uczynić

> to za cholere nie moglem zerwac przyczepnosci tyłu a tu sie

> okazalo ze jednak sie da. Przy wypadku asfalt byl suchusienki.

> amortyzatory byly sprawdzane wyszly wszystkie po ok. 75% a ogolnie

> zawieszenie bylo w zajebistym stanie.

Reasumując: nic Cię ta przygoda nie nauczyła.

Tak jak ktoś pisał wcześniej - ten zakręt i głupota pochłonie ofiarę. Może wtedy coś do Ciebie dotrze - oby nie było za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ktos by mi podał jakis serw na ktory moge zegrac te foty.

> A tak wogole to ten zakret na ktorym to sie stalo nazywa sie zakret

> konski bo jest obok stadniny. No i moi koledzy jezdza tam

> czesto, przejezdzajac tam po 10 razy dziennie i sie zakladaja

> kto szybciej wejdzie w ten luk po swoim pasie ruchu. No a mi

> ASTRA jednym slowem niewylepiła tego zakretu.

miałem w tym wątku napisać, żeby nie jechali tak po Tobie, bo w sumie każdemu się zdarza czasem coś głupiego zrobić, ale z Twoich wypowiedzi wychodzi, że jesteś jednym z tych "kozaków" co im się wydaje, że droga to tor wyścigowy frown.gif

mam tylko nadzieje, że to co się stało, nauczy Cię czegoś frown.gif

i nie będziesz już próbował którego zakrętu astra "niewylepi"

sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś od siebie bo jestem nie tak dawno po uderzeniu w drzewo. Otóż miałem trzy zdarte i twarde opony, jedna z przodu była zapasowa(z prawej), zgiętą felge lewą. Przy dodawaniu gazu kierownica skrecala mi w lewo, a tak ogólnie po założeniu koła zapasowego znosiło mnie w prawo(a powinno w lewo bo zapasowe bylo po prawej)

To był mój pierwszy samochód, nie znam się na autach, kupiłem nowe felgi i opony. Jadę wymienić to wzystko ale z radą wulkanizatora nie zakładam bo mam duży luz w lewym przednim kole i szkoda opon. Na pytanie mogę jeździć?-Mozesz. Jadę do mechanika który nie ma czasu i mam przyjechać za tydz. Pytam -mogę jeździć? -możesz ale nie szalej. Następnego dnia na suchej nawierzchni, znanym zakręcie wleciałem przy ok 65-70 w drzewo(ograniczenie 40) 40 tam jezdzilem jak cos jechalo z naprzeciwka, jak nie to ścinałem z wieksza predkością.

I teraz mam nadzieję że dam wam do myślenia. Czy wchodziliście kiedyś za szybko w zakręt czując że szybciej raczej już się nie powinno? Ile razy tak mieliście 4,5,... Powiem wam że za każdym razem mogliście stracić panownie nad kierownicą i uderzyć np. w drzewo. Ja pokonywałem ten zakręt setki razy tak samo, ułamki sekund wystarczyły żeby już tak nie było. Dlatego ostrzegam was nie przejeżdżajcie zakrętów zbyt szybko mówiąc potem do siebie "no, ten zakręt mozna przejechać 80, szybciej sie nie da" bo za którymś razem to 80 okaże się za dużo!!!!!

Aha, życzę na gwiazdkę rozumu temu kozakowi i jego znajomym. Na pozątku rozumiałem że mogło się stać tak jak i mi, ale po jego dalszych wypowiedziach stwierdzam że to idiota, który po roku zapomni o wypadku i będzie dalej [kurza twarz] za zakłady z kumplami, chwaląc się jak skasował auto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> LINK DO STRONY Z FOTKAMI

> http://gsmonline.w.interia.pl/

> FURA TO ASTRA 95'' X20XEV , 2.0i 16V 136KM wersja CDX

> Prekość przy ktorej to sie stało to 130Km/h tył uciekł w łuku,

> wpadłem na pobocze zachaczyłem prawą stroną drzewo, dachując

> zrobiłeym 3 obroty w powietrzu i zatrzymałem sie na dachu.

