Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

1Marek1

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 1Marek1

  1. tak wygląda większość Małopolski i dalej w stronę Podkarpacia- kilometrami ciagną się domy wzdłuż drogi. I wszędzie ma być 50???
  2. > Biegły ma ustalać czy znam osobe ze zdjęcia czy nie? Biegły ma ustalić czy ty ze zdjęcia to ty. Co innego skreślić w ankiecie fotoradarowej opcje "nie znam-płace bez punktów" a co innego na zywo w sądzie powiedzić "Panie Sędzio ten kierowca to nie ja".
  3. Kolega Cinio pewnie ma tylko jedno auto, które okazjonalnie daje pokierować żonie/partnerce. A jakby było kilka aut w rodzinie do korzystania przez kilka osób na zasadzie-kiedy chcę, to co? Tylko domniemanie niewinności!
  4. czy w aucie z ABS przy hamowaniu gdzie jedna strona auta jedzie po lodzie a druga po asfalcie może zarzucić w bok? Czy ABS wyrówna siłę tarcia i auto pojedzie prosto?
  5. > I to jest logiczne, bo czasem można spotkać po zmroku, czy w czasie opadów samochody widma bez > świateł z tyłu Niestety światła dzienne (ledowe) też odmóżdżaja kierowców. Dzisiaj w czasie średniej mgły jechał taki tylko na ledach, z tyłu miał ciemno.
  6. > O taka. > Nie wiem jak to jest zrobione technicznie - chodziło mi o to, że wygląda i świeci to tak samo jak > auto z dołożonym modułem o jakim tu mowa. Bardzo ciekawe rozwiązanie. Ale użytkownik tego nie zrobi, chyba w serwisie.
  7. > Np. Renault Laguna mają światła dzienne, które wyglądają identycznie. Pierwsze słyszę. Chyba że chodzi o wersję auta z ksenonami (ale tam były osobne żarówki do świateł dziennych a nie przez uzycie długich).
  8. > Firma kupi materiał z VAT 23% a Tobie sprzeda z VAT 8%. > Różnica w VAT idzie do ich kieszeni. Chyba odwrotnie.
  9. > a to nie jest tak ze placisz z gory? ja 3 tygodnie temu na neste w lodzi (zgierska) placilem karta > to kase mi pobralo "z gory" "Z góry" jest blokowana cała kwota na koncie. Potem idzie (po kilku dniach) właściwa kwota za jaka nalałeś i reszta jest odblokowana na koncie. .
  10. > Filtry tzw mokre wypalają się w niższej temperaturze ze względu na dodatek tlenku ceru w paliwie > (jest specjalny, dodatkowy zbiorniczek na ten płyn). Ile kosztuje ten tlenek ceru do zbiorniczka i ile się go spala na 100 km?
  11. > A mi też się Laguna 3 bardzo nie podoba. > Jakaś taka "łysa" z przodu. Bleh. Łysa z przodu bya LIII ale przed liftem. Po lifcie jest OK. Ale ja jestem specyficzny bo mi sie......Multipla podabała
  12. > Jak to w koncu jest z ta awaryjnoscia L3 jest lepiej ? znajomy ma, to w sumie przez 2 lata tylko > zarowki wymienial Trudno mi się wypowiadać bo auto ma dopiero 11 kkm. To że nic sie dzieje w nowym aucie to standart.
  13. > jest to jedyna Laguna, ktora mi sie nie podoba Coraz lepiej..... Zajrzałem do twojego profilu myśląc że pewnie jezdzisz Skodą Fabią (bo moim zdaniem tak brzydkie auta kupuje się mając odmienne gusta). Ale nie, masz co prawdę Superba, ale to inna liga. Chyba musiałeś się kiedyś bardzo mocno naciąć na Lagunę i ci uraz pozostał.
  14. > Jak dla mnie to jedno z najbrzydszych aut na rynku . No toś pojechał Jesteś chyba pierwszą mi znana osobą która tak o LIII Ph2 pisze.
  15. > A co do Laguny to było mówione, że Laguna III będzie przede wszystkim bardziej niezawodna. Nikt nie > skupiał się na bezpieczeństwie, osiągach czy wyglądzie. Ale przyznaj, że wyglad L III, szczególnie po liftingu (Phase 2) i wersji liftback jest wyjątkowo udany.
  16. > Naprawdę ciężko czyta się takie kwieciste wypowiedzi, które mają przerost formy nad treścią. > dranio Ależ skąd! Te kwieciste wypowiedzi to perełki wśród nudnej monotonii codziennego świata motoryzacji. Prosimy o więcej!
  17. > jest, ale to Skoda Tylko na długość a nie na szerokość.
  18. > ale raczej nie ilością miejsca, szczególnie na tylnej kanapie I na szerokość kabiny.
  19. 1Marek1 odpowiedział spad na temat - Motokącik
    > Co do dynamiki - 1,8 potworem nie jest, jednak da > się tym normalnie jeździć. Wcześniej miałem Lagunę 2.0 i różnicy nie czuję. Coś nie chce mi się wierzyć. Chyba że piszesz o jakieś starej Lagunie. > Oleju trzeba dolac > w 1,8 jak i 2,0. Chyba jednak nie piszesz o takiej jak moja, bo oleju nie musze dolewać (wymieniam co 15 kkm).
  20. > Albo po prostu jechać zgodnie z ograniczeniami i przepisami. Prawda leży gdzieś po środku. Oprócz przepisowej jazdy wypadałoby urealnić ograniczenia predkości. I wprowadzić limity predkości w zależności od pogody (słynne "w czasie deszczu). Bo bzdurne limity nie uczą szacunku do prawa drogowego.
  21. 1Marek1 odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    > Podoba mi sie stylistyka Cadillaca. Właściciele Cruze powinni piszczeć, bo to (bardzo silnie > zmodyfikowany) Chevrolet Volt czyli Cruze hatchback. Piękny. Ale zdjęcie sugeruje auto klasy Mondeo/Insygni.
  22. > Niestety potwierdzam że prawda, wczoraj dostałem... Ja wciąż czekam (ale nie tesknię). Fota z 1 miesiąc temu.
  23. Otwarto dużo nowych odcinkow autostrad. Np z krakowskiego podwórka otwarto autostrade do Tarnowa, dzieki czemu odpadł bardzo niebiezpieczny ruch na starej dk4 do Tarnowa gdzie zawsze cos się działo.
  24. > musi być po kosztach bo EU to nakazała , inaczej władcy tego kraju dawno by podnieśli ceny za > kilometr Ale ten raj bedzie tylko przez 5 lat (tj 4 lata bo działa już 1 rok)
  25. > słyszałem, że da sie na Alwernię, nigdy nie zjeżdżałem w tamtą stronę bo nie wiedziałem takiej > potrzeby, ale starzy wyjadacze ponoć dają radę, albo na Alwernię i Kraków, albo do Krzeszowic > i też dalej na Kraków. Tak ale ten objazd działa tylko w stronę Krakowa, bo zjazdy na tym wężle są tylko na jezdni w stronę Krakowa. W stronę Katowic najbliższy zjazd jest dopiero w Trzebini.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.