Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzefSzefow

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SzefSzefow

  1. nigdzie nie pisałem, że trzeba sie tego bać ale warto wiedzieć, że coś takiego istnieje zdecydowanie kosztowniejsze są usterki wtryskiwaczy oraz pompy oleju
  2. > Kilkanaście sztuk w różnych markach (vw, audi, skoda) i nie było ani jednego przypadku j.w. przykro mi, widocznie w szwecji lepiej dbają o klientów > Zasadnicze. > Dlaczego misiubisi już nie oferuje GDI w swoich autach? ze względu na wadliwe szklanki oraz wciąganie oleju
  3. > A na ile może pomóc montaż oil catch tank-u? nie mam pojęcia
  4. > AR 159 TBi czyli silnik produkowany od 2009 roku i w dodatku konstrukcja fiata - inna bajka
  5. > Mam w aucie silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa, przejechane 165 tysięcy km i niczego takiego > nie stwierdzono. a jaki to samochód i silnik?
  6. > I na czym polegają te problemy z paliwem i oleum? na tym moj braciszek raz juz był na czyszczeniu silnika w serwisie, a nalatane ma dopiero 80 kilka tyśków km > Z turbo? a jakie to ma znaczenie? w silniku z bezposrednim wtryskiem i turbo nagar sie nie odkłada? czy odwrotnie?
  7. > a jak on się gazuje ? > i czy w ogóle ? a tego nie wiem, jestem przeciwnikiem gazowania samochodów
  8. > Jeździłeś takim, czy to info z kolorowych magazynów moto? moj braciszek jest wlascicielem A6 z takim silnikiem od 2007 roku dodatkowo ja jezdze na co dzień autkiem z silnikiem z bezposrednim wtryskiem GDI
  9. > witam, > szukam info nt silnika z tytułu (ten akurat w Altei). > Wady, zalety? > Pozdrawiam byly akcje serwisowe zwiazane z wymianą wtryskiwaczy (nie mam pojecia czy w PL także) zatarcia silnika związne z pompą oleju i jak to w kazdym silniku z bezposrednim wtryskiem brudzi sie dosc mocno, jest czuły na jakość paliwa oraz oleju z plusów to ciekawe osiągi przy znośnym zuzyciu paliwa
  10. > 10tys zł/szt 2000 euro 2750 euro
  11. > Jeśli masz tanio to biorę dwa:) co znaczy tanio?
  12. Renault 5 Turbo?
  13. Jeżdziłem takim X3 na testach i mam kiepskie wspomnienia z jazdy tym autkiem... Gorsza była jedynie X1. W tej cenie o wiele lepsze wrazenie daje 3, ze o 5 juz nie wspomne
  14. > Nowe Twingo, czyli francuska wersja Fiata 500. Bardziej przypominająca oryginał, bo z napędem na > tył > Twingo a fuj! zamiast kopiowac 500 mogli nawiazac do renault 5
  15. > Też się nad nim zastanawiam, wszystko zależy od tego jaką cenę sobie Lexus wymyśli za RC-F. Jak M4 > będzie znacząco tańsze, to bardzo poważnie się nad nim zastanowię W RC-Fie siedziec ma V8 ale BMW zdecydowanie ładniejsze... ciekaw jestem pierwszych testow porówawczych
  16. > Czlowiek, ktory lubuje sie w Lexusach i ma IS-F nie kupi emki > Obiektywnie lepsze auto niz F-Type...ale do bolu oklepane...chyba, ze jakies GT3 no to pozostaje: ale w wersji coupe jest brzydkie nie chcę aby Marek jezdził brzydkim autem
  17. > AWD odpada, nie chodzi mi o to by byc najszybszym. Chce zeby samochód zarzucał tyłkiem na > zawołanie. I ładnie wyglądał. to zdecydowanie GT-R odpada... może więc M4? albo carrere S?
  18. > poloneza z jap. doradzasz? > psuje sie to masakrycznie. > znajomy ma salonowego z pl i co chwila cos pada > dodatkowo prawie nic nie chca na gwar robic domyslam sie, ze w USA troche inaczej traktuja klienta zreszta doradzałem nowego GT-Ra, który ma miec niedlugo premierę, a jest dosc znacznie ulepszony w stosunku do sprzed FL mysle, ze dałby wiecej frajdy niz F-type, choc zdecydownie od F jest brzydszy
  19. nie lepiej wersje R V8? btw moze nowego GT-Ra?
  20. miałem kilka razy podobnie, gdy temperatura oscylowała koło -3 +3C - po całonocnym postoju samochodu, pierwsze mocniejsze nacisniecie hamulca było niesamowicie nieefektywne, przy drugim juz było ok. Gdy wybrałem sie do mechanika ten powiedział, ze jestem ktorąs osoba z tym problemem i najprawdopodobniej bedzie to kwestia wilgotnosci i temperatury powietrza - kontrola hamulców wyszła oczywiscie ok
  21. SzefSzefow odpowiedział stig na temat - MotoSport
    > Widać, że póki co, nauka nie idzie w las Pojawiło się coś dłuższego z drugiego dnia: Wyglada na to, ze jezdzi dosc szybko, ciekawe jak bedzie w porownaniu do reszty
  22. SzefSzefow odpowiedział stig na temat - MotoSport
    filmik z piątku z komentarzem na końcu: filmik z dzisiejszych testów:
  23. SzefSzefow odpowiedział odpowiedź w temacie Motokącik
    > Quote: > Bo hamulec łapie i puszcza > Ty teoria, ja praktyka czyli albo nie wiesz jak obsługiwać hamulec awaryjny w swoim samochodzie, albo jezdzisz z niedziałającym hamulcem awaryjnym - w obu przypadkach gratuluję bezmyślności
  24. > Właśnie oglądam sobie ogłoszenie Audi A4 z 2006 roku, model B7 i widzę że ma fabryczne radio na > kasety > Wychodziły tak w tym roczniku czy przełozyli z innego modelu? ZTCP w Top Gear mówili, że najdłużej produkowanym samochodem z kasetą był Lexus SC
  25. > Witam! > Powiedzcie czy warto interesować sie toyota auris w wersji 2.2 d4d 177km? wersja dosyć niszowa. > najmocniejszy diesel w tym modelu, no i jeszcze dodatkowo inne zawieszenie z tyłu (wielowahacz a > nie belka). > czy ten silnik jest niezawodny i jak z częściami do niego? wszędzie pełno d4d ale tylko tych > 2litrowych.... > jak z serwisem zawieszenia? dużo drożej? w najnowszym Motorze (z dzisiaj) jest opis używanych Aurisów i Corolli - o dziwo w Corolli, czyli Aurisie sedan, w każdej wersji silnikowej jest wielowahacz z tyłu

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.