Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział format na temat - Hyundai, Kia, Genesis
    Ile złotych?
  2. Wszystko rozumiem. Znam wielu takich, co mówili, że mogą sobie ręką obciąć za to, że nie będą nad morze elektrykiem jeździć. I co? I by teraz bez ręki chodzili... Leafy to sprawdzone samochody. Brać takiego, co pokazuje jak największą ilość belek przy wskaźniku baterii przy pełnym naladowaniu*, jeździć (po mieście) i się cieszyć. * ale ekspertem w Leafach nie jestem
  3. Musisz wziąć pod uwagę największą wadę elektryka, mianowicie fakt, że będziesz ciągle chciał nim jeździć. Mazury, góry, morze, Chorwacja, Szwajcaria, Norwegia, Portugalia czy Londyn. Przed EV miałem kilkanaście tradycyjnych samochodów i żadym tyle nie jeździłem. A ładowarek ze złączem chademo stawia się coraz mniej. Ja bym się skłaniał ku czemuś z CCS.
  4. Brawa za inwencję. Te kable podłączyłeś do jakieś przetwornicy, tak? Już doczytałem...
  5. Możnaby dla jaj tak zrobić. Podłączyć duży śmiedzacy agregat do Tesli gdzieś w centrum. Obserwować reakcje ludzi, wyczekiwać breaking news w necie i krucjaty obrońców aut na paliwa kopalne.
  6. Swoją drogą w normalnym samochodzie z kominem w zimę taki fotoplastikon z osioma ciągle pracujacymi kamerami wykończyłby akumulator w max godzinę.
  7. Nieźle. Przydałoby się jakiś agregat obok pracujący non-stop. Szkoda prądu.
  8. Mam podgrzewane siedzenia zarówno w Kia (skóra) jak i w VW (tkanina). Nie zauważyłem różnicy. Max pół minuty i czuć ciepło.
  9. Bardzo ładnie. Za kilka tygodni będę śmigał z Warszawy do Holandii, to się przyda.
  10. Nowy materiał pozytywnie zakręconej pary z UK. Polecam.
  11. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Czyli można centralnie zhakowac wszystkie Tesle na świecie i na przykład naraz otworzyć wszyskie schowki a może nawet nagle skręcić w lewo.
  12. HelixSv dodał temat w Tesla
    Chciałbym 3 takie do mojego id4. https://enhauto.com/product/four-s3xy-buttons
  13. HelixSv odpowiedział wyrozumialy1 na temat - Tesla
    Crossover, bo prawdziwy SUV jak spotyka Y to jej nie omija tylko robi cross over.
  14. HelixSv odpowiedział format na temat - Tesla
    Nie przejmuj się! Te 4 latka miną zanim się obejrzysz.
  15. Prawda, te śmiechy są irytujące. Może zrobimy kącikowe zakłady, kiedy format uczciwie zapłaci za utylizację Trójki. Stawiam na 1-go września 2022.
  16. Elektryki to wiadomo, że to diabeł wcielony. Ale że zwykłe hybrydy? Polowanie na Toyoty zaparkowane w garażach czas zacząć! - Samochody o napędzie elektrycznym (czy też hybrydowym) jest o wiele trudniej ugasić niż tradycyjne auta z silnikiem spalinowym.
  17. Dobry nastrój, znajomi z Rudy, ogólna beztroska, święta. Między wierszami można wyczytać, że było pite.
  18. HelixSv odpowiedział wyrozumialy1 na temat - Tesla
    Niegłupie. egolf po mieście cały rok i na mazury w lato (ale nie za gorące ) gte wszedzie, gdzie egolf nie będzie mógł albo gdy egolf będzie akurat zajęty.
  19. HelixSv odpowiedział wyrozumialy1 na temat - Tesla
    to bedzie e-golf i golf gte?
  20. HelixSv odpowiedział wyrozumialy1 na temat - Tesla
    Jest, bo jest używany na krótkich dystansach. 3 miała być do wszystkiego.
  21. Śmiechy śmiechami, ale trzeba uczciwie przyznać, że płatne ładowarki w Chorwacji to guźdź do trumny tej całej elektromobilmości w Polsce i na świecie.
  22. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Można chyba też zamontować wallboxa każdorazowo aktywowanego przez własne rfid.
  23. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    RICH No nie wiem. Jak ktoś nazywa jedną ze swoich ofert w taki wyszukany i elegancki sposób, to chyba nie jest poważna sprawa. Ciekawe, czy jest abonament "Słoma in shoes".
  24. HelixSv odpowiedział DamianMig na temat - Tesla
    Tesla w Szwecji jest najdroższa w EU. Zawsze była. Pół roku po zakupie każdego nowego EV dostaje się 70000 sek dotacji.
  25. HelixSv odpowiedział DamianMig na temat - Tesla
    A za miedzą jest dość duża różnica... Najtańszy Pasek vs najtańsza Tesla. Wyposażenie oczywiście inne, tak samo jak zasięg, komfort dla pasażerów z tyłu i praktyczność bagażnika. Z resztą, porównywanie ev i spalinowych nie ma większego sensu.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.