> Poduszki ocaliły mi zycie, nie mialem zapiętych pasow. Nie mam

> ani jednej ryski na sobie i nic mnie nie boli. FART + GŁUPOTA

straszna głupota nono.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> LINK DO STRONY Z FOTKAMI

> http://gsmonline.w.interia.pl/

> FURA TO ASTRA 95'' X20XEV , 2.0i 16V 136KM wersja CDX

> Prekość przy ktorej to sie stało to 130Km/h tył uciekł w łuku,

> wpadłem na pobocze zachaczyłem prawą stroną drzewo, dachując

> zrobiłeym 3 obroty w powietrzu i zatrzymałem sie na dachu.

> Poduszki ocaliły mi zycie, nie mialem zapiętych pasow. Nie mam

> ani jednej ryski na sobie i nic mnie nie boli. FART + GŁUPOTA

Hmmm ...

dobrze, że teraz wyszedłeś z tego cały 893goodvibes.gif

boje_sie.gifTeraz na spokojnie wyciągnij wnioski boje_sie.gif

Nie jesteś sam na drodze i o tym pamiętaj ...

Jeśli nic Cię to zdarzenie nie nauczyło, to pamiętaj też, że jak zrobisz komuś krzywdę, to możesz tego już nie przeżyć - ktoś Ci skopie poprostu gębę ... bokser.gif

Ja woże półrocznego bąbla ... i jakbyś taki numer wystrzygł przede mną, to bym Cię dobił bez skrupułów ... piesc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm ...

> dobrze, że teraz wyszedłeś z tego cały

> Teraz na spokojnie wyciągnij wnioski

> Nie jesteś sam na drodze i o tym pamiętaj ...

> Jeśli nic Cię to zdarzenie nie nauczyło, to pamiętaj też, że jak

> zrobisz komuś krzywdę, to możesz tego już nie przeżyć - ktoś Ci

> skopie poprostu gębę ...

> Ja woże półrocznego bąbla ... i jakbyś taki numer wystrzygł przede

> mną, to bym Cię dobił bez skrupułów ...

Przyganiał Kuba Gracy, a oba jednacy.

Następny bokser ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ktos by mi podał jakis serw na ktory moge zegrac te foty.

> A tak wogole to ten zakret na ktorym to sie stalo nazywa sie zakret

> konski bo jest obok stadniny. No i moi koledzy jezdza tam

> czesto, przejezdzajac tam po 10 razy dziennie i sie zakladaja

> kto szybciej wejdzie w ten luk po swoim pasie ruchu. No a mi

> ASTRA jednym slowem niewylepiła tego zakretu.

Ej, Pepciak, a ktoś Cię zbadał po tym wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to offtopic.gif Każdy już praktycznie się wypowiedział a teraz robi się bagno bo każdy sobie coś zarzuca. Codzinnie jest kilkadziesiąt-kilkaset wypadków w których wiele ludzi ginie przez swoją głupotę a jeszcze wiecej niewinnych ludzi. Panowie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak dla mnie to Każdy już praktycznie się wypowiedział a teraz robi

> się bagno bo każdy sobie coś zarzuca. Codzinnie jest

> kilkadziesiąt-kilkaset wypadków w których wiele ludzi ginie

> przez swoją głupotę a jeszcze wiecej niewinnych ludzi. Panowie

> wystarczy

ja jeszcze nic nie dodawalem od siebie to teraz dodam:

szkoda ze nie masz chlapaczy bo mi sa potrzebne

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ktos by mi podał jakis serw na ktory moge zegrac te foty.

> A tak wogole to ten zakret na ktorym to sie stalo nazywa sie zakret

> konski bo jest obok stadniny. No i moi koledzy jezdza tam

> czesto, przejezdzajac tam po 10 razy dziennie i sie zakladaja

> kto szybciej wejdzie w ten luk po swoim pasie ruchu. No a mi

> ASTRA jednym slowem niewylepiła tego zakretu.

Przejrzałem foty i to jest przy Villa Park. Też jestem z Wesołej i często jadę przez ten zakręt.

Dodam, że jest tam w tym miejscu ograniczenie do 50 km /h ze względu na to, że kawałek dalej jest tam hotel z parkingiem i przystanek autobusowy...

Pokonywanie szybciej tego zakrętu wymaga od kierowcy zarówno pewnych umiejętności technicznych, których jak widac tu zabrakło jak też i wyobraźni, której też zabrakło. Cóż rozpędzenie samochodu do 130 i pokonywanie tego zakrętu z tą prędkością to bo prostu debilizm.

