Zawartość dodana przez HelixSv
-
Życzenia na 2025
Życzeniowo-roszczeniowa
-
Kolejny głupek się nie zna na EV
Ja tez bym pewnie wjechal do Kraka. Ale bardziej dla pewności, że wszystko zadziała. No i jakby nie było jakiś zabójczych korków oczywiście.
-
Podsumowanie 2024
Wentylancyjna pompa cieplna podgrzewająca wodę w podłodze i w kranach. Nie jestem pewien. W domach sporo ludzi ma moje rozwiązanie, dużo pali w kominku (używam, jak prąd drogi) lub jakieś piece na pellet. Węglem raczej nie palą bo ni ma.
-
Podsumowanie 2024
- Kolejny głupek się nie zna na EV
Tak, słyszałem o tym. To ten słynny ból ładowania samochodów elektrycznych bardzo doskwierający użytkownikom aut spalinowych.- Kolejny głupek się nie zna na EV
i plaskacz. Nieprawda. Interesują Ciebie wszystkie wartości. W przeciwnym przypadku byś się tu nie udzielał. Z ilością ładowarek będzie lepiej, również w stosunku do liczby pojazdów. Z cenami niekoniecznie. Tanio lub darmo to jest w domu. W trasie czasem trzeba płacić jak za zboże (czytaj benzynę).- Kolejny głupek się nie zna na EV
Pchać się do centrum Krakowa dla paru groszy nie ma sensu. Po drodze jest dużo ładowarek, w okolicy Krakowa również.- Kolejny głupek się nie zna na EV
Oczywista sprawa. Problem polega na wrzucaniu wszystkich EV do jednego worka. A różnica pomiędzy różnymi modelami EV jest większa niż pomiędzy różnymi modelami aut spalinowych, bo niektórzy producenci kompletnie nie wiedzą, jak to robić EV a robią. Jakbyś miał @kravitzową Y, to byś nie wiedzial gdzie ją całować.- Kolejny głupek się nie zna na EV
Ciekawe dlaczego.- Leaf - Zakopane test
Ciekawy materiał. Dobrze się słucha. Właściciel Leafa wie o czym mówi. Polecam. https://youtu.be/3f1JcBOg8uU?si=fuyBWKjcSt__CXzl- EV3
https://youtu.be/qDqI0nTvcbI?si=zz1adk7CnuwE40Af- Moj elektryk 2025
RRSO 9,37% "Renault Easy Box" chyba raczej "Reno. Looking For a Deer." 🦌- Moj elektryk 2025
Spokojnie wyregulować do 1,99 zł. 60% na start. 1,99 zł miesiecznie przez 3 lata i na koniec pozostale 60%.- Nowy Mercedes CLA
Dokladnie to +250% Index 350- A o ubitych komputerach w TM3/TMY słyszeli?
Jak nie przeszkadza Ci niedopracowany system, ograniczona infrastruktura ładowania i golenie przy "serwisowaniu", to każdy inny elektryk ma potencjał być lepszym od Tesli.- EV youngtimer
Podoba mi sie. Bardzo oryginalne nietuzinkowe auto.- Kolejny głupek się nie zna na EV
Można sie z kims nie zgadzać, ale głupek to w tym przypadku obraźliwe określenie, a my tu na kąciku niesiemy kaganek kultury. Co do samej wiadomosci, to zgadzam się z Tobą, wymiana baterii nie ma przyszłości. Ale co zrobisz? Debil i tyle.- Pełen luksus
15 sekund to nie tak szybko. Dobre systemy ogarniają w 3. Ale co tam będziemy rozmawiać o sekundach, każdy kierowca dizla wie, że ładowanie liczy się w godzinach.- Ciekawe
Kurczę, sie zgadzam z powyższym jak nigdy. Tesle, Hyundai / Kia i Bmw* to jedyne używane ev jakie bym rozważał. Ewentualnie Leaf, ale tylko śmiesznie tanio i bez żadnych nadziei na dłuższe jazdy. * Co do i3 to oczywiście tylko pełny ev, żaden tam rex (wyduka z silnikiem spalinowym).- A o ubitych komputerach w TM3/TMY słyszeli?
Patrzyłem mu na ręce aż do nonstopu.- A o ubitych komputerach w TM3/TMY słyszeli?
Założę się że właśnie takiej płyty nie ma w mojej Tesli.- Klamki vs mróz
Będziesz się identyfikował jako kobieta to zrozumiesz.- Klamki vs mróz
Dobrze, że dach Y ma duży udźwig.- Klamki vs mróz
Dobra rada, idą mrozy. Powiem żonie, bo ona więcej jeździ Teslą.- Klamki vs mróz
Nie zaprzeczam. Ale nie jestem jedyny. Poza mną znam trzy osoby, które używali, albo używają ID4, wszyscy w traumie. 100% - Kolejny głupek się nie zna na EV
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.