Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 17.06.2026 uwzględniając wszystkie miejsca

  1. Oho, zobaczymy kiedy podchwyci samiwieciekto
  2. Muszą przywyknąć. U mnie kiedyś jak ruszyły tramwaje, też ludzie w nie wjeżdżali.
  3. Dlatego wszyscy właściciele domów mają studnię o głębokości 2x m.
  4. Tutaj jeszcze doszedł fakt, że Chińczycy są strasznie infantylni i beztroscy. Skoro kupił taki super samochód premium to włączył system i zapomniał o prowadzeniu. Nie docenili, że zazwyczaj to oni (kierowcy) są beta testerami CHRL produktów .
  5. 2 punkty
    Dokładnie, specyficzny klient i raczej drogiego chińczyka nie kupi.
  6. Takie podsumowanie historii samochodu. Rocznik 2017, od nowości mój, 1.4 140 KM, 4WD, AT (hydrokinetyczna Aisin), wersja Premium. Przebieg 198.500 km. Przy przebiegu 30 kkm była jakaś akcja serwisowa na przekładnie kierownicze, wymienili podczas przeglądu. Podobno coś tam komuś przeciekało. Przeglądy zgodnie z książką serwisową, na gwarancji w ASO, po gwarancji w dobrym warsztacie zajmującym się głównie japończykami. Zużyłem dwa komplety opon wielosezonowych, założony trzeci komplet przy 160 kkm. Trzy razy wymienione klocki z przodu, raz tarcze. Z tyłu raz wymienione klocki, tarcze nadal fabryczne. Nie konserwowałem podwozia, widocznej rdzy brak (może i jest tam pod plastikowymi osłonami, ale nie wnikałem). Rozrząd jest na łańcuchu, więc nie było potrzeby go ruszać, pracował nadal tak samo cicho jak od nowości. Żadnych żarówek nie wymieniałem, bo tam nie ma żarówek, żaden LED się nie przepalił. Dwa razy wymieniałem przednią szybę (kamienie). Klimy nie ruszałem nigdy (poza odgrzybianiem), działała tak samo jak od początku. Jedyną awarią/usterką był łącznik stabilizatora przy przebiegu 193.000. Spalanie - miasto 7-9 (ale to Kraków), trasa zwykła 5.5-6.5, autostrada 7.5-8.5. Sprzedany za 45% ceny zakupu. Podsumowując - jak chcecie mieć auto może i nudne, ale niezawodne i przewidywalne, idźcie do Suzuki. Albo Mazdy. Albo Toyoty. Albo Subaru. Mnie Japonia pasuje
  7. Dwa lata temu jak kupowałem to najtańsza była Toyota
  8. 1 punkt
    Hello. Tym razem rundki szkoleniowe na torze w Słomczynie. Wyjazd z Warszawy w lekkim deszczu, na miejscu się rozpogodziło, a wiatr ładnie obsuszył tor... Kolejne doświadczenia do kolekcji.
  9. 1 punkt
    Mój ulubiony mały tor.
  10. ok rozwiazalem problem ze te chinskie dzialaja tylko z jednym telefonem. kupilem takie dwa i jak teraz ja jade autem to wkladam moj i wszystko dziala bez parowania
  11. Fajne, ale jak widać do gwałtownej zmiany pasa na drogach szybkiego ruchu/autostradach się nie nadaje. Chłop się trochę potłukł a po wszystkim kupił sobie kolejnego raptora.
  12. "Dzięki Twojej czujności i poprawnej korekcie roku urodzenia na 1895, zamiast młodego poborowego, mamy obraz dojrzałego mężczyzny z Głogowa zmobilizowanego do batalionu budowlano-saperskiego w obliczu zbliżającego się frontu." Zabytek? Zwykły kawałek blaszki?
  13. 1 punkt
    No nareszcie cos z sensem. Moze ja sie nie znam. Pokaz mi w tej cenie eurpejskiego 8 osobowego vana z takimi fotelami w drugim rzedzie. Zasieg i szybkosc ladowania pomine.
  14. 1 punkt
    Tak samo pozamiata jak Lancia Musa. Podobnie była reklamowana jako mega komfortowe auto, można było sobie leżankę zrobić. Cały jeden raz rozłożyłem, żeby sprawdzić czy działa , podobnie jak całym sukcesem sprzedaży była owa Lancia.
  15. 1 punkt
    Podziękował, ale zarówno ja, jak i Ty po takich miejscach nie jeździmy. Moje potrzeby jazdy terenowej zaspokaja nawet TM3P (którą zresztą jeździłeś) na gwintowanym KWv3 i samislicku Pilot Sport Cup 2.
