Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. > Chyba już nie sprzedają, bo coś nie widziałem nowych. > Edit: Poprawka - są ale cena sporo powyżej 50k (źle kryteria wyszukiwania wpisałem ). > Słabo - można było za ok 45k kupić. Szwagierka kupuje za 52.500 podobno z wypasem po "negocjacjach" Faktycznie trochę ponad 50 ale przejrzała z szwagrem wszystko z dalekiego wchodu i zachodu. Przejechali się wszystkim co miało 4 koła w tej cenie i było nowe... i C3 Picasso jest na pierwszym miejscu .... oczywiście w budżecie 50 tys z niewielkim haczykiem koniecznie w benzynie Oczywiście nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za ich wybór a ale słuchałem uważnie co było powodem dyskwalifikacji np: - B Max od Forda za bardzo ciężkie i masywne drzwi kierowcy które nie potrafiła w łatwy sposób zamykać - Nissan Juke za strasznie tandetne plastyki w środku - Opel meriva za straszną ciasnotę ...... i tak dalej Najbliżej był IX20 od Hyundaia to znaczy na drugim miejscu ( zaskoczył przestronnością i wykończeniem ) ale golas...
  2. > Powstaje coraz więcej rond i dobrze bo to fajne rozwiązanie. Przydała by się tylko jakaś kampania > edukacyjna tłumacząca do czego one służą, szczególnie te dwupasmowe. U mnie "pod domem" jest rondo ale gdybym wierzył w przepisy i znaki to juz nie jedno auto bym tam zostawił.... większy ma zawsze racje i tego się trzymam.. A tak na marginesie to wczoraj odkryłem, że mam zepsutą Cromę klima nie działa a było +24C w słońcu.... znowu czynnik się ulotnił więc pewnikiem jakaś dziura
  3. C3 picasso w promocji....
  4. > No to niezle > A jak sie rozwiazala sprawa z gwizda, bo tam cos z skrzynia wedlug nowego wlasciciela bylo nie tak. Chyba się zakończyła bo stanowczo odpisałem że "po to był weryfikowany w serwisie aby nie było niejasności" zresztą skrzynia faktycznie jak na 300 tyś pracowała idealnie... fiat może się uczyć od mercedesa a to, że czasami wsteczny wyskoczył mogło też być wynikiem zużycia jakiegoś wodzika lub linki... bo miał blokadę mechaniczną skrzyni wiec pewnikiem sobie naprawił za kilkadziesiąt zł
  5. > To juz croma pokiereszowala troche zwierzat Nie .... choć w niedziele niewiele brakowało bo leciał prosto pod koła wielki psina ( szczeniak ) na drodze ekspresowej... Hamowanie awaryjne z ominięciem
  6. > Teoretycznie tak. > Tylko czasem się zastanawiałem czy takie wystraszone zwierzę "wie" gdzie ma biec > Czyli w stronę przeciwną od ulicy. > A zastanawiałem się bo sam często jeżdżę takimi drogami. > Jednak nie zdecydowałem się i nie założę. Z doświadczenia wiem ( to juz w 3 aucie ) gwizdki nie straszą zwierząt. widać to po sarnach/jeleniach które nagle wszystkie podnoszą głowy i nasłuchują lub po psach... oczywiście to nie jest panaceum bo na dziki nic nie działa,nawet ja długimi będziesz świecił im w oczy tak jak na kaczki i kury podobnie jak na szczeniaki
  7. > aaa, teraz widzę > a te lufy to jaki kaliber? Gwizdki ulta-dźwiękowe na zwierzynę panie
  8. Croma 2015 wersja "carbon-edition" Wersja nr 2 .... jeszcze nie ostateczna
  9. > Na gÄĹrniczej A to mimo wszystko nie zazdroszcze
  10. > To Was pocieszę , jesteście młodzieniaszki > ja od trzech lat na emeryturze Ale na wojskowej pewnie... dużo młodsi o demie sa już od kilku lat na niej A ja muszę jeszcze do 80-tki dociągnąć w pracy lub 85 jak tak dalej pójdzie aby zobaczyć choć jeden kwitek z emerytury i spokojnie przenieść się na ten lepszy świat
  11. > niestety juz 30 sie ma Co ty wiesz o życiu ... młody jeszcze jesteś i wiele aut przed tobą
  12. > Znalazłem w dwóch róznych sklepach: > http://www.mi-car.pl/clientcatalogue/articledetail.aspx?item=7.00373.12.0 za ok 880 zł > i https://www.motointegrator.pl/produkty/207039-kolektor-ssacy-pierburg-700373120 za 1320 zl... > Bardzo duża róznica - a numer katalogowy Pierburga ten sam.. Czy jest gdzieś jakiś haczyk? > zdarzają się podróby, ew jakieś "stare" modele? Z tego co wiem to gdzieś 2007-2008 były jakieś > modyfikacje, możliwe że ten tańszy to jest sprzed modyfikacji? Po 2006/7 roku były plastykowe do 2007 metalowe... Co do kolektora to taniej jest wysłać do regeneracji ( 600 zł o ile pamientam) przysyłają ci po regeneracji a ty wysyłasz swój jak wymienisz... na stronach Vectry są namiary do firm które profesjonalnie naprawiają te kolektory... Ja mam plastykowy i jak na razie klapki mi nie odpadły ale może zrobię profilaktyczne czyszczenie
  13. > No to kwiecień nas ładnie przywitał - burzami , gradem i porywistym wiatrem > Ale co by nie mówić , to jest coraz bliżej lata W zeszłym tygodniu w piątek pod Białymstokiem było +21 C a wczoraj auto musiałem odśnieżać w Gdańsku
  14. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Forkę bagażnika masz? Nie....