Możesz się kolego chwalić, że wszedłeś w ten zakręt 130. Tylko widzisz, Ty nie znasz podstawowej zasady. Nie jest ważne z jaką prędkością i ile razywszedłeś w dany zakręt, bo można to zrobić z każdą prędkością. Ważne jest ile razy z tego zakrętu wyszedłeś...

Gratulacje sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i dlaczego się wydzierasz. CapsLock nie funguje ??

> Ty to poważnie czy żartujesz??

Żona mi powiedziała, że jechała wtedy z córką ze szkoły i widziała jak ta astra leżała w lesie i robili zdjęcia.

Kuźwa a jakby jechała trochę wcześniej i ten debil by akurat na nią wpadł ???

Zabiłbym gnoja chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żona mi powiedziała, że jechała wtedy z córką ze szkoły i widziała

> jak ta astra leżała w lesie i robili zdjęcia.

> Kuźwa a jakby jechała trochę wcześniej i ten debil by akurat na nią

> wpadł ???

> Zabiłbym gnoja chyba

A Ty patrzysz komu odpisujesz? To nie było do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak, przepraszam, poniosło mnie.

> To było do tego "kierowcy"

Ty się tak nie denerwuj, Pan Bóg ma różnych lokatorów - wszystkich nie zastrzelisz.

A takich "kierowców" za taką jazdę powino się pozbawiać prawa jazdy dożywotnio. No bo czym się różni np. użycie broni w sposób nieodpowiedzialny od takiego samego nieodpowiedzialnego użycia samochodu czy motocykla.

Chyba tylko tym że przy użyciu samochodu można zabić więcej ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TERAZ TO K**** ZALUJE ZE DODALEM TEN WATEK, JAK MAM WYSLUCHIWAC CO O

> MNIE MYSLICIE I MAM BYC TAK OBRAZANY TO WOGOLE NIE BEDE ZAGLADAL

> NA STRONY AUTOKACIK BO PO CH** MAM SIE DENERWOWAC.

A czemu się denerwujesz ?? A co myślałesz że wszyscy będą Ci współczuć, gratulować, prosić o powtórkę ??

Rozumiem gdyby Ci się to stało na autostradzie lub na innej dordze ale jak tutaj podał jeden z forumowiczów tam jest ograniczenie do 50 km/h !!! Czy Ty naprawdę chcesz mieć kogoś na sumieniu ??? Zgadzam się z przedmówcami którzy obawiają się o swoje pociechy, bo sam będe miał taką w styczniu i dlaczego taki mały człowiek ma cierpieć przez kogos takiego jak ty ??

Jeżeli myślałem że będziemy Ci dawać oklaski za ten wyczyn to się myliłeś !! wrrr.gif Może jak będziesz trochę starszy i będziesz miał własną rodzinę zrozumiesz.

Ja nie jestem niewiniątkiem i nie zawszę jade tak jak znaki nakazują ale wybacz przekroczenie prędkości o ponad 150% mi się nigdy nie zdażyło !!

Jak dla mnie jesteś nieodpowiedzialny i Twoje szczeniackie wybryki mogą się kiedyś źle skończyć sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TERAZ TO K**** ZALUJE ZE DODALEM TEN WATEK, JAK MAM WYSLUCHIWAC CO O

> MNIE MYSLICIE I MAM BYC TAK OBRAZANY TO WOGOLE NIE BEDE ZAGLADAL

> NA STRONY AUTOKACIK BO PO CH** MAM SIE DENERWOWAC.

Co Ty, Pepciak, taki wrażliwy się zrobiłeś? Uraziliśmy Cię...kurcze, a Ty dobrze chciałeś...pochwalić się, że taki fajny wypadek miałeś, że po raz pierwszy...Co to za forum, Pepciak, trzeba stąd spadać...

Pzdr,

PezeT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co Ty, Pepciak, taki wrażliwy się zrobiłeś? Uraziliśmy Cię...kurcze,

> a Ty dobrze chciałeś...pochwalić się, że taki fajny wypadek

> miałeś, że po raz pierwszy...Co to za forum, Pepciak, trzeba

> stąd spadać...

