Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. > oglądałeś jakąś mk6 na żywo? przeciez mam taka i to po lifce, czytamy uwazniej
  2. > fiesta mocno rdzewieje brednie, nie ma nawet najmniejszego sladu korozji, rdzewialy to moze mk5
  3. pod koniec roku dla kobiety kupilem feste 2005 rok po FL z klima i elektryka za 6700 wiec moze cos takiego, aha wersja 3d wiec moze i przez to cena troszke nizsza, ogolnie polecam do szukania w takiej kasie OLX najwiecej ofert prywatnych
  4. > No to przecież napisałem że potrzebuje ofertę na myjkę (na 1 i na 2 stanowiska) a resztę to wiem > że trzeba sobie samemu postawić ale według jakiś wytycznych firmy montującej urządzenie w poniedzialek moge Ci podeslac
  5. nie mam takiej jedynie mozesz sobie doposarzyc o odpowiedni wysiegnik, zreszta ja stawiam i serwisuje jedynie jednostki myjace (same te budki z pompami z calymi systemami) a nie cale stanowiska dokladnie TAKIE
  6. nie czytales uwaznie tego co napisalem, jak odkladasz lance na miejsce to przez nia leci woda do zbiornika wyrownawczego w ktorym jest grzalka, woda jest podgrzewana o kilka stopni powyzej zera (masz odpowiedni termostat do ustawienia) a podczas pracy uruchamia sie kociol przeplywowy (elektryczny lub spalinowy) i pogrzewa wode rowniez o pare stopni (lub jak sie ustawi, ale max do 60*C)
  7. > No do zmiękczania wody też służy, ale mnie tak samo pan poinformował że właśnie sobie polewam auto > solanką i robię to na własne ryzyko (zanim zobaczyłem jak wygląda pomieszczenie z chemią) to pan byl idiota i nie mial pojecia o czym mowi
  8. to system zmiekczania wody i zapewniac Cie ze ta woda nie jest slona inaczej by pompy rdzewialy i inne elementy systemow, zreszta samochody tez zreszta w tej chwili stosuje sie specjalne srodki w plynie zreszta to nie jest zwykla sol kuchenna
  9. jesli ma byc tania i niezawodna to kup elektryczna
  10. > Silnie zasolona woda - zamarza przy niższej temperaturze + to że ciągle płynie sprawia że myjnie > działają nawet przy -10. sam jestes zasolony, kocham ekspertow nie majacych pojecia o temacie. tak sie sklada ze stawialem i serwisuje kilka takich myjni. Dziwnym trafem w zadnej nigdzie nie bylo soli jedynie grzalka i wewnetrzy obieg cieplej wody podczas postoju a przy pracy uruchamia sie kociol przeplywowy i podgrzewa przeplywajaca wode
  11. gorzej jak tniesz bardzo cieniutenkie profile
  12. jak gruby material tniesz?
  13. tez na poczatku robilismy ukosnica metabo szybkoobrotowa z tarczami niby do alu ale zostawaly zadziory po cieciu i trzeba bylo kazdy element obrabiac, nie bylo na to ludzi czasu, wiec zmienilismy technike
  14. pila ukosowa z odpowiednia tarcza najlepiej jak by byla niskoobrotowa, i duzo smarowac z mojego doswiadczenia najlepiej smarowalo/chlodzilo cx-80
  15. > a ja z innej beczki...jak się mają niemieckie stawki do polskich za 1 km? tez sie nad tym zastanawialem ze im sie oplaca placic te 8ojkow a naszym Januszom juz nie
  16. bzdura totalna, mam velsatisa i fieste, jak w siadam do fiesty to siedze na szybie przedniej a fotele maja tak krótkie i waskie siedziska ze masakra. jestem dosc niski 175cm ale mimo to potrafie zauważyć różnicę
  17. jeden z bardziej udanych silnikow raczej niezawody jednak trapia go wszechobecne wycieki oleju, skrzynia niestety tak trwala juz nie jest po 200kkm potrafi szarpac i swirowac sterowanie. Jesli szukasz duzego i wygodnego auta to jak najbardziej, sprawdz tylko czy tylne zawieszenie nie stuka
  18. > ja potrzebuję wymienić przewód który idzie od tego filterka właśnie do - nie wiem gdzie bo znika w > plastiku, przechodzi przez plastik i idzie do gaznika > da się to rozebrać ? zdejmij filtr powietrza i od strony gaznika szukaj > jak nie przewód samochodowy to - co, jaki? no co jaki, normalny przewod paliwowy do pilarek
  19. > Witam, > Podejrzewam że wężyk od filtra paliwa w pilarce gdzieś przepuszcza i jak jest ful, to piła ładnie > ciągnie, ale jak już zużyje trochu "beny" to nie wchodzi na obroty i gaśnie. > Pewnie i tak niedługo dokona żywota bo to cygański STHIL, ale kilka m3 drewna pociął, fajnie by > było jakby jeszcze ciął. > Clou sprawy - jak rozebrać bak, żeby się tam dostać i jaki to wężyk, czy przewód paliwowy > samochodowy się nada? > Dzieki za rady, zbiorniki sa nierozbieralne jedynie co to mozesz penseta wyciagnac filterek, a jak juz wyciagniesz to zobaczysz ze przewod paliwowy samochodowy do niczego sie nie nada te wezyki sa ciensze niz wezyki do spryskiwaczy w samochodzie
  20. mam teraz vel satisa i przy nim 9-5 to malutki zwinny samochodzik, wiec nie wiem oczym piszesz
  21. poszukaj w miescie u siebie na pewno dorabiaja przewody najprawdopodobniej beda to zaklady robiace weze hydrauliczne
  22. nie zapomnij ze byly jeszcze dokladane wzmacniacze w konsole srodkowa
  23. w takiej kasie szukaj tylko na olx tam masz darmowe ogloszenia do 5kpln wiec ludzie wystawiaja tam tansze wozy
  24. > Pewnie dlatego ,że 3d cena niższa. to wozek na zakupy i dojazdy do pracy dla wiec po co wiecej

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.