Zawartość dodana przez 1Marek1
-
Który obszar zabudowańszy?
tak wygląda większość Małopolski i dalej w stronę Podkarpacia- kilometrami ciagną się domy wzdłuż drogi. I wszędzie ma być 50???
-
Trybunał Konstytucyjny
> Biegły ma ustalać czy znam osobe ze zdjęcia czy nie? Biegły ma ustalić czy ty ze zdjęcia to ty. Co innego skreślić w ankiecie fotoradarowej opcje "nie znam-płace bez punktów" a co innego na zywo w sądzie powiedzić "Panie Sędzio ten kierowca to nie ja".
-
Trybunał Konstytucyjny
Kolega Cinio pewnie ma tylko jedno auto, które okazjonalnie daje pokierować żonie/partnerce. A jakby było kilka aut w rodzinie do korzystania przez kilka osób na zasadzie-kiedy chcę, to co? Tylko domniemanie niewinności!
-
Zachowanie auta na śliskiej drodze
czy w aucie z ABS przy hamowaniu gdzie jedna strona auta jedzie po lodzie a druga po asfalcie może zarzucić w bok? Czy ABS wyrówna siłę tarcia i auto pojedzie prosto?
-
Moduł świateł długich 30%
> I to jest logiczne, bo czasem można spotkać po zmroku, czy w czasie opadów samochody widma bez > świateł z tyłu Niestety światła dzienne (ledowe) też odmóżdżaja kierowców. Dzisiaj w czasie średniej mgły jechał taki tylko na ledach, z tyłu miał ciemno.
-
Moduł świateł długich 30%
> O taka. > Nie wiem jak to jest zrobione technicznie - chodziło mi o to, że wygląda i świeci to tak samo jak > auto z dołożonym modułem o jakim tu mowa. Bardzo ciekawe rozwiązanie. Ale użytkownik tego nie zrobi, chyba w serwisie.
-
Moduł świateł długich 30%
> Np. Renault Laguna mają światła dzienne, które wyglądają identycznie. Pierwsze słyszę. Chyba że chodzi o wersję auta z ksenonami (ale tam były osobne żarówki do świateł dziennych a nie przez uzycie długich).
-
[BzAK] Budowa z własnych materiałów vs kompleksowo
> Firma kupi materiał z VAT 23% a Tobie sprzeda z VAT 8%. > Różnica w VAT idzie do ich kieszeni. Chyba odwrotnie.
-
pytanie o slawetne 2.0TDI...
> a to nie jest tak ze placisz z gory? ja 3 tygodnie temu na neste w lodzi (zgierska) placilem karta > to kase mi pobralo "z gory" "Z góry" jest blokowana cała kwota na koncie. Potem idzie (po kilku dniach) właściwa kwota za jaka nalałeś i reszta jest odblokowana na koncie. .
-
pytanie o slawetne 2.0TDI...
> Filtry tzw mokre wypalają się w niższej temperaturze ze względu na dodatek tlenku ceru w paliwie > (jest specjalny, dodatkowy zbiorniczek na ten płyn). Ile kosztuje ten tlenek ceru do zbiorniczka i ile się go spala na 100 km?
-
renault laguna 2 auto za ktore przeprosil producent
> A mi też się Laguna 3 bardzo nie podoba. > Jakaś taka "łysa" z przodu. Bleh. Łysa z przodu bya LIII ale przed liftem. Po lifcie jest OK. Ale ja jestem specyficzny bo mi sie......Multipla podabała
-
renault laguna 2 auto za ktore przeprosil producent
> Jak to w koncu jest z ta awaryjnoscia L3 jest lepiej ? znajomy ma, to w sumie przez 2 lata tylko > zarowki wymienial Trudno mi się wypowiadać bo auto ma dopiero 11 kkm. To że nic sie dzieje w nowym aucie to standart.
-
renault laguna 2 auto za ktore przeprosil producent
> jest to jedyna Laguna, ktora mi sie nie podoba Coraz lepiej..... Zajrzałem do twojego profilu myśląc że pewnie jezdzisz Skodą Fabią (bo moim zdaniem tak brzydkie auta kupuje się mając odmienne gusta). Ale nie, masz co prawdę Superba, ale to inna liga. Chyba musiałeś się kiedyś bardzo mocno naciąć na Lagunę i ci uraz pozostał.