> Pzdr,

> PezeT

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu stane po stronie kolegi stało mu się i tyle widocznie tak mu było pisane... napewno go nie zmienicie wrzucając na niego... Tymbardziej że podobno brak umiaru jest niezdrowy i może przynieść odwrotne skutki smile.gif

A co do sugestii z zabieraniem prawka to jak dla mnie żadne rozwiązanie ponieważ wielu ludzi i tak jeździ bez prawka to co za różnica jeden więcej czy mniej... no chyba że wynajdą zamki blokujące samochód przed pijakami, niemotami, bezmózgami, itd itp

Pozdrawiam

PS

jak ktoś nie chce zagrożenia ze strony innych członków społeczeństwa to niech się zabunkruje w domu i czeka aż mu się sufit na łeb zawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TERAZ TO K**** ZALUJE ZE DODALEM TEN WATEK, JAK MAM WYSLUCHIWAC CO O

> MNIE MYSLICIE I MAM BYC TAK OBRAZANY TO WOGOLE NIE BEDE ZAGLADAL

> NA STRONY AUTOKACIK BO PO CH** MAM SIE DENERWOWAC.

Nie krzycz.

A w którym miejscu ja Cię obraziłem?? Bo jakoś sobie nie przypominam.

A to co o Tobie myślimy (a raczej o Twoim nieodpowiedzialnym zachowaniu) powinieneś sobie przemyśleć i MOCNO uderzyć się w piersi!!

Popełniłeś błąd i jeszcze chyba do Ciebie nie dotarło że właściwie mogłeś skończyć z kilkuletnim wyrokiem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TERAZ TO K**** ZALUJE ZE DODALEM TEN WATEK, JAK MAM WYSLUCHIWAC CO O

> MNIE MYSLICIE I MAM BYC TAK OBRAZANY TO WOGOLE NIE BEDE ZAGLADAL

> NA STRONY AUTOKACIK BO PO CH** MAM SIE DENERWOWAC.

Po Wesołej niestety jeżdzi wielu takich GOŚCI.

Mają przecież takie fajne furki, przyciemniona szybka i jeszcze taki fajny wydech...kurcze ale mnie mnie słychać, jaki jestem GOŚĆ (chyba jakieś kompleksy z dzieciństwa ??? ). Zapodam jescze umc,umc wystawię łokieć za szybę i wszystkie laski piszczą. A jak jeszcze śmignę i wyprzedzę gościa na pasach to już jestem KOZAK. Po prostu WYMIATACZ

sick.gif

Ja Cię obraziłem ? Być może tak, ale jak nazwiesz siebie i swoich kolesi, z którymi się zakładacie kto szybciej machnie ten zakręt ???

Nie wątpie, że podniosłeś im ambicje bo przecież musi się udać. 130 km/ h na tym zakręcie ??? Pepciak to cienias, ja dam radę więcej, a jakże

Mam tylko nadzieję, że wnioski wyciągniesz sam. Jeśli Cię obraziłem to przepraszam ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz, ale z drugiej zaś strony tak sobie myślę, że może oni i wiedzą co robią? Zakręt w lewo, po prawej łąka, nikogo nie ma żeby komuś zaszkodzić, a niech sobie kopyrtki robią, są inni co dużo gorsze rzeczy robią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze bardzo czesto ponad 200km/h ale... i tak mnie jeszcze inni wyprzedzaja...

nie chwale sie, ale po prostu nie jest to po naszych drogach tylko u sasiadow z zachodu, gdzie jak wiadomo nie ma ograniczen na autostradach i jakos wypadkow nie ma az tyle co u nas !!!!

zawieszenie mam odpowiednie, kola rowniez.. ale przekraczajac granice i wkraczajac do polski niestety musze zwolnic do max 130km/h, szybciej sie nie porostu nie da jezdzic ze wzgledu na nasz drogi. nie ukrywam ze czasami ponosi mnie fantazja i wyprzedze sobie z 2-3 tiry na raz i przekrocze 160km/h ale zaraz po tym zwalniam i jade spokojnie 110-130.

przekonalem sie ze nie ma sensu jezdzic w polsce szybciej, mamy tyle tirow na drogach, ktore robia straszne koleiny, ktore moga doprowadzic do utraty przyczepnosci nawet na prostej drodze (mam kola 235/40/17) i wyjechanie z koleiny to straszny koszmar, bo zawsze ktoras strona musze jechac po pagorkach.

nie dziwie sie koledze ze wypadl z drogi, bo przy takiej predkosci (130) wystarczy maly pagorek zeby podbilo kolo..a pozniej to juz tylko walka o pozostanie na drodze...

koledze sie to niestety nie udalo... i mamy skutki w postaci rozbitego auta....

pewnei slyszeliscie o wypadku hondy CRX w bydgoszczy?

chlopakow wynioslo lekko z zakretu przy ok 170Km/h crazy.gifw miescie !!! 1 trup na miejscu, 2 zmarl chwile potem, z samochodu nie bylo co zbierac....