  15. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Oklejasz całe auto czy maskę i np dach. Jak okleisz pochwal się fotkami. Ani jedno ani drugie.... A co do Cromy....
  16. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Też do tej pory tak myślałem jak macie jeszcze inne propozycje to proszę pisać, rozwiązanie o > godzinie 18 > P.s co sądzicie o takich felgach...takim wzorze?? > http://www.italiaspeed.com/2005/motor_show/frankfurt/review/fiat/croma_giugiaro/101.html > zrobili nawet cromie 2 wydechy Wersja 8otto z silnikiem od maserati A tak na marginesie to postanowiłem popsuć swoją Cromę i okleić ją Carbonem od zewnątrz... nudzi mi się
  17. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Ja mogę polecić Nokian WR D3 A ja wręcz przeciwnie.... jedyny plus to to, ze ciche ale co za różnica wpaść do rowu lub na drzewo po cichu czy z hałasem
  18. nie lepiej kupić na Alledrogo .....
  19. > Co można zrobić z tym 140 KM ? i czy w ogóle jest sens zwiększać mu moc (chociażby do 150 KM) ?? Pojechać na hamownie i sprawdzić jaka jest prawdziwa moc... może te 140 KM to tylko na papierze
  20. > Ponawiam pytanie, > Który najlepszy? Ja jestem zadowolony z I 30 II .... poza silnikiem najmniejszy silnik 1,4 - 100 KM nie jedzie....
  21. > ja bałbym się małego turbo z 1.2 czy podobnego... > nie lepiej Hyundai i30 ? > za 60 masz już wybór... Również namawiam na obejrzenie I 30 II auto bardzo fajnie wykonane a za te pieniądze i fajnie wyposażone będzie...
  22. Lisek odpowiedział Michal_O na temat - Motokącik
    Bardzo ładne auto... a i tak 2/3 kobiet nie wie jaki ma napęd w swoim BMW więc co to za różnica
  23. > Dużo więcej pali niż wersja 8-zaworowa 120KM ? Moim zdaniem tyle samo lub mniej.... moja dzisiaj na trasie Gdańsk-Łeba i z powrotem zadowoliła się ( około 200 km ) 5,6 a to dlatego, ze musiałem pająki przepędzić bo ostatni długo stała normalnie 5,2.... Tu moje statystyki za ostatnie kilkadziesiąt tyś km Auto jest ciężkie i z tym silnikiem fajnie przyspiesza .... szczególnie to odczuwam jak przesiadam się do służbowego Hiundaia I30 II z 100 KM silnikiem to nie jedzia ale toczy się .... Croma przy tym to Rakieeeeeeta chyba sobie wirusa wgram bo mocy nigdy za wiele
  24. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > CHyba tylko silna wolna. Jako człowiek który w życiu nie zapalił również twierdzę ,że to tylko kwestia silnej woli
  25. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > jakto jak, jak kazde:) a na zakrecie jak docisniesz to zrywa i tak > czy chinole za 300 czy pirelki za 800 , jeden czort:) No tak ale jedne zrywają ciągle a inne sporadycznie... ja mam taki teścik muszę wjechać szybko pod kątem włączając się do ruchu i to pod lekką górkę z wyprofilowaniem drogi na zewnątrz.. i cisnę na maksa i wtedy opony naprawdę graja rolę... Hankooki porównuje do TOYO ... świetnie trzymają i ESP rzadko mi się włącza na 2 biegu

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.