  16. Jako właściciel od 3 lat i blisko 70kkm, w większości się zgadzam z tym, co napisałeś. Jednak ta ekonomia do końca się nie spina. Potwierdzasz za to moją opinię, że najwięcej o spalaniu w 3.0 mają do powiedzenia właściciele 2.0 :P. Może mój wóz nie jest dobrym benchmarkiem, bo jest podniesiony o 2 cale, na większych kołach (seryjne nie są wielkie - najwyżej akuratne, a na 35 calach dopiero wygląda spójnie), z zabudową i rzeczami w niej oraz namiotem - wszystko waży ponad 3t. Z trasy 9kkm miałem średnie spalanie poniżej 12l i to w 3.0 noPb podkręconej na 430KM/700Nm. Okej, że 98, na której był strojony jest droższe od ON, ale nadal wrażenia z jazdy są bez porównania do diesla, zupełnie bez porównania. Chciałem powiedzieć, żeby nie demonizować paliwożerności tego EcoBoosta, bo umiejętnie operując prawą nogą da się jeździć ekonomicznie i to nie na zderzaku tira w tunelu aerodynamicznym za nim. Mówiąc jeszcze od innej strony - mój klient ma 2.0 w Raptorze właśnie ze względu na ekonomię. Wóz jest na takich samych kołach, podniesiony i o podobnej wadze - spalanie mam większe niż on dopiero powyżej 130km/h. Jakbym miał się czegoś jeszcze doczepić, to skrzynia jest inna niż niż w Mustangu czy poprzedniej generacji Rangera. Teraz to 10R60, a tam było 10R80, co nie zmienia faktu, że działa lepiej, ale też czasem potrafi randomowo kopnąć. Pamiętaj też o częstej zmianie oleju w niej - 40kkm to taki rozsądny interwał. W dieslach one nie mają chłodnicy oleju, tylko wymiennik na układzie chłodzenia silnika. W 3.0 jest już chłodnica. Dodatkowo na zegarach jest parametr temperatury skrzyni - nie jest to temperatura oleju w skrzyni, tylko temperatura obudowy skrzyni. Warto to mieć na uwadze i śledzić ten odczyt w trakcie jazdy. Na długich podjazdach potrafi wzrosnąć do ponad 100 stopni czyli olej może mieć okolice 120 stopni, co źle wpływa na jego żywotność i przyspiesza degradację elementów skrzyni. Serwis olejowy to pobożne życzenia - ten silnik jest spi3&dolony mokrym paskiem rozrządu. Wymieniając olej zgodnie z instrukcją możesz spowodować, że zatrzesz motor nie dojeżdżając nawet do fabrycznego interwału paska (160kkm). Dość powiedzieć, że na innych rynkach poza EU interwał jest skrócony o połowę - co 10kkm lub co pół roku. BTW pasyk też do 100kkm należałoby wymienić. Zawieszenie Foxa też wymaga opieki - ASO się o tym nie zająknie, ale każdy wóz po 20kkm ma azot w oleju w przednich amortyzatorach czyli uwalone uszczelnienia. Znajdź sobie dobry aftermarketowy serwis tej zawiechy, który rozbierze i poskłada tobie amory na oryginalnych gratach, oleju i wystroi pod twoje upodobania, a będziesz jeszcze bardziej zadowolony. Warto nie przestrzelić tutaj z przebiegiem, bo zwykle nieserwisowane amortyzatory po 100-120kkm nie nadają się już do odbudowy. Wychodzi na to, że z punktu widzenia użytkownika to wóz specjalnej troski, ale tak jest, albo inaczej - to wóz typu "performance" i jak mawiają amerykanie: "High performance needs special maintenance". Ale czy z tych powodów zmieniłbym ten samochód na inny? Zdecydowanie nie, nadal jestem zakochany.
  17. Prowadzenie srodkiem pasa przydaje sie bo mozna spokojnie odkreci butelke wody na autostradzie, napic i odlozyc a auto caly czas jedzie jak po sznurku
  18. Na starość przydaje się.
  19. Tez mi sie wydaje, ze to skanibalizuje glownie rynek 2-3-4 latkow, w markach popularnych. Starego premiuma nie kupuje sie kierujac logika, wiec to zupelnie inna klientela
  20. Czyli bez zmian niby klima jest ale nie ma to pewnie kosztuje tyle co jakaś Skoda czy Renault no w życiu bym tego nie kupił.
Ten Ranking ustawiony jest na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.