PEPCIAK - ciesz sie ze zyjesz...., ma nadzieje ze zaczniesz zapinac pasy i zwolnisz troszke.... a przede wszystkim zadbasz o prawidlowy stan swojeog auta... (chodzi mi o opony, amorki, hamulce)

no.gif kazdy z was PEPCIAKA umorlania i wbija do glowi co i jak, ale nie uwierze ze wszyscy jezdzicie zgonie z przepisami.... frown.gif

Tiry jada ok 90-100km/h wiec zeby takiego wyprzedzic trzeba sie rozbujac do tych 130-150 - no chyba ze chcemy go wyprzedzac przez 2 km, jadac ciagle kolo niego...

Kazdy powinien zrobic rachunek sumienia i powinien sie zastanowic nad swoim postepowaniem za kierownica...

Dzis byl PEPCIAK, jutor mozesz byc ty.... jemu sie na szczescie udalo, a tobie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja znowu stane po stronie kolegi stało mu się i tyle widocznie tak

> mu było pisane... napewno go nie zmienicie wrzucając na niego...

> Tymbardziej że podobno brak umiaru jest niezdrowy i może

> przynieść odwrotne skutki

> A co do sugestii z zabieraniem prawka to jak dla mnie żadne

> rozwiązanie ponieważ wielu ludzi i tak jeździ bez prawka to co

> za różnica jeden więcej czy mniej... no chyba że wynajdą zamki

> blokujące samochód przed pijakami, niemotami, bezmózgami, itd

> itp

> Pozdrawiam

> PS

> jak ktoś nie chce zagrożenia ze strony innych członków społeczeństwa

> to niech się zabunkruje w domu i czeka aż mu się sufit na łeb

> zawali.

A co może chcesz abyśmy go poklepali po plecach i pocieszali ?? NIGDY !! Gdy wszyscy będa olewać takie przypadki to będzie jeszcze gorzej na drogach (chociasz do pełnej tragedii niewiele brakuje !! )

Jak dla mnie jest on nieodpowiedzialny i tyle. Przekroczenie prędkości o ponad 150% powinno byc surowo karane. Widać ten znak ograniczenia nie stoi sobie tylko po to aby denerwowac kierowców.

powtarzam nie zawsze jedę zgodnie z przepisami ale NIGDY nie przekraczam dozwolonej prędkości o ok 10-30km/h a nie o PONAD 150%.

Widocznie też lubisz jak Ci wydech wyje, z radia leci "trzepanie dywanów" i łokieć za oknem !! Ale mówię Ci wyrosniesz z tego !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich forumowiczów - teraz musicie znać przyczynę, dlaczego coraz rzadziej zagladam na nasz kochany kącik. Skoro pojawiają się tu takie posty, jak pepciaka to sorry... Myślałem, że mam do czynienia z dorosłymi ludźmi w pełni władzy umysłowej. A tu się okazuje, że co niektórzy kpią sobie z mojego zdrowia, życia, rodziny i wszystkiego co kocham. nawet drzewo bałwan okaleczył.... Szkoda... Nie gniewajcie się drodzy koledzy na mnie, bo wiem, iż wielu z was nie postępuje podobnie... Jednak czyż to nie smutne, że wśród nas sa też inni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widocznie też lubisz jak Ci wydech wyje, z radia leci "trzepanie

> dywanów" i łokieć za oknem !! Ale mówię Ci wyrosniesz z tego !!

Wydech wyje w 1.4 ?? zakrecony.gif dobre smile.gif Trzepanie dywanów czasem lubie ale co to ma do prowadzenia auta?? łokieć za oknem ?? a po co żebym miał chore stawy na starość:>

Szkoda że nie dodałeś że chodzę w dresie 24h/dobe bo tu to już bym po prostu padł ze śmiechu na podłoge. Przestań generalizować!! zobaczyłeś w profilu że jestem studentem czyli że młody i wydaje ci się że jak większość młodych jeździ z butem w podłodze z włączonym na maxa radiem i wyłączonym mózgiem to i widocznie i mnie się to też tyczy?? Otóż się prawie całkowicie mylisz (prawie bo radio lubie mieć głośno ale to akurat tak jak mówisz przejdzie)... ale mniejsza z tym bo to nie o mnie wątek...

