Skocz do zawartości

Fiat Bravo 2007r.


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> Fiat Bravo 2007r.

Tia Fiat chociaz ladne auta robil a terazpalacz.gif ... Gee, paskudne to jest i jesli jakosc jak Grande Punto to to bedzie chyba gwozdz do trumny dla FIATpalacz.gif**

**oczywiscie kwestia gustupalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fiat Bravo 2007r.

> Pozdrawiam

Ładne, nawet bardzo.

Ciekawe jak z jakością?

i ile ma wspólnego z technologią GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większe Grande Punto, bazują na tym samym numerze jak w Peugocie, 307 jest bardzo podobna do 206, tworza sie naturalne skojarzenia i od razu wydaje sie jakaś taka duza. W przypadku Bravo jest tak samo, kojarzy sie z grande i każdy czuje, ze to duze auto.

W bocznej lini widze coś z Meśka B. No nic zobaczymy jakie bedą ceny z ciekawymi silnikami z Turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nic zobaczymy jakie bedą ceny

> z ciekawymi silnikami z Turbo

Myśle że bez własnego stołka do salonu nie wejde .

W Fiaci ostatnio myślią, że robi samochody z górnej półki hehe.gif cenowej hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niewymiarowy jakiś. Wysokie drzwi, niskie okna, małe kółka,

Na moje oko to on na 17-tkach stoji wink.gif

> z tyłu

> wygląda jak jakiś grymas

Kazdy ma swoj gust wink.gif Mi sie zdaje ze zrobili go na ksztalt starego Bravo ok.gif, przynajmniej jesli chodzi o tyl

> I jeszcze z Grande Punto go można pomylić z przodu

Tak samo jak kazde BMW jest podobne z przodu i kazde Audi zlosnik.gif

Marka ma taki styl i juz ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kwestia gustu bo mnie akurat golf V się bardzo podoba

Mi sie poprzedni model bardziej podobal - nowy wydaje sie troche za bardzo kobiecy i delikatny. Do tego u nas sprzedaja go nie jako Golf ale jako Rabbit, co z gory skazuje go na zakup wylacznie przez mniejszosci seksualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak każde, jednym się podoba, drugim nie (rzecz gustu). Jako, że nowy rok za pasem, to na premierę nie trza długo czekać, ma być podobno w lutym. Pasmotrim uwidzim, jak mawiaja przyjaciele ze wschodu. yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat szykuje 3.0 V6 Turbodiesel - 250 KM ale wątpi żeby trafił do Nowego Bravo

amerykanie zmiejszaja pojemnosci i klada nacisk na jak najwieksze oszczednosci w sapalniu a europa zapodaje coraz to wieksze motory - panda z silnikiem 1,4 100km piekny przyklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwage ze silnik 3.0 D przygotowuje firma VM Motori, znana z takiego wielogłowicowego silnika 2.5 TD używanego w Alfie, Fiacie, Chryslerze Voyagerze. Nie mam pojęcia dlaczego lecz silniki z własnych działów konstrukcyjnych FIAT-a są lepsze; VM jest dobry w dziedzinie Vanów i cieżarówek (choć teraz dużo VM projektujena zlecenie Huyndaia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam mozesz coś wiecej powiedziec na temat jakosci punto

> grande

to sa nie tylko moje uprzedzeniazlosnik.gif .. Jak juz wiele razy na AK pisalem, nigdy nie mialem FIATsmirk.gif . Ale spostrzezenia nastepujacesmirk.gif ... Jesli wracasz na rynek po 17 latach to alebo musisz cos zaoferowac -Quality, albo byc jak KR na poczatku robic auta taniepalacz.gif ... A FIAT coz ... Za stylistyke daje ok.gifok.gifok.gif za wykonanie dajeno.gif .... Jesli na Sydney Motor Show auto ktore bylo wystawiane mialo tak zle spasowane plastiki ze po porstu wszczscy co wsiedlismy to Punto to sie smialismywink.gif... Wiekszosc prasy jaka Fiat zebrazl to powrot do Fix It Tony Againzlosnik.gif .. ale zostal pochwalony za silniki, stylistykehmm.gif.... Cena coz: jak na auto segmnetu mini i premiumzlosnik.gif ... to rzeczywiscie cena premium $19,900 czyli o $1k wiecej niz auta miejskie np Corolla czy Focus z 1.8lsmirk.gif ... Zakladana sprzedaz FIAT w 2006 byla 200sztuk ale watpie czy osiagneli cel....

5731991.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.