-
renault laguna 2 auto za ktore przeprosil producent
> Jak dla mnie to jedno z najbrzydszych aut na rynku . No toś pojechał Jesteś chyba pierwszą mi znana osobą która tak o LIII Ph2 pisze.
-
renault laguna 2 auto za ktore przeprosil producent
> A co do Laguny to było mówione, że Laguna III będzie przede wszystkim bardziej niezawodna. Nikt nie > skupiał się na bezpieczeństwie, osiągach czy wyglądzie. Ale przyznaj, że wyglad L III, szczególnie po liftingu (Phase 2) i wersji liftback jest wyjątkowo udany.
-
Sprzedaż 2012 - nie tylko PL
> Naprawdę ciężko czyta się takie kwieciste wypowiedzi, które mają przerost formy nad treścią. > dranio Ależ skąd! Te kwieciste wypowiedzi to perełki wśród nudnej monotonii codziennego świata motoryzacji. Prosimy o więcej!
-
jest cennik nowej octavii...
> jest, ale to Skoda Tylko na długość a nie na szerokość.
-
jest cennik nowej octavii...
> ale raczej nie ilością miejsca, szczególnie na tylnej kanapie I na szerokość kabiny.
-
Citroen C5
> Co do dynamiki - 1,8 potworem nie jest, jednak da > się tym normalnie jeździć. Wcześniej miałem Lagunę 2.0 i różnicy nie czuję. Coś nie chce mi się wierzyć. Chyba że piszesz o jakieś starej Lagunie. > Oleju trzeba dolac > w 1,8 jak i 2,0. Chyba jednak nie piszesz o takiej jak moja, bo oleju nie musze dolewać (wymieniam co 15 kkm).
-
Polacy rzucili sie na antyradary
> Albo po prostu jechać zgodnie z ograniczeniami i przepisami. Prawda leży gdzieś po środku. Oprócz przepisowej jazdy wypadałoby urealnić ograniczenia predkości. I wprowadzić limity predkości w zależności od pogody (słynne "w czasie deszczu). Bo bzdurne limity nie uczą szacunku do prawa drogowego.
-
Cadillac ELR
> Podoba mi sie stylistyka Cadillaca. Właściciele Cruze powinni piszczeć, bo to (bardzo silnie > zmodyfikowany) Chevrolet Volt czyli Cruze hatchback. Piękny. Ale zdjęcie sugeruje auto klasy Mondeo/Insygni.
-
fotoradar od ITD - zdjęcie. Dostał ktoś ?
> Niestety potwierdzam że prawda, wczoraj dostałem... Ja wciąż czekam (ale nie tesknię). Fota z 1 miesiąc temu.
-
bezpieczniej na drogach
Otwarto dużo nowych odcinkow autostrad. Np z krakowskiego podwórka otwarto autostrade do Tarnowa, dzieki czemu odpadł bardzo niebiezpieczny ruch na starej dk4 do Tarnowa gdzie zawsze cos się działo.
-
Omijanie węzła Mysłowice - Brzęczkowice ZNAKI DLA NIEPOZNAKI
> musi być po kosztach bo EU to nakazała , inaczej władcy tego kraju dawno by podnieśli ceny za > kilometr Ale ten raj bedzie tylko przez 5 lat (tj 4 lata bo działa już 1 rok)
-
Omijanie węzła Mysłowice - Brzęczkowice ZNAKI DLA NIEPOZNAKI
> słyszałem, że da sie na Alwernię, nigdy nie zjeżdżałem w tamtą stronę bo nie wiedziałem takiej > potrzeby, ale starzy wyjadacze ponoć dają radę, albo na Alwernię i Kraków, albo do Krzeszowic > i też dalej na Kraków. Tak ale ten objazd działa tylko w stronę Krakowa, bo zjazdy na tym wężle są tylko na jezdni w stronę Krakowa. W stronę Katowic najbliższy zjazd jest dopiero w Trzebini.