Nie napisałem że pochwalam to co zrobił ale też nie wrzucam na niego bo uważam że nie mam takiego prawa i nie wiem dlaczego jestem z tego powodu atakowany przez Ciebie??

> A co może chcesz abyśmy go poklepali po plecach i pocieszali ?? NIGDY

> !! Gdy wszyscy będa olewać takie przypadki to będzie jeszcze

> gorzej na drogach (chociasz do pełnej tragedii niewiele brakuje

> !! )

Nie napisałem również że trzeba go poklepać po plecach i pocieszać ale sorry powtórzę się jeszcze raz nie zmienicie gościa wrzucając na niego bluzgi i to jeszcze w takiej ilości. Tymbardziej że znam ludzi którzy po takich bluzgach chcą za wszelką cenę pokazać że jednak się myliliście i "da się", więc teraz może drastyczny przykład ale sobie wyobraźcie kolege który za jakiś czas wchodzi w ten zakręt nie 130 a na przykład 160 coby udowodnić osobom które teraz go bluzgają że "da się", a ten wypadek był tylko przypadkiem.

Też jestem za wyeliminowaniem wszelkiego debilstwa z dróg ale sorry zejdźmy na ziemię trzebaby chyba przejść na drogę natychmiastowego odstrzału?? Bo innej możliwości nie widze więzienia pełne, grzywny raczej nie odstraszą od przeginania , zabranie prawka to nie metoda bo można jeździć bez, mentalności kierowców i dróg póki co też nie zmienimy więc co pozostaje??

PS: Tak mi się przypomniało odnośnie tego że tak wszyscy ganią i że oni tylko o max 30 przekraczają itd itp... Otóż przypomniało mi się jak co jakiś czas w kościele księża apelują o rozwage itd itp a jakiś czas temu obwodnicą tam gdzie można 100 albo 110km/h jade jak każdy ciutke (no powiedzmy jakieś 15% ) więcej ale w pewnym momencie wyprzedza mnie z ogromnie większą prędkością (różnica prędkości naszych aut rzędu ~60km/h) i jedyne co zauważyłem to że tamto auto prowadzi ksiądz i pisze sms-a...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydech wyje w 1.4 ?? dobre Trzepanie dywanów czasem lubie ale co to

> ma do prowadzenia auta?? łokieć za oknem ?? a po co żebym miał

> chore stawy na starość:Szkoda że nie dodałeś że chodzę w dresie

> 24h/dobe bo tu to już bym po prostu padł ze śmiechu na podłoge.

> Przestań generalizować!! zobaczyłeś w profilu że jestem

> studentem czyli że młody i wydaje ci się że jak większość

> młodych jeździ z butem w podłodze z włączonym na maxa radiem i

> wyłączonym mózgiem to i widocznie i mnie się to też tyczy??

> Otóż się prawie całkowicie mylisz (prawie bo radio lubie mieć

> głośno ale to akurat tak jak mówisz przejdzie)... ale mniejsza z

> tym bo to nie o mnie wątek...

> Nie napisałem że pochwalam to co zrobił ale też nie wrzucam na niego

> bo uważam że nie mam takiego prawa i nie wiem dlaczego jestem z

> tego powodu atakowany przez Ciebie??

> Nie napisałem również że trzeba go poklepać po plecach i pocieszać

> ale sorry powtórzę się jeszcze raz nie zmienicie gościa

> wrzucając na niego bluzgi i to jeszcze w takiej ilości.

> Tymbardziej że znam ludzi którzy po takich bluzgach chcą za

> wszelką cenę pokazać że jednak się myliliście i "da się", więc

> teraz może drastyczny przykład ale sobie wyobraźcie kolege który

> za jakiś czas wchodzi w ten zakręt nie 130 a na przykład 160

> coby udowodnić osobom które teraz go bluzgają że "da się", a

> ten wypadek był tylko przypadkiem.

> Też jestem za wyeliminowaniem wszelkiego debilstwa z dróg ale sorry

> zejdźmy na ziemię trzebaby chyba przejść na drogę

> natychmiastowego odstrzału?? Bo innej możliwości nie widze

> więzienia pełne, grzywny raczej nie odstraszą od przeginania ,

> zabranie prawka to nie metoda bo można jeździć bez, mentalności

> kierowców i dróg póki co też nie zmienimy więc co pozostaje??

> PS: Tak mi się przypomniało odnośnie tego że tak wszyscy ganią i że

> oni tylko o max 30 przekraczają itd itp... Otóż przypomniało mi

> się jak co jakiś czas w kościele księża apelują o rozwage itd

> itp a jakiś czas temu obwodnicą tam gdzie można 100 albo 110km/h

> jade jak każdy ciutke (no powiedzmy jakieś 15% ) więcej ale w

> pewnym momencie wyprzedza mnie z ogromnie większą prędkością

> (różnica prędkości naszych aut rzędu ~60km/h) i jedyne co

> zauważyłem to że tamto auto prowadzi ksiądz i pisze sms-a...

> Pozdrawiam

To skoro nie mamy mu nawrzucać to co ...... ??? Po co jest ten post ??? Chciał się pochwalić ??? To źle trafił !! Ja też studiuję choć jestem niewiele pewnie starszy od Ciebie, mam żonę a w styczniu będe miał synka i to własnie myśl o mojej rodzinie każe mi "zlinczować" takich jak On. Miał dużo szczęścia (i nie piszę tutaj o tym że Mu się nic nie stało) że nie uderzył w kogoś. Na SZCZĘŚCIE rozbił swój samochód i jak dla mnie NALEŻAŁO MU SIĘ.

Wiem że to go nie zmieni (a może confused.gif ) i że są inni którzy tez przesadzają ale jeżeli damy im na to przyzwolenie poprostu jak Ty mówisz nie odzywając się to bedzie jeszcze gorzej !!

Sam byłem świadkiem ok 2 lata temu jak jakiś DEBIL w Fordzie Scorpio 2.9l myślał że skoro ma taki szybki wóz to zawsze zdąży. Niestety NIE ZDĄŻYŁ i uderzył czołowo w Cinquecento w którym jechała rodzinka z 1,5 rocznym dzieckiem. On wyszedł cało, Oni niestety śmierć na miejscu. I co mam siedzieć cicho ?? Do dzisiaj mam ten widok przed oczyma i twarz tego gościa wielce zbulwersowanego że oni mieli czelność tamn jechać !!

ZAWSZE BĘDĘ TĘPIŁ TAKICH WARIATÓW I DEBILI !!

P.S.

Mam zwyczaj dzwonić na policję gdy tylko widzę jak ktoś szaleje samochodem w moich okolicach i będę tak robił DALEJ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sonde lambda miałeś dobrą, może bym połknął za niewielką cenę? Wprawdzie mam X18XE ale chyba jest taka sama. Czy pozostałości sprzedajesz na allegro?

Jak tak patrzę na te zdjecia to bierze mnie ochota na jakieś zapasy do swojej smile.gif

...o i tylne siedzenie z zagłówkami ach szkoda że kolega z tak daleka pewnie już byśmy się dogadywali smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witamy wsrod zywych

> Naprawiasz to auto czy kasujesz ??? Bo silnik i skrzynia biegow by

> mnie interesila jak jeszcze zyja

Ee lepiej nie kupować silnika po dachowaniu, nawet może wydać się ok ale po jakimś czasie zaczną wychodzić różne kwiatki. Wiem coś o tym bo miałem małe dachowanie (właściwie to przewróciłem się na dach po wjechaniu do rowu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolego palanta to masz jak patrzysz w lustro!! Jak Ci sie nie podoba

> w Polsce to prosze bardzo granice otwarte jedz w swiat... a i

> zycze Ci bys dozyl tych 86 lat.... i byl w stanie prowadzic

> samochod!!!

Teeee chojrak, a co ty taki Hooop do przodu. Żebyś wiedział,że bywam tu rzadko a co do palanta to się zatrosz o niego bo po nogawce ci leci.

Ps.Gdzie takie frajerstwo się rodzi??? czerwona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teeee chojrak, a co ty taki Hooop do przodu. Żebyś wiedział,że bywam

> tu rzadko a co do palanta to się zatrosz o niego bo po nogawce

> ci leci.

> Ps.Gdzie takie frajerstwo się rodzi???

mody...

zakłódkujcie w końcu ten żenujący wątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.